Studentiem

Izvēlies piemērotākos risinājumus savai studenta dzīvei!

Lai katrs students varētu ne tikai pilnvērtīgi koncentrēties mācībām, bet arī kārtīgi atpūsties, esam sagatavojuši plaši pieejamus un ērti lietojamus risinājumus, kas ļaus iepirkties izdevīgāk un ikdienā izmantot visas studenta priekšrocības.

Piemērotākā karte studentam

Piemērotākā karte studentam - Swedbank ISIC studenta karte! Ar to var gan norēķināties veikalos visā pasaulē un internetā, saņemot neskaitāmas atlaides, gan pierādīt savu studenta statusu jebkur pasaulē.

Internetbankā vēl vairāk iespēju pa rokai!

Ikdienas norēķiniem izmanto Swedbank internetbanku! Te var ne tikai veikt pārskaitījumus un apskatīt konta atlikumu, bet arī iegādāties dažādus bankas pakalpojumus, uzdot bankai jautājumus un saņemt atbildes, kā arī piekļūt citu uzņēmumu e-pakalpojumiem.

Mobilā lietotne - banka vienmēr pa rokai

Ikdienā internetbanku vari ērti izmantot savā viedtālrunī. Lejupielādē Swedbank mobilo lietotni un apskati savu konta atlikumu, tikai pakratot savu telefonu. Tāpat lietotnē vari samaksāt rēķinus, noskaidrot sava konta stāvokli, valūtas kursu un tuvāko filiāļu atrašanās vietu.

Studiju kredīts - tava iespēja mācīties

Gatavojies studēt vai jau studē? Tieši tavām vajadzībām esam radījuši ērtu risinājumu - Swedbank studiju kredītu bez valsts galvojuma, ko var nokārtot ātri un vienkārši. Savu uzmanību koncentrē tikai uz mācībām un neraizējies par studiju apmaksu! Swedbank studiju kredītam nodrošināsim ļoti izdevīgas procentu likmes. Ienāc un uzzini vairāk.

Sazinies ar banku vienmēr un visur

Zvani pa tālruni 67 444 444, un jebkurā diennakts laikā varēsi saņemt atbildes uz steidzamiem jautājumiem, nobloķēt pazaudētu vai nozagtu karti, kā arī saņemt konsultācijas par savām naudas lietām. Piezvanīt konsultāciju centram un uzdot jautājumu vari no jebkuras vietas pasaulē, arī atrodoties ārzemju ceļojumā.

Swedbank draugiem.lv filiāle - sazinies ar banku sociālajos tīklos

Vai tev ir kāds jautājums bankai? Saņem atbildi uz to, nepametot sociālos tīklus. Ienāc Swedbank filiālē draugiem.lv, un mūsu darbinieks tiešsaistē sniegs tev konsultāciju par tavām naudas lietām un atbildēs uz jautājumiem.

Uzkrāj naudu vajadzīgām lietām

Vēlies uzkrāt pirmajai iemaksai par auto vai ceļojumam? Atver krājkontu, katru mēnesi noguldi nelielu naudas summu (pēc savas izvēles) un sasniedz savu mērķi!

Pensiju 2. līmenis

Pensiju 2. līmenis ir valsts fondētā jeb uzkrājošā pensiju shēma - iespēja palielināt savu pensiju, daļu sociālās apdrošināšanas iemaksu novirzot profesionālam līdzekļu pārvaldītājam, kas tos investē vērtspapīros un gādā par peļņu. Piesakies pensijai savā bankā!

Apdrošini savu ceļojumu

Plāno doties ceļojumā? Lai kur tu dotos, parūpējies par savu un savas mantas drošību un izvēlies ceļojuma apdrošināšanu. Ieskaties un noformē līgumu internetbankā, neizejot no mājām.

Ja nepieciešama konkrēta naudas summa noteiktam mērķim vai pirkumam

Ja saņem regulārus ienākumus, tomēr tev ir nepieciešami papildu līdzekļi lielākam pirkumam, ceļojumam vai remontam, izmanto patēriņa kredītu! Ienāc un aprēķini savu procentu likmi šeit.

Bezkontakta norēķini - vēl ātrāks veids, kā maksāt ar karti

Swedbank jaunās ISIC kartes ļauj veikt pirkumus līdz 10 eiro vērtībā Baltijā, vienkārši pietuvinot tās karšu lasītājam.

Tā ikdienas pirkumi kļūs vēl ātrāki un ērtāki, saglabājot tādu pašu drošības līmeni kā iepriekš.

 • Ātri - 3 x ātrāk, nekā maksājot ar skaidru naudu, un 2 x ātrāk, nekā ievadot PIN kodu.
 • Droši - par vienu un to pašu pirkumu nevar norēķināties divas reizes. Ja īsā laika periodā tiks veikti vairāki norēķini par mazām summām, karšu terminālis pieprasīs ievietot karti un ievadīt PIN kodu.
 • Pielāgojami - jebkurā brīdī bezkontakta norēķinu iespēju var aktivizēt vai deaktivizēt Swedbank mobilajā lietotnē vai internetbankā. Bezkontakta norēķinu iestatījumu izmaiņas stāsies spēkā pēc kartes ievietošanas karšu terminālī un PIN koda ievadīšanas.
 • Kur norēķināties? Pašlaik Latvijā ir ap 1500 vietu, tāpat bezkontakta norēķinus iespējams veikt ārzemēs, piemēram, Lielbritānijā, Zviedrijā, Norvēģijā, Spānijā, Itālijā, Francijā, Polijā u.c. Ņemiet vērā, ka ārvalstīs bezkontaktu norēķinu summas limits var atšķirties.

