Pāriet uz lapas sākumu
PrivātpersonāmUzņēmumiem
Kļūt par klientu

Kredītlīnija

Ja vēl neesat Swedbank klients, Kredītlīnijas pieteikumu aizpildiet šeit.

Svarīga informācija!

No 01.07.2023. jauni kredītlīnijas līgumi vairs netiek izsniegti, bet esošie līgumi paliek spēkā atbilstoši to nosacījumiem.

 • Ja plāno lielākus pirkumus, apskati patēriņa kredīta iespējas – aizdevums no 300 līdz 20 000 EUR
 • Drošiem ceļojumiem un pirkumiem noderēs kredītkarte – iekļauta apdrošināšana, bezprocentu periods kredītlimitam un atlaides
Sākot ar 2023. gada 1. jūliju, jauni kredītlīnijas līgumi netiek izsniegti (pieteikties nav iespējams), savukārt esošie kredītlīnijas līgumi turpina darbību atbilstoši to nosacījumiem. Rakstot bankas ziņojumu, var vērsties pie mums, lai mainītu ikmēneša maksājuma datumu, daļēji dzēst pamatsummu vai slēgt esošo līgumu. Ja klients 2023. gada 1. martā ir noformējis kredītlīniju uz vienu gadu, kredītlīniju viņš var izmantot pēc saviem ieskatiem visus 12 mēnešus. Ja nākamā gada februāra beigās klients izvēlas līgumu nepagarināt vai klients vairs neatbilst līgumā noteiktajām prasībām, aizdevuma izmantošanas termiņš beidzas 2024. gada 28. februārī un kredītu jāsāk atmaksāt no marta. Ja kredītlīnijas limits ir 4800 EUR un atmaksas termiņš ir maksimālais iespējamais, proti, 48 mēneši, ikmēneša atmaksas maksājums ir 100 EUR. Tāda pati summa ir arī tad, ja aizdevuma atmaksas termiņa beigās ir izmantota tikai daļa kredītlimita. Šādā gadījumā limits tiks atmaksāts ātrāk. Apskatot iepriekš minēto piemēru, kur aizdevuma izmantošanas termiņš ir 2024. gada 28. februāris, un pieņemot, ka klients no 4800 EUR ir izmantojis 2000 EUR, iespēja izmantot atlikušos 2800 EUR tiks slēgta un klientam būs jāatmaksā 2000 EUR. Atmaksājamā summa 2000 EUR tiek dalīta ar iepriekš aprēķināto 100 EUR atmaksas maksājumu, tā iegūstot 20 mēnešu atmaksas termiņu. Pēc kredītlīnijas termiņa beigām katru mēnesi 20 mēnešu termiņa laikā pieejamais limits samazinās – pirmajā mēnesī pieejamais limits ir 2000 EUR, otrajā mēnesī 1900 EUR utt. Ja atmaksas dienā kredītlīnijas kontā viss atlikušais kredītlimits ir iztērēts, 100 EUR atmaksa tiek ieturēta no klienta norēķinu konta. Ja kredītlīnijas kontā kredīta summa nav iztērēta un tajā pieejami līdzekļi, kredīta kontā pieejamais limits vienkārši tiek samazināts par 100 EUR. Ja no kredītlimita nav iztērēti tikai 50 EUR, tad limits joprojām tiek samazināts par 100 EUR – 50 EUR no kredītlīnijas konta un 50 EUR no norēķinu konta. Pēc aizdevuma pamatsummas atmaksas jāsamaksā arī procenti un/vai līdzekļu rezervēšanas maksa. Šie maksājumi vienmēr tiek ieturēti no klienta norēķinu konta. Procentus aprēķina no izmantotā kredītlimita, bet līdzekļu rezervēšanas maksu – no summas, kura netiek izmantota, bet kuru klients var izmantot kā aizdevumu. Kredītlīnijas līgums tiek izbeigts līdz ar pēdējo grafika maksājumu, kad klients ir atmaksājis visu izmantoto aizdevuma summu un samaksājis procentus un līdzekļu rezervēšanas maksu. Iespējams arī iemaksāt visu izmantoto kredītlimitu un vērsties pie mums, rakstot bankas ziņojumu un norādot vēlmi slēgt kredītlīnijas līgumu.
Produkts / pakalpojums Cena, EUR
Pieteikšana
Kredīta noformēšana un izsniegšana Ērtāk internetbankā 2% no summas; min. 25,00 Komisijas maksa tiek ieturēta no piešķirtās kredīta summas.
Papildu summas izsniegšana Ērtāk internetbankā 2% no papildu summas; min. 25,00
Lietošana
Procentu likme No 19% gadā Procentu likme tiek noteikta katram klientam individuāli un tiek aprēķināta no izmantotā kredītlīnijas limita.
Procenti par limita rezervēšanu 1,2% gadā Tiek aprēķināti no neizmantotā kredītlīnijas limita.
Ikmēneša maksājuma datuma maiņa Izdevīgāk internetbankā 0,00 - 7,00

Internetbankā - 0,00

Filiālēs - 7,00

Citas izmaiņas kredīta līgumā bez papildu summas izsniegšanas (t.sk. pārstrukturēšana) Ērtāk internetbankā 25,00
Kredīta daļēja pirmstermiņa atmaksāšana Ērtāk internetbankā Bez maksas Komisijas maksa netiek ieturēta, ja patēriņa kredīta līgumā netiek veiktas arī citas izmaiņas.
Slēgšana
Kredīta pirmstermiņa atmaksāšana pilnā apmērā Ērtāk internetbankā Bez maksas

Spēkā no 18.04.2017.

