Private Banking

  • Par Private Banking

    Ievērojamus finansiālus panākumus bieži pavada arī nepieciešamība saglabāt un vairot savu labklājību ilgtermiņā.

    Swedbank Private Banking ir individuāla finanšu aktīvu apkalpošana, Jūsu vajadzībām atbilstoši veidots plašs produktu un pakalpojumu piedāvājums, kā arī vadošo nozares profesionāļu finanšu konsultācijas.

Investīciju risinājumi

Plašs investīciju risinājumu klāsts, arī ieguldījumi, kas ir pieejami tikai ekskluzīvi Swedbank Private Banking klientiem.

Uzzināt vairāk

Finanšu plānošana un konsultācijas

Visaptverošajā finanšu plānošanā tiek izmantota Swedbank Private Banking starptautiskā prakse. Tālredzīgi saplānotas finanses ir veids, kā parūpēties par klienta un viņa ģimenes locekļu labklājību ilgtermiņā.

Uzzināt vairāk

Prioritāra apkalpošana

Ērta, vienkārša un ātra - tāda ir Jūsu ikdiena ar Swedbank Private Banking.

Uzzināt vairāk

Finanšu sasniegumi

Swedbank Private Banking ir saņēmis vairākus augstus vērtējumus kā labākais individuālās apkalpošanas pakalpojumu sniedzējs Latvijā.

Uzzināt vairāk
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar mūsu sīkdatņu izmantošanas politiku.