KASKO apdrošināšana

Apdrošinām vairāk nekā tikai tavu auto!

Kas vēl ir apdrošināts:

 • Autovadītājs un visi pasažieri;
 • Automašīnā uzstādītais papildaprīkojums un personīgās mantas salonā;
 • Automašīnas atslēgas, kas nozaudētas vai nejauši sabojātas.

Pirms noslēdzat apdrošināšanas līgumu, iepazīstieties ar KASKO apdrošināšanas noteikumiem! Lai saņemtu vairāk informācijas, zvaniet pa tālruni 67 444 449.

 • Pilnvērtīga apdrošināšana ar visu risku segumu
 • Zādzības vai pilnīgas bojāejas gadījumā tiks atlīdzināta lielākā no summām - apdrošinājuma summa vai automašīnas tirgus vērtība
 • Stiklu bojājumi bez pašriska
 • Diennakts tehniskā palīdzība 24/7 jebkurā vietā Eiropā
 • Jaunas oriģinālās ražotāja rezerves daļas automašīnām, kas nav vecākas par 5 gadiem
 • Drošības sistēmas nav obligātas

Vairāk par Swedbank KASKO priekšrocībām

 

Izvēlieties sev piemērotāko Swedbank KASKO apdrošināšanu

Standarta Ekstra
Visu risku apdrošināšana
Diennakts tehniskā palīdzība
Papildaprīkojums, kas ir sakabē/piestiprināts pie transportlīdzekļa
Transporta izdevumi nokļūšanai uz remontiestādi un no tās
Atslēgu nozaudēšana vai bojājums
Personīgo mantu bojājums vai zādzība
Brauciena pārtraukšana
Nelaimes gadījumu apdrošināšana
Transportlīdzekļa noma Papildu samaksa Papildu samaksa
Aprēķināt cenu un noslēgt līgumu

Pilnvērtīga apdrošināšana ar visu risku segumu

Automašīnu var piemeklēt ļoti dažādas likstas: avārija, sadursmes, kāda priekšmeta vai vielas uzkrišana, zādzība, laupīšana, vandalisms, uguns nelaime, iebraukšana bedrē vai peļķē, salona stiklu bojājumi, dzīvnieku nodarīti bojājumi un daudz kas cits. Swedbank piedāvā KASKO ar visu risku segumu, tas nozīmē, ka neparedzētu bojājumu gadījumā jums nav jāuztraucas par to, vai notikušais ir apdrošināšanas gadījums vai ne. Jebkurš pēkšņs un negaidīts notikums, kas nav minēts izņēmumos, ir apdrošināšanas gadījums.

Diennakts tehniskā palīdzība jebkurā vietā Eiropā

Var gadīties visādi - stāvot sastrēgumā, var beigties degviela, ziemas dienā var izrādīties, ka auto nav iespējams iedarbināt, pēc iebraukšanas bedrē vai peļķē transportlīdzeklis ne vienmēr ir braukšanas kārtībā. Diennakts tehniskā palīdzība tiek nodrošināta visiem Swedbank KASKO klientiem jebkurā diennakts laikā un jebkurā vietā Eiropā. Ja ir nepieciešama palīdzība, zvaniet pa tālruni 67 444 449, un mēs jums palīdzēsim.

Atlīdzību izskatīšana pēc būtības

Katrs pieteikums par apdrošināšanas atlīdzību tiek izskatīts pēc būtības. Mēs nemeklējam formālus iemeslus, lai atteiktu atlīdzību.

Zādzības vai pilnīgas bojāejas gadījumā tiks atlīdzināta lielākā no summām

Ar Swedbank KASKO jūs varat būt drošs, ka transportlīdzekļa zādzības vai pilnīgas bojāejas gadījumā jums tiks atlīdzināta polisē norādītā summa (samazinās par 1% katru mēnesi) vai transportlīdzekļa tirgus vērtība, ja tā būs lielāka.

