Auto līzinga kalkulators

Swedbank
Minimālajam līguma darbības periodam jābūt vismaz 5 gadi

Līzinga finansēta minimālā automašīnas cena ir 8 000 euro. Mazākai summai iesakām izmantot Auto kredītu.   EUR   EUR

* Saskaņā ar vieglo pasažieru automobiļu testa procedūras (WLTP) datiem.

  • 0 EUR
  • 0 EUR

Šis aprēķins ir provizorisks un var atšķirties no tev piedāvātajiem galīgajiem noteikumiem un nosacījumiem. Procentu likme ir atkarīga no klienta profila un izvēlētā transportlīdzekļa. Visizdevīgākā procentu likme tiek piedāvāta jauniem transportlīdzekļiem.

Kalkulatora aprēķinātie dati ir informatīvi, taču sniedz priekšstatu par to, cik liels varētu būt līzinga ikmēneša maksājums. Līzinga iespējamie ikmēneša maksājumi aprēķināti, izmantojot šādus pieņēmumus iegādājoties automašīnu finanšu līzingā: ikmēneša maksājums - 0 EUR, kredīta summa - 0 EUR, pirmā iemaksa - 0 EUR, aizdevuma termiņš - 0, procentu likme tiek noteikta individuāli, piemērā izmantota - 0 % (2.99% + 6 mēn Euribor (6mēn Euribor vērtība uz 28.02.2023.: 3.290%), komisijas maksa par kredīta izsniegšanu - 0 EUR, kopējā maksājamā summa - 0 EUR, gada procentu likme (GPL) - 0 %

* GPL (gada procentu likme) - ir procentos izteiktas kredīta kopējas izmaksas, ieskaitot aizdevuma procentus, līguma komisiju un citas izmaksas, kas jāmaksā par kredīta piešķiršanu.