Pāriet uz lapas sākumu
PrivātpersonāmUzņēmumiem
Kļūt par klientu

Hipotekārais kredīts

percentage-rate-title

apr_homeLoans

Vislabāk pieteikumu ir pildīt, kad esat autorizējies sistēmā, jo daudzi lauki tiek aizpildīti automātiski. Pieteikums ļauj mums piemeklēt jums visatbilstošāko risinājumu un izveidot jums personīgu aizdevuma piedāvājumu.

Autorizēties un aizpildīt pieteikumu

Pieteikuma aizpildīšana neuzliek jums nekādu pienākumu noslēgt līgumu. Tas ļauj mums piemeklēt jums visatbilstošāko risinājumu un izveidot jums personīgu aizdevuma piedāvājumu.

Aizpildīt pieteikumu

Mājokļa iegādei vai būvniecībai

 • Attālināta kredīta konsultācija un tā piešķiršana
 • Jaunumi Altum atbalsta programmās
 • Iespēja izvēlēties mainīgo vai fiksēto procentu likmi

Izdevīgi nosacījumi: iegādājoties mājokli kādā no mūsu partneru jaunajiem projektiem - noformēšanas maksa 0 EUR.

Kādas ir tavas vajadzības?

Regulārajiem ienākumi jābūt vismaz 850 EUR mēnesī pēc nodokļu nomaksas vai vismaz 1200 EUR mēnesī kopā ar līdzaizņēmēju. Tavas esošās kredītsaistības ir lielākas nekā optimālais maksājums. Diemžēl Hipotekārais kredīts tev nav pieejams. Hipotekārā kredīta minimālā summa ir 20 000 EUR. Mazākai summai aicinām izmantot Patēriņa kredītu. Hipotekārā kredīta minimālā summa ir 20 000 EUR. Mazākai summai aicinām izmantot Mazo mājokļa kredītu. Vidējie ienākumi pēc nodokļu nomaksas pēdējo 6 mēnešu laikā. Norādi bērnu skaitu vecumā līdz 18 gadiem un/vai apgādībā esošo personu skaitu savā mājsaimniecībā.
Patēriņa kredīts, kredītkarte, overdrafts, kredītlīnija, studiju kredīts un citi īstermiņa kredīti

Lūdzu, norādiet visu Jūsu esošo ikmēneša kredītu maksājumu kopsummu.

Iekļaujiet arī informāciju par Jūsu galvotiem kredītiem un kredītiem, ko esat uzņēmies kopā ar citu aizņēmēju.

 • 0

Hipotekārā kredīta maksājumu aprēķini ir informatīvi un var mainīties pēc pieteikuma aizpildīšanas un visu nepieciešamo datu iesniegšanas.

Kopējais ikmēneša maksājums nevar pārsniegt %PERCENTAGE%% no taviem ikmēneša ienākumiem. Iesakām samazināt izvēlēto kredīta summu vai pagarināt kredīta termiņu. Hipotekārā kredīta minimālā summa ir 20 000 EUR. Mazākai summai aicinām izmantot Patēriņa kredītu. Hipotekārā kredīta minimālā summa ir 20 000 EUR. Mazākai summai aicinām izmantot Mazo mājokļa kredītu.
 • Līdzfinansējums, sākot no 15%.
 • Izmantojot Altum garantiju, līdzfinansējums var tikt samazināts līdz 5%.
 • Līdzfinansējums nav obligāts gadījumā, ja tiek ieķīlāts savs īpašums.

Kredīts

 • 0

Apdrošināšana

 • Sākot no 0
 • Sākot no 0
 • Sākot no 0

Atmaksas grafiks

Aprēķina pamatojums

Izvēlies vēlamo grafika veidu:
- Anuitātes grafika priekšrocība ir stabilitāte, jo ikmēneša maksājumi tiek izlīdzināti uz visu atlikušo kredīta termiņu, ņemot vērā bāzes likmes apmēru
- Amortizācijas grafika gadījumā kopējā samaksātā summa par procentiem būs zemāka. Sākotnēji ikmēneša maksājums būs lielāks, un pakāpeniski tas samazināsies.
Maksājuma datums Sākuma atlikums Pamatsummas maksājums Procentu maksājums Kopējais ikmēneša maksājums
{ "plotOptions": { "series": { "stacking": "normal", "animation": { "duration": 0 } } }, "yAxis": { "visible": true, "title": { "text": "EUR" } } , "legend": { "itemDistance": 50, "layout": "horizontal", "enabled": true } }

Rezultāti ir informatīvi un var atšķirties no gala piedāvājuma.

Hipotekārā kredīta un apdrošināšanas maksājumu aprēķini ir informatīvi un var mainīties pēc pieteikuma aizpildīšanas un visu nepieciešamo datu iesniegšanas. Mājokļa apdrošināšanas un kredītņēmēja bezdarba un darbnespējas apdrošināšanas pakalpojumus sniedz Swedbank P&C Insurance AS un dzīvības apdrošināšanas pakalpojumus sniedz Swedbank Life Insurance SE, kuras Latvijā pārstāv to filiāles un apdrošināšanas aģents Swedbank AS.

Minimālā summa ir 20000 EUR. input-error-label Ja esi bērniņa gaidībās vai tev jau apgādībā ir vismaz viens bērns līdz 23 gadu vecumam, ar kuru tu dzīvo kopā. Reģioni: ārpus Rīgas, Pierīgas (Mārupes, Olaines, Ķekavas, Salaspils, Ropažu, Ādažu novads), Jūrmalas Uzzināt vairāk
Ar Altum

Mājokļa kredīts ar ALTUM atbalstu

Mājokļa kredīts bez ALTUM atbalsta

Kredīta summa
Altum garantijas apmērs -
Nepieciešamais pašieguldījums
Programma “Balsts”
Tev varētu būt pieejams papildus grants {0} EUR apmērā
-
Gandrīz nulles enerģijas ēka -
Ikmēneša maksājums 0 0
Altum komisijas maksa par piešķiršanu 0 -
Komisija par Altum garantijas izmantošanu (mēnesī) Komisijas maksa tiks automātiski ieturēta no konta, reizi ceturksnī, sākot ar garantijas izmantošanas otro gadu. Komisijas maksa tiek aprēķināta no garantijas apmēra atlikuma, līdz garantija tiek izbeigta (maksimāli 10 gadi) 0 -
Zemesgrāmatas nodeva par īpašumtiesību reģistrāciju 0 0

Kalkulatora aprēķinātie dati ir informatīvi, taču sniedz priekšstatu par to, cik liels varētu būt hipotekārā kredīta ikmēneša maksājums.

Mājokļa maiņa ir piemērots risinājums, ja esošo īpašumu vēlies mainīt pret jaunu un sev piemērotāku mājokli. Pārejas periodā maksā tikai procentus par abiem kredītiem.

Esošais hipotekārais kredīts

Pārejas periods Pārejas periods ir laiks, kurš paredzēts, lai tu varētu iegādāties un pārcelties uz jauno īpašumu, pārdot veco īpašumu un nodzēst tā kredītu.

Jaunā īpašuma kredīts pēc pārejas perioda

Kredīta atlikums
Termiņš 1 gads
Ikmēneša pamatsummas maksājums 0 Atlikts 0
Ikmēneša procentu maksājums 0 0 0
Ikmēneša kopējais maksājums 0 0 0

Hipotekārā kredīta maksājumu aprēķini ir informatīvi un var mainīties pēc pieteikuma aizpildīšanas un visu nepieciešamo datu iesniegšanas. Noformējot kredītu, ir jārēķinās ar saistītajiem papildu izdevumiem – notāra pakalpojumi, nekustamā īpašuma vērtējums, Zemesgrāmatas nodevas u. c.

Plašāk par Mājokļa maiņas risinājumu šeit.

 • Citiem lielākiem izdevumiem, ieķīlājot sev piederošu īpašumu
 • Cita īpašuma (piem., vasarnīcas) iekārtošanai, pārbūvei, renovācijai vai iegādei
 • Pirmā iemaksa var nebūt obligāta, ja tiek ieķīlāts paša īpašums

Aizpildīt pieteikumu

 1. Aprēķini savas iespējas
 2. Ja iegādājies jaunu mājokli pie mūsu nekustamo īpašumu partneriem, noskaidro atlaižu kodu un īpašo piedāvājumu pie izvēlētā uzņēmuma pārstāvja
 3. Aizpildi pieteikumu internetbankā un saņem konsultāciju
 4. Saņem savu kredīta piedāvājumu
 5. Paraksti aizdevuma līgumu un noformē mājokļa apdrošināšanu. Jaunus kredīta darījumus internetbankā var noslēgt no plkst. 7.00 līdz 22.00 Pēc plkst. 22.00 notiek automatizēta dienas laikā noslēgto darījumu datu apkopošana un reģistrēšana un saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likumu nakts laikā līdz plkst. 7.00 aizliegts noslēgt patērētāja kreditēšanas līgumus.
 6. Pēc ķīlas reģistrācijas Zemesgrāmatā banka izsniedz aizdevumu

Jebkuram īpašumam, kas tiek iegādāts vai ieķīlāts, ir nepieciešams neatkarīga vērtētāja veikts novērtējums.

 • 0% likme + 6 mēn. Euribor pirmo gadu, ja iegādājies vai būvē īpašumu ar A energoefektivitātes klasi.
 • Īpašā procentu likme tiek piemērota, sākot ar pirmās aizdevuma daļas izmaksas brīdi, un būs spēkā turpmākos 12 mēnešus.
 • Īpašās procentu likmes laikā katru mēnesi maksājuma summas var atšķirties. Pievērs uzmanību grafikā norādītajām summām!
 • Pēc īpašā piedāvājuma perioda beigām tiks piemērota aizdevuma līgumā noteiktā procentu likme.
 • Ņem vērā, ka īpašās procentu likmes laikā dažas aizdevuma līguma izmaiņas var būt ierobežotas.
 • Piedāvājums spēkā, piesakoties aizdevumam no 01.03.2024. līdz 31.12.2024.
 • Kredīta summa no 20 000 EUR.
 • Finansējums līdz 85% no nekustamā īpašuma tirgus vērtības.
 • Kredīta termiņš līdz 30 gadiem.
 • Ienākumi vismaz 850 EUR mēnesī pēc nodokļu nomaksas vai vismaz 1200 EUR mēnesī kopā ar līdzaizņēmēju.
 • Pieejamās procentu likmes:
  • - mainīgā procentu likme, kuru veido individuāli noteikta pievienotā likme un 6 mēnešu Euribor likme. Aktuālās Euribor likmes skatīt šeit.
  • - fiksētā procentu likme, kura tiek noteikta uz 5 gadiem un pēc fiksācijas perioda beigām nomainās uz līgumā noteiktu mainīgo procentu likmi.
 • Kredīta atmaksai var izmantot anuitātes vai amortizācijas grafiku. Izvēlies maksājuma datumu, un noteiktajā datumā maksājums tiks automātiski ieturēts no konta.
 • Noformējot kredītu, jārēķinās ar saistītajiem papildu izdevumiem – notāra pakalpojumiem, nekustamā īpašuma vērtējumu, Zemesgrāmatas nodevām u.c.
Hipotekāro kredītu procentu likmes Kredīta ikmēneša maksājumu procentu likmju izmaiņu kalkulators

Saskaņā ar pasaules finanšu uzraudzības iestāžu sniegto informāciju etalonlikmju reformas ietvaros jāaizstāj iepriekš piemērotā LIBOR likme visos līgumos, kuros tā bija atspoguļota. Attiecīgi hipotekārajam kredītam piemērotā Londonas starpbanku tirgus likme jeb LIBOR ir aizstājama ar citu likmi.

