Mājokļa apdrošināšana

Ja tev ir, ko zaudēt, tev ir, ko apdrošināt!

Parūpējaties par savu mājokli un iedzīvi neparedzētos gadījumos ar Swedbank mājokļa apdrošināšanu, jo piedāvājam plašāko risku seguma apdrošināšanu un godīgu atlīdzību izskatīšanu.

  • Apdrošinām Jūsu mājokli no pamatiem līdz pat TV antenai;
  • Iedzīvi apdrošinām gan mājoklī, gan ārpus tā visā Latvijā;
  • Civiltiesiskā atbildības apdrošināšana visai ģimenei, kas dzīvo mājoklī.

Pirms noslēdzat apdrošināšanas polisi, iepazīstieties ar pilnajiem Mājokļa apdrošināšanas noteikumiem! Vairāk informācija pa tālruni 67 444 449.

Aprēķiniet, cik maksā jūsu mājokļa apdrošināšana!

Jūsu mājoklis ir:
Jūsu mājoklis ir no:
Jūsu mājokļa platība(m2):
AprēķinātLūdzu, uzgaidiet

* Piedāvājums aprēķināts, nosakot apdrošināšanas limitu 7500 eiro iedzīvei un 7500 eiro civiltiesiskajai atbildībai.

Mēneša maksājums:
0
Atlaide:
10%
Mēneša maksājums:
0EUR

Ja tev ir, ko zaudēt, tev ir, ko apdrošināt!

Pārliecinieties, cik dažādas likstas ir notikušas mājās un cik lielus neplānotus zaudējumus tās var nodarīt jūsu ģimenes budžetam!


Cietuši 5% klientu

Zaudējumi kaimiņam

Nodarītie zaudējumi vidēji945 €
Pasargāt sevi

Cietuši 4% klientu

Zādzība ar ielaušanos

Nodarītie zaudējumi vidēji571 €
Pasargāt sevi

Cietuši 3% klientu

Vējš, vētra, plūdi

Nodarītie zaudējumi vidēji677 €
Pasargāt sevi

Cietuši 11% klientu

Nokrišņi

Nodarītie zaudējumi vidēji749 €
Pasargāt sevi

Cietuši 21% klientu

Iedzīves bojājumi

Nodarītie zaudējumi vidēji653 €
Pasargāt sevi

Cietuši 2% klientu

Uguns

Nodarītie zaudējumi vidēji12 385 €
Pasargāt sevi

Cietuši 63% klientu

Cauruļvadu plīsums

Nodarītie zaudējumi vidēji804 €
Pasargāt sevi

Cietuši 16% klientu

Atslēgu serviss

Nodarītie zaudējumi vidēji214 €
Pasargāt sevi

Cietuši 2% klientu

Citi bojājumi

Nodarītie zaudējumi vidēji517 €
Pasargāt sevi

Biežāko zaudējumu cēloņu apkopojums, procentuālais cietušo klientu skaits un vidējie zaudējumi 2016. gadā saskaņā ar Swedbank P&C Insurance AS Latvijas filiāles datiem par izmaksātajām apdrošināšanas atlīdzībām.

Kādi riski tiek segti?

  • Mājokļa apdrošināšanas līgums pasargās Jūs no neparedzētiem izdevumiem, kas saistīti ar mājokļa atjaunošanu, neparedzētos gadījumos bojātu mantu aizvietošanu un kompensāciju par kaitējumu trešajām personām (piemēram, kaimiņiem).
  • Mājokļa bojājumu gadījumā Jums tiks atlīdzināti remonta izdevumi vai mājokļa atjaunošanas izmaksas.
  • Iedzīves bojājumu vai zādzības gadījumā Jums tiks atlīdzināti izdevumi par jaunu mantu iegādi, aizvietošanu vai remontu.
  • Ja Jūs vai jūsu ģimenes loceklis būs nodarījis netīšu zaudējumu trešajai personai (piemēram kaimiņam), tiks atlīdzinātas izmaksas par radītajiem zaudējumiem.

Iedzīves apdrošināšana

Ar Swedbank iedzīves apdrošināšanu jūsu iedzīve būs pasargāta arī no tādām pēkšņām sadzīviskām likstām kā no rokām izkritis karsts pannas vāks, kas uzkrīt uz keramikas plīts virsmas un to sabojā, tīrot māju, nejauši putekļsūcējs aizķeras aiz televizora vada, tas nokrīt zemē un saplīst vai, strādājot ar portatīvo datoru, netīšām tiek apgāzta kafijas krūze, kas uzlīst datoram, to sabojājot.

Civiltiesiskā apdrošināšana

Civiltiesiskā apdrošināšana noderēs tādā situācijā, ja nejauši appludināsiet kaimiņa dzīvokli, jūsu privātmājas sētā esošs koks vētras laikā uzkritīs kaimiņa mājai vai mājas mīlulis suņuks saskrāpēs kaimiņa mašīnu, tādējādi radot zaudējumus kaimiņam.

Mājokļa avārijas diennakts palīdzība - bezmaksas

Ja mājoklī ir notikusi kāda pēkšņa ķibele, piemēram, pazaudēta ārdurvju atslēga, plīsis cauruļvads vai izsists logs, mēs nodrošinām bez maksas un bez pašriska speciālista - atslēdznieka, santehniķa, namdara - palīdzību. Pilnu servisu nodrošina atslēdznieks un ierobežotu servisu nodrošina santehniķis, namdaris. Zvaniet pa tālruni 67 444 449 jebkurā diennakts laikā un saņemiet pirmo palīdzību savam mājoklim!

Iedzīves apdrošināšana ārpus mājas

Mūsu iedzīves apdrošināšana nodrošina, ka iedzīve ir apdrošināta arī ārpus mājas visā Latvijā, visai ģimenei, kas dzīvo apdrošinātajā īpašumā. Nav jāsatraucas, ka, esot ārpus mājām un nesot iepirkuma maisiņus, no rokām izkrīt telefons un saplīst, tiek nozagta bērnam skolas soma ar visām mantām un telefonu vai, vīram makšķerējot, neveiksmīgi apgāžas laiva un upē iekrīt visas mantas, tostarp makšķerēšanas piederumi.

Civiltiesiskā apdrošināšana ārpus mājām

Mūsu civiltiesiskā apdrošināšana darbojas visā Latvijā, visai ģimenei, kas dzīvo apdrošinātajā īpašumā, kas nozīmē to, ka tiek segti zaudējumi, kuri nodarīti trešajām personām, atrodoties ārpus mājas. Jo kam gan nav gadījies veikalā nejauši nogāzt kaut ko no plauktiem vai bērnībā, spēlējot bumbu, izsist skolas logu - ar mūsu civiltiesisko apdrošināšanu šādi zaudējumi tiek segti.

Kam pievērst uzmanību, apdrošinot mājokli?

Mājokļa ienaidnieku tops

Apdrošināts dzīvoklis - laime nelaimē

Mājokļa Apdrošināšanas informācijas dokuments (Ar visiem noteikumiem ir iespējams iepazīties sadaļā Palīdzība/Noteikumi.)