Pāriet uz lapas sākumu
PrivātpersonāmUzņēmumiem
Kļūt par klientu

Ieguldījumu ieteikumi

Jūties droši par savām uzkrājumu un ieguldījumu izvēlēm

  • Aizpildi anketu un noskaidro sev piemērotākos uzkrājumu un ieguldījumu risinājumus
  • Šīs anketas mērķis ir noteikt tavus uzkrājumu un ieguldījumu mērķus, zināšanas un pieredzi ieguldījumu jomā, finansiālo stāvokli, riska toleranci un prasības attiecībā uz uzkrājumu/ieguldījumu ilgtspēju, lai ieteiktu tev atbilstošākos risinājumus.

Šīs anketas mērķis ir noteikt tavus uzkrājumu un ieguldījumu mērķus, zināšanas un pieredzi ieguldījumu jomā, finansiālo stāvokli, riska toleranci un prasības attiecībā uz uzkrājumu/ieguldījumu ilgtspēju, lai ieteiktu tev atbilstošākos risinājumus.

Izmantojot aizpildīto anketu, tiks noteikts tavs ieguldījumu profils konkrētam ieguldīšanas mērķim un ieteikts risinājums, kas atbilst šim ieguldījumu profilam.

Anketā iekļautie jautājumi ir iedalīti piecos blokos:

  • uzkrājumu mērķi un periods;
  • zināšanas un pieredze;
  • finansiālais stāvoklis;
  • riska tolerance;
  • ilgtspēja.

Katrs jautājumu bloks dod noteiktu punktu skaitu, pēc kuru apkopošanas mēs noteiksim tavu ieguldījumu profilu. Pamatojoties uz to, ieteiksim tev piemērotu ieguldījuma veidu.

Papildu vērtēšanas loģikā esam iekļāvuši izņēmumus, lai mēs neieteiktu produktus, kas tev noteikti nav piemēroti (piemēram, produkti ar augstu akciju risku, ja tev ir zema riska tolerance).

Uzzini vairāk par ilgtspējas faktoru ievērošanu ieguldījumu konsultācijās šeit.

Šis pārskats ir derīgs 1 (vienu) gadu vai līdz brīdim, kad atkārtoti aizpildi ieguldījumu profila anketu, ‒ atkarībā no tā, kurš no šiem gadījumiem iestājas ātrāk.

Ņem vērā! Ja savos lēmumos pamatosies uz šo pārskatu pēc pārskata derīguma termiņa beigām, tiks uzskatīts, ka esi rīkojies pats pēc savas iniciatīvas, jo nevari paļauties uz šajā pārskatā doto ieteikumu vai citu tajā norādīto informāciju.

Iesakām anketu atjaunināt vismaz reizi gadā, lai saņemtu aktuālus ieteikumus, kas atbilst tavam ieguldījumu profilam, jo laika gaitā tas var mainīties.

Tāpat aicinām vismaz reizi gadā izvērtēt, vai ieguldījums aizvien atbilst tavām vajadzībām, jo tas tika aizsākts, pamatojoties uz iepriekšējos piemērotības pārskatos sniegtajiem ieteikumiem.

Veidojiet uzkrājumu bērna nākotnei jau tagad, lai jums būtu mierīga sirds un bērnam - savs kapitāls.

Pašreizējā demogrāfiskā situācija liecina par to, ka nākotnē mums būs jārēķinās ar pensiju, kas varētu būt mazāka par pusi no šodienas algas.

Privātais portfelis ir paredzēts cilvēkiem, kuri augstu vērtē savu laiku un ērtības naudas ieguldīšanā.

Ērts veids, kā diversificēt un ilgtspējīgi ieguldīt brīvos naudas līdzekļus, sākot ar 1 EUR.

Swedbank logo

Jūsu Internet Explorer pārlūkprogramma netiek atbalstīta.

Lūdzu izmantot Google Chrome, Mozilla Firefox vai Microsoft Edge pārlūkprogrammu.

Ar 23.03.2021. Swedbank internetbanka vairs nav pieejama, izmantojot Internet Explorer tīmekļa pārlūkprogrammu.

Tāpat nav iespējams apstiprināt Swedbank maksājumus citās vietnēs, kā arī izmantot Swedbank autentifikāciju, piemēram, latvija.lv.

Turpmāk iesakām izmantot Google Chrome, Mozilla Firefox vai jaunāko Microsoft Edge versiju. Uzziniet, kā uz sava datora uzstādīt kādu no minētajām pārlūkprogrammām, šeit.

С 23.03.2021 Интернет-банк Swedbank недоступен в браузере Internet Explorer.

С помощью Internet Explorer невозможно авторизоваться или осуществлять платежи через Swedbank на сторонних веб-страницах.

Вместо браузера Internet Explorer мы рекомендуем использовать браузеры Google Chrome, Mozilla Firefox или Microsoft Edge. Инструкции по установке упомянутых браузеров можно найти здесь.

From 23.03.2021 Swedbank Internet Bank and Banklink is no longer available using Internet Explorer browser.

It is not possible to authorize or make payments from Swedbank on other web pages using Internet Explorer.

Instead, we suggest using Google Chrome, Mozilla Firefox or the newest version of Microsoft Edge. To find out how to install the suggested browsers, please click here.

Klientu serviss - Инфо и помощь - Customer service: +371 67 444 444

Swedbank
  • Jūsu ierīces operētājsistēma un pārlūkprogramma ir novecojusi un netiek atbalstīta Swedbank internetbankas lietošanai. Aicinām vērsties pie Jums uzticama IT atbalsta, lai saņemtu konsultāciju un veiktu atbilstošu operētājsistēmas un pārlūkprogrammas atjauninājumu.
  • The operating system of your device & your browser are too outdated to be supported by Swedbank Internet Bank. Please, update the operating system & browser or turn to IT specialist for technical help.
  • Ваш браузер или операционная система недостаточно современны для использования в интернет банке Swedbank. Пожалуйста обновите операционную систему и браузер или обратитесь за технической помощью к ИТ специалисту.

Tava internetbankas sesija ir pārtraukta

Drošības nolūkos aizver šo pārlūkprogrammu. Ja vēlies turpināt izmantot internetbanku, pievienojies no jauna.