Ar klientiem, kuru līgumus ietekmē iepiekš minētās izmaiņas, banka sazināsies individuāli tuvākajā laikā. Ņemot vērā, ka Latvija ir eirozonas valsts, LIBOR likme tiks aizstāta ar EURIBOR (Euro Interbank Offered Rate) likmi, kas ir Eiropas Savienības dalībvalstu starpbanku tirgus kredītu procentu likmju indekss. Jaunā kopējā likme neatstās negatīvu ietekmi uz klienta ikmēneša maksājumu.

Aicinām iepazīties zemāk ar svarīgāko jautājumu un atbilžu apkopojumu.

Jautājumi un atbildes par LIBOR bāzes likmju aizstāšanu

Ņemot vērā, ka Latvija ir eirozonas valsts, LIBOR likme tiks aizstāta ar EURIBOR (Euro Interbank Offered Rate) likmi, kas ir Eiropas Savienības valstu starpbanku tirgus kredītu procentu likmju indekss. Jūsu līgumam attiecīgi tiks piemērots 3, 6 vai 12 mēnešu EURIBOR atkarībā no tā, kāds bāzes likmes periods bija Jūsu iepriekšējai likmei ar LIBOR.

Kredīta kopējā procentu likme sastāv no bankas pievienotās likmes un mainīgās bāzes likmes – Jūsu gadījumā LIBOR likmes. Izmaiņu rezultātā, bankas pievienotā likme netiek mainīta.

Grozījumu veikšanas brīdī, Jūsu kopējā procentu likme nepalielināsies vai pat samazināsies līdz nākamajam bāzes likmes izmaiņu datumam.

Rūpējoties par saviem klientiem, Banka veic visas nepieciešamas darbības, lai likmju izmaiņas neietekmētu negatīvi Jūsu ikmēneša maksājumu. Jaunās likmes piemērošanas rezultātā Jūsu ikmēneša maksājums nepalielināsies, taču jāņem vērā, ka, tāpat kā iepriekšējā LIBOR likme, arī EURIBOR likme mainās un tā ar laiku var pieaugt, kas atbilstoši var atstāt ietekmi uz ikmēneša kredītmaksājumu. Par EURIBOR likmes rādītājiem un izmaiņām visu aktuālo informāciju iespējams noskaidrot šeit: www.emmi-benchmarks.eu/euribor-org/euribor-rates.html

Ar katru klientu, kuru ietekmēs šīs izmaiņas, mēs sazināsimies individuāli. Pēc sarunas ar bankas konsultantu internetbankā Jūs saņemsiet bankas ziņojumu ar līguma grozījumiem. Konsultācijas laikā ar bankas speciālistu vienosimies par grozījumu parakstīšanu attālināti vai klātienē. Līdz ar grozījumu spēkā stāšanos Jums būs pieejams jauns maksājumu grafiks, kuru redzēsiet turpat internetbankā.

N.B.! Bankas konsultants Jums neprasīs izpaust savus autorizācijas līdzekļu numurus vai paroles.

Par līgumu grozījumu sagatavošanu netiks ieturēta komisijas maksa, kā arī Jums nebūs jāveic jebkādas papildu darbības.

Ar līgumu grozījumu spēkā stāšanās brīdi, kā arī pēc līgumu grozījumu aktivizēšanas, ko veic Banka, savā internetbankā ieraudzīsiet jaunu maksājumu grafiku. Konvertācija notiks pēc “Swedbank” AS oficiālā valūtas kursa (USD pret EUR), kas būs spēkā līguma grozījumu aktivizēšanas dienā.

Ņemot vērā, ka normatīvā regulējuma ietvaros izmaiņas attiecas tikai uz LIBOR aizvietošanu un tam sekojošā līguma valūtas izmaiņām (ja Jūsu kredīta valūta nav EUR), pārējie līguma noteikumi paliek nemainīgi.

Mēs augstu vērtējam gan korektu rīcību pret mūsu klientiem, gan pret banku darbību uzraugošajām iestādēm, tādēļ mūsu LIBOR aizstāšanas plāns ir saskaņots gan ar Patērētāju tiesību aizsardzības centru, gan Finanšu un kapitāla tirgus komisiju.

IBOR un pāreja uz alternatīvām bezriska likmēm

Starpbanku tirgus likmes (IBOR) izmanto procentu likmju noteikšanai visa veida līgumos – sākot no aizdevumiem un obligācijām līdz atvasinātajiem instrumentiem. Taču, ņemot vērā, ka IBOR darījumu apjoms ir krities, šo likmju uzticamība ir attiecīgi mazinājusies. Šobrīd globālā mērogā notiek pāreja uz faktiskos darījumos balstītām alternatīvām bezriska likmēm. Swedbank atbalstīs savus klientus visa pārejas posma laikā.

Būtisks iemesls pārejai uz bezriska likmēm ir IBOR uzticamības mazināšanās. Tā kā IBOR darījumu apjoms ir krities, darījumu skaits ir pārāk mazs, lai nodrošinātu objektīvu pamatu IBOR aprēķinam. Attiecīgi IBOR likmes tiek balstītas uz prognozēm, nevis faktiskiem darījumiem, un šādā situācijā rodas bažas par likmju objektivitāti.

Visu bezriska likmju vienojošais faktors ir tas, ka tās ir balstītas faktiskos darījumos un ir retrospektīvas. Vienlaikus tajās arī netiek ņemti vērā termiņi, līdz ar to tām nav kredītriska. Kopumā bezriska atsauces procentu likmes ir uzticamākas par IBOR likmēm.

Starpbanku tirgus likmes (IBOR) ir atsauces likmes, kuru pamatā ir banku savstarpējos aizdevumos piemērotās likmes. Atsauces likmes ir etaloni finanšu līgumu un produktu cenu noteikšanā, un tām ir būtiska nozīme finanšu tirgus pareizā funkcionēšanā. Tuvākajos gados IBOR likmes (piemēram, EUR LIBOR, USD LIBOR, GBO LIBOR, CHF LIBOR utt.) tiks pakāpeniski aizstātas ar bezriska atsauces procentu likmēm (RFR).

Visu bezriska likmju vienojošais faktors ir tas, ka tās ir balstītas faktiskos darījumos un ir retrospektīvas. Vienlaikus tajās arī netiek ņemti vērā termiņi, līdz ar to tām nav kredītriska. Kopumā bezriska atsauces procentu likmes ir uzticamākas par IBOR likmēm.

Taču termiņu struktūras neesamība dēļ šīs jaunās bezriska atsauces procentu likmes ir mazāk piemērotas ilgtermiņa finansējumam privātiem klientiem (piemēram, hipotekārajiem aizdevumiem) – procentu likme mainās katru dienu, nevis 6 vai 12 mēnešu periodā, kā tas ir privāto klientu finansēšanā izmantoto IBOR likmju gadījumā.

Pēc 2007. – 2009. gada globālās finanšu krīzes tika identificēti vairāki IBOR likmju trūkumi. Precīzāk likmju pamatā bija piedalošos banku veikti profesionāli vērtējumi, nevis faktiski darījumi, un pamatojošie darījumu dati reizēm bija nepietiekami. IBOR likmju izmantošana arī ir saistīta ar manipulēšanas risku likmju noteikšanas procesa ietvaros. Attiecīgi šajā periodā samazinājās IBOR likmju uzticamība. Rezultātā valstu uzraudzības iestādes pastiprināja prasības attiecībā uz iekšējās kontroles veikšanu. Vienlaikus tika arī palielināti ar IBOR likmēm saistītie sodi, kā rezultātā bankas aizvien mazāk vēlējās uzņemties atbildību par IBOR likmju izmantošanu.

Pieprasījums pēc bezriska atsauces procentu likmēm sāka palielināties tirgū kopumā, bet jo īpaši atvasināto instrumentu tirgū. Kļuva skaidrs, ka ir jāreformē cenu noteikšanas process, un sākās darbs pie IBOR likmju alternatīvu izstrādes. Starptautiskas atsauces procentu likmju pārskatīšanas rezultātā tika izstrādātas alternatīvas bezriska atsauces procentu likmes.

Atsauces procentu likmju reformu virza tirgus, līdz ar to pārejas īstenošanas ātrums dažādās valstīs atšķiras un jaunās bezriska atsauces procentu likmes var tikt definētas atšķirīgi.

Apvienotās Karalistes Finanšu uzraudzības iestāde (Financial Conduct Authority) ir paziņojusi, ka pēc 2021. gada bankām vairs nebūs obligāti jāiesniedz dati Londonas starpbanku likmes (LIBOR) uzturēšanai, kas nozīmē, ka LIBOR izmantošana pēc 2021. gada tiks pakāpeniski izbeigta.

Eiropas regula par indeksiem, ko izmanto kā etalonus finanšu instrumentos un finanšu līgumos vai ieguldījumu fondu darbības mērīšanai stājās spēkā 2018. gada 1. janvārī, un tā nosaka vienotu satvaru etalonlikmju administrēšanai, ievades datu sniegšanai un etalonlikmju izmantošanai Eiropas Ekonomikas zonā (EEZ). Regulas mērķis ir nodrošināt finanšu līgumos, finanšu instrumentos vai ieguldījumu fondu darbības mērīšanai izmantoto etalonu integritāti ES.

Tā arī paredz attiecīgajos līgumos un vienošanās iekļaut precīzākus alternatīvo risinājumu noteikumus. Alternatīvo risinājumu mērķis ir definēt soļus, kas veicami, lai atrastu un vienotos par alternatīvu etalonu gadījumā, ja sākotnēji noteiktais vairs nav izmantojams vai tiek būtiski mainīts, kā arī rīcību gadījumā, ja nav iespējams vienoties par alternatīvu etalonu.

