Pāriet uz lapas sākumu
PrivātpersonāmUzņēmumiem

Dzīvības apdrošināšana

Parūpējies par sev svarīgo – apdrošini savu dzīvību

Dzīvības apdrošināšana būs finansiāls atbalsts:

 • Taviem tuviniekiem un ģimenei, ja zaudēsi dzīvību
 • Tev, ja invaliditātes dēļ vairs nevarēsi strādāt algotu darbu
 • Tev nejauši gūtas traumas gadījumā

Ja tev ir papildu jautājumi – droši piesakies attālinātai konsultācijai sev ērtā laikā.

Pieteikties

Tavi vidējie ikmēneša ienākumi pēc nodokļu nomaksas (darba samaksa, pensija, sociālās apdrošināšanas pabalsti, dividendes un ienākumi no individuālā darba) par pēdējiem 6 mēnešiem. Šī summa tiks izmaksāta taviem tuviniekiem. Mēs iesakām apdrošināties vismaz 24 mēnešu ienākumu un kredītsaistību apmērā, lai taviem tuviniekiem būtu laiks pierast pie jaunās finanšu situācijas, ja tevis vairs nebūs. Minimālā apdrošinājuma summa ir 15000€. Pievienojies internetbankai, lai veiktu detalizētu aprēķinu.
 • 0
 • 0
Turpināt

Apdrošinājuma summas un apdrošināšanas prēmija ir aprēķināta, ņemot vērā Jūsu vecumu, ienākumus, vēlmi pasargāt savus tuviniekus un apdrošināt sevi kredītsaistību apmērā. Aprēķinātās summas ir aptuvenas un var atšķirties no Jums izteiktā apdrošināšanas piedāvājuma.

Swedbank Life Insurance SE apstrādā jūsu personas datus automatizēti, tostarp, izmantojot profilēšanu, lai novērtētu apdrošināmo risku, aprēķinātu prēmiju un apdrošinājuma summu, un noslēgtu apdrošināšanas līgumu. Mēs apstrādājam veselības un citus datus, ko saņemam no jums, datus, kas ir jūsu esošajos un iepriekš noslēgtajos apdrošināšanas līgumos un iesniegtajos pieteikumos, kā arī „Swedbank“ AS sniegtos datus, piemēram, jūsu identifikācijas datus, kontaktinformāciju, attiecību statusa datus (piemēram, datus par klienta segmentu), datus par jūsu vecumu un finanšu datus (ja attiecināms). Līgums var tikt noslēgts pilnībā automatizēti. Lai uzzinātu vairāk, lūdzu, iepazīstieties ar mūsu Personas datu apstrādes principiem šeit.

Vai esi savā ģimenē atbildīgs par komunālo pakalpojumu rēķinu apmaksu? Vai veic ikmēneša kredītmaksājumus? Vai sedz ar bērna izglītību vai pulciņiem saistītos izdevumus?

Pat, ja esi tikai daļēji atbildīgs par ģimenes izdevumiem, tev vajadzētu apsvērt iespēju apdrošināt savu dzīvību. Apdrošināšana būs nozīmīgs finansiāls atbalsts gadījumos, kad vairāk nevarēsi palīdzēt ģimenei, īpaši, ja tev nav izveidoti uzkrājumi.

Dzīvības apdrošināšanas atlīdzība tiek izmaksāta:

 • ģimenei - dzīvības zaudējuma gadījumā;
 • tev pašam - iestājoties invaliditātei.

Ja izvēlēsies arī traumu papildapdrošināšanu, varēsi saņemt atlīdzību traumu gadījumā un atlabt, neuztraucoties par finansēm.

Līgumu var ērti noslēgt Swedbank internetbankā, neapmeklējot filiāli.

 • Traumu papildapdrošināšana ar apdrošinājuma summu 20000 EUR par 4.90 EUR mēnesī, sniegs finansiālu atbalstu, traumu (piem., lūzumu) gadījumā.
 • Apdrošināšanas atlīdzība tiek izmaksāta arī gadījumā, ja invaliditāte vai nāve iestājas slimības dēļ. Statistika rāda, ka tieši slimība ir nāves iemesls 80% gadījumu*.
 • Dzīvības apdrošinājuma summu tu vari izvēlēties pats, ņemot vērā ienākumu un saistību apmēru.).

*Balstoties uz SPKC 2019. gada statistikas datiem.