Pakalpojums Cena, EUR
Lietošana
Procentu likme No 20% gadā Procentu likme tiek noteikta katram klientam individuāli un tiek aprēķināta no izmantotā kredītlīnijas limita.
Gada maksa par kredītlīnijas izmantošanu 7,11 Gada maksa katra līguma gada beigās tiek automātiski ieturēta no konta, kurā tika izsniegts kredīts.
Ikmēneša maksājuma datuma maiņa Izdevīgāk internetbankā 0,00 - 7,00

Internetbankā - 0,00

Filiālēs - 7,00

Citas izmaiņas kredīta līgumā Izdevīgāk internetbankā 7,00 - 14,00
Kredīta daļēja pirmstermiņa atmaksāšana Ērtāk internetbankā Bez maksas Komisijas maksa netiek ieturēta, ja patēriņa kredīta līgumā netiek veiktas arī citas izmaiņas.
Slēgšana
Kredīta pirmstermiņa atmaksāšana pilnā apmērā Ērtāk internetbankā Bez maksas

Spēkā no 18.04.2017.

Kas izdevīgāk aizņēmējam - kredītkarte vai patēriņa kredīts?

Uzzināt vairāk

Septiņi mīti par banku kredītiem

Uzzināt vairāk

Aizdevums, kas var palīdzēt piepildīt jūsu plānus!

Sniedz atbalstu ikdienā un neparedzētās situācijās.

Ieteikumi finanšu stabilitātei aizdevuma laikā

 • Aizņemieties pārdomāti. Pirms saistību uzņemšanās izvērtējiet savas iespējas atmakāt aizdevumu kā arī pārdomājiet, kā ikmēneša maksājums varētu ietekmēt jūsu ikdienu.
 • Savlaicīgi veiciet ikmēneša maksājumus. Katra kavētā kredītmaksājuma diena ietekmē jūsu kredītvēsturi. Tas nākotnē var radīt grūtības saņemt jaunus aizdevumus.
 • Veidojiet naudas uzkrājumus. Tas būs jūsu drošības spilvens neparedzētās situācijās.
 • Saņemiet algu un citus ienākumus savā Swedbank kontā - uzticot savas naudas lietas Swedbank, jūs saņemsiet izdevīgākus nosacījumus bankas pakalpojumiem.
 • Ja mainās jūsu regulāro ienākumu saņemšanas datums nomainiet ikmēneša maksājuma datumu.

Aizpildīt pieteikumu internetbankā ir ērti un ļoti vienkārši!

Jums ir jāveic tikai dažas darbības - jāaizpilda pieteikuma formas obligātie lauki un jānosūta pieteikums.

Lai aizpildītu pieteikumu, jums jārīkojas šādi:

 1. Jāieraksta informācija par kredītu (kredīta mērķis, summa, termiņš, ikmēneša maksājums).
 2. Jāieraksta informācija par saviem ienākumiem.
 3. Jāieraksta sava kontaktinformācija.
 4. Jānosūta pieteikums bankai.

Pēc pieteikuma saņemšanas bankas darbinieks ar jums sazināsies, lai vienotos par tālākajām darbībām.

Swedbank logo

Jūsu Internet Explorer pārlūkprogramma netiek atbalstīta.

Lūdzu izmantot Google Chrome, Mozilla Firefox vai Microsoft Edge pārlūkprogrammu.

Ar 23.03.2021. Swedbank internetbanka vairs nav pieejama, izmantojot Internet Explorer tīmekļa pārlūkprogrammu.

Tāpat nav iespējams apstiprināt Swedbank maksājumus citās vietnēs, kā arī izmantot Swedbank autentifikāciju, piemēram, latvija.lv.

Turpmāk iesakām izmantot Google Chrome, Mozilla Firefox vai jaunāko Microsoft Edge versiju. Uzziniet, kā uz sava datora uzstādīt kādu no minētajām pārlūkprogrammām, šeit.

С 23.03.2021 Интернет-банк Swedbank недоступен в браузере Internet Explorer.

С помощью Internet Explorer невозможно авторизоваться или осуществлять платежи через Swedbank на сторонних веб-страницах.

Вместо браузера Internet Explorer мы рекомендуем использовать браузеры Google Chrome, Mozilla Firefox или Microsoft Edge. Инструкции по установке упомянутых браузеров можно найти здесь.

From 23.03.2021 Swedbank Internet Bank and Banklink is no longer available using Internet Explorer browser.

It is not possible to authorize or make payments from Swedbank on other web pages using Internet Explorer.

Instead, we suggest using Google Chrome, Mozilla Firefox or the newest version of Microsoft Edge. To find out how to install the suggested browsers, please click here.

Klientu serviss - Инфо и помощь - Customer service: +371 67 444 444

Swedbank
 • Jūsu ierīces operētājsistēma un pārlūkprogramma ir novecojusi un netiek atbalstīta Swedbank internetbankas lietošanai. Aicinām vērsties pie Jums uzticama IT atbalsta, lai saņemtu konsultāciju un veiktu atbilstošu operētājsistēmas un pārlūkprogrammas atjauninājumu.
 • The operating system of your device & your browser are too outdated to be supported by Swedbank Internet Bank. Please, update the operating system & browser or turn to IT specialist for technical help.
 • Ваш браузер или операционная система недостаточно современны для использования в интернет банке Swedbank. Пожалуйста обновите операционную систему и браузер или обратитесь за технической помощью к ИТ специалисту.

Tava internetbankas sesija ir pārtraukta

Drošības nolūkos aizver šo pārlūkprogrammu. Ja vēlies turpināt izmantot internetbanku, pievienojies no jauna.


Īpaši izdevīgi

Piesakies Zelta kredītkartei līdz 19. jūnijam

Īpašais piedāvājums!
Ikmēneša maksa pirmo pusgadu – 0 EUR.

Kredītkarte ar iekļautu ceļojuma apdrošināšanu tev un ģimenei.