Pāriet uz lapas sākumu
PrivātpersonāmUzņēmumiem
Kļūt par klientu

Ceļojuma apdrošināšana kredītkaršu lietotājiem

Ceļojuma apdrošināšana pasargās jūs

Lai varētu ceļojumu baudīt pilnībā, svarīgi parūpēties, lai nekas to nesabojā. Ceļojuma apdrošināšana pasargās jūs no liekām raizēm un - pats galvenais - neplānotiem izdevumiem, baudot atpūtu.

 • Drošs par sevi un saviem mīļajiem - apdrošināts pats kartes lietotājs un ģimenes locekļi, ar kuriem kopā ceļo.
 • Pilnīgam sirdsmieram apdrošinātas personiskās mantas - tālrunis, maks, pase, dokumenti, fotoaparāts un citas mantas, kā arī bagāža visa ceļojuma laikā.
 • Drošībā arī aktīvās atpūtas baudītāji - kalnu slēpošana, braukšana ar sniega dēli, niršana līdz 10 m dziļumā, pārgājiens kalnos iekļauts jau pamatrisku segumā un par to papildus nekas nav jāmaksā.
 • Svarīgākais ceļojuma laikā ir sava un savu mīļo tuvinieku veselība - ceļojuma apdrošināšana segs medicīnas izdevumus, ja notiks nelaimes gadījums vai saslimsiet.

Kas ir apdrošināts?

 • Veselības un nelaimes gadījumu risks, atrodoties ārvalstīs (tiek segti medicīnas izdevumi, t.sk. zobārstniecības pakalpojumi, izdevumi saistībā ar nāvi, invaliditāti nelaimes gadījuma dēļ, repatriācijas u.c. izdevumi)
 • Personiskās mantas, t.sk. pase, dokumenti, fotoaparāts un citas mantas, kā arī bagāža visa ceļojuma laikā
 • Civiltiesiskā atbildība (tiek segti nodarītie zaudējumi trešās personas veselībai, dzīvībai, mantai, par kuru rašanos apdrošinātais ir civiltiesiski atbildīgs)

Zelta kredītkartes lietotājiem ceļojuma apdrošināšana ir spēkā

Zelta kredītkartes lietotājiem ceļojuma apdrošināšana ir spēkā, ja vismaz vienu no ceļojuma izdevumiem apmaksā ar Swedbank debetkarti, kredītkarti vai naudas pārskaitījumu no Swedbank konta.

Par ceļojuma izdevumiem tiek uzskatīti:

 • biļešu iegādes izdevumi līdz ceļojuma galapunktam,
 • ceļojuma iegādes izdevumi tūrisma kompānijā,
 • apmešanās izdevumi,
 • degvielas izdevumi.

Ceļojuma laikā un arī pēc tā tev palīdzēs Swedbank apdrošināšanas zaudējumu regulēšanas speciālisti.

Ja ir iespēja, aicinām samaksāt medicīnas izdevumus līdz 1000 EUR vērtībā ceļojuma vietā, bet pēc atgriešanās iesniegt čekus vai maksājumu apstiprinošus dokumentus, un nauda tiks atmaksāta.

Lai saņemtu atlīdzību:

Aizpildi atlīdzības pieteikumu, un ar tevi sazināsies atlīdzību speciālists, lai vienotos par dokumentu iesniegšanu un tālāko rīcību.

Kontakti

Swedbank P&C Insurance AS Latvijas filiāle:

+371 67 444 449 (24/7)

atlidziba@swedbank.lv

apdrosinasana@swedbank

Balasta dambis 15, Rīga, Latvija, LV-1048

Noderīga informācija

Swedbank logo

Jūsu Internet Explorer pārlūkprogramma netiek atbalstīta.

Lūdzu izmantot Google Chrome, Mozilla Firefox vai Microsoft Edge pārlūkprogrammu.

Ar 23.03.2021. Swedbank internetbanka vairs nav pieejama, izmantojot Internet Explorer tīmekļa pārlūkprogrammu.

Tāpat nav iespējams apstiprināt Swedbank maksājumus citās vietnēs, kā arī izmantot Swedbank autentifikāciju, piemēram, latvija.lv.

Turpmāk iesakām izmantot Google Chrome, Mozilla Firefox vai jaunāko Microsoft Edge versiju. Uzziniet, kā uz sava datora uzstādīt kādu no minētajām pārlūkprogrammām, šeit.

С 23.03.2021 Интернет-банк Swedbank недоступен в браузере Internet Explorer.

С помощью Internet Explorer невозможно авторизоваться или осуществлять платежи через Swedbank на сторонних веб-страницах.

Вместо браузера Internet Explorer мы рекомендуем использовать браузеры Google Chrome, Mozilla Firefox или Microsoft Edge. Инструкции по установке упомянутых браузеров можно найти здесь.

From 23.03.2021 Swedbank Internet Bank and Banklink is no longer available using Internet Explorer browser.

It is not possible to authorize or make payments from Swedbank on other web pages using Internet Explorer.

Instead, we suggest using Google Chrome, Mozilla Firefox or the newest version of Microsoft Edge. To find out how to install the suggested browsers, please click here.

Klientu serviss - Инфо и помощь - Customer service: +371 67 444 444

Swedbank
 • Jūsu ierīces operētājsistēma un pārlūkprogramma ir novecojusi un netiek atbalstīta Swedbank internetbankas lietošanai. Aicinām vērsties pie Jums uzticama IT atbalsta, lai saņemtu konsultāciju un veiktu atbilstošu operētājsistēmas un pārlūkprogrammas atjauninājumu.
 • The operating system of your device & your browser are too outdated to be supported by Swedbank Internet Bank. Please, update the operating system & browser or turn to IT specialist for technical help.
 • Ваш браузер или операционная система недостаточно современны для использования в интернет банке Swedbank. Пожалуйста обновите операционную систему и браузер или обратитесь за технической помощью к ИТ специалисту.

Tava internetbankas sesija ir pārtraukta

Drošības nolūkos aizver šo pārlūkprogrammu. Ja vēlies turpināt izmantot internetbanku, pievienojies no jauna.


Patēriņa kredīts ar 0 EUR noformēšanas maksu.

Piesakies līdz 31. jūlijam un saņem īpašo piedāvājumu!

 • Nauda kontā uzreiz pēc līguma parakstīšanas
 • Atmaksā aizdevumu pirms termiņa bez komisijas maksas