Cenrādis

Hipotekārie kredīti

Pakalpojums Cena, EUR
Pieteikšana
Kredīta pieteikuma izskatīšana Piesakies internetbankā Bez maksas
Kredīta noformēšana un izsniegšana 1,2% Pārfinansējot saistības no citas bankas 1%
Zelta apkalpošanas klientiem - 1% no kredīta summas
Mājokļa tagadnes tirgus vērtības noteikšana ar/bez apsekošanas 100,00 - 230,00 Ar apsekošanu
- Dzīvoklis – 122,00
- Vienģimenes dzīvojamā ēka – 230,00
- Apbūves zemes gabals – 150,00
Bez apsekošanas
- Dzīvoklis – 100,00
- Vienģimenes dzīvojamā ēka – 210,00
- Apbūves zemes gabals – 130,00
Swedbank AS vērtējums tiek sagatavots saīsinātā formā un nav paredzēts iesniegšanai citā kredītiestādē, kā arī nav izmantojams citu fizisko un juridisko personu vajadzībām.
Mājokļa nākotnes tirgus vērtības noteikšana ar/bez apsekošanas 135,00 - 260,00 Ar apsekošanu
- Dzīvoklis – 155,00
- Vienģimenes dzīvojamā ēka – 260,00
Bez apsekošanas
- Dzīvoklis – 135,00
- Vienģimenes dzīvojamā ēka – 240,00
Objekta rekonstrukcijas vai celtniecības tāmes izvērtēšana un saskaņošana 55,00 Vērtējamā objekta celtniecības un rekonstrukcijas gadījumā - vienmēr.
Objekta remonta tāmes izvērtēšana un saskaņošana 35,00 Pēc bankas pieprasījuma.
Atzinums par ārējo vērtējumu/komentārs 20,00
Noteiktās mājokļa tirgus vērtības akceptēšana Bez maksas Ja vērtējis vērtētājs, kurš nav bankas apstiprināto vērtētāju sarakstā.
Lietošana
Procentu likme Tiek noteikta individuāli
Procentu likmes pārskatīšana 1,2%
Ikmēneša maksājuma datuma maiņa Ērtāk internetbankā Bez maksas
Citas izmaiņas kredīta līgumā 150,00 Ņemot vērā līguma izmaiņu veidu, iespējams, būs jānosaka īpašuma tirgus vērtība; par ko tiks ieturēta komisija saskaņā ar Cenrādi.
Izmaiņas kredīta līgumā restrukturizācijas gadījumā 75,00
Līdzekļu izlietojuma būvobjektā izvērtēšana 50,00 - 75,00 Ja kredīts izsniegts īpašuma remontam - 50,00
Ja kredīts izsniegts īpašuma celtniecībai/rekonstrukcijai - 75,00
Celtniecības un rekonstrukcijas gadījumā - vienmēr.
Remonta gadījumā - pēc bankas pieprasījuma.
Standarta izziņa (kredīta atlikums, samaksātie procenti un pamatsumma, kavējumu esamība, kredīta nodrošinājums, piekrišanas, kredīta mērķis) Ērtāk internetbankā Sk. Izziņas, dokumentu pieprasījumi u.c. Ja līgumā nav noteikts citādi.
Cita veida izziņa pēc pieprasījuma Ērtāk internetbankā Sk. Izziņas, dokumentu pieprasījumi u.c.
Kredīta daļēja pirmstermiņa atmaksāšana Ērtāk internetbankā Bez maksas
Slēgšana
Kredīta pirmstermiņa atmaksāšana pilnā apmērā Ērtāk internetbankā Bez maksas Papildus jārēķinās ar izmaksām par notāra pakalpojumiem.
Komisijas maksa par dokumentu sagatavošanu, ja kredīts tiek pārfinansēts uz citu kredītiestādi Bez maksas

Spēkā no 01.10.2021.

Mazais mājokļa kredīts

Pakalpojums Cena, EUR
Pieteikšana
Kredīta izsniegšana Ērtāk internetbankā 1% no summas; min. 100,00
Lietošana
Procentu likme No 7,9% gadā
Ikmēneša maksājuma datuma vai piesaistītā konta maiņa Izdevīgāk internetbankā 0,00 - 7,00
Citas izmaiņas kredīta līgumā Ērtāk internetbankā 25,00
Kredīta daļēja pirmstermiņa atmaksāšana Ērtāk internetbankā Bez maksas
Slēgšana
Kredīta pirmstermiņa atmaksāšana pilnā apmērā Ērtāk internetbankā Bez maksas

Spēkā no 18.04.2017.

Izmantojot pašapkalpošanās funkciju internetbankā, bez maksas iespējams:

 • mainīt maksājumu datumu
 • mainīt maksājumu kontu
 • veikt daļēju vai pilnīgu pirmstermiņa atmaksu

Kā veikt izmaiņas kredīta līgumā? Noskaties video.

Pieteikums līguma izmaiņām citos gadījumos (piemēram, pamatsummas atmaksas atlikšana, procentu likmes pārskatīšana, atmaksas termiņa pagarināšana, papildu nodrošinājuma maiņa vai atbrīvošana).

Šī gada 1. janvārī stājās spēkā grozījumi Patērētāju tiesību aizsardzības likumā, kas 2024. gadā paredz kompensēt 30% no hipotekāro kredītu līgumu procentu maksājumiem. Lai saņemtu atbalstu, klientiem nekādas darbības nav jāveic – atbalsta apjoms tiks aprēķināts un izmaksāts automātiski, ņemot vērā likumā noteiktos kritērijus. Banka sagatavos informāciju par kredīta ņēmēja samaksātajiem procentu maksājumiem, aprēķinās kompensācijas apmēru un nodos informāciju VID, kas veiks kompensācijas izmaksu.

Lai saņemtu atbalstu, jābūt izpildītiem šādiem kritērijiem:

 • hipotekārā kredīta līgums ir noslēgts līdz 2023. gada 31. oktobrim;
 • hipotekārā kredīta atlikums nepārsniedz 250 000 eiro;
 • hipotekārā kredīta līgums (visā līguma termiņā) nav ar fiksētu procentu likmi;
 • nodrošinājums ir hipotēka;
 • klients ir fiziskā persona – patērētājs.

Klients, kurš ir kredīta apkalpojošā konta īpašnieks, pēc katra ceturkšņa beigām internetbankā saņems informāciju par aprēķināto kompensācijas apmēru un konta numuru, uz kuru tā tiks izmaksāta.

Atbalsta apmērs paredzēts 30% apmērā no ceturkšņa laikā samaksātajiem procentu maksājumiem, vienlaikus nepārsniedzot 2% no kopējās procentu likmes.

 • Veiktos procentu maksājumus vari apskatīt internetbankas konta pārskatā
 • Plānotos nākotnes maksājumus vari redzēt aizdevuma grafikā – internetbankas sadaļā Manas saistības, atverot konkrēto kredīta līgumu

Atbalsta apmēru Valsts ieņēmumu dienests izmaksās reizi ceturksnī:

 • pirmais maksājums – līdz 2024. gada 30. aprīlim;
 • otrais maksājums – līdz 2024. gada 30. jūlijam;
 • trešais maksājums – līdz 2024. gada 30. oktobrim;
 • ceturtais maksājums – līdz 2025. gada 31. janvārim.

Lai saņemtu atbalstu, kredītņēmējam nekas nav jādara.

Kādu informāciju banka sniegs VID?

Banka katru ceturksni VID nodos šādu informāciju: kredīta apkalpojošā konta īpašnieka vārds, uzvārds un personas kods, kredīta apkalpojošā konta numurs un aprēķinātās kompensācijas apmērs.

Pārliecinies, vai iepriekš minētie dati nav mainījušies. Atjaunot savus datus vari internetbankas sadaļā Klienta dati.

Atbildes uz citiem jautājumiem saistībā ar atbalstu esošajiem hipotekārā kredīta ņēmējiem noskaidro Swedbank blogā.

Sazinies ar mums

 • Ja vēlies noskaidrot savas iespējas aizņemties, aizpildi pieteikumu konsultācijai, un mēs ar tevi sazināsimies.
 • Ja vēlies saņemt atbildes uz citiem jautājumiem, sazinies ar mums pa tālruni 67 444 444, izvēloties tēmu “Hipotekārais kredīts vai līzings” (darbdienās 8.00‒18.00).

Podkāsts Mājokļu sarunas - viss par un ap mājokļa iegādi, būvniecību un remontu

Uzzināt vairāk

Kas kredītņēmējiem jāzina par EURIBOR?

Uzzināt vairāk

Lego mājas priekšrocības jeb kā izvēlēties sev piemērotāko ražotnē būvēto māju?

Uzzināt vairāk

Meklē vietu, ko saukt par jaunajām mājām?

Izvēloties mājokli kādā no mūsu partneru jaunajiem projektiem, īpaši izdevīgi nosacījumi:

 • Hipotekārā kredīta izsniegšana bez maksas
 • Nekustamā īpašuma vērtējums bez maksas (Rīgā, Pierīgā)

Lai saņemtu konsultāciju, aizpildi pieteikumu internetbankā. Pēc pieteikuma aizpildīšanas, konsultācija būs pieejama 1 dienas laikā.

Piedāvājums spēkā līdz 31.12.2024.

A klases ēka

"Čiekuru mājas", Druvienas iela 2, Rīga

Vienā no zaļākajām Rīgas apkaimēm, Mežciemā, senu priežu ielokā, taps unikāls paaugstināta komforta projekts “Čiekuru mājas”.

A klases ēka

"Pīlādžu mājas", Tumes iela 25, Rīga

Mierīgajā un zaļajā Ziepniekkalnā top energoefektīvs projekts ar kopumā 190 divu, trīs un četru istabu dzīvokļiem.

A klases ēka

"Blūmendāles mājas", Prūšu iela 1E, Rīga

Daugavas zaļajā krastā, aktīvajā Ķengaraga apkaimē, top mūsdienīgās “Blūmendāles mājas” ar 58 dzīvokļiem četrās ēkās.

A klases ēka

"Ropažu 16", Ropažu iela 16A un 16B, Rīga

Apvienojot vēsturisko un mūsdienīgo, Teika kļūst arvien pievilcīgāka dzīvošanai centra tuvumā.

A klases ēka

"Dreilinga Mājas", Robežu iela un Mazā Robežu iela, Rīga

Teritorijā, kas atrodas starp Lubānas ielas un Biķernieku ielas apļveida krustojumiem paralēli Juglas ielai, vairākās kārtās tiek attīstīts vērienīgs dzīvojamo māju projekts.

A klases ēka

"Vertikāles", Dumbrāja iela 29, Rīga

Vertikāles - viens no zaļākajiem un mūsdienīgākajiem jaunajiem projektiem, kurā ir divas ēkas 7 un 13 stāvu augstumā.

