Pāriet uz lapas sākumu
PrivātpersonāmUzņēmumiem

Pirkuma apdrošināšana

Katrs pirkums tiek apdrošināts

Norēķinoties ar Swedbank kredītkarti, Jūs vienmēr varat būt pārliecināts par veiktā darījuma drošību, jo katrs pirkums tiek apdrošināts.

Jums vairs nav jāuztraucas par to, ka preces, kas iegādātas ar Swedbank kredītkarti, var sabojāt vai nozagt, jo radītos zaudējumus atlīdzinās pirkuma apdrošināšana.

Jūs būsiet pasargāts no zaudējumiem, kas neparedzētos gadījumos būs radušies ar Swedbank kredītkarti iegādātām precēm, t.sk. no zaudējumiem, ko izraisījuši preces mehāniski bojājumi, trešās personas ļaunprātīga rīcība (zādzība, laupīšana, vandalisms), dabas stihijas un citas nejaušības.

Kā rīkoties, ja iestājies apdrošināšanas gadījums?

Nekavējoties, tiklīdz tas ir iespējams, bet ne vēlāk kā 14 dienu laikā no apdrošināšanas gadījuma iestāšanās dienas paziņojiet par zaudējumiem Swedbank P&C Insurance AS Latvijas filiāles Zaudējumu regulēšanas nodaļai.

Zaudējumu regulēšanas nodaļas darbinieks pieņems jūsu paziņojumu, kā arī sniegs turpmākus norādījumus, kā rīkoties negadījuma vietā un ko darīt pēc tam.

+371 67 444 449 (24/7)

atlidziba@swedbank.lv

Vai papildus apdrošināšanas gadījuma pieteikuma veidlapai ir jāiesniedz vēl kādi dokumenti?

Kopā ar aizpildītu apdrošināšanas gadījuma pieteikuma veidlapu jums ir jāiesniedz vēl šādi dokumenti:

 • preces iegādi un saņemšanu apliecinoši dokumenti (piemēram, kases čeka oriģināls vai internetveikala pirkuma apstiprinājums un piegādi apliecinošs dokuments);
 • pirkuma bojājuma gadījumā - bojātā pirkuma fotoattēls, kurā ir redzami tā bojājumi, un pirkuma labošanas izmaksu tāme.

Kontakti

Swedbank P&C Insurance AS Latvijas filiāle:

+371 67 444 449 (24/7)

atlidziba@swedbank.lv

Balasta dambis 15, Rīga, Latvija, LV-1048

Noderīga informācija

Swedbank logo

Jūsu Internet Explorer pārlūkprogramma netiek atbalstīta.

Lūdzu izmantot Google Chrome, Mozilla Firefox vai Microsoft Edge pārlūkprogrammu.

Ar 23.03.2021. Swedbank internetbanka vairs nav pieejama, izmantojot Internet Explorer tīmekļa pārlūkprogrammu.

Tāpat nav iespējams apstiprināt Swedbank maksājumus citās vietnēs, kā arī izmantot Swedbank autentifikāciju, piemēram, latvija.lv.

Turpmāk iesakām izmantot Google Chrome, Mozilla Firefox vai jaunāko Microsoft Edge versiju. Uzziniet, kā uz sava datora uzstādīt kādu no minētajām pārlūkprogrammām, šeit.

С 23.03.2021 Интернет-банк Swedbank недоступен в браузере Internet Explorer.

С помощью Internet Explorer невозможно авторизоваться или осуществлять платежи через Swedbank на сторонних веб-страницах.

Вместо браузера Internet Explorer мы рекомендуем использовать браузеры Google Chrome, Mozilla Firefox или Microsoft Edge. Инструкции по установке упомянутых браузеров можно найти здесь.

From 23.03.2021 Swedbank Internet Bank and Banklink is no longer available using Internet Explorer browser.

It is not possible to authorize or make payments from Swedbank on other web pages using Internet Explorer.

Instead, we suggest using Google Chrome, Mozilla Firefox or the newest version of Microsoft Edge. To find out how to install the suggested browsers, please click here.

Klientu serviss - Инфо и помощь - Customer service: +371 67 444 444

Swedbank
 • Jūsu ierīces operētājsistēma un pārlūkprogramma ir novecojusi un netiek atbalstīta Swedbank internetbankas lietošanai. Aicinām vērsties pie Jums uzticama IT atbalsta, lai saņemtu konsultāciju un veiktu atbilstošu operētājsistēmas un pārlūkprogrammas atjauninājumu.
 • The operating system of your device & your browser are too outdated to be supported by Swedbank Internet Bank. Please, update the operating system & browser or turn to IT specialist for technical help.
 • Ваш браузер или операционная система недостаточно современны для использования в интернет банке Swedbank. Пожалуйста обновите операционную систему и браузер или обратитесь за технической помощью к ИТ специалисту.

Paldies, ka izmantoji Swedbank internetbanku!

Drošības nolūkos, aicinām aizvērt pārlūkprogrammu.

logo

 • Pensija atnāks.
  Izvēlies kā sagaidīsi.
 • Izvēlies sev piemērotāko pensiju plānu

Pensija atnāks. Izvēlies, kā sagaidīsi.

Sāc gadu ar pārdomātu izvēli!

Ieguldi savu pensiju 2. līmeņa uzkrājumu pie Swedbank – lielākā pārvaldītāja Latvijā, kuru izvēlas jau vairāk nekā 550 000 iedzīvotāju.*

 1. Plašs pensiju plānu klāsts – izvēlies sev piemērotāko
 2. Zemas komisijas no 0,30% līdz 0,47% gadā atkarībā no plāna
 3. Ilgtspēju veicinoši pensiju plāni
Uzzini vairāk

* Lielākais pensiju pārvaldītājs pēc dalībnieku skaita un aktīvu apjoma (datu avots – manapensija.lv, 30.12.2022.)