Pāriet uz lapas sākumu
PrivātpersonāmUzņēmumiem

Mājokļa apdrošināšana

Ja tev ir par ko rūpēties, tev ir ko apdrošināt!

Izvēlieties mājokļa apdrošināšanu un esiet drošs par:

 • savu mājokli un tā labiekārtojumu;
 • savām personīgajām mantām mājoklī un ārpus tā visā Latvijā;
 • netīši nodarītu kaitējumu saviem kaimiņiem, viesiem vai citiem cilvēkiem.
2021.gada 1. jūlijā stājās spēkā izmaiņas Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likumā. Ja tev ir noslēgts apdrošināšanas līgums par īpašumu, kuram izmaiņu rezultātā ir mainīta adrese, tādā gadījumā apdrošināšanas līgums joprojām ir spēkā un nav jāveic papildu darbības. Izmaiņas apdrošinātā mājokļa adresē atbilstoši jaunajam administratīvajam sadalījumam tiks ieviestas pakāpeniski nākotnē. Ja mājokļa kopējā platībā ir iekļauta liela terase, paplašināta garāža vai ēkai ir specifisks plānojums, lūdzu, sazinieties ar mums, lai saņemtu individuālu piedāvājumu, - rakstiet uz apdrosinasana@swedbank.lv vai zvaniet uz 67 444 449.
Dzīvojamā ēka ir māja, dvīņu māja, rindu māja vai vasarnīca.

Mūra ēka. Nesošās sienas un starpsienu pārsegumi ir no nedegošiem materiāliem (ķieģeļiem, betona, akmens blokiem) dzelzbetona paneļiem.

Jaukta tipa ēka.Nesošās konstrukcijas no nedegošiem materiāliem (ķieģeļiem, betona), bet starp stāvu pārsegumi no koka vai citiem degošiem materiāliem.

Koka ēka. Ēkas, kuru nesošās konstrukcijas (sienas) ir no koka. Kā arī, ja koka konstrukcijas ēka ir apmūrēta vai apmesta ar betona (vai citu nedegoša materiāla) apmetumu.

Dzīvoklim norādiet kopējo platību kvadrātmetros kopā ar balkona/lodžijas platību. Mājai norādiet kopējo platību kvadrātmetros kopā ar āra terases/nojumes platību. Ja dzīvojamās ēkas kopējā platība pārsniedz 400 m2, lūdzam sazināties ar Apdrošināšanas atbalsta nodaļu T. 67 444 449.
 • 7,29
 • 0%
 • 7,29EUR

* Apdrošināšanas prēmijas aprēķins ir informatīvs. Aprēķinā tika iekļauta arī iedzīves apdrošinājuma summa 7500 EUR un civiltiesiskās atbildības limits 7500 EUR apmērā. Personalizētu apdrošināšanas piedāvājumu saņemsiet, turpinot apdrošināšanas līguma noslēgšanu.

Mājokļa apdrošināšana pasargās jūs no neparedzētiem zaudējumiem gadījumā, ja ar jūsu mājokli vai iedzīvi notiek kādas negaidītas ķibeles. Apdrošinot mājokli, izvēlieties:

 • Nekustamā īpašuma apdrošināšanu, kas atlīdzinās radušos zaudējumus jūsu dzīvoklim vai mājai. Apdrošinātas ir gan iebūvētās mēbeles (piemēram, virtuvei, garderobei), gan labiekārtojuma konstrukcijas – žogi, vārti, rotaļlaukumi, siltumnīcas līdz 20 m2. Bojājumu gadījumā jūsu īpašums tiks pilnībā atjaunots.
 • Iedzīves apdrošināšanu, kas atlīdzinās radušos zaudējumus personīgajām mantām. Apdrošinām zādzību, laupīšanu un citus ārēji radušos bojājumus, piemēram, ja jūs vai jūsu bērni nodara bojājumus kādai vērtīgai lietai (sadzīves tehnikai, sporta vai aktīvās atpūtas aprīkojumam u.tml.). Iedzīves apdrošināšanai ir noteikti šādi īpašie nosacījumi.
 • Civiltiesiskās atbildības apdrošināšanu, kas atlīdzinās nodarītos zaudējumus trešajām personām. Tā noderēs tādā situācijā, ja nejauši applūdināsiet kaimiņa dzīvokli, jūsu privātmājas sētā esošs koks vētras laikā uzkritīs kaimiņa mājai vai jūsu suns saskrāpēs kaimiņa mašīnu, tādējādi viņam radot zaudējumus.
 • Piedāvājam pilnvērtīgu apdrošināšanu ar visu risku segumu – apdrošināts ir jebkurš pēkšņs un negaidīts notikums, ja vien tas nav minēts kā izņēmums.
 • Apdrošinām nekustamo īpašumu tā atjaunošanas vērtībā, kas nozīmē, ka tas tiks pilnībā atjaunots, izmantojot mūsdienīgus celtniecības un apdares materiālus.
 • Iedzīves apdrošināšanai piedāvājam plašāko risku segumu un izvēles iespējas apdrošinājuma summai.
 • Atlīdzināsim pagaidu dzīvesvietas īres izmaksas vai zaudētos īres ienākumus līdz pat 12 mēnešiem.
 • Apdrošināšana personīgajām mantām ir spēkā arī ārpus mājokļa visā Latvijas teritorijā.
 • Mūsu civiltiesiskā apdrošināšana ir spēkā visā Latvijā visiem ģimenes locekļiem un mājdzīvniekiem, kas dzīvo apdrošinātajā īpašumā.
 • Piedāvājam ērtu apdrošināšanas prēmiju apmaksu pa daļām un bez sadārdzinājuma.
 • Avārijas diennakts palīdzība – bez papildu maksas. Ja notikusi pēkšņa ķibele mājoklī, nodrošinām kvalificētu speciālistu (santehniķa, atslēdznieka, namdara) palīdzību.
 • Atlīdzinām jaunu atslēgu slēdzeņu iegādes un nomaiņas izdevumus, ja mājokļa atslēgas ir pazaudētas vai nozagtas vai tās sabojājusi trešā persona.
 • Nav jāiesniedz iedzīves mantu saraksts vai fotogrāfijas, lai noslēgtu mājokļa apdrošināšanas līgumu.
 • Signalizācija mājoklim nav obligāta.
 • Apdrošinām jūsu velosipēdu vai bērnu ratiņus, kas atstāti nepieskatīti ārpus mājas, ja tie ir pieslēgti ar drošības līdzekļiem pie stacionāra, nekustīga objekta.
 • Katrā apdrošināšanas gadījumā piemērotais pašrisks ir 140 EUR. Pašrisks netiek piemērots avārijas diennakts palīdzības gadījumā vai izdevumiem par atslēgu servisa pakalpojumiem.
 • Neapdrošinām nekustamo īpašumu, kas tiek izmantots komercdarbībā.