Automātiski tiek apdrošināts papildaprīkojums

Noslēdzot Swedbank KASKO apdrošināšanas līgumu, automātiski tiek apdrošināts arī papildaprīkojums bez noteikta limita. Ja līguma darbības laikā novietosiet uz automašīnas jumta, piemēram, velosipēda turētāju, vai ieliksiet automašīnā navigācijas iekārtu vai bērna sēdeklīti, tas automātiski būs apdrošināts

Stiklu bojājumi bez pašriska

Transportlīdzekļa stiklu bojājumi ir viens no biežākajiem apdrošināšanas gadījumiem. Ar Swedbank KASKO jums tas nemaksās neko, jo transportlīdzekļa ārējo logu, lūkas, panorāmas jumta un ārējo spoguļu stiklu bojājumi ir apdrošināti bez pašriska. Turklāt neatkarīgi no gadījumu skaita.

Jaunas rezerves daļas automašīnām līdz 5 gadu vecumam

Remontējot transportlīdzekli, kas nav vecāks par 5 gadiem, tiks izmantotas jaunas oriģinālās rezerves daļas. Tā mēs nodrošinām augstas kvalitātes remontu un jūsu transportlīdzeklis būs kā jauns pēc remontdarbu veikšanas.

Nav ierobežojumu attiecībā uz autovadītāja vecumu vai stāžu

Ar Swedbank KASKO apdrošināšanu jums nav jāuztraucas, ja sava auto vadīšanu uzticat radiniekam vai draugam, kurš autovadītāja apliecību ir ieguvis nesen. Mēs nevaram paredzēt nākotni un apstākļus, kādi dzīvē var gadīties.

Drošības sistēmas nav obligātas

Mums nav obligātu prasību par konkrētām drošības sistēmām jūsu transportlīdzeklim. Mēs iesakām jums par tām parūpēties, tomēr arī tad, ja jūsu automašīnā nebūs drošības sistēmu, apdrošināšanas atlīdzību tas neietekmēs.

Ērta apdrošināšanas apmaksa pa daļām, bez sadārdzinājuma

Jūsu ērtībām piedāvājam apdrošināšanas apmaksu veikt gan vienā maksājumā, gan bez sadārdzinājuma sadalīt to 2, 4 vai 12 maksājumos.

Pakalpojums Cena, EUR
Pieteikšana / lietošana
Apdrošināšanas prēmija Individuāla, pieteikties
Līguma grozījumi Bez maksas
Atlīdzības pieteikuma izskatīšana Bez maksas
Līguma pielikumu vai izziņu sagatavošana Bez maksas
Slēgšana
Līguma izbeigšana pirms termiņa Bez maksas

Ja ar tavu transportlīdzekli ir notikusi nelaime, nekavējoties paziņo par to Swedbank:

Ja ir vajadzīga diennakts tehniskā palīdzība ceļā vai norādes par tālāku rīcību negadījuma brīdī:

 • Zvani pa tālruni 67 444 449 (24/7)

Pēc atlīdzības pieteikuma iesniegšanas internetbankā dodies pie izvēlētā sadarbības partnera, lai uzrādītu bojāto transportlīdzekli un iesniegtu papildu dokumentus:

 • Transportlīdzekļa vadītāja apliecību
 • Transportlīdzekļa reģistrācijas apliecību
 • Saskaņotā paziņojuma eksemplāru (ja tāds ir)

Ja pieteiksi transportlīdzekļa zādzību, izmaksu speciālists sazināsies vienas darba dienas laikā un pastāstīs, ko darīt tālāk.

Papildu norādījumi:

 • Ja tavs transportlīdzeklis ir cietis ceļu satiksmes negadījumā un ir cietuši cilvēki, trešās personas īpašums vai iesaistītas vairāk nekā divas automašīnas, nekavējoties paziņo par to policijai.
 • Ja tavs transportlīdzeklis vai personīgās mantas no salona un/vai transportlīdzekļa detaļas ir nozagtas, nekavējoties paziņo par to policijai.
 • Ja ir notikusi transportlīdzekļa pašaizdegšanās vai tīša dedzināšana, nekavējoties paziņo par to glābšanas dienestam.

Padomi par KASKO apdrošināšanu

Nevari iedarbināt auto, beidzies benzīns… Ko sedz Tavs KASKO?

Ceļotājas pieredze: uz Vāciju vai Ālandu salām ar savu auto

Neparastākie gadījumi, par kuriem Swedbank izmaksāta apdrošināšanas atlīdzība

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar mūsu sīkdatņu izmantošanas politiku.