Pāriet uz lapas sākumu
PrivātpersonāmUzņēmumiem

Private Banking

Jums ir iespēja izvēlēties un saņemt saviem mērķiem atbilstošu ieguldījumu risinājumu. Vienlaikus Jums ir pieejama arī pieredzējuša privātbaņķiera konsultācija par Jums vispiemērotākajiem ieguldījumiem. Mūsu piedāvājumā ietilpst:

 • Klasiskie termiņnoguldījumi
 • Uzkrājošās apdrošināšanas risinājumi un uzkrājumi privātajā pensiju fondā ar iespēju saņemt nodokļu atvieglojumus
 • Gatavas un profesionāļu pārvaldītas privātā portfeļa ieguldījumu stratēģijas
 • Internetbankā integrēta platforma patstāvīgu ieguldījumu veikšanai vērtspapīros
 • Individuālo ieguldījumu pārvaldes pakalpojums, kas ir pieejams ekskluzīvi tikai Private Banking klientiem

Finanšu plānošana - kā tā notiek?

Plānojot finanses, pilnībā tiek kartografēti klienta ienākumi, izdevumi un vēlmes un tiek sagatavots vērtīgs kopsavilkums par reāli īstenojamiem mērķiem un ieteicamajiem investīciju risinājumiem.

Klienta finanšu kopaina:

 • Bilances sastādīšana
 • Naudas plūsmas sagrupēšana
 • Apdrošināšanas un pensiju risinājumu izskatīšana
 • Klienta bērnu nākotnes finansiālā nodrošinājuma plānošana
 • Klienta investīciju portfeļa pārraudzība
 • Produktu un pakalpojumu klāsta optimizēšana

Klientu ērtībām:

 • Visu diennakti bez brīvdienām ērti var saņemt ikdienas pakalpojumus, piezvanot uz Private Banking klientu apkalpošanas tālruni +371 67 444 447
 • Savs privātbaņķieris
 • Klientiem ir tiesības dot privātbaņķierim rīkojumus attālināti
 • Swedbank Private Banking Mastercard debetkarte ir Private Banking statusa norēķinu karte ar papildu priekšrocībām, kā ātrais rindas numurs Swedbank filiālēs

Swedbank Private Banking - labākais individuālās apkalpošanas pakalpojumu sniedzējs Latvijā jau vairākus gadus pēc kārtas.

Prestižais Financial Times grupas izdevums Professional Wealth Management, kas ik gadu veic profesionāļu vidū augsti novērtētu banku nozares pētījumu, atzinis Swedbank Private Banking par labāko individuālās apkalpošanas pakalpojumu sniedzēju Latvijā 2015. gadā.

Global Private Banking Awards 2015 savus pieteikumus iesniedza kopumā 130 bankas no 63 pasaules valstīm. Vērtējot kandidātus, vērā tiek ņemti gan finanšu izaugsmes rezultāti, gan dažādi kvalitatīvi faktori. Pieteikumus vērtē piecpadsmit globāla līmeņa finanšu nozares eksperti. Kā rāda apbalvojuma ziņojums, individuālās apkalpošanas pakalpojumu sniedzējiem banku sektorā nozīmīgāka nekā jebkad agrāk kļuvusi komunikācijas kanālu transformācija, kas nodrošina jaunu saskarsmes pieredzi Private Banking klientiem visā pasaulē. Uzvar tie, kuri, apsteidzot klientu gaidas, zina, kādas būs klientu vajadzības rīt.

Tāpat jau četrus gadus pēc kārtas - 2012., 2013., 2014. un 2015. gadā - Swedbank Private Banking ieguvis arī profesionāļu vidū augsti vērtētā, starptautiskā finanšu izdevuma Euromoney iedibināto apbalvojumu kā labākais individuālās apkalpošanas pakalpojumu sniedzējs Latvijā.

Par Private Banking

Ievērojamus finansiālus panākumus bieži pavada arī nepieciešamība saglabāt un vairot savu labklājību ilgtermiņā.

Swedbank Private Banking ir individuāla finanšu aktīvu apkalpošana, Jūsu vajadzībām atbilstoši veidots plašs produktu un pakalpojumu piedāvājums, kā arī vadošo nozares profesionāļu finanšu konsultācijas.

Personīgais privātbaņķieris

Jums un Jūsu ģimenei - savs cilvēks bankā, uzticības persona un biznesa diplomāts, kas jebkurā laikā un situācijā sniegs palīdzību jebkurā finanšu jautājumā

Swedbank Private Banking apkalpošanu un konsultācijas nodrošina Latvijas finanšu sektora vadošo profesionāļu komanda - gan Jūsu privātbaņķieris, gan Swedbank finanšu un ekonomikas eksperti, pie kuriem varat vērsties jebkurā vajadzīgā brīdī.

