Atvērt kontu

Bankas konts jūsu naudas lietām

Ikviens klients ir mūsu vērtība, tāpēc rūpējamies, lai katrs saņemtu labāko savas finanšu labklājības veicināšanai. Aicinām jūs izmantot priekšrocības, ko nodrošina Swedbank, lielākā banka Latvijā, - ērtus ikdienas pakalpojumus, uzkrājumu drošību un atbildīgu kreditēšanu.

Jauna konta atvēršanas iespējas un nosacījumi. Uzzināt vairāk
 • Jauns konts

  Ar prieku aicinām jūs pievienoties Swedbank klientu lokam - bankai, ko par savu sauc vairāk nekā miljons cilvēku Latvijā.

  Atvērt jaunu kontu
 • Konts jauniešiem

  Vairāk kā puse Latvijas jauniešu izmanto Swedbank kontu, lai ērti saņemtu kabatas naudu, stipendiju vai algu. Mobilā lietotne nodrošina pieeju naudai 24/7, savukārt ar Swedbank ISIC karti var veikt pirkumus un saņemt atlaides visā pasaulē.

  Pieteikums jauniešiem (16-25)
 • Pieteikums konta atvēršanai bērnam

  Ir ērtāk un drošāk izsniegt kabatas naudu bērnam, ja viņam ir Swedbank konts. Tas ļaus jūsu atvasei arī iepirkties ar karti, turklāt bērns būs pasargāts no naudas zādzības vai tās pazaudēšanas.

  Pieteikt kontu bērnam (6-15)
 • Papildu konti

  Norēķinu konts ir paredzēts gan jūsu regulāro ienākumu saņemšanai, gan visu veidu norēķiniem, kā arī ērtākai līdzekļu nodalīšanai un kontrolēšanai.

  Atvērt papildu kontu
 • Darījumu konti

  Nekustamā īpašuma, automašīnas, kā arī jebkura cita īpašuma pirkšanas vai pārdošanas darījumu nodrošināšanai samaziniet risku darījuma partneru starpā.

  Atvērt darījumu kontu
 • Vērtspapīru konts

  Atverot vērtspapīru kontu, izmantojiet iespēju iegādāties vērtspapīrus patstāvīgi vai ar bankas brokeru starpniecību un veikt ieguldījumus Latvijas un pasaules vērtspapīru tirgos.

  Atvērt vērtspapīru kontu
 • Jauniešu programma

  Lai jauniešiem atliktu laiks savām nodarbēm, esam parūpējušies par svarīgāko - kontu naudas saņemšanai, vairāk nekā 150 000 vietām, kur saņemt atlaides, kredītu studijām, kā arī vienkāršiem un ātriem ikdienas pakalpojumiem.

  Uzzināt vairāk
 • Zelta apkalpošana

  Zelta apkalpošana ir ne tikai personiskākas bankas un klienta attiecības. Tās pamatā ir 4 stūrakmeņi, kas klientiem ar augstākiem ienākumiem palīdz naudas lietās ikdienā un veicina labklājību nākotnē.

  Uzzināt vairāk
 • Private Banking

  Labā ģimenē visi rūpējas cits par citu un ir patiesi ieinteresēti katra labklājībā. Šo principu savā darbā ievēro arī Swedbank Private Banking - izcila un personiska apkalpošana klientiem un viņu ģimenēm.

  Uzzināt vairāk
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar mūsu sīkdatņu izmantošanas politiku.