A klases ēka

"Krasta kvartāls", Krīdenera dambis 4, Grēdu iela 15, Rīga

Atbilstošākā mājvieta visiem pilsētnieku dzīvesstila cienītājiem, kuri novērtē iespēju labi pavadīt brīvo laiku, kā arī ērti un ātri nokļūt jebkurā pilsētas daļā.

A klases ēka

"Trebū Home", Kupriču iela, Rīga

Trebū HOME ir jauns, mūsdienīgs dzīvojamās vides koncepts Rīgā, kas veidots, apvienojot visu labai un ērtai dzīvošanai nepieciešamo.

A klases ēka

"Mimosa",Akāciju iela 2F, Rīga

“Mimosa” – tie ir 70 moderni dzīvokļi Rīgā, Imantā - 70 jauni dzīvesstāsti, jauni ceļojumi sava mājokļa veidošanā, jauna aizraujoša lapa dzīves grāmatā!

A klases ēka

“Merks Viesturdārzs”, Rūpniecības iela 27 un 33, Rīga

“Merks Viesturdāzs” atrodas vienā no šarmantākajām Rīgas vietām – starp Kluso centru, Andrejostu un Viesturdārzu.

A klases ēka

"Merks Magnolijas", Skrīnes ielā 6 un 8, Rīga

"Merks Magnolijas" pirmais būvkompānijas "Merks" dzīvojamo namu projekts Pārdaugavā – Skrīnes ielā 6, Šampētera apkaimē.

A klases ēka

"Merks Duntes Zīles", Pededzes iela 3, Rīga

“Merks Duntes Zīles” ir jauns dzīvojamais projekts, kas atradīsies vienā no vismazāk apbūvētajām apkaimēm Rīgā, pie Skanstes apkārtnes.

A klases ēka

"Merks Mežpilsēta", Hipokrāta iela 18, Mežciems

“Merks Mežpilsēta” ir jauns dzīvojamais projekts vienā no zaļākajām Rīgas apkaimēm – Mežciemā, kas ir iecienīta dzīves vieta jaunajām ģimenēm.

A klases ēka

Grafīts, Liepājas iela 37c, Bieriņi

Vienā no Rīgas zaļākajām un klusākajām savrupmāju apkaimēm, pavisam netālu no Āgenskalna – Bieriņos – top jauns projekts ar nosaukumu “Grafīts”.

A klases ēka

"Mārpagalmi", Zemaišu iela 11, Rīga

Āgenskalnā, Zemaišu ielā starp Māras dīķa skvēru un Svētā Alberta baznīcu, pasargāts no Mārupes ielas trokšņiem, top jauns dzīvojamais kvartāls - Mārpagalmi.

A klases ēka

"Kaivas kvartāls", Kaivas iela, Rīga

Jauns dzīvojamais kvartāls Kaivas ielā Dreiliņu plašumus papildinās ar piecām savstarpēji saskanīgām daudzdzīvokļu ēkām.

A klases ēka

"SILVAS NAMI", Dzelzavas ielā 104, Rīga

Projekts Silvas nami atrodas Dzelzavas ielā 110. Kompleksu veidos četras vienādas septiņu stāvu ēkas, katrā no tām atrodas 67 standarta klases dzīvokļi un noliktavas personīgo mantu novietošanai.

A klases ēka

Vienības gatve 2, Rīga

Jauna, ērta mājvieta modernas pilsētas dzīves cienītājiem vietā, kurp nākotnē vērsta Rīgas centra attīstība – Torņakalnā.

A klases ēka

"Nameja Rezidence", Raņķa dambis 5, Rīga

Nameja Rezidence ļaus baudīt luksusa projekta priekšrocības, dzīvojot A+ klases energoefektīvā ēkā.

A klases ēka

"Annenhof Mājas", Jūrmalas gatve 74, Rīga

Annenhof Mājas projekta koncepcija ir divu trīs stāvu ēkas, katrā ēkā ir tikai 20 dzīvokļi.

A klases ēka

"Heila Parks", Sprukstes iela 13, Rīga

Pēc skandināvu tehnoloģijas būvētas četrstāvu daudzdzīvokļu ēkas Ķīšezera krastā.

A klases ēka

"Muuna", Gaujas iela 5, Mārupe

Iedvesmojoša vieta, kur justies kā privātmājā ar 1- 4 istabu dzīvokļiem katra iespējām un gaumei.

"Ezera SOLO", Ezermalas iela 4, Rīga

“Ezera SOLO” ir dzīvojamais projekts Mežaparka apkaimē, kurā ir 105 vienistabas un divistabu dzīvokļi.

A klases ēka

Domesnes rezidence, Kolkasraga iela 12, Rīga

Kurzemes pussalas tālākajā ziemeļu punktā – Kolkasragā – satiekas divas "jūras", ļaujot izbaudīt dabas varenību.

A klases ēka

"Raunas rezidences", Raunas iela 54, Rīga

Ja tev ir svarīgi, lai tava miera osta – mājas – nebūtu tālu no pilsētas rosības, tad jaunais projekts „Raunas rezidences” piedāvā tieši to.

A klases ēka

"Lieplejas", Čiekurkalna 5. šķērslīnija 11, Rīga

Vēsturisko liepu ieskautais nams Čiekurkalnā ir īstā mītnes vieta, ja vēlies izbēgt no pilsētas kņadas un par savējo saukt māju, kur dizaina vērtība, kvalitāte un funkcionalitāte apvienota ar ilgtspējīgiem un A+ energoefektīviem risinājumiem, kas ilgtermiņā nodrošinās, zemus komunālos maksājumus.

A klases ēka

“Saliena Park Apartments”, Saliena (Piņķi)

Parka apartamenti atrodas Salienā un būs pareizā izvēle, ja meklējat mājokli mierpilnā un drošā vidē.

A klases ēka

Harmony Teika, Ķeguma iela 39, Rīga

Jaunais projekts "Harmony Teika", kas atrodas Rīgā, Ķeguma ielā 39, ir piemērotākā izvēle tiem, kas vēlas dzīvot energoefektīvā jaunā projekta dzīvoklī, vienlaikus baudot privātumu.

A klases ēka

"Ābeļziedu Terases", Laimdotas iela 38, Rīga

«Ābeļziedu terases» – mājas skaistai ikdienai.

A klases ēka

“MOHO GARDEN”, Mežezera iela 6 un 8, Rīga

“MOHO GARDEN” – Zaļais dzīvesstils pilsētā.

A klases ēka

"MOHO PARK", Kokneses prospekts 2, Rīga

MOHO PARK (“mo-ho” – “modern homes”) ir jauns, mūsdienīgs divu divpadsmitstāvīgu dzīvojamo māju projekts Mežaparkā, Kokneses prospektā 2.

"Hoffmann Rezidence", Kuģu iela 13, Rīga

Premium dzīvokļi, ko Tu vari atļauties, ar skatu uz Daugavu!

"Elijas Nami", Elijas iela 26

Maskavas priekšpilsētā uzsākta būvniecība jaunam mājokļu projektam, kam dots nosaukums “Elijas Nami”.

A klases ēka

Dižozoli, Gaujas iela 118, Mārupe

Dižozoli - Jauns projekts Mārupē, kas runā pats par sevi!

A klases ēka

Deglava Gleznotāju rezidence, Dravnieku iela 3, Rīga

Deglava Gleznotāju rezidence ir šīs apburošās pilsētas vēl neatklātais zaļais nostūris.

A klases ēka

Parka Kvartāls, Bauskas iela 97, Rīga

“Parka Kvartāls” projektā plānotas četras daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas un katrai no tām būs četri stāvi.

A klases ēka

Ozolzīles, Mazā Zemturu iela 14, Mārupe

Projekta OZOLZĪLES trešajā ēkā Tevi negaida jauns dzīvoklis, bet gan Tavas jaunās mājas.

A klases ēka

Ozolzīles, Mazā Zemturu iela 10, Mārupe

OZOLZĪLĒS Tevi negaida jauns dzīvoklis, bet gan Tavas jaunās mājas – droša un nožogota teritorija, draudzīga vide un iespēja iepazīt katru kaimiņu, ērta infrastruktūra un privāta auto stāvvieta, kā arī mantu glabātuve katram dzīvoklim.

A klases ēka

Lakstīgalu iela, Lakstīgalu iela 14, Baloži

Sākums ģimenes dzīvei Pierīgā!

A klases ēka

Apiņi, Mežmalas iela 10, Krustkalni, Ķekavas novads

Pašā Rīgas pievārtē Krustkalnos, Mežmalas ielā 10, APIŅU projekta 1. kārtas 28 dzīvokļu ēkā piedāvājumā ir trīs un četru istabu dzīvokļi ar pabeigtu kvalitatīvu apdari un uzstādītu virtuves iekārtu.

A klases ēka

“Mežaparka Rezidences”, Ķelnes iela 1, Rīga

Apbūves zeme, savrupmājas, rindu mājas un dzīvokļi elitārā, zaļā un labiekārtotā vidē, tikai 15 min no pilsētas centra.

"LOFTS& ROSEGOLD", Strēlnieku iela 8, Rīga

Unikāls projekts Rīgas pilsētas visrespektablākajā rajonā – Klusajā centrā.

A klases ēka

Dainas, Dainas iela 10A

Lielākajā jaunbūvē centrā Dainas ielā 10a pieejami 114 pilnīgi jauni, labiekārtoti 1- 4 istabu dzīvokļi. Dzīvokļu rezervācija uzsākta!

A klases ēka

Lindenholma, Malduguņu iela 10

Lindenholma ir jauna Rīgas pilsētas daļa uz Rīgas un Mārupes robežas, kas piedāvā augstas klases dzīves telpu.

"Philosophers Residence", Raņķa dambis 34, Rīga

Filozofu rezidence atrodas labiekārtotā 4200 kvadrātmetru plašā teritorijā.

A klases ēka

"HARMONIJA", Krapes iela 4

„HARMONIJA” – nams, kurā viss ir ideāli.

Ūbeļu Nami

Ūbeļu Nami ir jauns daudzdzīvokļu namu projekts Ādažos.

A klases ēka

"River Breeze Residence", Kuģu iela 28, Rīga

River Breeze Residence Klīversalā ir unikāls objekts uz pilsētas silueta, kas atrodas Daugavas krastā.

"TennisClub12", Burtnieku iela 14, Jūrmala

12 dzīvokļu projekts pašā Jūrmalas privātā sektora sirdī.

A klases ēka

"R10 Apartments", Rembates iela 10, Rīga

Komplekss sastāv no divām 10-stāvu dzīvojamajām ēkām, kas atrodas labiekārtotā, 1,7 ha lielā teritorijā.

