introduction
cards

Ātri

Nepieciešamā summa pirkumiem un pārskaitījumiem būs tavā rīcībā uzreiz, tiklīdz rodas vajadzība.

Pirkumi ar karti bez procentiem

Ja nauda kontā atgriežas līdz līgumā minētajam atmaksas datumam, procenti par aizņēmumu jāmaksā nav.

Zemākās uzturēšanas maksas

Kredītkartes izsniegšana un ikmēneša maksa uzņēmumam izmaksās ievērojami mazāk nekā jebkurš cits aizņēmuma veids.

Plaša ceļojumu apdrošināšana

Ar iekļautu Covid-19 segumu un 750 000 EUR limitu medicīnas izdevumiem kartes lietotājam un trīs viņa kolēģiem.


Man piemērotāka būtu karte:

Kredītkarte noder!

courier service

Kurjeru serviss

Pandēmijai vēršoties plašumā, mūsu darba apjomi arī strauji auga. Pēkšņi atradām izcilu izdevību iegādāties lietotu pakošanas iekārtu. Naudu vajadzēja uzreiz. Kredītkarte būtu noderējusi, lai nenāktos iztukšot apgrozāmos līdzekļus.

carrier

Pārvadātājs

Viena no mūsu mašīnām salūza Somijas ziemeļos. Iestrēgām tur uz nepilnu nedēļu, jo remontam vēl vajadzēja sameklēt naudu. Būtu kredītkarte, visu atrisinātu dienas laikā.

store owner

Veikala īpašniece

Jau ilgi meklējām labāku vietu mūsu veikalam, līdz beidzot atradām. Vienlaikus ar konkurentiem. Telpas tika tiem, kas ātrāk iemaksāja rokas naudu. Kredītkarte toreiz būtu noderējusi.

manufacturer

Ražotājs

Mūsu nozarē arī ir savi Mērfija likumi. Piemēram, labas cenas izejvielām parasti parādās tieši tad, kad vēl kādas dienas jāgaida nauda par jau pārdoto. Nu, kā te lai izmanto izdevību?

web developer

Mājaslapu izstrādātājs

Lielāku projektu sākumā un beigās ar klientu ārzemēs tiekos klātienē. Ceļojot neko daudz līdzi neņemu. Es saku tā – ja līdzi ir pase un kredītkarte, tad viss būs kārtībā. Ir noderējusi iespēja nomāt auto un rezervēt viesnīcu. Novērtēju iekļauto ceļojumu apdrošināšanu, jo gadījies gan nokavēt savienotos lidojumus, gan iedzīvoties veselības likstās.

manufacturer

Ražotāja

Pandēmija mūsu darba apjomu šūpo kā cunami. Vienu mēnesi ir miers. Pēc tam visi atmostas, un pasūtījumu ir tik daudz, ka naudas izejvielām ir krietni par maz. Labi, ka mums ir kredītkarte.