Uzmanies no krāpniekiem, kuri zvana un lūdz nosaukt kartes, internetbankas datus vai Smart-ID kodus. Atceries - ar Smart-ID vai kodu kalkulatoru apstiprini tikai tādas darbības, kuras pats esi ierosinājis (piemēram, pievienojies internetbankai, veic maksājumus, reģistrē jaunā ierīcē mobilo lietotni utt.)

Kā pasargāt savu naudu no krāpniekiem?

Pašlaik vizītes filiālē pieejamas tikai pēc iepriekšēja pieraksta. Pieteikt vizīti

Ceļojuma apdrošināšana

Plāno ceļot? Atceries iegādāties ceļojuma apdrošināšanu.

 • Apdrošinājuma summa medicīniskai palīdzībai 500 000 EUR.
 • Plašākais risku segums, apdrošinot savas personiskās mantas un ceļošanas vai transporta ķibeles.
 • Augsta riska aktivitātēm un sporta braucieniem papildu riska apdrošināšana.
 • Ērta līguma noslēgšana internetbankā.

Svarīga informācija saistībā ar COVID-19 vīrusu

Ceļojuma apdrošināšana neatlīdzinās medicīniskos izdevumus un izdevumus par ceļojuma atcelšanu vai pārtraukšanu Covid-19 pandēmijas vai valstu noteikto ceļojumu ierobežojumu dēļ. Pandēmija nav beigusies un ierobežojumi valstīs var tik atjaunoti negaidīti.

Aprēķiniet, cik maksā ceļojuma apdrošināšana!

Apdrošināšanas periods
Apdrošināšanas teritorija

Apdrošināšanas aizsardzība

Medicīniskā palīdzība
Nāve vai invaliditāte nelaimes gadījumā
Nāves vai invaliditātes apdrošināšana nelaimes gadījumā var tikt pievienota, tikai izvēloties medicīniskās palīdzības apdrošināšanu.
Personiskās mantas
Bagāžas un personisko mantu apdrošinājuma summa ir izvēlēta 0 EUR, tas nozīmē, ka šis risks nav apdrošināts. Apdrošinājuma summu vēl ir iespēja mainīt.
Ceļošanas vai transporta ķibele
Ceļošanas vai transporta ķibeles apdrošinājuma summa ir izvēlēta 0 EUR, tas nozīmē, ka šis risks nav apdrošināts. Apdrošinājuma summu vēl ir iespēja mainīt.
CTA un juridiskā palīdzība
Civiltiesiskās atbildības un juridiskās palīdzības apdrošināšana var tikt pievienota tikai, izvēloties personisko mantu un ceļošanas vai transporta ķibeles apdrošināšanu.

Apdrošiniet personiskās mantas + ceļošanas vai transporta ķibeles un saņemiet civiltiesiskās atbildības un juridiskās palīdzības apdrošināšanu EUR 10 000 vērtībā bez maksas.


Papildu riski
 • Bīstamo nodarbošanās veidu apdrošināšana var tikt pievienota tikai, izvēloties medicīniskās palīdzības apdrošināšanu.
 • Darba ārzemēs apdrošināšana var tikt pievienota tikai, izvēloties medicīniskās palīdzības apdrošināšanu.
 • Ekstra aizsardzības apdrošināšana var tikt pievienota tikai, izvēloties medicīniskās palīdzības, personisko mantu un ceļošanas vai transporta ķibeles apdrošināšanu.

Apdrošināto vecums

Ja vēlaties saņemt apdrošināšanas piedāvājumu vairāk kā 5 personām vienlaicīgi, lūdzam autorizēties savā internetbankā.
Apdrošināšanas prēmija laikā no 20.01.2020. plkst. 00:00 līdz 23.02.2020. plkst. 23:59 ir aprēķināta, piemērojot 25% atlaidi!
Dienu skaits
0
Apdrošināto skaits
1
Apdrošināšanas prēmijaApdrošināšanas prēmija ar atlaidi
0.00
Kādēļ ceļojot nepieciešama ceļojuma apdrošināšana?

