Kredītlīnija

DebetcardPlus

Aizdevums jūsu ieceru realizēšanai

Kredītlīnija ir labs risinājums, ja nepieciešama nauda neatliekamiem lielākiem pirkumiem vai sen plānotai iecerei. Kredītlīnija ir piemērota arī tad, ja nepieciešamo summu vēlaties izmantot pakāpeniski - pa daļām.

 • Kredītlīnijas summa no 1000 līdz 12 000 EUR, bet ne vairāk kā 3 darba algu apmērā.
 • Nauda pieejama kontā uzreiz pēc līguma noslēgšanas.

Kredītlīnijas saņemšanas soļi

 1. Aizpildiet kredītlīnijas pieteikumu internetbankā vai jebkurā filiālē.
 2. Pēc pieteikuma iesniegšanas 2 darba dienu laikā ar jums sazināsies bankas darbinieks, lai vienotos par tālākajām darbībām.
 3. Parakstiet kredītlīnijas līgumu internetbankā.
 4. Pēc līguma parakstīšanas jūsu Swedbank kontā tiks ieskaitīta nauda.
 5. Apsveicam! Jūs varat īstenot savas ieceres.

Saņemšanas nosacījumi

 • Pase (ja nav atvērts Swedbank konts);
 • Minimālais vecums - 18 gadi;
 • Regulāri ienākumi - no 500 EUR mēnesī pēc nodokļu nomaksas;
 • Pozitīva kredītvēsture (ja iepriekš ir bijuši kredīti);
 • Kopējie ikmēneša kredītmaksājumi nepārsniedz 30% no kopējiem ikmēneša ienākumiem;
 • Ja aizdevuma izsniegšanas brīdī nav ienākumu Swedbank kontā, nākamo 3 mēnešu laikā jānodrošina darba algas ieskaitījumi vai naudas līdzekļu pārskaitījumi darba algas apmērā uz savu Swedbank kontu.
Kā notiek atmaksa? Piemērs
Kredītlīnijas atmaksa sākas pēc aizdevuma izmantošanas termiņa beigām. Ja klients 2015. gada 1. martā noformē kredītlīniju uz vienu gadu, tad viņš kredītlīniju var izmantot pēc saviem ieskatiem visus 12 mēnešus. Ja nākamā gada februāra beigās klients izvēlas līgumu nepagarināt vai ja klients vairs neatbilst līgumā noteiktajām prasībām, tad aizdevuma izmantošanas termiņš beidzas 2016. gada 28. februārī un kredītu jāsāk atmaksāt no marta.
Atmaksas grafiks ir atkarīgs no līgumā noteiktā maksimālā kredītlimita un atmaksas termiņa un atlikušā izmantotā kredītlimita lieluma aizdevuma izmantošanas termiņa beigās. Ja kredītlīnijas limits ir 4800 EUR un atmaksas termiņš ir maksimālais iespējamais, proti, 48 mēneši, tad ikmēneša atmaksas maksājums ir 100 EUR. Tāda pati summa ir arī tad, ja aizdevuma atmaksas termiņa beigās ir izmantota tikai daļa kredītlimita. Šajā gadījumā limits tiks atmaksāts ātrāk.
Atmaksājamā summa ir aizdevuma izmantošanas termiņa beigās (mūsu piemērā 2016. gada 28. februāris) izmantotā summa. Ja klients no 4800 EUR ir izmantojis 2000 EUR, tad iespēja izmantot atlikušos 2800 EUR tiks slēgta un klientam būs jāatmaksā 2000 EUR.
Atmaksas termiņu aprēķina saskaņā ar atmaksājamo summu un ikmēneša pamatsummas maksājumu, ko aprēķina atbilstoši līguma nosacījumiem. Lietošanā esošie 2000 EUR tiek dalīti ar iepriekš aprēķināto 100 EUR atmaksu, tā iegūstot 20 mēnešu atmaksas termiņu.
Klients atlikušo kredītlimitu var izmantot visa atmaksas termiņa laikā, tomēr limits pakāpeniski samazināsies. Pēc Kredītlīnijas termiņa beigām- katru mēnesi 20 mēnešu termiņa laikā pieejamais limits samazinās: pirmajā mēnesī pieejamais limits ir 2000 EUR, otrajā mēnesī - 1900 EUR utt.
Konts, no kura notiek atmaksa, var būt vai nu kredītlīnijas konts, vai klienta norēķinu konts. Ja atmaksas dienā lietošanā ir viss atlikušais kredītlimits, tad 100 EUR atmaksa tiek ieturēta no klienta norēķinu konta. Ja kredīta summa netiek lietota, tad kredīta kontā pieejamais limits vienkārši tiek samazināts par 100 EUR. Ja no kredītlimita netiek izmantoti tikai 50 EUR, tad limits joprojām tiek samazināts par 100 EUR: 50 EUR no kredīta konta un 50 - no norēķinu konta.
Pēc aizdevuma pamatsummas atmaksas jāsamaksā arī procenti un/vai līdzekļu rezervēšanas maksa . Šie maksājumi vienmēr tiek ieturēti no klienta norēķinu konta. Procentus aprēķina no izmantotā kredītlimita, bet līdzekļu rezervēšanas maksu - no summas, kas netiek izmantota, bet ko klients var izmantot kā aizdevumu.
Kredītlīnijas līgums tiek izbeigts pēc tam, kad klients ir atmaksājis visu izmantoto aizdevuma summu un samaksājis procentus un līdzekļu rezervēšanas maksu.

Līgumiem, kas noslēgti, sākot ar 20.07.2015.

Produkts / pakalpojums Cena, EUR
Pieteikšana
Kredīta noformēšana un izsniegšana Ērtāk internetbankā 2% no summas; min. 25,00
Papildu summas izsniegšana Ērtāk internetbankā 2% no papildu summas; min. 25,00
Lietošana
Procentu likme No 19% gadā
Procenti par limita rezervēšanu 1,2% gadā
Ikmēneša maksājuma datuma vai piesaistīta konta maiņa Izdevīgāk internetbankā 0,00 - 7,00
Citas izmaiņas kredīta līgumā bez papildu summas izsniegšanas (t.sk. pārstrukturēšana) Ērtāk internetbankā 25,00
Kredīta daļēja pirmstermiņa atmaksāšana Ērtāk internetbankā Bez maksas
Slēgšana
Kredīta pirmstermiņa atmaksāšana pilnā apmērā Ērtāk internetbankā Bez maksas

Līgumiem, kas noslēgti līdz 19.07.2015.

Pakalpojums Cena, EUR
Lietošana
Procentu likme No 20% gadā
Gada maksa par kredītlīnijas izmantošanu 7,11
Ikmēneša maksājuma datuma vai piesaistīta konta maiņa Izdevīgāk internetbankā 0,00 - 7,00
Citas izmaiņas kredīta līgumā Izdevīgāk internetbankā 7,00 - 14,00
Kredīta daļēja pirmstermiņa atmaksāšana Ērtāk internetbankā Bez maksas
Slēgšana
Kredīta pirmstermiņa atmaksāšana pilnā apmērā Ērtāk internetbankā Bez maksas

Spēkā no 18.04.2017.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar mūsu sīkdatņu izmantošanas politiku.