Pāriet uz lapas sākumu
PrivātpersonāmUzņēmumiem
Kļūt par klientu

Dzīvības apdrošināšana

Parūpējies par sev svarīgo – apdrošini savu dzīvību

Dzīvības apdrošināšana būs finansiāls atbalsts:

 • Taviem tuviniekiem un ģimenei, ja zaudēsi dzīvību
 • Tev, ja invaliditātes dēļ vairs nevarēsi strādāt algotu darbu
 • Tev nejauši gūtas traumas gadījumā

Atbalsts mobinga situācijās* - paredzēts palīdzības sniegšanai vecākiem un viņu bērniem mobinga gadījumā.

* Pakalpojumu sniedz nodibinājums "Fonds PLECS".

Dzīvības apdrošināšanas kalkulators

1/4
Life Insurance

Kādi ir tavi ikmēneša ienākumi pēc nodokļu nomaksas (neto ienākumi)?

Norādītos ienākumus izmantosim ieteicamās apdrošinājuma summas aprēķinam un līguma noslēgšanai.

Aprēķini savus vidējos neto ienākumus par pēdējiem 6 mēnešiem (alga, pensija un sociālās apdrošināšanas pabalsti, ienākumi no uzņēmējdarbības, tostarp dividendes).
Šeit neiekļauj ienākumus no ieguldījumiem, savas automašīnas iznomāšanas vai pārdošanas, nekustamā īpašuma izīrēšanas vai pārdošanas, kā arī radinieku pārskaitījumus.

Dzīvības apdrošināšanas kalkulators

2/4
Lūdzu norādi, kāpēc vēlies apdrošināties.

Kāpēc vēlies apdrošināt savu dzīvību?

Zem jautājuma zīmes ir sīkāka informācija par katru vajadzību.

Citu kredītsaistību summa
« Atpakaļ

Dzīvības apdrošināšanas kalkulators

3/4

Ieteicamās summas

Pārbaudi, vai apdrošinājuma summas atbilst tavām vajadzībām. Iesakām apdrošināt dzīvību vismaz 3 gadu neto ienākumu un visu kredītsaistību apmērā.

Izvēloties apdrošinājuma summu, iesakām ņemt vērā, ka tai vajadzētu atbilst vismaz trīs gadu neto ienākumu un kredītsaistību apmēram. Lielāka apdrošinājuma summa dos tev vai taviem tuviniekiem vairāk laika pielāgoties jaunajai finanšu situācijai. Šī summa attiecas gan uz smagu invaliditāti, gan uz nāves gadījumu. Minimālā apdrošinājuma summa ir 20 000 EUR. Ja tev būs traumu papildapdrošināšanas aizsardzība, mēs tev izmaksāsim atlīdzību atbilstoši traumas smagumam (piemēram, kaulu lūzuma gadījumā). Apdrošināto traumu saraksts ir pieejams Traumu tabulā. Ņem vērā, ka slimības netiek uzskatītas par traumām. Traumu apdrošinājuma summa ir 20 000 EUR.20 000 € « Atpakaļ

Pārskats par dzīvības apdrošināšanu

4/4

Apdrošinājuma summas

 • 0
 • Atlaides kods (nav obligāts) Norādi derīgu atlaides kodu.
     
 
 • Sākotnējais ikmēneša maksājums

  0

Apdrošinājuma summas un apdrošināšanas prēmiju aprēķina, ņemot vērā tavu vecumu, ienākumus, vēlmi aizsargāt savus tuviniekus un segt kredītsaistības. Šie aprēķini ir aptuveni un var atšķirties no tev izteiktā piedāvājuma.

Lai noslēgtu līgumu, lūdzu, aizpildi veselības anketu.

