Patēriņa kredīts

Izdevīgi!

Aizdevums, kas noder īstajā brīdī!

Piedāvājums! Patēriņa kredīta izsniegšanas maksa - 0 EUR!*

Patēriņa kredīts ir lielisks risinājums mājokļa renovācijai, jaunu mēbeļu iegādei, auto remontam vai kāda cita veida lielāka pirkuma finansēšanai.

  • Patēriņa kredīts no 500 līdz 12 000 EUR.
  • Nauda tiek ieskaitīta kontā uzreiz pēc līguma parakstīšanas.
  • Izvēlies sev piemērotāko atmaksas datumu.

*Piedāvājums spēkā no 01.10. līdz 31.10.2018. līgumiem, balstītiem uz individuāli aprēķinātu aizdevuma piedāvājumu. Piedāvājums nav spēkā auto kredītam vai patēriņa kredītam mājoklim.

Ja nav redzams aizdevuma piedāvājums, aizpildi patēriņa kredīta pieteikumu. Aizpildot pieteikumu, tiek piemērots standarta cenrādis.

Aprēķiniet ikmēneša maksājumu

Jūsu ikmēneša maksājuma lielums ir atkarīgs no patēriņa kredīta summas un termiņa.

Aizdevuma summa
Aizdevuma termiņš

Kalkulatora aprēķinātie dati ir informatīvi, taču sniedz priekšstatu par to, cik liels varētu būt patēriņa kredīta ikmēneša maksājums. Izvēlieties aizdevuma summu un termiņu.
Aizņemies atbildīgi, izvērtējot iespējas atmaksāt aizdevumu.

Mēneša maksājums
0
Summa
0
Kredīta termiņš
0
Komisijas maksa
00*

* Bez komisijas maksas līdz 4. martam

Galvotāja pieteikums
Kam tas ir domāts?

Patēriņa kredīts ir labs risinājums, ja vajadzīga konkrēta naudas summa konkrētam mērķim vai pirkumam, piemēram, mājokļa remontam, dārza labiekārtošanai, ceļojumam vai medicīnisko izdevumu segšanai.

Pieejamā kredīta summa, ko iespējams aizņemties, ir no 500 līdz 12 000 EUR, un tā ir atkarīga no neto ienākumiem un citām iespējamajām finanšu saistībām.

Ātra atbilde
  • Ja jums ir aprēķināts aizdevuma piedāvājums, pieteikums nav jāpilda. Aizdevuma summu varat saņemt uzreiz pēc līguma parakstīšanas. Noskaidro aizdevuma piedāvājumu, autorizējoties internetbankā vai Swedbank lietotnē.
  • Aizpildot patēriņa kredīta pieteikumu, izmantojot Swedbank lietotni, atbilde tiks sniegta 20 minūšu laikā darba dienās no plkst. 9.00 līdz 17.00.
  • Par lēmuma apstiprinājumu sazināsimies ar jums telefoniski vai nosūtīsim īsziņu.
  • Naudu pārskaitīsim uz jūsu kontu uzreiz pēc patēriņa kredīta līguma noslēgšanas internetbankā vai Swedbank lietotnē.

Citas kredīta iespējas