Padomi, uzsākot studijas un patstāvīgu dzīvi

 • 10 padomi studentam, uzsākot studijas un pastāvīgu dzīvi

  Lai dzīve prom no mājām un vecākiem ritētu pēc iespējas gludāk, Swedbank Privātpersonu finanšu institūts iesaka apdomāt sadzīves praktisko pusi. Apskati 10 padomus šeit.

 • Kā droši rīkoties ar naudu?

  Svarīgākais par naudas drošību internetbankā:

  Internetbankas drošība ir sadarbība, ko no vienas puses nodrošina Swedbank, bet no otras - pats lietotājs, kas rūpējas par sava datora drošību un ievēro naudas drošības principus internetā.

  • Nevienam nesaki savu internetbankas paroli un neglabā to citiem pieejamā vietā. Parolē lieto tikai sev zināmus ciparus, burtus un simbolus.
  • Lieto paroli, ko citiem ir grūti uzminēt.
  • Izvēlies paroli, kuras garums ir no 6 līdz 16 simboliem.
  • Regulāri maini paroli.
  • Nepieraksti uz kodu kartes vai lapiņām ne savu pastāvīgo paroli, ne lietotājvārdu.
  • Regulāri kontrolē savu kontu atlikumu un informāciju par darījumiem bankā.
  • Atceries - banka nekad nezvanīs un nesūtīs e-pasta ziņojumu, lai lūgtu tev nosaukt paroli.
  • No internetbankas vienmēr izej, noklikšķinot uz pogas "Iziet", un pēc tam aizver pārlūkprogrammu.
  • Pēc iespējas retāk izmanto internetbanku publiskās vietās (interneta kafejnīcās, bibliotēkās, viesnīcās). Ja tomēr tas notiek, OBLIGĀTI pārliecinies, ka pēc internetbankas izmantošanas esi izgājis no savas internetbankas un aizvēris pārlūkprogrammu.

  Svarīgākais par naudas drošību, maksājot ar karti:

  • Kad saņem jaunu karti, PIN kodu iegaumē un aploksni, kur tas rakstīts, iznīcini. PIN kodu vari nomainīt bankomātā pret jebkuru 4 ciparu kombināciju, ko vari viegli atcerēties.
  • Internetbankā vari noteikt limitus savai kartei. Vari norādīt un mainīt gan limitus pirkumiem un maksājumiem, gan skaidras naudas izņemšanai. Kartes limitus vari apskatīt šeit.
  • Lai iepirktos internetbankā, norēķinu karte ir jāreģistrē drošiem pirkumiem internetā. Atceries, ka, saņemot jaunu karti, tā jāreģistrē no jauna. Lai to izdarītu, ienāc šeit!
  • Kad beigsies tavas kartes derīguma termiņš, banka izgatavos jaunu karti. Atjaunoto karti iesakām saņemt pa pastu. Vari norādīt jebkuru sev ērtāko adresi - mājas, darba vai kopmītņu.
  • Seko līdzi saviem izdevumiem ar karti internetbankā.
  • Ja pazaudē karti, informē par to bankas speciālistus pa tālruni 67 444 444.
  • Glabā karti tam paredzētā vietā - makā. Neburzi karti, piemēram, bikšu kabatā.
 • Kur gūt pieredzi?

  Iespējams, ka jau esi ienācis darba tirgū, taču, ja pastāvīgas darbavietas tev vēl nav, pirms darba gaitu sākšanas ir noderīgi atrast prakses vietu kādā no uzņēmumiem. Arī Swedbank aicina iegūt praktisku pieredzi profesionālā komandā. Uzzini vairāk un piesakies šeit.

 • Vēlies sākt savu biznesu?

  Ja vēlies sākt savu biznesu, lieliska iespēja ir iesaistīties savas augstskolas biznesa inkubatorā. Arī banka piedāvā vērtīgus padomus un risinājumus jaunajiem uzņēmējiem. Ienāc uzņēmumu tīkla Business Network sadaļā "Uzņēmumu darbības kompetences centrs" un uzzini vērtīgus padomus, kā attīstīt savu biznesu, piemēram, "Kā uzņēmējam prezentēt savu ideju", "Kā saprast, vai mans uzņēmums strādā ienesīgi" un "Ko vērtē banka, izsniedzot aizdevumu".

 • Padomi, studējot ārzemēs

  Ja tuvākajā laikā esi ieplānojis ilgāku laiku uzturēties ārzemēs (mācību vai darba dēļ), pirms aizbraukšanas neaizmirsti parūpēties, lai arī turpmāk tavas naudas lietas būtu ērti pārraudzīt un tām varētu viegli piekļūt. Apskati padomus par kartes, internetbankas un telefonbankas lietošanu ārzemēs.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar mūsu sīkdatņu izmantošanas politiku.