Ceļojuma apdrošināšana sniegs atbalstu un drošības sajūtu neparedzētos gadījumos, kā arī pasargās no papildu izdevumiem, kas var rasties ceļojuma laikā.

 • Ceļojuma plānus bieži vien izjauc pēkšņa saslimšana pirms ceļojuma vai transporta ķibeles. Vidējie zaudējumi šādos gadījumos ir 387 EUR.
 • Medicīniskās palīdzības izdevumi ārzemēs saistībā ar nelaimes gadījumu vai slimību var sasniegt ievērojamu summu. Svarīgi, ka tiek atlīdzināti arī transportēšanas izdevumi uz ārstniecības iestādi vai mītnes valsti. Vidējie zaudējumi ir 680 EUR.
 • Izvēloties personisko mantu apdrošināšanu, tās būs apdrošinātas visu ceļojuma laiku. Par personīgo mantu bojājumiem vai zādzību gadījumiem vidējais zaudējumu apmērs ir 445 EUR.
Kāpēc izvēlēties Swedbank ceļojumu apdrošināšanu?
 • Mēs piedāvājam apdrošinājuma summu medicīniskai palīdzībai 500 000 EUR apmērā.
 • Plašākais risku segums ceļošanas vai transporta ķibelēm un personiskajām mantām.
 • Nav ierobežojumu apdrošināto personu vecumam.
 • Aktīvo atpūtu mēs apdrošinām bez papildu maksas. Vairāk

Iegaumē! Pašrisks netiek piemērots medicīniskās palīdzības gadījumā. Pašrisks tikai 30 EUR apmērā tiek piemērots, ja ir bojātas vai nozagtas līdzi paņemtās personiskās mantas, mainās ceļojuma maršruts vai grafiks, iestājas civiltiesiskā atbildība vai vajadzīga juridiskā palīdzība.

Kad izvēlēties apdrošināt papildu riskus?

Izvēlies apdrošināt turpmāk minētos papildu riskus un iekļaut tos apdrošināšanas polisē:

 • Bīstamās nodarbošanās, ja ceļojumā plāno paaugstināta riska aktivitātes vai nodarbosies ar ekstrēmo sportu, piemēram, slēpošanu/snovbordu ārpus oficiālajām trasēm, niršanu dziļāk par 10 m, kāpšanu kalnos augstumā no 4500 m līdz 5500 m virs jūras līmeņa u.tml. Vairāk
 • Ekstra aizsardzību, ja, baudot sporta aktivitātes, vēlies nodrošināt papildu apdrošinājuma summas savam sporta aprīkojumam, paplašināt risku segumu pret ceļošanas vai transporta ķibelēm un iekļaut apdrošināšanu trašu slēgšanas gadījumam.
 • Darbu ārzemēs, ja ceļojuma mērķis ir darbs vai praktiskas mācības (prakse) ārvalstīs. Ar profesiju izņēmumiem var iepazīties Ceļojuma apdrošināšanas noteikumos.

Sīkāka informācija pieejama Ceļojuma apdrošināšanas noteikumos.

Rezervē un apmaksā viesnīcas un nomā auto.

Pirms dodies ceļojumā, parūpējies par mājokļa drošību.

Ceļo ar auto? Izvēlies KASKO apdrošināšanu un saņem diennakts tehnisko palīdzību uz ceļa negaidītās situācijās.

Kontakti

Ceļojuma apdrošināšanas pakalpojumu sniedz Swedbank P&C Insurance AS, kuru Latvijā pārstāv Swedbank P&C Insurance AS Latvijas filiāle un apdrošināšanas aģents Swedbank AS.

Apdrošināšanas gadījuma pieteikšana

Ja medicīniskie izdevumi pārsniedz 1000 EUR, tie iepriekš jāsaskaņo ar mums, zvanot pa tālruni +37167444449.