Privātā dzīvības apdrošināšana

Parūpējies par savu ģimeni un tās labklājību!

Iestājoties apdrošināšanas gadījumam - ļoti smagai invaliditātei vai dzīvības zaudējumam - ģimenei tiek izmaksāta atlīdzība apdrošinājuma summas apmērā, kas var palīdzēt tuviniekiem:

  • kompensēt zaudētos ienākumus;
  • dzēst hipotekāros vai īstermiņa aizdevumus;
  • izvairīties no finansiālām nedienām.
Pieteikties uz konsultāciju

Prognožu kalkulators

Jūsu vecums
Dzīvības apdrošinājuma summa 
Invaliditātes apdrošinājuma summa 
20000EUR

Aprēķinātie apdrošināšanas maksājumi nav galīgi un var mainīties atkarībā no riska parakstīšanas rezultātiem. Ikmēneša maksājums par dzīvības apdrošināšanu palielinās līdz ar jūsu vecumu un samazinās līdz ar kredīta atlikuma un apdrošinājuma summas samazināšanos.

Atlīdzības izmaksa, bez mantojuma sakārtošanas procesa

Bieži vien mantojuma process aizņem līdz pat pusgadam un ilgāk, taču finansiāls atbalsts ģimenei ir īpaši nepieciešams pirmajā brīdī pēc ģimenes locekļa-pelnītāja zaudējuma. Noslēdzot apdrošināšanas līgumu, var norādīt konkrētu personu - labuma guvēju vai guvējus, kas apdrošināšanas atlīdzību varēs saņemt vidēji 5 darba dienu laikā pēc visu nepieciešamo dokumentu iesniegšanas.

Individuāla dzīvības apdrošināšanas summa

Apdrošināšanas līgums jums dos drošības sajūtu, ka tad, ja iestāsies apdrošināšanas gadījums, jūsu tuvinieki saņems apdrošināšanas atlīdzību, kas būs finansiāls atbalsts ikdienas dzīves turpināšanai. Minimālā dzīvības apdrošināšanas summa ir 14 000 EUR.

Atlīdzības izmaksa arī paliekošas invaliditātes gadījumā

Noslēdzot privātās dzīvības apdrošināšanas līgumu, automātiski darbojas arī invaliditātes papildu apdrošināšana - tās apdrošinājuma summa ir vienāda ar dzīvības apdrošinājuma summu. Tā ir papildu aizsardzība gadījumā, ja apdrošinātā persona zaudē ne mazāk kā 80% darbspējas negadījuma vai slimības dēļ.

Apdrošināšanas atlīdzība ir atbrīvota no ienākuma nodokļa samaksas

Apdrošināšanas atlīdzība netiek aplikta ar iedzīvotāju ienākuma nodokli. Tas nozīmē, ka visa apdrošināšanas summa, kas tiek norādīta līgumā, apdrošināšanas gadījumā tiek izmaksāta labuma guvējam.

Ieteicamā apdrošinājuma summa

Apdrošinājuma summai ir jābūt pietiekami lielai, lai, zaudējot ģimenes apgādnieku, saņemtā naudas summa palīdzētu aizvietot tuviniekiem zaudētos ienākumus un ļautu segt steidzamos izdevumus un kredītus tā, ka varētu turpināt dzīvot ierastā dzīves kvalitātē. Tādēļ ieteicamā dzīvības apdrošināšanas summa ir vienāda ar viena gada ienākumu un kredītu kopsummu.

Aprēķināt dzīvības apdrošināšanas summu »
Pakalpojums Cena, EUR
Pieteikšana
Pieteikuma izskatīšana Bez maksas
Lietošana
Apdrošināšanas prēmija Individuāla, sk. Riska maksājumu tabula
Līguma grozījumi Bez maksas
Slēgšana
Līguma izbeigšana pirms termiņa Bez maksas

Spēkā no 01.01.2016.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar mūsu sīkdatņu izmantošanas politiku.