« AtpakaļTālāk

Swedbank Life Insurance SE apstrādā tavus personas datus automātiski, tostarp profilējot, lai novērtētu apdrošināšanas risku, aprēķinātu prēmiju un apdrošinājuma summu un noslēgtu apdrošināšanas līgumu. Mēs apstrādājam no tevis saņemtos veselības un citus datus, kā arī datus, kas ir mūsu rīcībā esošajos un iepriekšējos apdrošināšanas līgumos un pieteikumos. Mēs apstrādājam arī Swedbank AS nodotos datus, piemēram, tavus identifikācijas datus, kontaktinformāciju, attiecību statusa datus (piemēram, klientu segmenta datus), tavu vecumu un finanšu datus, ja nepieciešams. Apdrošināšanas līgums var tikt noslēgts pilnībā automatizēti. Sīkāku informāciju vari iegūt, iepazīstoties ar mūsu Personas datu apstrādes principiem šeit.

Smaidīga klientu konsultante atbild uz klientu jautājumiem

Aprunāsimies par tev svarīgo

Piesakies konsultācijai ar mūsu speciālistu.

Vai esi savā ģimenē atbildīgs par komunālo pakalpojumu rēķinu apmaksu? Vai veic ikmēneša kredītmaksājumus? Vai sedz ar bērna izglītību vai pulciņiem saistītos izdevumus?

Pat, ja esi tikai daļēji atbildīgs par ģimenes izdevumu segšanu, ir vērts apsvērt iespēju apdrošināt savu dzīvību. Apdrošināšana būs nozīmīgs finansiāls atbalsts gadījumos, kad vairāk nevarēsi palīdzēt ģimenei, īpaši, ja tev nav izveidoti uzkrājumi.

Dzīvības apdrošināšanas atlīdzība tiek izmaksāta:

 • Ģimenei tavas nāves gadījumā
 • Tev pašam vai citam līgumā norādītam labuma guvējam invaliditātes gadījumā

Ja izvēlēsies arī traumu papildapdrošināšanu, varēsi saņemt atlīdzību traumu gadījumā un atlabt, neuztraucoties par finansēm.

Līgumu var ērti noslēgt internetbankā, neapmeklējot filiāli.

 • Var izvēlēties arī traumu papildapdrošinājumu, kas izmaksā 6,25 EUR mēnesī, - tā kalpos par finansiālu atbalstu, ja negadījumā būsi guvis nopietnu savainojumu (piem., kaulu lūzumu).
 • Apdrošināšanas atlīdzība tiek izmaksāta arī par slimības rezultātā iestājušos invaliditāti vai dzīvības zaudēšanu. Statistika rāda, ka tieši slimība ir nāves iemesls 85% gadījumu*. Pārējos gadījumus pārsvarā izraisījuši dažādi negadījumi.
 • Dzīvības apdrošināšanas apdrošinājuma summu vari izvēlēties pats, ņemot vērā ienākumu un saistību apmēru.

* Balstoties uz SPKC 2021. gada statistikas datiem iedzīvotājiem 20-59 gadu vecumā.

Traumas gadījumā saņemsi atlīdzības izmaksu atbilstoši traumu tabulai (piem., kaulu lūzuma gadījumā).

 • Ņem vērā, ka saslimšana nav uzskatāma par traumu, kas nozīmē, ka atlīdzība netiks izmaksāta, piem., gripas, pneimonijas vai hronisku sāpju (piem., muguras vai ceļgalu sāpju) gadījumā.

Invaliditātes gadījumā atlīdzība tiek izmaksāta tev vai citam līgumā norādītam labuma guvējam.

 • Invaliditāte ir slimības vai negadījuma izraisīti veselības traucējumi, kā rezultātā darbaspēja vai spēja gūt ienākumus kļūst ierobežota.

Dzīvības zaudēšanas gadījumā apdrošinājuma summa tiek izmaksāta tevis norādītajai personai.

 • Slēdzot līgumu, iesakām norādīt konkrētu labuma guvēju, jo mantojuma lietu kārtošana var aizņemt vairākus mēnešus. Ja ir norādīts konkrēts labuma guvējs, atlīdzības saņemšanas process parasti ir daudz ātrāks.

