Kredītkartes saistību apdrošināšana

Uzņemoties saistības, apdrošini tās!

  • Apdrošināšana palīdzēs dzēst kredītkartes saistības, ja pēkšņi paliksiet bez darba vai saslimsiet.
  • Jāmaksā tikai tad, ja tiek izmantots kredītkartes limits.
  • Līdz pat gadam atlīdzināsim 5% mēnesī no izmantotā kredīta.
  • Ikmēneša maksa ir 0,6% mēnesī no izmantotā kredīta.

Kas ir kredītkartes saistību apdrošināšana?

Kredītkartes saistību apdrošināšana ir veids, kā parūpēties par savu izdevumu kontroli un kredītkartes saistību atmaksu brīdī, ja ienākumi pēkšņi samazinās vai to nav vispār – bezdarba vai darba nespējas dēļ.
Tagad apdrošināt savas saistības ir tikpat pašsaprotami, kā apdrošināt mašīnu, māju vai savu dzīvību.

Līdz pat gadam atlīdzināsim 5% mēnesī no izmantotā kredītkartes kredīta, ja pēkšņi zaudēsiet darbu vai iegūsiet darba nespēju slimības vai traumas dēļ.

Dzēsīsim atlikušo izmantotā kredītkartes kredīta summu, ja pēc gada darba gaitas neizdosies atjaunot.

Piemērs: Jāņa stāsts

Jānis strādāja par pārdošanas vadītāju. Viņa darbu labi novērtēja un solīja drīzumā palielināt algu. Jānis nolēma negaidīt algas pielikumu un iegādājās jaunas mēbeles savam dzīvoklim, izmantojot savu kredītkarti. Diemžēl priekšnieks paziņoja, ka viņu uzņēmumu apvieno ar citu un Jānim darbs jāatstāj. Vienīgā labā ziņa šajā situācijā bija fakts, ka, formējot kredītkarti, Jānim bankas speciālisti piedāvāja noformēt arī kredītkartes saistību apdrošināšanu.

Kredītkartes kredīta summa, ko Jānis bija iztērējis brīdī, kad viņam tika uzteiktas darba attiecības, bija 980 EUR. Apdrošināšana katru mēnesi segs 5% no iztērētā limita līdz pat gadam, t.i., 49 EUR/mēnesī. Ja Jānis darba gaitas nevarēs atjaunot, apdrošināšana segs atlikušos 441 EUR 12. mēnesī.