KASKO apdrošināšana

-20%

Nodrošinies ar KASKO! Tikai 3 dienas 20% atlaide

Piedāvājums ir spēkā 25.-27. aprīlī*. Lai ikdienā uz ceļa justos droši un varētu pasargāt sevi no neparedzētiem izdevumiem, ir svarīgi zināt, ka jūsu transportlīdzeklis ir apdrošināts pilnvērtīgi.

*Piedāvājums spēkā attiecībā uz transportlīdzekļiem, kas pašlaik nav apdrošināti Swedbank P&C Insurance AS Latvijas filiālē.

Ar Swedbank KASKO mierīgs prāts jebkurā negadījumā!

Lai ikdienā uz ceļa justos droši un varētu pasargāt sevi no neparedzētiem izdevumiem, ir svarīgi zināt, ka jūsu transportlīdzeklis ir apdrošināts pilnvērtīgi.

Pirms noslēdzat apdrošināšanas līgumu, iepazīstieties ar KASKO apdrošināšanas noteikumiem! Lai saņemtu vairāk informācijas, kā arī pieteiktu atlīdzību, zvaniet pa tālruni 67 444 449.

 • Pilnvērtīga apdrošināšana ar visu risku segumu
 • Zādzības vai pilnīgas bojāejas gadījumā tiks atlīdzināta lielākā no summām - apdrošinājuma summa vai automašīnas tirgus vērtība
 • Stiklu bojājumi bez pašriska
 • Diennakts tehniskā palīdzība 24/7 jebkurā vietā Eiropā
 • Jaunas oriģinālās ražotāja rezerves daļas automašīnām, kas nav vecākas par 5 gadiem
 • Atlīdzības izmaksa ir 98% no visiem pieteiktajiem gadījumiem, lēmums tiek pieņemts vidēji 2 darba dienu laikā
 • Drošības sistēmas nav obligātas

Vairāk par Swedbank KASKO priekšrocībām
 

Izvēlieties sev piemērotāko Swedbank KASKO apdrošināšanu

Standarta Ekstra
Visu risku apdrošināšana
Diennakts tehniskā palīdzība
Papildaprīkojums, kas ir sakabē/piestiprināts pie transportlīdzekļa
Transporta izdevumi nokļūšanai uz remontiestādi un no tās
Atslēgu nozaudēšana vai bojājums
Personīgo mantu bojājums vai zādzība
Brauciena pārtraukšana
Nelaimes gadījumu apdrošināšana
Transportlīdzekļa noma Papildu samaksa Papildu samaksa
Aprēķināt cenu un noslēgt līgumu

Pilnvērtīga apdrošināšana ar visu risku segumu

Automašīnu var piemeklēt ļoti dažādas likstas: avārija, sadursmes, kāda priekšmeta vai vielas uzkrišana, zādzība, laupīšana, vandalisms, uguns nelaime, iebraukšana bedrē vai peļķē, salona stiklu bojājumi, dzīvnieku nodarīti bojājumi un daudz kas cits. Swedbank piedāvā KASKO ar visu risku segumu, tas nozīmē, ka neparedzētu bojājumu gadījumā jums nav jāuztraucas par to, vai notikušais ir apdrošināšanas gadījums vai ne. Jebkurš pēkšņs un negaidīts notikums, kas nav minēts izņēmumos, ir apdrošināšanas gadījums.

Diennakts tehniskā palīdzība jebkurā vietā Eiropā

Var gadīties visādi - stāvot sastrēgumā, var beigties degviela, ziemas dienā var izrādīties, ka auto nav iespējams iedarbināt, pēc iebraukšanas bedrē vai peļķē transportlīdzeklis ne vienmēr ir braukšanas kārtībā. Diennakts tehniskā palīdzība tiek nodrošināta visiem Swedbank KASKO klientiem jebkurā diennakts laikā un jebkurā vietā Eiropā. Ja ir nepieciešama palīdzība, zvaniet pa tālruni 67 444 449, un mēs jums palīdzēsim.

Kvalitatīvs atlīdzības process

Iestājoties apdrošināšanas gadījumam, Swedbank KASKO atlīdzības izmaksa ir 98% no visiem pieteiktajiem gadījumiem - lēmums par atlīdzības izmaksu tiek pieņemts vidēji divu darba dienu laikā pēc visu nepieciešamo dokumentu saņemšanas.

Atlīdzību izskatīšana pēc būtības

Katrs pieteikums par apdrošināšanas atlīdzību tiek izskatīts pēc būtības. Mēs nemeklējam formālus iemeslus, lai atteiktu atlīdzību.

Zādzības vai pilnīgas bojāejas gadījumā tiks atlīdzināta lielākā no summām

Ar Swedbank KASKO jūs varat būt drošs, ka transportlīdzekļa zādzības vai pilnīgas bojāejas gadījumā jums tiks atlīdzināta polisē norādītā summa (samazinās par 1% katru mēnesi) vai transportlīdzekļa tirgus vērtība, ja tā būs lielāka.

