Uzmanies no krāpniekiem, kuri zvana un lūdz nosaukt kartes, internetbankas datus vai Smart-ID kodus. Atceries - ar Smart-ID vai kodu kalkulatoru apstiprini tikai tādas darbības, kuras pats esi ierosinājis (piemēram, pievienojies internetbankai, veic maksājumus, reģistrē jaunā ierīcē mobilo lietotni utt.)

Kā pasargāt savu naudu no krāpniekiem?

Pašlaik vizītes filiālē pieejamas tikai pēc iepriekšēja pieraksta. Pieteikt vizīti

OCTA apdrošināšana

Iegādāties OCTA savā bankā ir ērti un izdevīgi

Izvēlieties Swedbank Vienošanos par OCTA ar ceturkšņa maksājumu:

 • Polise tiks atjaunota automātiski;
 • Ērts polises apmaksas veids: automātiski no konta reizi ceturksnī;
 • Polise vienmēr būs pieejama internetbankā.
Aprēķināt un noslēgt

OCTA apdrošināšana ir sauszemes transportlīdzekļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības apdrošināšana un ir obligāta visiem, kas piedalās ceļu satiksmē ar transportlīdzekļiem.

OCTA apdrošināšanas gadījumā tiks atlīdzināti zaudējumi, kas radušies ceļu satiksmes negadījumā un radīti trešās personas veselībai vai mantai. Tiks segti arī videi nodarītie zaudējumi.

OCTA apdrošināšanas gadījumā trešai personai zaudējumus atlīdzinās tas apdrošinātājs, kurš apdrošinājis vainīgo transportlīdzekļa īpašnieku.

Atvieglojiet savu ikdienu: pārvaldiet savas finanšu lietas vienuviet - Swedbank internetbankā. OCTA apdrošināšanas polise vienmēr būs pieejama internetbankā.

Izvēlieties Swedbank Vienošanos par OCTA apdrošināšanu un nekad vairs neuztraucaties par OCTA spēkā esamību. Mēs parūpēsimies, lai polise vienmēr tiktu atjaunota laikus:

 • vienošanās pamatā ir 3 mēnešu OCTA apdrošināšanas polise, kas tiek automātiski atjaunota (pirms tam nosūtot jums piedāvājumu nākamajam periodam);
 • apmaksa par polisi tiek veikta automātiski no konta vienu reizi ceturksnī.

Pirms dodieties ar auto uz ārzemēm, pārliecinieties, vai jūsu OCTA apdrošināšana darbojas attiecīgajās valstīs vai arī ir jāiegādājas Zaļā karte.

Dodoties uz ārzemēm, mēs iesakām izdrukāt OCTA apdrošināšanas polisi un paņemt to līdzi, lai nepieciešamības gadījumā apliecinātu OCTA apdrošināšanas esamību.

To ir iespējams izdarīt internetbankas sadaļā “Mani līgumi”.

Zaļā karte ir obligāta, dodoties uz šādām valstīm.

Ja jūs vēlaties iegādāties Zaļo karti, lūdzu, zvaniet pa tālruni 67444449 vai dodieties uz jebkuru Swedbank filiāli.

Aprēķiniet OCTA apdrošināšanas prēmiju un noslēdziet līgumu internetbankā. Apdrošināšana būs spēkā, samaksājot apdrošināšanas prēmiju tūlīt pēc līguma apstiprināšanas vai līgumā norādītajā datumā, ja apdrošināšana nav nepieciešama uzreiz. Ja nepieciešams, OCTA polisi varat ērti izdrukāt internetbankas sadaļā “Mani līgumi”. Šajā sadaļā jūs varat pieteikt arī līguma izbeigšanu gadījumos, kad to atļauj likums.

Ja nepieciešams, izsauciet policiju vai glābšanas dienestu, zvanot 112. Ja tas nav nepieciešams, aizpildiet saskaņoto paziņojumu.

 • Pēc tam, nekavējoties, tiklīdz tas ir iespējams, aizpildiet internetbankā atlīdzības pieteikumu.
 • Kad būsim saņēmuši aizpildītu apdrošināšanas atlīdzības pieteikumu, mēs sniegsim norādes par tālāko rīcību.
Aizpildīt atlīdzības pieteikumu

Ja neesat Swedbank klients, lai pieteiktu apdrošināšanas atlīdzību, lūdzu zvaniet 67444449.

Policija vai glābšanas dienests jāizsauc šādos gadījumos:

 • ir cietuši cilvēki;
 • negadījumā ir iesaistīti vairāk nekā divi transportlīdzekļi vai negadījumā iesaistītās personas nespēj vienoties par negadījuma apstākļiem;
 • negadījumā ir cietusi trešās personas manta;
 • pastāv ugunsgrēka, sprādziena vai vides piesārņojuma risks;
 • negadījumā iesaistītajiem transportlīdzekļiem nodarīti bojājumi, kuru dēļ tie nevar vai tiem ir aizliegts piedalīties ceļu satiksmē saskaņā ar ceļu satiksmes noteikumiem.

Iegādājies KASKO apdrošināšanu un pasargā sevi no neparedzētiem izdevumiem. Swedbank KASKO - vairāk nekā tikai auto apdrošināšana. Aprēķini ikmēneša maksājumu.

Ja auto iegādei nepieciešama papildu nauda, izvēlieties piemērotāko aizdevumu.

Vai ikdienā piedalies ceļu satiksmē? Dzīvības apdrošināšana palīdzēs taviem tuvajiem, ja vairs nespēsi parūpēties par tiem. Aprēķini nepieciešamo apdrošinājuma summu un ikmēneša maksājumu.

Kontakti

67444449

info@swedbank.lv

OCTA apdrošināšanas pakalpojumus sniedz Swedbank P&C Insurance AS, kuru Latvijā pārstāv Swedbank P&C Insurance AS Latvijas filiāle un apdrošināšanas aģenti Swedbank AS un Swedbank Līzings SIA.

Apdrošināšanas gadījuma pieteikšana

Aizpildīt atlīdzības pieteikumu

Ja neesat Swedbank klients, lai pieteiktu apdrošināšanas atlīdzību, lūdzu, zvaniet 67444449.

Zaļā karte ir obligāta, ja ceļo uz noteiktām valstīm. Tās ir: Albānija, Azerbaidžāna, Bosnija un Hercegovina, Irāna, Izraēla, Maķedonija, Maroka, Moldova, Melnkalne, Tunisija, Turcija, Ukraina, Baltkrievija, Krievija.