Kredītkartes saistību apdrošināšana

Uzņemoties saistības, apdrošini tās!

 • Apdrošināšana palīdzēs dzēst kredītkartes saistības, ja pēkšņi paliksiet bez darba vai saslimsiet.
 • Jāmaksā tikai tad, ja tiek izmantots kredītkartes limits.
 • Līdz pat gadam atlīdzināsim 5% mēnesī no izmantotā kredīta.
 • Ikmēneša maksa ir 0,6% mēnesī no izmantotā kredīta.

Kas ir kredītkartes saistību apdrošināšana?

Kredītkartes saistību apdrošināšana ir veids, kā parūpēties par savu izdevumu kontroli un kredītkartes saistību atmaksu brīdī, ja ienākumi pēkšņi samazinās vai to nav vispār – bezdarba vai darba nespējas dēļ.
Tagad apdrošināt savas saistības ir tikpat pašsaprotami, kā apdrošināt mašīnu, māju vai savu dzīvību.

Līdz pat gadam atlīdzināsim 5% mēnesī no izmantotā kredītkartes kredīta, ja pēkšņi zaudēsiet darbu vai iegūsiet darba nespēju slimības vai traumas dēļ.

Dzēsīsim atlikušo izmantotā kredītkartes kredīta summu, ja pēc gada darba gaitas neizdosies atjaunot.

Piemērs: Jāņa stāsts

Jānis strādāja par pārdošanas vadītāju. Viņa darbu labi novērtēja un solīja drīzumā palielināt algu. Jānis nolēma negaidīt algas pielikumu un iegādājās jaunas mēbeles savam dzīvoklim, izmantojot savu kredītkarti. Diemžēl priekšnieks paziņoja, ka viņu uzņēmumu apvieno ar citu un Jānim darbs jāatstāj. Vienīgā labā ziņa šajā situācijā bija fakts, ka, formējot kredītkarti, Jānim bankas speciālisti piedāvāja noformēt arī kredītkartes saistību apdrošināšanu.

Kredītkartes kredīta summa, ko Jānis bija iztērējis brīdī, kad viņam tika uzteiktas darba attiecības, bija 980 EUR. Apdrošināšana katru mēnesi segs 5% no iztērētā limita līdz pat gadam, t.i., 49 EUR/mēnesī. Ja Jānis darba gaitas nevarēs atjaunot, apdrošināšana segs atlikušos 441 EUR 12. mēnesī.

Mēs atlīdzināsim ikmēneša kredīta maksājumus līdz pat 12 mēnešiem:

Darba nespējas gadījumā
Ja jāārstējas ilgāk par 30 dienām jūsu vai jūsu bērna pēkšņas saslimšanas dēļ, tiek gūta trauma u.c., mēs nodrošināsim jūsu kontā naudas līdzekļus kredītkartes daļējai apmaksai.

Piemēram, mēs izmaksāsim jums atlīdzību arī tad, ja sportojot traumējat ceļgalu, kura rehabilitācijai ir nepieciešami 3 mēneši, un šī iemesla dēļ jums jākavē darbs. Mēs izmaksāsim jums atlīdzību arī tad, ja smagas slimības, piemēram, pēkšņas sirds un asinsvadu slimības, dēļ ir nepieciešama ilgstoša ārstēšanās.

Bezdarba gadījumā
Mēs izmaksāsim jums atlīdzību, ja, piemēram, jums tiek piedāvāta vienošanās par darba attiecību pārtraukšanu, štata samazināšanas dēļ jums tiek uzteikts darbs vai uzņēmuma reorganizācijas dēļ tiek likvidēts jūsu amats.

Mēs dzēsīsim atlikušo izmantotā kredītkartes kredīta summu pilnībā pēc 12 mēnešiem:

Atlīdzināsim šo summu, ja jums gada laikā neizdosies atjaunot darba gaitas.

Par apdrošināšanas prēmijas maksājumiem:

 • Jāmaksā tikai tad, ja tiek lietots kredītkartes kredīts.
 • Summa ir atkarīga no iztērētā kredītkartes kredīta mēneša pēdējā datumā. Prēmijas apmērs ir 0,6% no izmantotā kredīta apmēra.

Piemēram, ja janvāra pēdējā datumā no kredītkartes kredīta ir izmantoti 100 EUR, februāra apdrošināšanas prēmija būs vien 60 centu.

 • Prēmijas maksājums tiek ieturēts no konta tajā pašā dienā, kad notiek ikmēneša/procentu maksājums par kredītkarti.

Svarīgi!

 • Apdrošinātais risks – bezdarbs stājas spēkā pēc 90 dienām no polises noslēgšanas dienas vai 90 dienas pēc darba gaitu uzsākšanas, ja polises noslēgšanas brīdī bijāt bezdarbnieks.
 • Atlīdzība, iestājoties apdrošināšanas gadījumam, par pirmajām 30 dienām netiek maksāta, jo tas ir pašriska periods.
Pakalpojums Cena, EUR
Pieslēgšana/lietošana
Apdrošinājuma summa Apdrošinājuma summa ir vienāda ar izmantoto kredītkartes kredīta limitu
Apdrošināšanas prēmija mēnesī 0,6% mēnesī no izmantotā kredītkartes kredīta limita
Atlīdzības pieteikuma izskatīšana Bez maksas
Slēgšana
Līguma izbeigšana Bez maksas
 • Bezdarba gadījumā

  Ja tu zaudē darbu:

  Ja ir jautājumi, sūti e-pasta vēstuli uz adresi:

 • Pārejošas darba nespējas gadījumā

  Ja saslimsti vai nokļūsti nelaimes gadījumā, dodies pie ārsta, lai saņemtu palīdzību. Ja tavs veselības stāvoklis tev neļaus pildīt darba pienākumus, ārsts noformēs darbnespējas lapu. 30 dienas pēc darbnespējas lapas atvēršanas vari pieteikt apdrošināšanas gadījumu:

  Lai saņemtu atlīdzību:

  • Iesniedz dokumentus, kas apliecina darbnespēju un tās iemeslu
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar mūsu sīkdatņu izmantošanas politiku.