Automātiski tiek apdrošināts papildaprīkojums

Noslēdzot Swedbank KASKO apdrošināšanas līgumu, automātiski tiek apdrošināts arī papildaprīkojums bez noteikta limita. Ja līguma darbības laikā novietosiet uz automašīnas jumta, piemēram, velosipēda turētāju, vai ieliksiet automašīnā navigācijas iekārtu vai bērna sēdeklīti, tas automātiski būs apdrošināts

Stiklu bojājumi bez pašriska

Transportlīdzekļa stiklu bojājumi ir viens no biežākajiem apdrošināšanas gadījumiem. Ar Swedbank KASKO jums tas nemaksās neko, jo transportlīdzekļa ārējo logu, lūkas, panorāmas jumta un ārējo spoguļu stiklu bojājumi ir apdrošināti bez pašriska. Turklāt neatkarīgi no gadījumu skaita.

Jaunas rezerves daļas automašīnām līdz 5 gadu vecumam

Remontējot transportlīdzekli, kas nav vecāks par 5 gadiem, tiks izmantotas jaunas oriģinālās rezerves daļas. Tā mēs nodrošinām augstas kvalitātes remontu un jūsu transportlīdzeklis būs kā jauns pēc remontdarbu veikšanas.

Nav ierobežojumu attiecībā uz autovadītāja vecumu vai stāžu

Ar Swedbank KASKO apdrošināšanu jums nav jāuztraucas, ja sava auto vadīšanu uzticat radiniekam vai draugam, kurš autovadītāja apliecību ir ieguvis nesen. Mēs nevaram paredzēt nākotni un apstākļus, kādi dzīvē var gadīties.

Drošības sistēmas nav obligātas

Mums nav obligātu prasību par konkrētām drošības sistēmām jūsu transportlīdzeklim. Mēs iesakām jums par tām parūpēties, tomēr arī tad, ja jūsu automašīnā nebūs drošības sistēmu, apdrošināšanas atlīdzību tas neietekmēs.

Ērta apdrošināšanas apmaksa pa daļām, bez sadārdzinājuma

Jūsu ērtībām piedāvājam apdrošināšanas apmaksu veikt gan vienā maksājumā, gan bez sadārdzinājuma sadalīt to 2, 4 vai 12 maksājumos.

Pakalpojums Cena, EUR
Pieteikšana / lietošana
Apdrošināšanas prēmija Individuāla, pieteikties
Līguma grozījumi Bez maksas
Atlīdzības pieteikuma izskatīšana Bez maksas
Līguma pielikumu vai izziņu sagatavošana Bez maksas
Slēgšana
Līguma izbeigšana pirms termiņa Bez maksas
 1. Ja ar jūsu transportlīdzekli ir notikusi nelaime, nekavējoties paziņojiet par to Swedbank:

 2. Mūsu darbinieki pieņems jūsu paziņojumu, kā arī sniegs tālākas norādes, kā rīkoties negadījuma vietā un pēc tam.

  • Ja jūsu transportlīdzeklis ir cietis ceļu satiksmes negadījumā un ir cietuši cilvēki, trešās personas īpašums vai iesaistītas vairāk nekā divas automašīnas, nekavējoties par to paziņojiet policijai.
  • Ja jūsu transportlīdzeklis vai personīgās mantas no salona un/vai transportlīdzekļa detaļas ir nozagtas, nekavējoties par to paziņojiet policijai.
  • Ja ir notikusi transportlīdzekļa pašaizdegšanās vai tīša dedzināšana, nekavējoties par to paziņojiet glābšanas dienestam.
 3. Pēc tam, kad būsiet paziņojis par negadījumu, jums būs jāiesniedz atlīdzības pieteikums par radītajiem zaudējumiem. Mūsu darbinieks ar jums vienosies par to, pie kura transportlīdzekļu atjaunošanas sadarbības partnera jums visērtāk uzrādīt transportlīdzekli un iesniegt atlīdzības pieteikumu un saistītos dokumentus.

  Dodoties iesniegt atlīdzības pieteikumu, ņemiet līdzi:

  • Transportlīdzekļa vadītāja apliecību
  • Transportlīdzekļa reģistrācijas apliecību
  • Saskaņotā paziņojuma eksemplāru (ja tāds ir)

Padomi par KASKO apdrošināšanu

 • Nevari iedarbināt auto, beidzies benzīns… Ko sedz Tavs KASKO?

  Uzzināt vairāk

 • Ceļotājas pieredze: uz Vāciju vai Ālandu salām ar savu auto

  Uzzināt vairāk

 • Neparastākie gadījumi, par kuriem Swedbank izmaksāta apdrošināšanas atlīdzība

  Uzzināt vairāk

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar mūsu sīkdatņu izmantošanas politiku.