Dzīvības apdrošināšana

Dzīvības apdrošināšana sniedz atbalstu tavai ģimenei, kad tu pats to nespēj

Apdrošini savu dzīvību, ja tev:

 • ir tuvinieki par ko rūpēties vai kuri ir atkarīgi no taviem ienākumiem;
 • nav finanšu līdzekļu, lai tiktu galā ar negaidītām izmaiņām dzīvē;
 • ir kredītsaistības.

Izvēlies sev piemērotu dzīvības apdrošināšanu

*

Mēs iesakām dzīvības apdrošināšanu, ja Tu esi vecumā no 18-69 gadiem.

*

Mēs iesakām dzīvības apdrošināšanu, ja Tavi ienākumi ir vismaz 300€.

Tavas kredītsaistības

Swedbank hipotekārais kredīts? Pievienojies internetbankai, un aprēķini nepieciešamo aizsardzību.

Dzīvības apdrošinājuma summa


Kopējā apdrošinājuma summa
0
Apdrošinājuma summa (dzīvības, traumu apdrošināšana)
Dzīvības apdrošinājuma summa
Hipotekārā kredīta null apdrošinājuma summa
Hipotekārā kredīta null apdrošinājuma summa
Hipotekārā kredīta null apdrošinājuma summa
Invaliditātes apdrošinājuma summa
Traumu apdrošinājuma summa
Tavs pirmais mēneša maksājums
Cenas samazinājums
0%
Kopējais ikmēneša maksājums
0

Ieteiktā apdrošināšana tiek noteikta ņemot vērā vecumu, ienākumus, vēlmi pasargāt savus tuviniekus un apdrošināt sevi kredītsaistību apmērā.

Swedbank Life Insurance SE apstrādā jūsu personas datus automatizēti, tostarp, izmantojot profilēšanu, lai novērtētu apdrošināmo risku, aprēķinātu prēmiju un apdrošinājuma summu, un noslēgtu apdrošināšanas līgumu. Mēs apstrādājam veselības un citus datus, ko saņemam no jums, datus, kas ir jūsu esošajos un iepriekš noslēgtajos apdrošināšanas līgumos vai iesniegtajos pieteikumos, kā arī „Swedbank“ AS sniegtos datus, piemēram, datus par jūsu vecumu vai kredītsaistībām (ja attiecināms). Līgums var tikt noslēgts automatizēti. Lai uzzinātu vairāk, lūdzu, iepazīstieties ar mūsu Personas datu apstrādes principiem šeit.

Kam tā ir domāta?

Dzīvības apdrošināšana palīdzēs taviem tuvajiem pārvarēt finansiālās grūtības gadījumā, ja vairs nespēsi parūpēties par tiem.

Vai esi savā ģimenē atbildīgs par komunālo pakalpojumu rēķinu apmaksu? Vai veic ikmēneša kredītmaksājumus? Vai sedz ar bērna izglītību vai pulciņiem saistītos izdevumus?

Ja esi atbildīgs par šo izdevumu segšanu, ir svarīgi padomāt par finansiālo atbalstu savai ģimenei, ja vairs nespēsi tai palīdzēt.

Kādus riskus var apdrošināt?

Dzīvības apdrošināšana un papildapdrošināšana:

 • tavai ģimenei sniegs finansiālu atbalstu tavas dzīvības zaudēšanas gadījumā;
 • tev un tavai ģimenei finansiāli palīdzēs, ja slimības vai nelaimes gadījuma rezultātā neatgriezeniski zaudēsi darba spējas;
 • palīdzēs tev un/vai tavai ģimenei atmaksāt aizdevumus tavas dzīvības vai neatgriezeniskas darbaspējas zaudēšanas gadījumā.

Vairāk informācijas sadaļā “Noteikumi”.

Kādus vēl citus riskus iespējams apdrošināt?

Dzīvības apdrošināšanu iespējams papildināt ar.

 • Traumu apdrošināšanu, kas palīdzēs, ja tiks gūta trauma (piemēram, kaulu lūzums). Tā nesegs tādas slimības kā gripa vai pneimonija.