Private Banking privilēģijas

Swedbank Private Banking klients saņem šādas priekšrocības:

 • Jūsu uzticības persona finansēs - privātbaņķieris, kuru atbalsta kvalificētu profesionāļu komanda
 • Augstas kvalitātes finanšu plānošana
 • Plašs investīciju piedāvājuma klāsts
 • Attālināti bankas pakalpojumi
 • Private Banking pakalpojumi arī Jūsu ģimenes locekļiem
 • Īpaši nosacījumi dažādiem bankas produktiem
 • Nodokļu un juridiskās konsultācijas sadarbībā ar Swedbank sadarbības partneriem
 • Ekskluzīvi piedāvājumi un pasākumi

Kļūstiet par Private Banking klientu

Private Banking apkalpošana tiek piedāvāta klientiem, kuru kopējā aktīvu summa Swedbank pārsniedz 100 000 EUR vai ikmēneša regulārie ienākumi ir virs 5000 EUR pēc nodokļu nomaksas. Ieguldījumu pārvaldes pakalpojumi tiek piedāvāti klientiem, kuriem ir pietiekams brīvais kapitāls investīcijām.

Kļūt par Private Banking klientu

Investīciju risinājumi

Plašs investīciju risinājumu klāsts, arī ieguldījumi, kas ir pieejami tikai ekskluzīvi Swedbank Private Banking klientiem.

Uzzināt vairāk

Finanšu plānošana un konsultācijas

Visaptverošajā finanšu plānošanā tiek izmantota Swedbank Private Banking starptautiskā prakse. Tālredzīgi saplānotas finanses ir veids, kā parūpēties par klienta un viņa ģimenes locekļu labklājību ilgtermiņā.

Uzzināt vairāk

Prioritāra apkalpošana

Ērta, vienkārša un ātra - tāda ir Jūsu ikdiena ar Swedbank Private Banking.

Uzzināt vairāk

Pieteikuma forma

Vārds Uzvārds*
Personas kods*
Telefons*
E-pasts*
Aicinām sazināties ar mums, atsūtot e-pasta ziņu (privatebanking@swedbank.lv) vai piezvanot pa tālruņa numuru +371 67 444 447 – varēsim sniegt Jums plašāku informāciju par Swedbank Private Banking un vienoties par tikšanās laiku!
Paldies! Jūsu pieteikums pieņemts.
Swedbank logo

Jūsu Internet Explorer pārlūkprogramma netiek atbalstīta.

Lūdzu izmantot Google Chrome, Mozilla Firefox vai Microsoft Edge pārlūkprogrammu.

Ar 23.03.2021. Swedbank internetbanka vairs nav pieejama, izmantojot Internet Explorer tīmekļa pārlūkprogrammu.

Tāpat nav iespējams apstiprināt Swedbank maksājumus citās vietnēs, kā arī izmantot Swedbank autentifikāciju, piemēram, latvija.lv.

Turpmāk iesakām izmantot Google Chrome, Mozilla Firefox vai jaunāko Microsoft Edge versiju. Uzziniet, kā uz sava datora uzstādīt kādu no minētajām pārlūkprogrammām, šeit.

С 23.03.2021 Интернет-банк Swedbank недоступен в браузере Internet Explorer.

С помощью Internet Explorer невозможно авторизоваться или осуществлять платежи через Swedbank на сторонних веб-страницах.

Вместо браузера Internet Explorer мы рекомендуем использовать браузеры Google Chrome, Mozilla Firefox или Microsoft Edge. Инструкции по установке упомянутых браузеров можно найти здесь.

From 23.03.2021 Swedbank Internet Bank and Banklink is no longer available using Internet Explorer browser.

It is not possible to authorize or make payments from Swedbank on other web pages using Internet Explorer.

Instead, we suggest using Google Chrome, Mozilla Firefox or the newest version of Microsoft Edge. To find out how to install the suggested browsers, please click here.

Klientu serviss - Инфо и помощь - Customer service: +371 67 444 444

Swedbank
 • Jūsu ierīces operētājsistēma un pārlūkprogramma ir novecojusi un netiek atbalstīta Swedbank internetbankas lietošanai. Aicinām vērsties pie Jums uzticama IT atbalsta, lai saņemtu konsultāciju un veiktu atbilstošu operētājsistēmas un pārlūkprogrammas atjauninājumu.
 • The operating system of your device & your browser are too outdated to be supported by Swedbank Internet Bank. Please, update the operating system & browser or turn to IT specialist for technical help.
 • Ваш браузер или операционная система недостаточно современны для использования в интернет банке Swedbank. Пожалуйста обновите операционную систему и браузер или обратитесь за технической помощью к ИТ специалисту.

Paldies, ka izmantoji Swedbank internetbanku!

Drošības nolūkos, aicinām aizvērt pārlūkprogrammu.

logo

Nepazīstami bērni nosauca tevi par tanti?

Tā ir zīme, ka laiks uzkrāt pensiju 3. līmenī.

Sāc uzkrāt un izmanto Swedbank pensiju 3. līmeņa priekšrocības:

 • Plaša pensiju plānu izvēle
 • Ilgtspējīgi ieguldījumi
 • Zemas komisijas