Apdrošināt dzīvību internetbankā ir vienkārši un ērti:

 1. Sāc ar kalkulatoru un aprēķini sev piemēroto apdrošinājuma summu.
 2. Spied “Turpināt”, lai pieteiktos.
 3. Līguma noslēgšanas nolūkos mēs varam lūgt tev iesniegt papildu informāciju par veselības stāvokli. Ja tā būs nepieciešama, ar tevi sazināsies mūsu darbinieks un informēs par tālāko rīcību.
 4. Ja būs nepieciešama mūsu nozīmēta profilaktiskā medicīniskā pārbaude, tā būs bez maksas, turklāt varēsi saņemt informāciju par savu veselības stāvokli.
 5. Dzīvības apdrošināšanas aizsardzība nāves, invaliditātes gadījumam stājas spēkā līguma noslēgšanas dienā. Traumu papildapdrošināšanas aizsardzība stājas spēkā nākamajā dienā.
 6. Ja dzīvības apdrošināšana ir piesaistīta Swedbank aizdevumam, tad apdrošināšanas aizsardzība stājas spēkā nākamajā dienā pēc līguma noslēgšanas, bet ne agrāk kā aizdevuma vai tā daļas izsniegšanas dienā.
 7. Informē tuviniekus par noslēgto dzīvības apdrošināšanas līgumu, lai viņi zinātu, kur vērsties, iestājoties apdrošināšanas gadījumam.

Izvēloties apdrošinājuma summu, ir svarīgi pārliecināties, ka tā atbilst tavām un ģimenes vajadzībām.

Minimālā apdrošinājuma summa dzīvības apdrošināšanai ir 20 000 EUR.

Traumu papildapdrošināšanas apdrošinājuma summa ir 20 000 EUR.

Traumu papildapdrošināšana izmaksās 6,25 EUR mēnesī.

Iesakām dzīvību apdrošināt par summu, kas segtu:

 • Hipotekāro kredītu, lai ģimene varētu paturēt mājokli
 • Tavus trīs gadu ienākumus, kas nosegtu arī ikdienas izdevumus (komunālie maksājumi, bērnu ārpusskolas nodarbību izmaksas u.tml.)
 • Citas kredītsaistības, ja tādas ir (piem., patēriņa kredīts, līzings)

Maksājumi

Apdrošināšināšanas aizsardzība Mēneša maksājums
Dzīvības un invalidtitātes apdrošināšana Atkarīgs no jūsu vecuma, veselības stāvokļa, apdrošinājuma summas un citiem riskiem.
Traumu apdošināšana 6.25 EUR
Lietošana
Līguma noslēgšana Bez maksas
Izmaiņas līgumā Bez maksas
Līguma izbeigšana pirms termiņa Bez maksas

Spēkā no 10.09.2020

Noteikumi

Kalkulators

Dzīvības apdrošināšana kredītsaistību segšanai

Ja noticis apdrošināšanas gadījums, lūdzam aizpildīt pieteikumu internetbankā vai sazināties ar mums pa tālruni 67 444 449, lai saņemtu informāciju un norādes par tālāko rīcību.

Lūdzam ņemt vērā, ka:

