Termiņdepozīts

Termiņdepozīts

Drošībā ar garantētiem peļņas procentiem

Termiņdepozīts ir noguldījuma veids, kas piemērots brīvo naudas līdzekļu noguldīšanai uz noteiktu termiņu no 1 mēneša līdz 5 gadiem ar fiksētu procentu ienākumu katru mēnesi vai termiņa beigās. Termiņdepozītu nav iespējams papildināt.

  • Iespēja izvēlēties līguma nosacījumus - noslēgt dažādās valūtās un izvēlēties vēlamo līguma darbības termiņu.
  • Iespēja noguldīt droši - saņemt garantētu pamatsummu un peļņas procentu ienākumus.
  • Ērti pagarināt līgumu - internetbankā vai izvēloties automātisko pagarināšanu.

Termiņdepozīta kalkulators

Procentu izmaksa
Noguldījuma summa*
Noguldījuma termiņš
GPL
%
Uzkrātie procenti
IIN
Kopējais ienākums
Kopsumma

Iespēja pareizi veidot noguldījumus

Lai naudas līdzekļi būtu pieejami jums vajadzīgajā laikā un apjomā, sadaliet naudas līdzekļus vairākos termiņdepozītos ar atšķirīgu termiņu.

Tādā veidā jūs nodrošināsiet universālu piekļuvi naudai. Varat noformēt arī vairākus termiņdepozītu līgumus ar vienādu termiņu, lai nepieciešamības gadījumā tiktu pie līdzekļiem, pārējai naudai ļaujot pelnīt.

Iespēja nopelnīt vairāk

Noslēdzot Līgumu Internetbankā klientiem tiek piemērots procentu likmes uzlabojums +0,02%. Zelta apkalpošanas klientiem tiek piemērots procentu likmes uzlabojums +0,02%.

Klientiem, kuri apkalpošanas programmā "Seniors" ir iekļauti līdz 01.09.2016., tiek piemērots procentu likmju uzlabojums +0,01%.

Iespēja automātiski pagarināt depozītu

Lai depozīta līgumam nodrošinātu nepārtrauktu darbību, līguma noformēšanas brīdī aktivizējiet izvēles rūtiņu "Automātiska pagarināšana".

Ja nenorādīsiet citu termiņu, līgums tiks atjaunots, pagarinot to uz tādu pašu periodu kā iepriekš līgumā minētais. Varat izvēlēties pagarināt depozītu pamatsummas apmērā vai pamatsummu kopā ar nopelnītajiem procentiem. Pirms līguma pagarināšanas saņemsiet informatīvu ziņu savā mobilajā tālrunī un vajadzības gadījumā varēsiet veikt izmaiņas līgumā, lai atteiktos no automātiskas līguma pagarināšanas.

Noderīgi pakalpojumi