Atvērt kontu

Bankas konts jūsu naudas lietām

Ikviens klients ir mūsu vērtība, tāpēc rūpējamies, lai katrs saņemtu labāko savas finanšu labklājības veicināšanai. Aicinām jūs izmantot priekšrocības, ko nodrošina Swedbank, lielākā banka Latvijā, - ērtus ikdienas pakalpojumus, uzkrājumu drošību un atbildīgu kreditēšanu.

Jauna konta atvēršanas iespējas un nosacījumi.

Uzzināt vairāk

Papildu konti

Norēķinu konts ir paredzēts gan jūsu regulāro ienākumu saņemšanai, gan visu veidu norēķiniem, kā arī ērtākai līdzekļu nodalīšanai un kontrolēšanai.

Atvērt papildu kontu

Konts jauniešiem

Vairāk kā puse Latvijas jauniešu izmanto Swedbank kontu, lai ērti saņemtu kabatas naudu, stipendiju vai algu. Mobilā lietotne nodrošina pieeju naudai 24/7, savukārt ar Swedbank ISIC karti var veikt pirkumus un saņemt atlaides visā pasaulē.

Pieteikums jauniešiem (16-25)

Pieteikums konta atvēršanai bērnam

Ir ērtāk un drošāk izsniegt kabatas naudu bērnam, ja viņam ir Swedbank konts. Tas ļaus jūsu atvasei arī iepirkties ar karti, turklāt bērns būs pasargāts no naudas zādzības vai tās pazaudēšanas.

Pieteikt kontu bērnam (6-15)

Darījumu konti

Nekustamā īpašuma, automašīnas, kā arī jebkura cita īpašuma pirkšanas vai pārdošanas darījumu nodrošināšanai samaziniet risku darījuma partneru starpā.

Atvērt darījumu kontu

Vērtspapīru konts

Atverot vērtspapīru kontu, izmantojiet iespēju iegādāties vērtspapīrus patstāvīgi vai ar bankas brokeru starpniecību un veikt ieguldījumus Latvijas un pasaules vērtspapīru tirgos.

Atvērt vērtspapīru kontu

Uzņēmuma konts

Ja plāno uzsākt savu biznesu, atver uzņēmuma kontu Swedbank un saņem bonusā zināšanas un noderīgus rīkus biznesa attīstībai. Turklāt attālināta uzņēmuma konta atvēršana – bez maksas!

Atvērt jaunu uzņēmuma kontu