 • Apdrošinātās personas nāves gadījumā apdrošināšanas atlīdzība tiks izmaksāta līgumā norādītajai personai vai mantiniekam/-iem.
 • Invaliditātes gadījumā apdrošināšanas atlīdzības tiks izmaksāta tev vai citam līgumā norādītajam labuma guvējam.
 • Invaliditāte ir darbaspēju zaudēšana par 80% vai vairāk (I grupas invaliditāte) uz nepārtrauktu 12 mēnešu laika posmu vai ilgāk, ko izraisījusi slimība vai negadījums, un ko apliecina Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisijas atzinums, kas izsniegts uz vismaz 12 mēnešiem.
 • Traumu apdrošinājuma gadījumā saņemsi atlīdzību par veselībai nodarīto kaitējumu (piem., kaulu lūzums), ko izraisījis negadījums (piem., kritiens, sasitums, sadursme, uzbrukums). Par traumu nav uzskatāma slimība (piem., gripa, spondiloze), fizisku nodarbību izraisītas muskuļu sāpes vai hroniskas sāpes (piem., muguras sāpes, ceļu sāpes vai plecu sāpes).
 • Apdrošinātājs pieņem lēmumu apdrošināšanas izmaksu lietā ne vēlāk kā 30 kalendāro dienu laikā no visas pieprasītās ar apdrošināšanas gadījumu saistītās informācijas un dokumentu saņemšanas.
Atbalsts mobinga situācijās – paredzēts, lai palīdzētu vecākiem un viņu bērniem mobinga gadījumā, kas noticis skolā, ārpus tās un digitālajās/tiešsaistes platformās.
Pakalpojumu “Atbalsts mobinga situācijās” nodrošina nodibinājums “Fonds “PLECS””. Tas ir pieejams klientiem, kuri ir noslēguši šeit norādīto veidu dzīvības apdrošināšanas līgumus, kā arī bērniem, kuri dzīvo tajā pašā mājsaimniecībā. Bērnu vai pusaudžu starpā mēdz notikt konflikti. Noteikta veida vardarbīgas attiecības sauc par mobingu, un tās var novest pie paaugstināta stresa, garīgās veselības problēmām un nākotnes perspektīvu pasliktināšanās. Dažkārt mobings var pat apdraudēt bērna veselību vai dzīvību. Šis pakalpojums mobinga gadījumā nodrošina personīgu atbalstu, kas vērsts uz bērna konfliktu risināšanas prasmju uzlabošanu un mentālās pašregulācijas pilnveidošanu. Swedbank ir apņēmusies atbalstīt Apvienoto Nāciju Organizācijas Ilgtspējīgas attīstības mērķus. Pakalpojums “Atbalsts mobinga situācijās” var palīdzēt sasniegt vairākus no šiem mērķiem: laba veselība un labklājība, kvalitatīva izglītība, kā arī miers, taisnīgums un laba pārvaldība.
 • Pakalpojums ir pieejams gan bērniem, kuri saskaras ar mobingu – cietušajiem, gan bērniem, kuri paši ir pāridarītāji. Tāpat arī viņu vecākiem vai aizbildņiem, kuri ir gatavi risināt šo situāciju.
 • Pakalpojums pieejams bērniem 6–17 gadu vecumā.
 • Klientam par šo pakalpojumu nekas papildus nav jāmaksā.
 • Uzzini vairāk, kas ir mobings un pakalpojums “Atbalsts mobinga situācijās” šeit.
 • Vecāki saņem izvērtējumu, vai notikušais ir mobings vai konflikts.
 • Praktiskus ieteikumus, kā rīkoties, ja notikušais nav mobinga gadījums.
 • Konkrētus ieteikumus mobinga gadījumā , ko vecāki var uzreiz izmantot.
 • Personalizētu speciālista atbalstu.
 • Ātru atbildi kritiskos gadījumos.
 • Par pakalpojumu papildus nav jāmaksā.
 • Mobinga gadījums ir noticis tavas dzīvības apdrošināšanas līguma un apdrošināšanas aizsardzības darbības laikā.
 • Pēdējais incidents ir noticis ne senāk kā 3 mēnešus pirms pieteikšanās šim pakalpojumam.
 • Nodibinājuma “Fonds “PLECS”” tīmekļa vietnē tev būs jāpiereģistrē sevi un savu bērnu, kā arī jāsniedz detalizētāka informācija par konkrēto mobinga gadījumu. Ziņo par to šeit.
 • Gadījuma izvērtēšanu veiks nodibinājums “Fonds “PLECS””.
-20%

Pasargās jūs no zaudējumiem, kas var rasties mājoklī dažādu negadījumu dēļ.

Veidojiet uzkrājumu bērna nākotnei jau tagad, lai jums būtu mierīga sirds un bērnam - savs kapitāls.

