Pāriet uz lapas sākumu
PrivātpersonāmUzņēmumiem
Kļūt par klientu

OCTA apdrošināšana

Mēs apstrādājam datus, ko saņemam no jums un no Sauszemes transportlīdzekļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības obligātās apdrošināšanas informācijas sistēmas, tai skaitā, datus par transportlīdzekli, tā īpašnieka un/vai turētāja identifikācijas, kontaktinformācijas, demogrāfiskos un veselības (ja attiecināms) datus un datus par transportlīdzekļa īpašnieka un/vai turētāja esošajiem un iepriekš noslēgtajiem apdrošināšanas līgumiem un notikušajiem apdrošināšanas gadījumiem. Ja dati par iepriekš noslēgtajiem apdrošināšanas līgumiem un notikušajiem apdrošināšanas gadījumiem nav pieejami iepriekš minētajā informācijas sistēmā, mēs izmantosim savā rīcībā esošos datus. Mēs arī apstrādājam jūsu identifikācijas datus un kontaktinformāciju, kuru saņemam no “Swedbank” AS.

Ērti, droši, izdevīgi

Izvēlies vienošanos par OCTA apdrošināšanu:

 • Nav jāatceras polises beigu termiņš
 • Maksājumi par polisi notiek automātiski

Aprēķināt prēmiju

Apdrošināšanas prēmijas maksājums tiek samazināts par 40% Transportlīdzekļu īpašniekiem, kuri ir:
1) I un II grupas invalīdi;
2) III grupas invalīdi, kuriem ir apgrūtināta pārvietošanās, ko apliecina attiecīgs Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu komisijas atzinums (apdrošinot vieglo pasažieru transportlīdzekli);
3) vecāki, aizbildņi vai audžuvecāki nepilngadīgai personai ar invaliditāti. ! Lai atlaidi varētu saņemt audžuvecāks, uz e-pastu ir jāatsūta bāriņtiesas lēmuma noraksts/izraksts, ar kuru nolemts ievietot bērnu attiecīgajā audžuģimenē vai izziņu, kas apliecina, ka atlaides pieprasītāja aprūpē atrodas bērns, kuram ir noteikta invaliditāte.
Ievadiet invalīda apliecības numuru bez atstarpēm un pieturzīmēm, piemēram, 111111. Ievadiet bērna ar invaliditāti personas kodu, ja transportlīdzekļa īpašnieks ir vecāks, aizbildnis vai audžuvecāks nepilngadīgai personai ar invaliditāti, piem., 111111-11111

Swedbank P&C Insurance AS apstrādā transportlīdzekļa īpašnieka un/vai turētāja personas datus automatizēti, tai skaitā, izmantojot profilēšanu, lai aprēķinātu apdrošināšanas prēmijas apmēru.

Lai uzzinātu vairāk, iepazīsties ar mūsu Personas datu apstrādes principiem šeit.

Swedbank vienošanās par OCTA

OCTA polise uz noteiktu periodu

Polises termiņš 1 mēnesis 1, 3, 6, 9 vai 12 mēneši
Automātiska atjaunošana
Automātiski maksājumi

OCTA apdrošināšana ir sauszemes transportlīdzekļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības apdrošināšana un ir obligāta visiem, kas piedalās ceļu satiksmē ar transportlīdzekļiem.

OCTA apdrošināšanas gadījumā tiks atlīdzināti zaudējumi, kas radušies ceļu satiksmes negadījumā un radīti trešās personas veselībai vai mantai. Tiks segti arī videi nodarītie zaudējumi.

OCTA apdrošināšanas gadījumā trešai personai zaudējumus atlīdzinās tas apdrošinātājs, kurš apdrošinājis vainīgo transportlīdzekļa īpašnieku.

Izvēlies Swedbank vienošanos par OCTA un mēs parūpēsimies, lai OCTA polise vienmēr tiktu atjaunota un apmaksāta laikus:

 • Vienošanās pamatā ir 1 mēneša OCTA apdrošināšanas polise, kas tiek automātiski atjaunota
 • Apmaksa par polisi tiek veikta automātiski no konta vienu reizi mēnesī
 • Izdevīgākais piedāvājums

Pirms polises atjaunošanas mēs nosūtīsim piedāvājumu, lai tu varētu ar to iepazīties.

Pirms dodies ar auto uz ārzemēm, pārliecinies, vai OCTA apdrošināšana darbojas attiecīgajās valstīs vai arī ir jāiegādājas Zaļā karte.

Dodoties uz ārzemēm, mēs iesakām izdrukāt OCTA apdrošināšanas polisi un paņemt to līdzi, lai nepieciešamības gadījumā apliecinātu OCTA apdrošināšanas esamību.

To ir iespējams izdarīt internetbankas sadaļā “Mani līgumi”.

Zaļā karte ir obligāta, dodoties uz šādām valstīm.

Ja vēlies iegādāties Zaļo karti, lūdzu, zvani pa tālruni 67444449 vai dodies uz jebkuru Swedbank filiāli.

Aprēķini OCTA apdrošināšanas prēmiju un noslēdz līgumu internetbankā. Apdrošināšana būs spēkā, samaksājot apdrošināšanas prēmiju tūlīt pēc līguma apstiprināšanas vai līgumā norādītajā datumā, ja apdrošināšana nav nepieciešama uzreiz. Ja nepieciešams, OCTA polisi vari ērti izdrukāt internetbankas sadaļā “Mani līgumi”. Šajā sadaļā vari pieteikt arī līguma izbeigšanu gadījumos, kad to atļauj likums.

