Kredītņēmēja apdrošināšana

Jūsu un ģimenes drošībai - visa kredīta laikā!

Vai esat domājis, kā pasargāt savu ģimeni no iespējamām grūtībām kredīta maksājumu veikšanā, ja ar jums notiek kas neparedzēts?

Iestājoties apdrošināšanas gadījumam, mēs atlīdzināsim:

 • kredīta atlikumu - dzīvības zaudēšanas gadījumā
 • kredīta atlikumu - paliekošas darba nespējas gadījumā (invaliditāte slimības vai nelaimes gadījuma rezultātā)
 • kredītmaksājumus - pārejošas darba nespējas gadījumā
 • kredītmaksājumus - bezdarba gadījumā

Kredītņēmēja apdrošināšanas kalkulators

Vecums
Summa
Bezdarba un darba nespējas apdrošināšana**
 EUR

* Maksājumā ir iekļauts standarta cenas samazinājums   - tas ir piemērojams, jo apdrošinājuma summa ir amplitūdā   EUR

Aprēķinātie apdrošināšanas maksājumi nav galīgi un var mainīties atkarībā no riska parakstīšanas rezultātiem. Ikmēneša maksājums par dzīvības apdrošināšanu palielinās līdz ar jūsu vecumu un samazinās līdz ar kredīta atlikuma un apdrošinājuma summas samazināšanos.

** Apdrošināšanas prēmijas vērtība ir 3,5% no jūsu kredīta ikmēneša maksājuma summas

Dzīvības apdrošināšana*
0.00EUR
Invaliditātes apdrošināšana
0.00EUR
Bezdarba apdrošināšana**
0.00EUR
Pirmā mēneša maksājums*
0.00EUR

Skatīt plašāku dzīvības apdrošināšanas aprēķinu

Mēs dzēsīsim kredītsaistības apdrošinājuma summas apmērā

Dzīvības apdrošināšana dod sirdsmieru kredīta atmaksas laikā un drošību par to, ka, iestājoties apdrošināšanas gadījumam - ļoti smagai invaliditātei vai dzīvības zaudējumam -, aizdevums tiks dzēsts līgumā noteiktās apdrošinājuma summas apmērā.

Kredīta atlikumu dzēsīsim, ja dzīvība tiek zaudēta slimības, piemēram, sirds slimības vai audzēja, dēļ, kā arī nelaimes gadījumu rezultātā, piemēram, ceļu satiksmes negadījumā.

Invaliditātes papildapdrošināšana

Noslēdzot kredītņēmēja dzīvības apdrošināšanas līgumu, automātiski darbojas arī invaliditātes papildu apdrošināšana - tās apdrošinājuma summa ir vienāda ar dzīvības apdrošinājuma summu. Tā ir papildu aizsardzība gadījumā, ja apdrošinātā persona zaudē darbspējas ne mazāk kā par 80% negadījuma vai slimības dēļ.

Mēs dzēsīsim aizdevumu apdrošinājuma summas apmērā gan tad, ja invaliditāte iestājusies nelaimes gadījuma rezultātā, piemēram, ceļu satiksmes negadījumā traumējot mugurkaulu, gan tad, ja invaliditāti izraisījusi slimība, piemēram, audzējs.

Apdrošināšana arī galvotājam/līdzaizņēmējam

Ja, saņemot aizdevumu, tiek piesaistīts galvotājs/līdzaizņēmējs, kredītņēmēja dzīvības apdrošināšanas līgumu var noslēgt arī galvotājs/līdzaizņēmējs. Dzīvības apdrošinājuma summa var būt izsniegtā un neatmaksātā aizdevuma apmērā vai var tikt procentuāli sadalīta.

Ja kredītņēmēja un galvotāja ienākumi ir vienādi, rekomendējamā apdrošinājuma summa abām personām ir puse no kredītsaistībām, savukārt, ja kredītņēmēja ienākumi veido 60% no ģimenes budžeta, rekomendējamā apdrošinājuma summa ir attiecīgi 60% no kredītsaistībām.

Līgums un gadījuma pieteikums tepat internetbankā

Internetbankā varēsiet noslēgt līgumu, veikt tajā izmaiņas, kā arī apskatīt nākamos maksājumus vai reģistrēt apdrošināšanas gadījuma pieteikumu.

Mēs atlīdzināsim ikmēneša kredīta maksājumus līdz pat 12 mēnešiem:

Pārejošas darba nespējas gadījumā
Ja jāārstējas ilgāk par 30 dienām jūsu pēkšņas saslimšanas dēļ, tiek gūta trauma u.c., mēs nodrošināsim jūsu kontā naudas līdzekļus jūsu hipotekārā kredīta ikmēneša maksājuma apmērā.

Piemēram, mēs izmaksāsim jums atlīdzību arī tad, ja sportojot ir traumēts ceļgals, kura rehabilitācijai ir nepieciešami 3 mēneši, un šī iemesla dēļ tiek kavēts darbs. Mēs izmaksāsim jums atlīdzību arī tad, ja smagas slimības, piemēram, pēkšņas sirds un asinsvadu slimības, dēļ ir nepieciešama ilgstoša ārstēšanās.

