OCTA apdrošināšana

Iegādāties OCTA savā bankā ir ērti un izdevīgi.

Izvēlieties Swedbank Vienošanos par OCTA ar ceturkšņa maksājumu:

  • Polise tiks atjaunota automātiski;
  • Ērts polises apmaksas veids: automātiski no konta reizi ceturksnī;
  • Polise vienmēr būs pieejama internetbankā.
Kas ir OCTA apdrošināšana?

OCTA apdrošināšana ir sauszemes transportlīdzekļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības apdrošināšana un ir obligāta visiem, kas piedalās ceļu satiksmē ar transportlīdzekļiem.

OCTA apdrošināšanas gadījumā tiks atlīdzināti zaudējumi, kas radušies ceļu satiksmes negadījumā un radīti trešās personas veselībai vai mantai, ka arī videi nodarītos zaudējumus.

OCTA apdrošināšanas gadījumā trešai personai zaudējumus atlīdzinās tas apdrošinātājs, kurš apdrošinājis vainīgo transportlīdzekļa īpašnieku.

Kāpēc izvēlēties Swedbank OCTA?

Atvieglojiet savu ikdienu: pārvaldiet savas finanšu lietas vienuviet - Swedbank internetbankā. OCTA apdrošināšanas polise vienmēr būs pieejama internetbankā.

Izvēlieties Swedbank Vienošanos par OCTA apdrošināšanu un jums nekad vairs nebūs jāuztraucas par OCTA spēkā esamību, jo banka parūpēsies, lai polise vienmēr tiktu atjaunota laikus:

  • vienošanās pamatā ir 3 mēnešu OCTA apdrošināšanas polise, kas tiek automātiski atjaunota (pirms tam nosūtot jums piedāvājumu nākamajam periodam);
  • apmaksa par polisi tiek veikta automātiski no konta vienu reizi ceturksnī.
Ja ar auto dodieties ārpus Latvijas

Pirms dodieties ar auto uz ārzemēm, pārliecinieties, vai jūsu OCTA apdrošināšana darbojas attiecīgajās valstīs vai arī ir jāiegādājas Zaļā karte.

Dodoties uz ārzemēm, mēs iesakām izdrukāt OCTA apdrošināšanas polisi un paņemt to līdzi, lai nepieciešamības gadījumā apliecinātu OCTA apdrošināšanas esamību.

To ir iespējams izdarīt internetbankas sadaļā “Mani līgumi”.

Zaļā karte ir obligāta, dodoties uz šādām valstīm.

Ja jūs vēlaties iegādāties Zaļo karti, lūdzu, zvaniet pa tālruni 67444449 vai dodieties uz jebkuru Swedbank filiāli.

Saistītie produkti

Kontakti

67444449

info@swedbank.lv

OCTA apdrošināšanas pakalpojumus sniedz Swedbank P&C Insurance" AS, kuru Latvijā pārstāv "Swedbank P&C Insurance" AS Latvijas filiāle un piesaistītie apdrošināšanas aģenti Swedbank AS un Swedbank Līzings SIA.

Apdrošināšanas gadījuma pieteikšana

Aizpildīt atlīdzības pieteikumu

Ja neesat Swedbank klients, lai pieteiktu apdrošināšanas atlīdzību, lūdzu, zvaniet 67444449.