"Rēdera Nami", Maskavas iela 48, Rīga

Rēdera nami ir pilnībā renovēts trīs ēku komplekss Daugavas krastā - Maskavas ielā 48. Ēkas kompleksa iekšpagalms labiekārtots ar apstādījumiem, sienu gleznojumu, pergolu, smilšu kasti bērniem un šūpolēm.

A klases ēka

“Kupenas”, Mārupes novads

Deviņas energoefektīvas un ilgmūžīgas mājas lielpilsētas tuvumā.

A klases ēka

"BAUSKAS Home", Bauskas iela 57, Rīga

Jaunais projekts Bauskas home, ir piemērotākā izvēle tiem, kas vēlas dzīvot energoefektīvā ēkā, rokas stiepiena attālumā no pilsētas centra.

A klases ēka

Paleju iela 52, Mārupe

“Palejas” lepojas ar A klases energoefektivitāti, kas apvienojumā ar individuālām siltumsūkņu apkures iekārtām un komplektā ar apsildāmām grīdām katrā dzīvoklī nodrošinās zemas un kontrolējamas apkures izmaksas.

A klases ēka

Somu māja

Jau vairāk kā 20 gadus ceļam Latvijā energoefektīvas, ilgtspējīgas rūpnieciski ražotas koka karkasa mājas no Somijas.

A klases ēka

Līvas grupas mājas

Dažāda lieluma mājas visā Latvijas teritorijā.

A klases ēka

MY Cabin

MYCABIN piedāvā augstas kvalitātes skandināvu stila vissezonas moduļu mājas.

A klases ēka

Sūnlauki

Piejūras mājas Mērsragā ar 5000 kvm iekoptu zemesgabalu un meža ainavu.

CITY24.LV

Plašākā JAUNO PROJEKTU izvēle

"Čiekuru mājas", Druvienas iela 2, Rīga

Vienā no zaļākajām Rīgas apkaimēm, Mežciemā, senu priežu ielokā, taps unikāls paaugstināta komforta projekts “Čiekuru mājas”, kur kopā būs 45 moderni un skaisti dzīvokļi ar 2 līdz 4 istabām, zemgrīdas apkuri, plašiem balkoniem un citām priekšrocībām.

Kristīna Maksimoviča
Tālrunis: +371 25587264
E-pasts: kristina.maksimovica@bonava.com

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Projekts atbilst A klases energoefektivitātes standartiem.

Sadarbībā ar:
"Čiekuru mājas", Druvienas iela 2, Rīga Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

"Pīlādžu mājas", Tumes iela 25, Rīga

Mierīgajā un zaļajā Ziepniekkalnā top energoefektīvs projekts ar kopumā 190 divu, trīs un četru istabu dzīvokļiem. Šeit ērti jutīsies gan tie, kas meklē dabas tuvumu, gan tie, kas vēlas būt vien 20 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra. Ap divām sešu un vienu četru stāvu ēkām būs labiekārtotas atpūtas, sporta un pastaigu zonas lieliem un maziem.

Mareks Gražuls
Tālrunis: +371 27884222
E-pasts: mareks.grazuls@bonava.com

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Projekts atbilst A klases energoefektivitātes standartiem.

Sadarbībā ar:
"Pīlādžu mājas", Tumes iela 25, Rīga Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

"Blūmendāles mājas", Prūšu iela 1E, Rīga

Daugavas zaļajā krastā, aktīvajā Ķengaraga apkaimē, top mūsdienīgās “Blūmendāles mājas” ar 58 dzīvokļiem četrās ēkās. Papildus balkonam un personīgajai noliktavai iedzīvotāji varēs izmantot labiekārtotas zaļās zonas ar rotaļu un sporta laukumiem.

Jeļena Roze
Tālrunis: +371 28493499
E-pasts: jelena.roze@bonava.com

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Projekts atbilst A klases energoefektivitātes standartiem.

Sadarbībā ar:
"Blūmendāles mājas", Prūšu iela 1E, Rīga Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

"Ropažu 16", Ropažu iela 16A un 16B, Rīga

Apvienojot vēsturisko un mūsdienīgo, Teika kļūst arvien pievilcīgāka dzīvošanai centra tuvumā. Vēsturiskajā, mierpilnajā Vidzemes maiznīcas teritorijā esošais projekts “Ropažu 16” piedāvā 220 divu līdz četru istabu dzīvokļus trīs piecstāvu ēkās.

Jeļena Roze
Tālrunis: +371 28493499
E-pasts: jelena.roze@bonava.com

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Projekts atbilst A klases energoefektivitātes standartiem.

Sadarbībā ar:
"Ropažu 16", Ropažu iela 16A un 16B, Rīga Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

"Dreilinga Mājas", Robežu iela un Mazā Robežu iela, Rīga

Teritorijā, kas atrodas starp Lubānas ielas un Biķernieku ielas apļveida krustojumiem paralēli Juglas ielai, vairākās kārtās tiek attīstīts vērienīgs dzīvojamo māju projekts. Jaunās mājas un dzīvesvieta noteikti patiks ģimenēm, jo to lielākā vērtība būs mierīgā atmosfēra, ko sniegs harmoniska mūsdienu piepilsētas arhitektūra un brīvā daba.

Jeļena Roze
Tālrunis: +371 28493499
E-pasts: jelena.roze@bonava.com

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Projekts atbilst A klases energoefektivitātes standartiem.

Sadarbībā ar:
"Dreilinga Mājas", Robežu iela un Mazā Robežu iela, Rīga Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

"Vertikāles", Dumbrāja iela 29, Rīga

Vertikāles - viens no zaļākajiem un mūsdienīgākajiem jaunajiem projektiem, kurā ir divas ēkas 7 un 13 stāvu augstumā. Dzīvokļos paredzēti augstie logi, zemgrīdas apkures sistēma un ventilācijas sistēma ar rekuperāciju, kā arī balkons un personīgā mantu noliktava katram dzīvoklim.

Kristīna Maksimoviča
Tālrunis: +371 25587264
E-pasts: kristina.maksimovica@bonava.com

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Projekts atbilst A klases energoefektivitātes standartiem.

Sadarbībā ar:
"Vertikāles", Dumbrāja iela 29, Rīga Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

"Krasta kvartāls", Krīdenera dambis 4, Grēdu iela 15, Rīga

Atbilstošākā mājvieta visiem pilsētnieku dzīvesstila cienītājiem, kuri novērtē iespēju labi pavadīt brīvo laiku, kā arī ērti un ātri nokļūt jebkurā pilsētas daļā. Krasta kvartāls tiek realizēts kārtās, piedāvājot pircējiem izvēlēties platības, plānojuma, apdares līmeņa un cenas ziņā sev atbilstošāko mājokli. Norobežotajā teritorijā, kas tiks aprīkota ar modernu videonovērošanas sistēmu, plānots uzbūvēt sešas deviņstāvu ēkas ar 500 dzīvokļiem, kā arī apzaļumot un labiekārtot plašo teritoriju ap mājām. No augšējo stāvu dzīvokļiem jebkurā gadalaikā paveras lielisks skats uz Daugavu un pilsētu.

Mareks Gražuls
Tālrunis: +371 27884222
E-pasts: mareks.grazuls@bonava.com

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Projekts atbilst A klases energoefektivitātes standartiem.

Sadarbībā ar:
"Krasta kvartāls", Krīdenera dambis 4, Grēdu iela 15, Rīga Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

"Trebū Home", Kupriču iela, Rīga

Trebū HOME ir jauns, mūsdienīgs dzīvojamās vides koncepts Rīgā, kas veidots, apvienojot visu labai un ērtai dzīvošanai nepieciešamo. Te izmantoti moderni tehniskie risinājumi, lai sniegtu iedzīvotājiem klasiskās mājokļa vērtības – komfortu, energoefektivitāti un drošu vidi.

Marina Šablovska
Tālrunis: +371 67846525, +371 28660037
E-pasts: Marina.Sablovska@trebuhome.lv

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Projekts atbilst A klases energoefektivitātes standartiem.

Sadarbībā ar:
"Trebū Home", Kupriču iela, Rīga Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

"Mimosa",Akāciju iela 2F, Rīga

“Mimosa” – tie ir 70 moderni dzīvokļi Rīgā, Imantā - 70 jauni dzīvesstāsti, jauni ceļojumi sava mājokļa veidošanā, jauna aizraujoša lapa dzīves grāmatā! Dzīvokļi izvietoti mūsdienīgā dzīvokļu ēkā ar 9 stāviem ar ērtu liftu līdz pat pagrabstāvam. Pie ēkas auto stāvvieta un domās par jauno paaudzi, mājokļu kompleksu papildina drošs bērnu rotaļu laukums. “Mimosa” būs plaukstoša un harmoniska vide, kurā vienlīdz labi jutīsies gan jauni un aktīvi cilvēki, gan ģimenes ar bērniem un vecāka gadagājuma iedzīvotāji.

Andris Dzirnieks
Tālrunis: +371 2 733 0063
E-pasts: andris.dzirnieks@kbo.lv

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Projekts atbilst A klases energoefektivitātes standartiem.

Sadarbībā ar:
"Mimosa",Akāciju iela 2F, Rīga
 • –100%
 • mimosa.lv
Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

“Merks Viesturdārzs”, Rūpniecības iela 27 un 33, Rīga

“Merks Viesturdāzs” atrodas vienā no šarmantākajām Rīgas vietām – starp Kluso centru, Andrejostu un Viesturdārzu. Jaunajā projektā pieejami ļoti dažādu platību dzīvokļi – no nelieliem studio tipa līdz elegantiem divstāvu apartamentiem ar skatu uz parku. Visi dzīvokļi ir mūsdienīgi un ergonomiski plānoti, tiem ir terases un balkoni, un projekta kvalitāti garantē būvkompānija “Merks”.

Inese Berga
Tālrunis: +371 25453011
E-pasts: Inese.Berga@merks.lv

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Projekts atbilst A klases energoefektivitātes standartiem.

Sadarbībā ar:
“Merks Viesturdārzs”, Rūpniecības iela 27 un 33, Rīga Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

"Merks Magnolijas", Skrīnes ielā 6 un 8, Rīga

"Merks Magnolijas" pirmais būvkompānijas "Merks" dzīvojamo namu projekts Pārdaugavā – Skrīnes ielā 6, Šampētera apkaimē. Pieejami 2 – 4 istabu dzīvokļi ar kvalitatīvu pilnu iekšējo apdari. Cena no 114 000 Eur.

Inese Berga
Tālrunis: +371 29 257 388
E-pasts: majas@merks.lv

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Projekts atbilst A klases energoefektivitātes standartiem.