Bezdarba gadījumā
Mēs jums izmaksāsim atlīdzību, ja, piemēram, jums tiek piedāvāta vienošanās par darba attiecību pārtraukšanu, štata samazināšanas dēļ jums tiek uzteikts darbs vai uzņēmuma reorganizācijas dēļ tiek likvidēts jūsu amats.

 
 

Arī galvotājam/līdzaizņēmējam
Ja kredītam ir galvotājs vai līdzaizņēmējs, rekomendējam polisi iegādāties arī viņam. Pat, ja aizņēmējs turpinās atmaksāt kredītu, galvotāja/līdzaizņēmēja slimības vai bezdarba gadījumā mēs izmaksāsim atlīdzību galvotājam/līdzaizņēmējam.

Svarīgi

 • Noslēdzot līgumu par apdrošināto risku - bezdarbu, tas stājas spēkā pēc 90 dienām no polises izdošanas brīža.
 • Atlīdzības izmaksa tiek veikta reizi mēnesī kredītmaksājuma apmērā, bet ne ilgāk kā 12 mēnešus pēc kārtas.
 • Atlīdzība, iestājoties apdrošināšanas gadījumam, par pirmajām 30 dienām netiek maksāta, jo tas ir pašriska periods.

Pakalpojums Cena, EUR
Pieteikšana
Pieteikuma izskatīšana Bez maksas
Lietošana
Apdrošināšanas prēmija Individuāla, sk. Riska maksājumu tabula
Līguma grozījumi Bez maksas
Slēgšana
Līguma izbeigšana pirms termiņa Bez maksas

Spēkā no 01.01.2016.

 • Bezdarba gadījumā

  Ja zaudējat darbu, noformējiet bezdarbnieka statusu. Pēc 30 dienām no pēdējās darba dienas, ja jums joprojām ir bezdarbnieka statuss, varat pieteikt apdrošināšanas gadījumu, izmantojot šādus saziņas līdzekļus:

  • Zvanot uz tālruņa numuru 67 444 449 (visu diennakti);
  • Sūtot e-pasta vēstuli uz adresi atlidziba@swedbank.lv.

  Lai saņemtu atlīdzību, jāiesniedz šādi dokumenti:

  • Aizpildīta pieteikuma veidlapa;
  • Dokumenti, kas apliecina darba attiecību pārtraukšanu un bezdarbnieka statusu.
 • Pārejošas darba nespējas gadījumā

  Ja saslimstat vai nokļūstat nelaimes gadījumā, dodieties pie ārsta, lai saņemtu palīdzību. Ja jūsu veselības stāvoklis neļaus jums pildīt darba pienākumus, ārsts noformēs darba nespējas lapu. 30 dienas pēc darba nespējas lapas atvēršanas varat pieteikt apdrošināšanas gadījumu, izmantojot šādus saziņas:

  • Zvanot uz tālruņa numuru 67 444 449 (visu diennakti);
  • Sūtot e-pasta vēstuli uz adresi atlidziba@swedbank.lv.

  Lai saņemtu atlīdzību, jāiesniedz šādi dokumenti:

  • Aizpildīta pieteikuma veidlapa;
  • Dokumenti, kas apliecina darba nespēju un tās iemeslu.
 • Paliekošas invaliditātes gadījumā

  Ja slimības vai nelaimes gadījuma rezultātā iestājas paliekoša invaliditāte un vēlaties saņemt apdrošināšanas atlīdzību, jāiesniedz šādi dokumenti:

  • Apdrošināšanas atlīdzības izmaksas pieteikums;
  • Apdrošināšanas polises kopija;
  • Pases vai cita personu apliecinoša dokumenta kopija (uzrādot dokumenta oriģinālu);
  • Apdrošinātās personas rīcībā esošie medicīniskie dokumenti saistībā ar gūto invaliditāti (piemēram, ārsta izziņa, slimnīcas izraksts, nosūtījums uz Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisiju, Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisijas lēmums u.c.).
 • Apdrošinātā nāves gadījumā

  Ja iestājas apdrošināšanas gadījums, par notikušo pēc iespējas ātrāk jāinformē banka. Lai saņemtu apdrošināšanas atlīdzību, labuma guvējam jāiesniedz šādi dokumenti:

  • Apdrošināšanas atlīdzības izmaksas pieteikums;
  • Apdrošināšanas polises kopija;
  • Apdrošinātā miršanas apliecības kopija (uzrādot oriģinālu);
  • Labuma guvēja pases kopija;
  • Medicīniskās apliecības par nāves cēloni kopija (oriģinālu iesniedz dzimtsarakstu nodaļai, lai saņemtu miršanas apliecību);
  • Apdrošinātā atlīdzības izmaksas pieteikuma iesniedzēja rīcībā esošie medicīniskie dokumenti (slimnīcas izraksts u.c.).
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar mūsu sīkdatņu izmantošanas politiku.