Traumu papildapdrošināšana – traumas gadījumā saņemsi atlīdzību atbilstoši traumu tabulai.

 • Ņem vērā, ka slimība nav uzskatāma par traumu, līdz ar to slimības gadījumi (piem., gripa, plaušu karsonis, hroniskas sāpes) nav apdrošināti.

Invaliditātes apdrošināšana - atlīdzība tiek izmaksāta, ja invaliditāte iestājas slimības vai nelaimes gadījuma rezultātā.

Dzīvības apdrošināšana - atlīdzība tiek izmaksāta dzīvības zaudēšanas gadījumā.

 • Slēdzot līgumu, iesakām norādīt konkrētu labuma guvēju, jo mantojuma lietu kārtošana var aizņemt vairākus mēnešus. Ja ir norādīts konkrēts labuma guvējs, atlīdzības saņemšanas process parasti ir daudz ātrāks.

Apdrošināt dzīvību internetbankā ir vienkārši un ērti:

 1. Sāc ar informācijas sniegšanu, lai mēs varētu ieteikt piemērotāko risinājumu;
 2. Seko mūsu tālākām norādēm;
 3. Ja būs nepieciešama veselības riska papildus izvērtēšana, ar tevi sazināsies mūsu darbinieks un informēs par tālāko rīcību;
 4. Ja būs nepieciešama mūsu nozīmēta veselības pārbaude, tad tā būs bez maksas;
 5. Informē tuviniekus par noslēgto dzīvības apdrošināšanas līgumu, lai viņi zinātu, kur vērsties, iestājoties apdrošināšanas gadījumam.
 6. Dzīvības apdrošināšana stāsies spēkā līguma noslēgšanas dienā. Traumu papildapdrošināšanas stāsies spēkā nākamajā dienā pēc līguma noslēgšanas.
 7. Dzīvības apdrošināšana kredītsaistību segšanai un tās traumu papildapdrošināšana stāsies spēkā nākamajā darba dienā pēc līguma noslēgšanas, bet ne ātrāk kā aizdevuma vai tā daļas izsniegšanas dienā.

Izvēloties apdrošinājuma summu, iesakām ņemt vērā:

 • vismaz divu gadu ienākumus;
 • hipotekārā kredīta, ja tāds ir, atlikumu;
 • citas kredītsaistības, ja tādas ir (patēriņa kredīts, līzings u.t.t.).

Minimālā dzīvības apdrošinājuma summa ir 15 000 EUR.
Traumu papildapdrošināšanas apdrošinājuma summa ir 20 000 EUR.

Maksājumi

Apdrošināšināšanas aizsardzība Mēneša maksājums
Dzīvības un invalidtitātes apdrošināšana Atkarīgs no jūsu vecuma, veselības stāvokļa, apdrošinājuma summas un citiem riskiem.
Traumu apdošināšana 4.90 EUR
Lietošana
Līguma noslēgšana Bez maksas
Izmaiņas līgumā Bez maksas
Līguma izbeigšana pirms termiņa Bez maksas

Spēkā no 10.09.2020

Noteikumi

Kalkulators

Dzīvības apdrošināšana kredītsaistību segšanai

Ja vēlaties pieteikt apdrošināšanas gadījumu, lūdzam aizpildīt pieteikumu internetbankā vai sazināties ar mums pa tālruni 67 444 449, lai saņemtu informāciju un norādes par tālāko darbību.

Lūdzam ņemt vērā, ka:

 • Apdrošinātās personas nāves gadījumā apdrošināšanas atlīdzība tiks izmaksāta līgumā norādītajai personai vai mantiniekam/iem.
 • Invaliditātes gadījumā apdrošināšanas atlīdzība tiks izmaksāta jums vai līgumā norādītajam atlīdzības saņēmējam.
 • Traumu papildapdrošināšanas gadījumā apdrošinātais saņems atlīdzību par veselībai nodarīto kaitējumu (piemēram, kaulu lūzums, ievainojums), ko izraisījis negadījums (piemēram, kritiens, sasitums, sadursme, uzbrukums). Par traumu nav uzskatāma slimība (piemēram, gripa, spondiloze), fizisku nodarbību izraisītas muskuļu sāpes vai hroniskas sāpes (piemēram, muguras sāpes, ceļu sāpes vai plecu sāpes).
 • Invaliditāte ir darbspēju zaudēšana par 80% vai vairāk (I grupas invaliditāte), ko izraisījusi ilgstoša smaga slimība vai nelaimes gadījums un ko noteikusi Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisija uz vismaz 12 mēnešiem.
 • Apdrošināšanas atlīdzība tiek izmaksāta ne vēlāk kā 30 dienu laikā pēc visu pieprasīto dokumentu saņemšanas un lēmuma pieņemšanas.