Apdrošināšana, kas palīdzēs atmaksāt kredītu, ja zaudēsiet darbu vai iestāsies darbnespēja.

Lielākā atlīdzība sadzīves traumas gadījumā šogad – 15 320 eiro

Uzzināt vairāk

Kāpēc mammai un tētim ieteicams apdrošināt savu dzīvību?

Uzzināt vairāk

Kā skola palīdz risināt mobinga situācijas? Pieredzes stāsts

Uzzināt vairāk

“Ar mani jau tas nenotiks!” – pieredzes stāsti par sirdsmieru negaidītākajos dzīves brīžos

Uzzināt vairāk

Kontaktinformācija

Apdrošināšanas atlīdzību izskatīšana

Iestājoties apdrošināšanas gadījumam, lūdzam paziņot par to mums. Dzīvības apdrošināšanas pakalpojumus sniedz Swedbank Life Insurance SE, kuru Latvijā pārstāv Swedbank Life Insurance SE Latvija filiāle un apdrošināšanas aģents Swedbank AS.

Swedbank logo

Jūsu Internet Explorer pārlūkprogramma netiek atbalstīta.

Lūdzu izmantot Google Chrome, Mozilla Firefox vai Microsoft Edge pārlūkprogrammu.

Ar 23.03.2021. Swedbank internetbanka vairs nav pieejama, izmantojot Internet Explorer tīmekļa pārlūkprogrammu.

Tāpat nav iespējams apstiprināt Swedbank maksājumus citās vietnēs, kā arī izmantot Swedbank autentifikāciju, piemēram, latvija.lv.

Turpmāk iesakām izmantot Google Chrome, Mozilla Firefox vai jaunāko Microsoft Edge versiju. Uzziniet, kā uz sava datora uzstādīt kādu no minētajām pārlūkprogrammām, šeit.

С 23.03.2021 Интернет-банк Swedbank недоступен в браузере Internet Explorer.

С помощью Internet Explorer невозможно авторизоваться или осуществлять платежи через Swedbank на сторонних веб-страницах.

Вместо браузера Internet Explorer мы рекомендуем использовать браузеры Google Chrome, Mozilla Firefox или Microsoft Edge. Инструкции по установке упомянутых браузеров можно найти здесь.

From 23.03.2021 Swedbank Internet Bank and Banklink is no longer available using Internet Explorer browser.

It is not possible to authorize or make payments from Swedbank on other web pages using Internet Explorer.

Instead, we suggest using Google Chrome, Mozilla Firefox or the newest version of Microsoft Edge. To find out how to install the suggested browsers, please click here.

Klientu serviss - Инфо и помощь - Customer service: +371 67 444 444

Swedbank
 • Jūsu ierīces operētājsistēma un pārlūkprogramma ir novecojusi un netiek atbalstīta Swedbank internetbankas lietošanai. Aicinām vērsties pie Jums uzticama IT atbalsta, lai saņemtu konsultāciju un veiktu atbilstošu operētājsistēmas un pārlūkprogrammas atjauninājumu.
 • The operating system of your device & your browser are too outdated to be supported by Swedbank Internet Bank. Please, update the operating system & browser or turn to IT specialist for technical help.
 • Ваш браузер или операционная система недостаточно современны для использования в интернет банке Swedbank. Пожалуйста обновите операционную систему и браузер или обратитесь за технической помощью к ИТ специалисту.

Tava internetbankas sesija ir pārtraukta

Drošības nolūkos aizver šo pārlūkprogrammu. Ja vēlies turpināt izmantot internetbanku, pievienojies no jauna.


Patēriņa kredīts ar 0 EUR noformēšanas maksu.

Piesakies līdz 31. jūlijam un saņem īpašo piedāvājumu!

 • Nauda kontā uzreiz pēc līguma parakstīšanas
 • Atmaksā aizdevumu pirms termiņa bez komisijas maksas