Mani pensijas uzkrājumi

Jūsu pensijas uzkrājumi pie mums būs drošībā

  • Par jūsu pensijas uzkrājumiem rūpējas pasaules līmeņa investīciju speciālisti.
  • No sava plašā iespēju klāsta piemeklēsim jums visatbilstošāko risinājumu gan pensiju 2.-jam, gan 3.-jam līmenim.
  • Mēs esam lielākais pensijas risinājumu nodrošinātājs Latvijā – savus uzkrājumus mums ir uzticējuši jau vairāk nekā 500 000 klientu.
Pensiju 1. līmenis

Pensiju 1. līmenis ir valsts pensija, kas paredzēta dzīvošanas pamatizmaksu segšanai. Sakarā ar sabiedrības novecošanu palielinās pensionāru skaits un valsts pensijas īpatsvars samazinās. Līdz ar to kļūst aizvien svarīgāk, lai cilvēki paši veidotu savus nākotnes uzkrājumus.

Plašāk par Latvijas pensiju sistēmu

Pensiju 2. līmenis

Pensiju 2. līmenis ir obligātā fondētā pensija, kurā iemaksas tiek veiktas no sociālās apdrošināšanas nodokļa, ko piemēro jūsu darba algai. Pirmie divi pensiju līmeņi kopā varētu veidot aptuveni 50% no jūsu ienākumiem, ko saņemsiet pirms pensionēšanās.

Vairāk

Pensiju 3. līmenis

Pensiju 3. līmenis ir brīvprātīgie uzkrājumi lielākai finansiālai neatkarībai. Pensiju 3. līmenis ļauj jums no savām iemaksām atgūt 20% ienākuma nodokļa atmaksu, saņemt uzkrāto kapitālu pirms pensionēšanās jau no 55 gadu vecuma, turklāt šie uzkrājumi ir mantojami.

Vairāk

Pension graafik

Visi trīs pensiju līmeņi kopā varētu veidot aptuveni 70% no pirmspensijas ienākumiem.

Ar visiem trim pensijas līmeņiem kopā jums vecumdienās būs iespējams saglabāt ierasto dzīves līmeni.

Pension

Jūsu nākotnes ienākumi lielā mērā būs atkarīgi no šodien izvēlētā risinājuma.

Lai saglabātu ierasto dzīves kvalitāti, pensijas apmēram vajadzētu būt ap 70% no pirmspensijas ienākumiem. Tas ir iespējams, ja iemaksas pensiju 3. līmenī sākat veikt savlaicīgi.