Mājas ir tur, kur ir tava sirds un kur tu satiec savus mīļotos cilvēkus. Pārliecinies, ka tavam mājoklim ir kārtīga mājokļa apdrošināšana.

Pašreizējā demogrāfiskā situācija liecina par to, ka nākotnē mums būs jārēķinās ar pensiju, kas varētu būt mazāka par pusi no šodienas algas. Parūpējieties par vecumdienām jau tagad!

Apdrošināšana, kas palīdzēs atmaksāt kredītu, ja zaudēsiet darbu vai iestāsies darbnespēja.

Mīti un patiesības par dzīvības apdrošināšanu

Uzzināt vairāk

Ģimene kā uzņēmums –kā to vadīt, lai grūtos brīžos nebankrotētu?

Vecāku būšana – plāni par to, kā būs, arī tad, kad Tevis vairs nebūs

Skatīties

Kontaktinformācija

Apdrošināšanas atlīdzību izskatīšana

Iestājoties apdrošināšanas gadījumam, lūdzam paziņot par to mums. Dzīvības apdrošināšanas pakalpojumus sniedz Swedbank Life Insurance SE, kuru Latvijā pārstāv Swedbank Life Insurance SE Latvija filiāle un apdrošināšanas aģents Swedbank AS.

Swedbank logo

Jūsu Internet Explorer pārlūkprogramma netiek atbalstīta.

Lūdzu izmantot Google Chrome, Mozilla Firefox vai Microsoft Edge pārlūkprogrammu.

Ar 23.03.2021. Swedbank internetbanka vairs nav pieejama, izmantojot Internet Explorer tīmekļa pārlūkprogrammu.

Tāpat nav iespējams apstiprināt Swedbank maksājumus citās vietnēs, kā arī izmantot Swedbank autentifikāciju, piemēram, latvija.lv.

Turpmāk iesakām izmantot Google Chrome, Mozilla Firefox vai jaunāko Microsoft Edge versiju. Uzziniet, kā uz sava datora uzstādīt kādu no minētajām pārlūkprogrammām, šeit.

С 23.03.2021 Интернет-банк Swedbank недоступен в браузере Internet Explorer.

С помощью Internet Explorer невозможно авторизоваться или осуществлять платежи через Swedbank на сторонних веб-страницах.

Вместо браузера Internet Explorer мы рекомендуем использовать браузеры Google Chrome, Mozilla Firefox или Microsoft Edge. Инструкции по установке упомянутых браузеров можно найти здесь.

From 23.03.2021 Swedbank Internet Bank and Banklink is no longer available using Internet Explorer browser.

It is not possible to authorize or make payments from Swedbank on other web pages using Internet Explorer.

Instead, we suggest using Google Chrome, Mozilla Firefox or the newest version of Microsoft Edge. To find out how to install the suggested browsers, please click here.

Klientu serviss - Инфо и помощь - Customer service: +371 67 444 444

Swedbank
 • Jūsu ierīces operētājsistēma un pārlūkprogramma ir novecojusi un netiek atbalstīta Swedbank internetbankas lietošanai. Aicinām vērsties pie Jums uzticama IT atbalsta, lai saņemtu konsultāciju un veiktu atbilstošu operētājsistēmas un pārlūkprogrammas atjauninājumu.
 • The operating system of your device & your browser are too outdated to be supported by Swedbank Internet Bank. Please, update the operating system & browser or turn to IT specialist for technical help.
 • Ваш браузер или операционная система недостаточно современны для использования в интернет банке Swedbank. Пожалуйста обновите операционную систему и браузер или обратитесь за технической помощью к ИТ специалисту.

Paldies, ka izmantoji Swedbank internetbanku!

Drošības nolūkos, aicinām aizvērt pārlūkprogrammu.

logo

Gatavojies apkures sezonai laikus

Izdevīgi nosacījumi aizdevumam, lai iegādātos saules paneļus, siltumsūkni vai vēja ģeneratorus.

 • Aizdevums no 300 līdz 20 000 EUR
 • Samazināta un fiksēta % likme
 • Nav nepieciešams nodrošinājums un pirmā iemaksa