Sadarbībā ar:
"Merks Magnolijas", Skrīnes ielā 6 un 8, Rīga Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

"Merks Duntes Zīles", Pededzes iela 3, Rīga

“Merks Duntes Zīles” ir jauns dzīvojamais projekts, kas atradīsies vienā no vismazāk apbūvētajām apkaimēm Rīgā, pie Skanstes apkārtnes. Tā ir iecienīta vieta ģimenēm un jaunajiem profesionāļiem Projekta ietvaros ir plānots uzbūvēt divas ēkas, četrstāvu un piecstāvu, ar kopumā 84 dzīvokļiem. Pieejami 2 līdz 4 istabu dzīvokļi ar kopējo platību 40 – 95 m2.

Inese Berga
Tālrunis: +371 25453011
E-pasts: Inese.Berga@merks.lv

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Projekts atbilst A klases energoefektivitātes standartiem.

Sadarbībā ar:
"Merks Duntes Zīles", Pededzes iela 3, Rīga Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

"Merks Mežpilsēta", Hipokrāta iela 18, Mežciems

“Merks Mežpilsēta” ir jauns dzīvojamais projekts vienā no zaļākajām Rīgas apkaimēm – Mežciemā, kas ir iecienīta dzīves vieta jaunajām ģimenēm. Zemes gabals ir unikālā vietā starp Dreiliņupīti, ko plānots sakopt, un mežu, kur iespējams pastaigāties.

Inese Berga
Tālrunis: +371 25453011
E-pasts: Inese.Berga@merks.lv

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Projekts atbilst A klases energoefektivitātes standartiem.

Sadarbībā ar:
"Merks Mežpilsēta", Hipokrāta iela 18, Mežciems Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

Grafīts, Liepājas iela 37c, Bieriņi

Vienā no Rīgas zaļākajām un klusākajām savrupmāju apkaimēm, pavisam netālu no Āgenskalna – Bieriņos – top jauns projekts ar nosaukumu “Grafīts”. Četrstāvīgajā “Grafītā” top 72 divu, trīs un četristabu dzīvokļi. Pārdomāti un ergonomiski plānojumi, augstas klases apdares materiāli, energoefektīvi risinājumi, ērtas autostāvvietas, labiekārtots pagalms.

Pārdošanas birojs
Tālrunis: +371 25608080
E-pasts: yitmajas@yit.lv

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Projekts atbilst A klases energoefektivitātes standartiem.

Sadarbībā ar:
Grafīts, Liepājas iela 37c, Bieriņi
 • –100%
 • yit.lv
Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

"Mārpagalmi", Zemaišu iela 11, Rīga

Āgenskalnā, Zemaišu ielā starp Māras dīķa skvēru un Svētā Alberta baznīcu, pasargāts no Mārupes ielas trokšņiem, top jauns dzīvojamais kvartāls - Mārpagalmi. Projektā piedāvājam iegādāties 1-4 istabu dzīvokļus standarta un komforta klasē.

Pārdošanas birojs
Tālrunis: +371 25608080
E-pasts: yitmajas@yit.lv

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Projekts atbilst A klases energoefektivitātes standartiem.

Sadarbībā ar:
"Mārpagalmi", Zemaišu iela 11, Rīga
 • –100%
 • yit.lv
Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

"Kaivas kvartāls", Kaivas iela, Rīga

Jauns dzīvojamais kvartāls Kaivas ielā Dreiliņu plašumus papildinās ar piecām savstarpēji saskanīgām daudzdzīvokļu ēkām. Piekļuve kvartālam būs no Kaivas ielas, savukārt automašīnu ērti varēs novietot gan pazemes autostāvvietā, gan pagalmā. Kvartāla iedzīvotājiem pieejami 2, 3 un 4 istabu komforta klases dzīvokļi.

Pārdošanas birojs
Tālrunis: +371 25608080
E-pasts: yitmajas@yit.lv

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Projekts atbilst A klases energoefektivitātes standartiem.

Sadarbībā ar:
"Kaivas kvartāls", Kaivas iela, Rīga
 • –100%
 • yit.lv
Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

"SILVAS NAMI", Dzelzavas ielā 104, Rīga

Projekts Silvas nami atrodas Dzelzavas ielā 104. Kompleksā top jau piektā māja, kurā atrodas standarta klases dzīvokļi un noliktavas personīgo mantu novietošanai. Iegādei ir pieejami mūsdienīgi un funkcionāli divu, trīs un četru istabu dzīvokļi ar platību no 41 m2 līdz 73 m2, pilnu apdari, pārdomātiem tehniskajiem risinājumiem un visu nepieciešamo komfortablas dzīves uzsākšanai.

Pārdošanas birojs
Tālrunis: +371 25608080
E-pasts: yitmajas@yit.lv

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Projekts atbilst A klases energoefektivitātes standartiem.

Sadarbībā ar:
"SILVAS NAMI", Dzelzavas ielā 104, Rīga Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

Vienības gatve 2, Rīga

Jauna, ērta mājvieta modernas pilsētas dzīves cienītājiem vietā, kurp nākotnē vērsta Rīgas centra attīstība – Torņakalnā. 1-5 istabu dzīvokļi ar daudzveidīgu plānojumu un lieliem panorāmas logiem. Terases, balkoni un jumta dārzi 5,7 m2 – 60 m2 platībā, kā arī drošs, slēgts privātais iekšpagalms.

Inga Ārgale
Tālrunis: +371 2 644 4472
E-pasts: inga.argale@estera.lv

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Projekts atbilst A klases energoefektivitātes standartiem.

Sadarbībā ar:
Vienības gatve 2, Rīga Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

"Nameja Rezidence", Raņķa dambis 5, Rīga

Nameja Rezidence ļaus baudīt luksusa projekta priekšrocības, dzīvojot A+ klases energoefektīvā ēkā. Projekts atrodas pretī parkam, līdzās Latvijas Nacionālajai bibliotēkai. Ēkā atrodas 38 dažādu platību dzīvokļi. Lai nodrošinātu labu apgaismoju, veidoti plaši logi. Katram dzīvoklim paredzētie balkoni vai lodžijas ļauj izbaudīt dabas tuvumu.

Olita Mestere
Tālrunis: +371 26603222
E-pasts: olita@hepsor.lv

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Projekts atbilst A klases energoefektivitātes standartiem.

Sadarbībā ar:
"Nameja Rezidence", Raņķa dambis 5, Rīga Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

"Annenhof Mājas", Jūrmalas gatve 74, Rīga

Annenhof Mājas projekta koncepcija ir divu trīs stāvu ēkas, katrā ēkā ir tikai 20 dzīvokļi. Projektā ir paredzēti plaši logi, veidojot harmonisku fasādi. Ēku pirmo stāvu dzīvokļi ir aprīkoti ar plašām terasēm.

Olita Mestere
Tālrunis: +371 26603222
E-pasts: olita@hepsor.lv

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Projekts atbilst A klases energoefektivitātes standartiem.

Sadarbībā ar:
"Annenhof Mājas", Jūrmalas gatve 74, Rīga Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

"Heila Parks", Sprukstes iela 13, Rīga

Pēc skandināvu tehnoloģijas būvētas četrstāvu daudzdzīvokļu ēkas Ķīšezera krastā ar labiekārtotu peldvietu, laivu piestātni, velo novietni, bērnu rotaļlaukumiem un sporta laukumiem. A+ energoefektivitāte, rekuperācijas sistēma katrā dzīvoklī. Teicama skaņas izolācija. Ātrgaitas lifts. Pilna apdare.

Elīna Dūce
Tālrunis: +371 29278593
E-pasts: elina.duce@latio.lv

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Projekts atbilst A klases energoefektivitātes standartiem.

Sadarbībā ar:
"Heila Parks", Sprukstes iela 13, Rīga Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

"Muuna", Gaujas iela 5, Mārupe

Iedvesmojoša vieta, kur justies kā privātmājā ar 1- 4 istabu dzīvokļiem katra iespējām un gaumei. “Muuna" ir jaunais Mārupes klusais centrs ar iespaidīgu zaļo iekšpagalmu, autentisku apbūvi un savu privāto kopienu.

Kristīne Bišmeistare
Tālrunis: +371 24228900
E-pasts: kristine.bismeistare@angern.lv

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Projekts atbilst A klases energoefektivitātes standartiem.

Sadarbībā ar:
"Muuna", Gaujas iela 5, Mārupe Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

"Ezera SOLO", Ezermalas iela 4, Rīga

“Ezera SOLO” ir dzīvojamais projekts Mežaparka apkaimē, kurā ir 105 vienistabas un divistabu dzīvokļi. Ēka atrodas klusā, zaļā, norobežotā teritorijā ar bruģētiem celiņiem, bērnu rotaļu laukumu un zaļo zonu atpūtai. “Ezera SOLO” būs atbilstoša mājvieta tiem, kuri novērtē dabas tuvumu un iespēju īsā laikā ērti nokļūt jebkurā Rīgas pilsētas daļā.

Dace Sīle
Tālrunis: +371 29406360
E-pasts: dace.sile@latviasir.com

 • 50% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Sadarbībā ar:
"Ezera SOLO", Ezermalas iela 4, Rīga Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

Domesnes rezidence, Kolkasraga iela 12, Rīga

Kurzemes pussalas tālākajā ziemeļu punktā – Kolkasragā – satiekas divas "jūras", ļaujot izbaudīt dabas varenību. Seno koku ieskautā miera ostā Āgenskalnā, Domesnes (Kolkasraga vēsturiskais nosaukums) rezidencē, satiekas labi kaimiņi, funkcionalitāte un A klases energoefektivitāte, ļaujot par savējo saukt dzīvesvietu ar īpašu auru un dizaina vērtību. Ēka atbilst gandrīz nulles enerģijas ēkas kritērijiem. Uz tās jumta izvietoti 11 kW saules paneļi, kuru saražotā elektroenerģija sagatavo silto ūdeni un cirkulāciju atbilstoši A enerģijas patēriņa klasei un ievērojami samazina komunālo rēķinu maksājumus.

Pārdošanas daļa
Tālrunis: +371 29213322
E-pasts: info@tepatgrupa.lv

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Projekts atbilst A klases energoefektivitātes standartiem.

Sadarbībā ar:
Domesnes rezidence, Kolkasraga iela 12, Rīga Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

"Raunas rezidences", Raunas iela 54, Rīga

Ja tev ir svarīgi, lai tava miera osta – mājas – nebūtu tālu no pilsētas rosības, tad jaunais projekts „Raunas rezidences” piedāvā tieši to. Tā ir vieta, kur augt un redzēt, kā uzplaukst gan tava, gan tavas pilsētas nākotne.

Voldemārs Siliņš
Tālrunis: +371 29213322
E-pasts: info@tepatgrupa.lv

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Projekts atbilst A klases energoefektivitātes standartiem.

