Pāriet uz lapas sākumu
PrivātpersonāmUzņēmumiem

Pieteikties konsultācijai

Nepieciešama konsultācija? Piesakies tiešsaistē

Aicinām pārvaldīt savas ikdienas naudas lietas, izmantojot mobilo lietotni vai internetbanku. Ja tomēr bankas filiāle jāapmeklē klātienē, to iespējams veikt tikai pēc iepriekšēja pieraksta. Apmeklējot filiāli klātienē, obligāti jālieto sejas maska.

Klientu bez Covid-19 sertifikāta apkalpošana dažādos tirdzniecības centros atšķiras, tādēļ pirms pierakstīties uz vizīti TC esošā filiālē, jāpievērš uzmanība TC prasībām.

Lai apmeklētu bankas filiāli vai saņemtu video konsultāciju vai konsultāciju pa telefonu, vispirms nepieciešams pieteikties. To var viegli izdarīt vienā no šiem veidiem:

Man ir piekļuve internetbankai

Lai saņemtu video konsultāciju/konsultāciju pa telefonu vai apmeklētu filiāli, autorizējies internetbankā, aizpildi nepieciešamos datus un piesakies.

Jaunums! Video konsultācijas tev ērtā laikā no mājām par apdrošināšanu, uzkrājumiem, tostarp pensijas 2. un 3. līmeni, un ieguldījumiem. Uzzināt vairāk

Man nav piekļuves internetbankai

Ja tev nav piekļuves internetbankai vai ja neesi mūsu klients, izmanto pieteikšanos bez autorizēšanās un piesakies filiāles apmeklējumam.

Noskaidro mūsu filiāļu darba laiku un kārtību.

Swedbank logo

Jūsu Internet Explorer pārlūkprogramma netiek atbalstīta.

Lūdzu izmantot Google Chrome, Mozilla Firefox vai Microsoft Edge pārlūkprogrammu.

Ar 23.03.2021. Swedbank internetbanka vairs nav pieejama, izmantojot Internet Explorer tīmekļa pārlūkprogrammu.

Tāpat nav iespējams apstiprināt Swedbank maksājumus citās vietnēs, kā arī izmantot Swedbank autentifikāciju, piemēram, latvija.lv.

Turpmāk iesakām izmantot Google Chrome, Mozilla Firefox vai jaunāko Microsoft Edge versiju. Uzziniet, kā uz sava datora uzstādīt kādu no minētajām pārlūkprogrammām, šeit.

С 23.03.2021 Интернет-банк Swedbank недоступен в браузере Internet Explorer.

С помощью Internet Explorer невозможно авторизоваться или осуществлять платежи через Swedbank на сторонних веб-страницах.

Вместо браузера Internet Explorer мы рекомендуем использовать браузеры Google Chrome, Mozilla Firefox или Microsoft Edge. Инструкции по установке упомянутых браузеров можно найти здесь.

From 23.03.2021 Swedbank Internet Bank and Banklink is no longer available using Internet Explorer browser.

It is not possible to authorize or make payments from Swedbank on other web pages using Internet Explorer.

Instead, we suggest using Google Chrome, Mozilla Firefox or the newest version of Microsoft Edge. To find out how to install the suggested browsers, please click here.

Klientu serviss - Инфо и помощь - Customer service: +371 67 444 444

Swedbank
  • Jūsu ierīces operētājsistēma un pārlūkprogramma ir novecojusi un netiek atbalstīta Swedbank internetbankas lietošanai. Aicinām vērsties pie Jums uzticama IT atbalsta, lai saņemtu konsultāciju un veiktu atbilstošu operētājsistēmas un pārlūkprogrammas atjauninājumu.
  • The operating system of your device & your browser are too outdated to be supported by Swedbank Internet Bank. Please, update the operating system & browser or turn to IT specialist for technical help.
  • Ваш браузер или операционная система недостаточно современны для использования в интернет банке Swedbank. Пожалуйста обновите операционную систему и браузер или обратитесь за технической помощью к ИТ специалисту.

Paldies, ka izmantoji Swedbank internetbanku!

Drošības nolūkos, aicinām aizvērt pārlūkprogrammu.

logo

Nepazīstami bērni nosauca tevi par tanti?

Tā ir zīme, ka laiks uzkrāt pensiju 3. līmenī.

Sāc uzkrāt un izmanto Swedbank pensiju 3. līmeņa priekšrocības:

  • Plaša pensiju plānu izvēle
  • Ilgtspējīgi ieguldījumi
  • Zemas komisijas