Pāriet uz lapas sākumu
PrivātpersonāmUzņēmumiem

Personas datu apstrāde

Jūsu privātums mums ir svarīgs

Rūpes par personas datu drošību ir mūsu prioritāte. Jūsu mums uzticētie personas dati ļauj jūs apkalpot, ņemot vērā jūsu vēlmes, kā arī sniegt individuāli pielāgotu atbalstu un konsultācijas.
Swedbank, tāpat kā lielākā daļa servisa organizāciju, apstrādā tās rīcībā esošos personas datus, tai skaitā, lai varētu izveidot tieši jums piemērotus piedāvājumus un apkalpošanu, kā arī drošu piekļuvi to saņemšanai.
Mēs vēlamies, lai jūs zinātu, kādus personas datus mēs apstrādājam un kāpēc, kā mēs tos izmantojam un kādas izvēles un kontroles iespējas ir jūsu rīcībā.

Swedbank Personas datu apstrādes principi
Datu apstrāde mums ļauj jūs labāk apkalpot
Personas dati tiek izmantoti, lai sniegtu jums drošu piekļuvi mūsu produktiem un pakalpojumiem un lai uzlabotu jūsu pieredzi, izmantojot mūsu pakalpojumus. Jūsu personas dati mums sniedz iespēju saprast jūsu individuālās vajadzības, lai mēs varētu jums sniegt labāko iespējamo atbalstu un konsultāciju.
Jūsu dati pie mums ir drošībā
Swedbank ir ļoti svarīgi aizsargāt jūsu personas datus un nodrošināt to konfidencialitāti. Mēs pastāvīgi īstenojam atbilstošus tehniskos un organizatoriskos pasākumus, lai novērstu nesankcionētu piekļuvi personas datiem un nodrošinātu jūsu datu, naudas un citu vērtību drošību mūsu telpās un sistēmās.
Jūsu dati ir jūsu kontrolē
Swedbank rūpējas par to, lai jūs vienmēr varētu kontrolēt to, kas notiek ar jūsu personas datiem. Swedbank internetbankā jūs varat redzēt lielāko daļu no jūsu personas datiem, kas ir mūsu rīcībā. Savus personas datus un datu apstrādes izvēles varat mainīt un atjaunināt Swedbank internetbankā, filiālēs, telefoniski, zvanot uz Konsultāciju centru, kā arī mobilajā lietotnē.
  • Kādus personas datus mēs apstrādājam?

  • Kāpēc mēs apstrādājam personas datus?

  • Kam mēs nododam Jūsu personas datus?

  • Swedbank Personas datu apstrādes principu grozījumi un informācija par tiem

  • Kādas ir manas tiesības attiecībā uz manu personas datu apstrādi?

Paldies, ka izmantojāt Swedbank internetbanku!

Drošības nolūkos, lūdzu, aizveriet pārlūkprogrammu!

logo

Cik daudz tu zini par ikdienas finanšu lietām?

Nemini, bet noskaidro savu finanšu IQ!

  • Jautājumi dažādās grūtības pakāpēs
  • Vērtē gan zināšanas, gan paradumus
  • Izaicini sevi un draugus
Aizpildi testu