Sadarbībā ar:
"Raunas rezidences", Raunas iela 54, Rīga Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

"Lieplejas", Čiekurkalna 5. šķērslīnija 11, Rīga

Vēsturisko liepu ieskautais nams Čiekurkalnā ir īstā mītnes vieta, ja vēlies izbēgt no pilsētas kņadas un par savējo saukt māju, kur dizaina vērtība, kvalitāte un funkcionalitāte apvienota ar ilgtspējīgiem un A+ energoefektīviem risinājumiem, kas ilgtermiņā nodrošinās, zemus komunālos maksājumus.

Eduards Siliņš
Tālrunis: +371 29457437
E-pasts: lieplejas@tepatgrupa.lv

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Projekts atbilst A klases energoefektivitātes standartiem.

Sadarbībā ar:
"Lieplejas", Čiekurkalna 5. šķērslīnija 11, Rīga Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

“Saliena Park Apartments”, Saliena (Piņķi)

Parka apartamenti atrodas Salienā un būs pareizā izvēle, ja meklējat mājokli mierpilnā un drošā vidē. Dzīvokļiem plašumu sniedz lielie logi, terases un balkoni, no kuriem paveras skats uz Salienas zaļajiem parkiem. Projektam ir lieliska infrastruktūra, kas ļauj vienlīdz ātri nokļūt gan līdz galvaspilsētai, gan atpūtai netālajā Jūrmalā.

Evita Čentoricka
Tālrunis: +371 67600888, +371 27877000
E-pasts: sales@saliena.eu

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Projekts atbilst A klases energoefektivitātes standartiem.

Sadarbībā ar:
“Saliena Park Apartments”, Saliena (Piņķi) Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

Harmony Teika, Ķeguma iela 39, Rīga

Jaunais projekts "Harmony Teika", kas atrodas Rīgā, Ķeguma ielā 39, ir piemērotākā izvēle tiem, kas vēlas dzīvot energoefektīvā jaunā projekta dzīvoklī, vienlaikus baudot privātumu. Šajā projektā ir tikai viena četru stāvu māja ar 48 dzīvokļiem – ar pusotru, trim, četrām istabām – un pārdomātu ergonomisku plānojumu. Jaunajam projektam ir stiklotas lodžijas, personiska mantu glabātuve, velonovietnes ērtai un organizētai videi. Lielie lifti un platās durvju ailes nodrošina vides pieejamību ģimenēm ar bērnu ratiņiem.

Kristīne Kolneja
Tālrunis: +371 27301119
E-pasts: kristine@harmonyhome.lv

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Projekts atbilst A klases energoefektivitātes standartiem.

Sadarbībā ar:
Harmony Teika, Ķeguma iela 39, Rīga Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

"Ābeļziedu Terases", Laimdotas iela 38, Rīga

«Ābeļziedu terases» – mājas skaistai ikdienai. Jaunajā projektā «Ābeļziedu terases», Teikā, Laimdotas ielā 38 taps divi četrstāvu nami, izbūvējot 72 divu līdz četru istabu dzīvokļus ar terasēm vai balkoniem skaistā lapu koku ielokā.

Oksana Pedele
Tālrunis: +371 27744500
E-pasts: oksana.pedele@kaamos.lv

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Projekts atbilst A klases energoefektivitātes standartiem.

Sadarbībā ar:
"Ābeļziedu Terases", Laimdotas iela 38, Rīga Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

“MOHO GARDEN”, Mežezera iela 6 un 8, Rīga

“MOHO GARDEN” – Zaļais dzīvesstils pilsētā. Nekustamā īpašuma attīstītājs „Kaamos” pilnā sparā īsteno jauna dzīvokļu projekta “Moho Garden” būvniecību Mežaparkā, turpinot izbūvēt augstas kvalitātes skandināvu dizaina mājokļus. Divas deviņu stāvu ēkas ar kopumā 128 divu līdz četru istabu dzīvokļiem un A klases energoefektivitāti iecerēts pabeigt līdz 2024. gada beigām.

Laura Ozola
Tālrunis: +371 24113232
E-pasts: laura.ozola@kaamos.lv

Oksana Pedele
Tālrunis: +371 27744500
E-pasts: oksana.pedele@kaamos.lv

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Projekts atbilst A klases energoefektivitātes standartiem.

Sadarbībā ar:
“MOHO GARDEN”, Mežezera iela 6 un 8, Rīga Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

"MOHO PARK", Kokneses prospekts 2, Rīga

MOHO PARK (“mo-ho” – “modern homes”) ir jauns, mūsdienīgs divu divpadsmitstāvīgu dzīvojamo māju projekts Mežaparkā, Kokneses prospektā 2. Gandrīz nulles enerģijas ēkas ar augstas kvalitātes apdari, zemgrīdas apkuri, rekuperācijas sistēmu katrā dzīvoklī un iestiklotiem balkoniem. Katrā ēkā 2 lifti, uz jumta izvietoti saules paneļi.

Laura Ozola
Tālrunis: +371 24113232
E-pasts: laura.ozola@kaamos.lv

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Projekts atbilst A klases energoefektivitātes standartiem.

Sadarbībā ar:
"MOHO PARK", Kokneses prospekts 2, Rīga Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

"Hoffmann Rezidence", Kuģu iela 13, Rīga

Premium dzīvokļi, ko Tu vari atļauties, ar skatu uz Daugavu! Ērti 1-4 istabu dzīvokļi ar skatu uz Vecrīgu un Daugavu, attīstīta infrastruktūra un tikai 5 minūšu gājiena attālumā no pilsētas centra. Priekšrocības: augstie griesti, samazināts NĪ nodoklis, rekonstruēta ēka, stiprināti pārsegumi, koka pakešu logi, lifts, gaisa rekuperācija.

Rolands Purmalis
Tālrunis: +371 29123126
E-pasts: rolands@oneroof.lv

 • 25% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Sadarbībā ar:
"Hoffmann Rezidence", Kuģu iela 13, Rīga Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

"Elijas Nami", Elijas iela 26

Maskavas priekšpilsētā uzsākta būvniecība jaunam mājokļu projektam, kam dots nosaukums “Elijas Nami”. Iedvesmojoties no apkaimes iespaidīgākās augstceltnes – Latvijas Zinātņu akadēmijas, četras projekta mājas Elijas ielā 26 nosauktas par godu izciliem, visā pasaulē zināmiem zinātniekiem un māksliniekiem, bez kuru radītā pienesuma pasaulei, iespējams, šobrīd mēs dzīvotu pavisam citādi - Leonardo Da Vinči, Alfrēds Nobels, Nikola Tesla, Blēzs Paskāls.

Kristīne Dubane
Tālrunis: +371 20207057
E-pasts: kristine@hausers.lv

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Sadarbībā ar:
"Elijas Nami", Elijas iela 26 Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

Dižozoli, Gaujas iela 118, Mārupe

Dižozoli - Jauns projekts Mārupē, kas runā pats par sevi! Mūsdienīgs un energodrošs projekts ar stikla fasādēm, plašāko labiekārtoto teritoriju un pārdomātiem plānojumiem! Lieliska lokācija un sakārtota vide jaunajam mājoklim! DĀVANĀ - Autostāvvieta un Mantu glabātuve!

Anna Plaude
Tālrunis: +371 26585555
E-pasts: a.plaude@piche.eu

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Projekts atbilst A klases energoefektivitātes standartiem.

Sadarbībā ar:
Dižozoli, Gaujas iela 118, Mārupe Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

Deglava Gleznotāju rezidence, Dravnieku iela 3, Rīga

Deglava Gleznotāju rezidence ir šīs apburošās pilsētas vēl neatklātais zaļais nostūris. Mēs ar lepnumu stādām jums priekšā mūsu dzīvojamo māju projektu, kuru ieskauj zaļa un sakārtota vide Pļavnieku apkaimē. Iedvesmu šim projektam esam smēlušies no sešiem izciliem gleznotājiem, kas ir mainījuši pasaules skatījumu uz mākslu. Ir pienākusi mūsu kārta radīt brīnišķīgu dzīvojamo vidi, kur jūs varat dzīvot laimīgi un rast mieru. Ēku būvniecība noritēs trijās kārtās. Pirmajās divās ēkās, kopumā būs 152 dažādas platības dzīvokļi ar 1, 2, 3 un 4 istabām, kā arī autostāvvietas, noliktavas un komerctelpas. Gaidām ciemos, lai kopā ar mums dalītos savās nākotnes mājās.

Oskars Lubavs
Tālrunis: +371 24778822
E-pasts: oskars@deglavarezidences.lv

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Projekts atbilst A klases energoefektivitātes standartiem.

Sadarbībā ar:
Deglava Gleznotāju rezidence, Dravnieku iela 3, Rīga Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

Parka Kvartāls, Bauskas iela 97, Rīga

“Parka Kvartāls” projektā plānotas četras daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas un katrai no tām būs četri stāvi, dzīvokļos daudz dabīgās gaismas un privātais dārzs vai balkons, kur baudīt koku sniegto dabas tuvumu, labiekārtoto teritoriju un patīkamu skatu uz apkaimi. Tas ir harmoniska dzīvesveida simbols.

Rolands Purmalis
Tālrunis: +371 29123126
E-pasts: rolands@oneroof.lv

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Projekts atbilst A klases energoefektivitātes standartiem.

Sadarbībā ar:
Parka Kvartāls, Bauskas iela 97, Rīga Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

Ozolzīles, Mazā Zemturu iela 14, Mārupe

Projekta OZOLZĪLES trešajā ēkā Tevi negaida jauns dzīvoklis, bet gan Tavas jaunās mājas – maza, klusa Mārupes iela un tikai deviņi dzīvokļi mājā, draudzīga vide un iespēja iepazīt katru kaimiņu, ērta infrastruktūra un privāta auto stāvvieta, kā arī mantu glabātuve un balkons katram dzīvoklim. Rekuperācijas iekārta katrā dzīvoklī un apsilde ar siltumsūkni, sasniedzot augstāko A+ klases energoefektivitātes līmeni. OZOLZĪĻU trešajā mājā būs deviņi mūsdienu standartiem un dzīves ritmam atbilstoša plānojuma dzīvokļi platībā no 68 līdz 95 kvadrātmetriem.

Līga Neimane
Tālrunis: +371 26442474
E-pasts: ozolziles.marupe@gmail.com

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Projekts atbilst A klases energoefektivitātes standartiem.

Sadarbībā ar:
Ozolzīles, Mazā Zemturu iela 14, Mārupe Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

Ozolzīles, Mazā Zemturu iela 10, Mārupe

OZOLZĪLĒS Tevi negaida jauns dzīvoklis, bet gan Tavas jaunās mājas – droša un nožogota teritorija, draudzīga vide un iespēja iepazīt katru kaimiņu, ērta infrastruktūra un privāta auto stāvvieta, kā arī mantu glabātuve katram dzīvoklim. Svaigs un kvalitatīvs gaiss katrā dzīvoklī, pārdomāti tehniskie risinājumi un ilgtspējīgu materiālu izmantošana, īpašu uzmanību pievēršot skaņas izolācijai un dabas resursu taupīšanai, sasniedzot A klases energoefektivitātes līmeni. OZOLZĪĻU pirmajā mājā būs deviņi mūsdienu standartiem un dzīves ritmam atbilstoša plānojuma dzīvokļi platībā no 73.2 līdz 142.8 kvadrātmetriem.