Vairāk informācijas sadaļā “Noteikumi”.

Apdrošināties ir vienkārši un ērti internetbankā:

 1. Sāc ar informācijas sniegšanu, lai mēs varētu ieteikt piemērotāko risinājumu;
 2. Tālāk seko norādēm;
 3. Apdrošināšanas aizsardzība stāsies spēkā 1 dienas laikā pēc apdrošināšanas līguma noslēgšanas. Ja būs nepieciešama papildus riska parakstīšana, tad līguma noslēgšana būs iespējama pēc riska izvērtēšanas.
 4. Ja būs nepieciešama medicīniskā izmeklēšana, tad tā būs bez maksas.
 5. Informē ģimeni par savu dzīvības apdrošināšanas līgumu, lai viņi zinātu, kur vērsties pēc palīdzības apdrošināšanas gadījumā.
 6. Līgumu bez maksas var pārtraukt jebkurā brīdī.

Maksājumi

Apdrošināšināšanas aizsardzība Mēneša maksājums
Dzīvības un invalidtitātes apdrošināšana Atkarīgs no jūsu vecuma, veselības stāvokļa, apdrošinājuma summas un citiem riskiem.
Traumu apdošināšana 4.90 EUR
Lietošana
Līguma noslēgšana Bez maksas
Izmaiņas līgumā Bez maksas
Līguma izbeigšana pirms termiņa Bez maksas

Spēkā no 10.09.2020

Noteikumi

Kalkulators

Dzīvības apdrošināšana kredītsaistību segšanai

Ja vēlaties pieteikt apdrošināšanas gadījumu, lūdzam aizpildīt pieteikumu internetbankā vai sazināties ar mums pa tālruni 67 444 449, lai saņemtu informāciju un norādes par tālāko darbību.

Lūdzam ņemt vērā, ka:

 • Apdrošinātās personas nāves gadījumā apdrošināšanas atlīdzība tiks izmaksāta līgumā norādītajai personai vai mantiniekam/iem.
 • Invaliditātes gadījumā apdrošināšanas atlīdzība tiks izmaksāta jums vai līgumā norādītajam atlīdzības saņēmējam.
 • Traumu papildapdrošināšanas gadījumā apdrošinātais saņems atlīdzību par veselībai nodarīto kaitējumu (piemēram, kaulu lūzums, ievainojums), ko izraisījis negadījums (piemēram, kritiens, sasitums, sadursme, uzbrukums). Par traumu nav uzskatāma slimība (piemēram, gripa, spondiloze), fizisku nodarbību izraisītas muskuļu sāpes vai hroniskas sāpes (piemēram, muguras sāpes, ceļu sāpes vai plecu sāpes).
 • Invaliditāte ir darbspēju zaudēšana par 80% vai vairāk (I grupas invaliditāte), ko izraisījusi ilgstoša smaga slimība vai nelaimes gadījums un ko noteikusi Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisija uz vismaz 12 mēnešiem.
 • Apdrošināšanas atlīdzība tiek izmaksāta ne vēlāk kā 30 dienu laikā pēc visu pieprasīto dokumentu saņemšanas un lēmuma pieņemšanas.

Mājas ir tur, kur ir tava sirds un kur tu satiec savus mīļotos cilvēkus. Pārliecinies, ka tavam mājoklim ir kārtīga mājokļa apdrošināšana.

Pašreizējā demogrāfiskā situācija liecina par to, ka nākotnē mums būs jārēķinās ar pensiju, kas varētu būt mazāka par pusi no šodienas algas. Parūpējieties par vecumdienām jau tagad!

Apdrošināšana, kas palīdzēs atmaksāt kredītu, ja zaudēsiet darbu vai iestāsies darbnespēja.

Kontaktinformācija

Apdrošināšanas atlīdzību izskatīšana

Iestājoties apdrošināšanas gadījumam, lūdzam paziņot par to mums. Dzīvības apdrošināšanas pakalpojumus sniedz Swedbank Life Insurance SE, kuru Latvijā pārstāv Swedbank Life Insurance SE Latvija filiāle un apdrošināšanas aģents Swedbank AS.