Dzīvības apdrošināšana sniegs finansiālu atbalstu jums tuvajiem, ja ar jums notiek kas negaidīts.

Swedbank KASKO – pilnvērtīga auto apdrošināšana, kas pasargās jūs no neparedzētiem izdevumiem.

Piedāvājums!

Mazais mājokļa kredīts ir piemērots risinājums, ja mājokļa remontam ir plānots aizņemties ne vairāk par 5000 EUR.

Kontakti

Mājokļa apdrošināšanas pakalpojumu sniedz Swedbank P&C Insurance AS, kuru Latvijā pārstāv Swedbank P&C Insurance AS Latvijas filiāle un apdrošināšanas aģents “Swedbank” AS.

Apdrošināšanas gadījuma pieteikšana

Aizpildīt atlīdzības pieteikumu

Avārijas diennakts palīdzība mājoklim

67 444 449 (jebkurā diennakts laikā)

Ja mājoklī notikusi kāda pēkšņa ķibele, piemēram, pazaudēta ārdurvju atslēga, plīsis cauruļvads vai izsists logs, mēs bez papildu maksas un bez pašriska nodrošinām kvalificēta speciālista – atslēdznieka, santehniķa, namdara – palīdzību. Pilnu servisu nodrošina atslēdznieks, bet ierobežotu servisu – santehniķis un namdaris.

Swedbank logo

Jūsu Internet Explorer pārlūkprogramma netiek atbalstīta.

Lūdzu izmantot Google Chrome, Mozilla Firefox vai Microsoft Edge pārlūkprogrammu.

Ar 23.03.2021. Swedbank internetbanka vairs nav pieejama, izmantojot Internet Explorer tīmekļa pārlūkprogrammu.

Tāpat nav iespējams apstiprināt Swedbank maksājumus citās vietnēs, kā arī izmantot Swedbank autentifikāciju, piemēram, latvija.lv.

Turpmāk iesakām izmantot Google Chrome, Mozilla Firefox vai jaunāko Microsoft Edge versiju. Uzziniet, kā uz sava datora uzstādīt kādu no minētajām pārlūkprogrammām, šeit.

С 23.03.2021 Интернет-банк Swedbank недоступен в браузере Internet Explorer.

С помощью Internet Explorer невозможно авторизоваться или осуществлять платежи через Swedbank на сторонних веб-страницах.

Вместо браузера Internet Explorer мы рекомендуем использовать браузеры Google Chrome, Mozilla Firefox или Microsoft Edge. Инструкции по установке упомянутых браузеров можно найти здесь.

From 23.03.2021 Swedbank Internet Bank and Banklink is no longer available using Internet Explorer browser.

It is not possible to authorize or make payments from Swedbank on other web pages using Internet Explorer.

Instead, we suggest using Google Chrome, Mozilla Firefox or the newest version of Microsoft Edge. To find out how to install the suggested browsers, please click here.

Klientu serviss - Инфо и помощь - Customer service: +371 67 444 444

Swedbank
 • Jūsu ierīces operētājsistēma un pārlūkprogramma ir novecojusi un netiek atbalstīta Swedbank internetbankas lietošanai. Aicinām vērsties pie Jums uzticama IT atbalsta, lai saņemtu konsultāciju un veiktu atbilstošu operētājsistēmas un pārlūkprogrammas atjauninājumu.
 • The operating system of your device & your browser are too outdated to be supported by Swedbank Internet Bank. Please, update the operating system & browser or turn to IT specialist for technical help.
 • Ваш браузер или операционная система недостаточно современны для использования в интернет банке Swedbank. Пожалуйста обновите операционную систему и браузер или обратитесь за технической помощью к ИТ специалисту.

Paldies, ka izmantoji Swedbank internetbanku!

Drošības nolūkos, aicinām aizvērt pārlūkprogrammu.

logo

Kredīta noformēšana:
0 EUR

Izvēlies piemērotāko aizdevumu un īsteno savus plānus

Īpašs piedāvājums! Patēriņa, auto un mazā mājokļa kredīta noformēšanas maksa – 0 EUR*

 • Ar aizdevuma kalkulatoru aprēķini un noskaidro, kurš aizdevums tev ir piemērotāks
 • Attālināts pieteikšanās process, ātra atbilde un naudas izmaksa

*Piedāvājums spēkā līdz 31.10.2021.