Ja nepieciešams, izsauc policiju vai glābšanas dienestu, zvanot 112. Ja tas nav nepieciešams, aizpildi saskaņoto paziņojumu.

 • Pēc tam, nekavējoties, tiklīdz tas ir iespējams, aizpildi internetbankā atlīdzības pieteikumu.
 • Kad būsim saņēmuši aizpildītu apdrošināšanas atlīdzības pieteikumu, mēs sniegsim norādes par tālāko rīcību.
Aizpildīt atlīdzības pieteikumu

Ja neesi Swedbank klients, lai pieteiktu apdrošināšanas atlīdzību, zvani 67444449.

Policija vai glābšanas dienests jāizsauc šādos gadījumos:

 • ir cietuši cilvēki;
 • negadījumā ir iesaistīti vairāk nekā divi transportlīdzekļi vai negadījumā iesaistītās personas nespēj vienoties par negadījuma apstākļiem;
 • negadījumā ir cietusi trešās personas manta;
 • pastāv ugunsgrēka, sprādziena vai vides piesārņojuma risks;
 • negadījumā iesaistītajiem transportlīdzekļiem nodarīti bojājumi, kuru dēļ tie nevar vai tiem ir aizliegts piedalīties ceļu satiksmē saskaņā ar ceļu satiksmes noteikumiem.
Atlaide 15%

Bezmaksas auto tehniskā palīdzība un garantēta oriģinālo rezerves daļu izmantošana, remontējot automašīnas, kas nav vecākas par 5 gadiem.

Izdevīga % likme

Piemērots jaunas vai dārgākas automašīnas iegādei.

-20%

Dzīvības apdrošināšana palīdzēs taviem tuvajiem, ja vairs nespēsi parūpēties par tiem.

Kontakti

67444449

info@swedbank.lv

OCTA apdrošināšanas pakalpojumus sniedz Swedbank P&C Insurance AS, kuru Latvijā pārstāv Swedbank P&C Insurance AS Latvijas filiāle un apdrošināšanas aģenti Swedbank AS un Swedbank Līzings SIA.

Apdrošināšanas gadījuma pieteikšana

Aizpildīt atlīdzības pieteikumu

Ja neesi Swedbank klients, lai pieteiktu apdrošināšanas atlīdzību, zvani 67444449.

Zaļā karte ir obligāta, ja ceļo uz noteiktām valstīm. Tās ir: Albānija, Azerbaidžāna, Baltkrievija, Irāna, Krievija, Ziemeļmaķedonija, Maroka, Moldova, Tunisija, Turcija, Ukraina.

Swedbank logo

Jūsu Internet Explorer pārlūkprogramma netiek atbalstīta.

Lūdzu izmantot Google Chrome, Mozilla Firefox vai Microsoft Edge pārlūkprogrammu.

Ar 23.03.2021. Swedbank internetbanka vairs nav pieejama, izmantojot Internet Explorer tīmekļa pārlūkprogrammu.

Tāpat nav iespējams apstiprināt Swedbank maksājumus citās vietnēs, kā arī izmantot Swedbank autentifikāciju, piemēram, latvija.lv.

Turpmāk iesakām izmantot Google Chrome, Mozilla Firefox vai jaunāko Microsoft Edge versiju. Uzziniet, kā uz sava datora uzstādīt kādu no minētajām pārlūkprogrammām, šeit.

С 23.03.2021 Интернет-банк Swedbank недоступен в браузере Internet Explorer.

С помощью Internet Explorer невозможно авторизоваться или осуществлять платежи через Swedbank на сторонних веб-страницах.

Вместо браузера Internet Explorer мы рекомендуем использовать браузеры Google Chrome, Mozilla Firefox или Microsoft Edge. Инструкции по установке упомянутых браузеров можно найти здесь.

From 23.03.2021 Swedbank Internet Bank and Banklink is no longer available using Internet Explorer browser.

It is not possible to authorize or make payments from Swedbank on other web pages using Internet Explorer.

Instead, we suggest using Google Chrome, Mozilla Firefox or the newest version of Microsoft Edge. To find out how to install the suggested browsers, please click here.

Klientu serviss - Инфо и помощь - Customer service: +371 67 444 444

Swedbank
 • Jūsu ierīces operētājsistēma un pārlūkprogramma ir novecojusi un netiek atbalstīta Swedbank internetbankas lietošanai. Aicinām vērsties pie Jums uzticama IT atbalsta, lai saņemtu konsultāciju un veiktu atbilstošu operētājsistēmas un pārlūkprogrammas atjauninājumu.
 • The operating system of your device & your browser are too outdated to be supported by Swedbank Internet Bank. Please, update the operating system & browser or turn to IT specialist for technical help.
 • Ваш браузер или операционная система недостаточно современны для использования в интернет банке Swedbank. Пожалуйста обновите операционную систему и браузер или обратитесь за технической помощью к ИТ специалисту.

Tava internetbankas sesija ir pārtraukta

Drošības nolūkos aizver šo pārlūkprogrammu. Ja vēlies turpināt izmantot internetbanku, pievienojies no jauna.


OCTA bez apstājas!

Izvēlies Swedbank vienošanos par OCTA:

 • Viena mēneša OCTA polise, kas tiek automātiski atjaunota
 • Apmaksa par polisi tiek veikta automātiski