Austra Grīnberga
Tālrunis: +371 26453307
E-pasts: austra@aver.lv

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Projekts atbilst A klases energoefektivitātes standartiem.

Sadarbībā ar:
Ozolzīles, Mazā Zemturu iela 10, Mārupe Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

Lakstīgalu iela, Lakstīgalu iela 14, Baloži

Sākums ģimenes dzīvei Pierīgā! Ja esi nolēmis dzīvot Pierīgā, vienlaikus baudot galvaspilsētas tuvuma sniegtās kultūras un sabiedriskās dzīves iespējas, vēlmēm piemērotāko variantu atradīsi Baložos, Lakstīgalu ielā 14, vien 9 kilometru attālumā no Rīgas centra.

Ilze Zarāne
Tālrunis: +371 22311461
E-pasts: ilze.zarane@latio.lv

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Projekts atbilst A klases energoefektivitātes standartiem.

Sadarbībā ar:
Lakstīgalu iela, Lakstīgalu iela 14, Baloži Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

Apiņi, Mežmalas iela 10, Krustkalni, Ķekavas novads

Pašā Rīgas pievārtē Krustkalnos, Mežmalas ielā 10, APIŅU projekta 1. kārtas 28 dzīvokļu ēkā piedāvājumā ir trīs un četru istabu dzīvokļi ar pabeigtu kvalitatīvu apdari un uzstādītu virtuves iekārtu. Skaists, mūsdienīgs dizains, lieli panorāmas logi, balkoni un terases, apkuri ēkā nodrošina ekonomiska siltumsūkņu un apsildāmo grīdu sistēma, ir pieejamas pazemes autostāvvietas.

Anda Eņģele
Tālrunis: +371 29424924
E-pasts: anda.engele@elkosia.lv

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Projekts atbilst A klases energoefektivitātes standartiem.

Sadarbībā ar:
Apiņi, Mežmalas iela 10, Krustkalni, Ķekavas novads Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

“Mežaparka Rezidences”, Ķelnes iela 1, Rīga

Apbūves zeme, savrupmājas, rindu mājas un dzīvokļi elitārā, zaļā un labiekārtotā vidē, tikai 15 min no pilsētas centra. Projekta apbūves koncepcijas autors ir Andris Kronbergs (ARHIS). Ēku arhitektūru te ir veidojuši tādi Latvijā atzīti arhitekti kā Reinis Liepiņš un Gatis Didrihsons, kā arī ASV arhitekts Vladimirs Arsene (Westfourth Architecture).

Oksana Dmitrijeva
Tālrunis: +371 28660033
E-pasts: oksana.dmitrijeva@domuss.lv

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Projekts atbilst A klases energoefektivitātes standartiem.

Sadarbībā ar:
“Mežaparka Rezidences”, Ķelnes iela 1, Rīga Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

"LOFTS& ROSEGOLD", Strēlnieku iela 8, Rīga

Unikāls projekts Rīgas pilsētas visrespektablākajā rajonā – Klusajā centrā. Projekts sastāv no jaunas 7-stāvu daudzdzīvokļu ēkas ar 75 dzīvokļiem un arhitektūras pieminekļa četrstāvu ēkas, kas ierakstīta UNESCO mantojuma reģistrā - šajā ēkā ir vairākas izkārtojuma koncepcijas. Viena no tām ir sadalīšana Loft stila dzīvokļos Abas ēkas savienotas ar stikla galeriju.

Jānis Mednis
Tālrunis: +371 67885593
E-pasts: jm@rvlc.lv

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Sadarbībā ar:
"LOFTS& ROSEGOLD", Strēlnieku iela 8, Rīga Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

Dainas, Dainas iela 10A

Lielākajā jaunbūvē centrā Dainas ielā 10a pieejami 114 pilnīgi jauni, labiekārtoti 1- 4 istabu dzīvokļi. Dzīvokļu rezervācija uzsākta!

Rolands Purmalis
Tālrunis: +371 29123126
E-pasts: rolands@oneroof.lv

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Projekts atbilst A klases energoefektivitātes standartiem.

Sadarbībā ar:
Dainas, Dainas iela 10A Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

Lindenholma, Malduguņu iela 10

Lindenholma ir jauna Rīgas pilsētas daļa uz Rīgas un Mārupes robežas, kas piedāvā augstas klases dzīves telpu. Jauns dzīvojamais kvartāls Rīgas pieprasītākajā rajonā, kur baudīt līdzsvaru starp pilsētas ērtībām un zaļu apkārtējo vidi, kustību un mieru, kā arī lielisku infrastruktūru.

Anna Vaskāne
Tālrunis: +371 26338833
E-pasts: anna.vaskane@vastint.eu

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Projekts atbilst A klases energoefektivitātes standartiem.

Sadarbībā ar:
Lindenholma, Malduguņu iela 10 Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

"Philosophers Residence", Raņķa dambis 34, Rīga

Filozofu rezidence atrodas labiekārtotā 4200 kvadrātmetru plašā teritorijā. Projektā ir 115 dzīvokļi, divas dzīvokļu ēkas (22 stāvu un 23 stāvu), ko savieno pazemes stāvvieta 121 automobilim. Filozofu rezidence - tie ir vienreizēji skati no panorāmu logiem, balkoniem un terasēm uz Daugavu, Vecrīgu un zaļo Ķīpsalu, kā arī ērts projekta izvietojums - pilsētas centrā, kas vienlaikus ir pasargāts no steigas un trokšņiem.

Jānis Mednis
Tālrunis: +371 25446355
E-pasts: jm@rvlc.lv

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Sadarbībā ar:
"Philosophers Residence", Raņķa dambis 34, Rīga Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

"HARMONIJA", Krapes iela 4

Harmonija – tā ir komfortabla A energoefektivitātes klases māja mūsdienīgiem cilvēkiem, kur ir pieejams viss vajadzīgais nepārmaksājot. Šeit tu dzīvo, elpojot priežu meža gaisu, un smelies iedvesmu, pastaigājoties pa zaļo Mežaparku vai spēlējot golfu. Dzīvojamais komplekss uzbūvēts vietā, kas dāvās spēku un enerģiju arvien jauniem sasniegumiem.

Vera Zolotuhina
Tālrunis: +371 26148011
E-pasts: info@harmonymaja.lv

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Projekts atbilst A klases energoefektivitātes standartiem.

Sadarbībā ar:
"HARMONIJA", Krapes iela 4 Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

Ūbeļu Nami

Ūbeļu Nami ir jauns daudzdzīvokļu namu projekts Ādažos. Rīgas tuvums, saikne ar dabu un izcili attīstīta infrastruktūra veido Ādažus par pievilcīgu mājvietu jauniem cilvēkiem, ģimenēm ar bērniem un tiem, kas Ādažus izvēlējušies par savām mājām. Visi dzīvokļi Ūbeļu Namos tiks piedāvāti pārdošanā ar pilnu iekšējo apdari.

Ginta Brigmane
Tālrunis: +371 2022 0056
E-pasts: ginta@vestabalt.lv

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Sadarbībā ar:
Ūbeļu Nami Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

"River Breeze Residence", Kuģu iela 28, Rīga

River Breeze Residence Klīversalā ir unikāls objekts uz pilsētas silueta, kas atrodas Daugavas krastā. Augstākās klases dzīvokļi sniedz skatu uz Vecrīgas panorāmu un torņiem. Lai arī projekts atrodas tieši Rīgas sirdī, tas rada sajūtu, it kā dzīvotu klusā, zaļā dārza pilsētā. River Breeze Residence ir unikāls mājoklis tiem, kuri novērtē augstu kvalitāti, modernu arhitektūru un pārdomātu zaļu vidi dzīvošanai labākajā vietā.

Una Pilmane
Tālrunis: +371 22084598
E-pasts: una@prokapital.lv

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Projekts atbilst A klases energoefektivitātes standartiem.

Sadarbībā ar:
"River Breeze Residence", Kuģu iela 28, Rīga Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

"TennisClub12", Burtnieku iela 14, Jūrmala

12 dzīvokļu projekts pašā Jūrmalas privātā sektora sirdī. Uz robežas starp dabas parku Rāga Kapa un tenisa centru “Lielupe”.

Alekss Bogatovs
Tālrunis: +371 20200180
E-pasts: info.tennisclub12@gmail.com

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

"TennisClub12", Burtnieku iela 14, Jūrmala Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

"R10 Apartments", Rembates iela 10, Rīga

Komplekss sastāv no divām 10-stāvu dzīvojamajām ēkām, kas atrodas labiekārtotā, 1,7 ha lielā teritorijā. Visa teritorija ir apzaļumota un norobežota ar dzīvžogu, kā arī sētu. Iebrauktuvē uzstādīti divu sekciju automātiskie vārti un vārtiņi. Pagalmā atrodas aprīkots bērnu laukums, sporta laukums, divu līmeņu autostāvvieta.

Žanete Balode
Tālrunis: +371 28672407
E-pasts: zanete@hansalat.lv

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Projekts atbilst A klases energoefektivitātes standartiem.

Sadarbībā ar:
"R10 Apartments", Rembates iela 10, Rīga Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

"Rēdera Nami", Maskavas iela 48, Rīga

Rēdera nami ir pilnībā renovēts trīs ēku komplekss Daugavas krastā - Maskavas ielā 48. Ēkas kompleksa iekšpagalms labiekārtots ar apstādījumiem, sienu gleznojumu, pergolu, smilšu kasti bērniem un šūpolēm. Mājas jaunajiem iemītniekiem tiek piedāvāta bezmaksas iespēja izmantot darba un sapulču, tikšanās, lekciju un semināru telpas. Funkcionāli izplānotie dzīvokļi var lepoties ar augstvērtīgu interjeru, kas veidots no dabīgiem apdares materiāliem - kvalitatīvi ieklātu 3 slāņu parketu, “Villeroy boch”, ”Laufen” un “Grohe” santehniku, akmens masas flīzēm un finierētām durvīm.

Amela Al-Asbahi
Tālrunis: +371 29240934
E-pasts: amela@hanzasnami.lv

 • 50% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Sadarbībā ar:
"Rēdera Nami", Maskavas iela 48, Rīga Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

“Kupenas”, Mārupes novads

Deviņas energoefektīvas un ilgmūžīgas mājas lielpilsētas tuvumā. Mājas un dabas enerģija apvienota ar modernāko tehnoloģiju klāstu. A+++ klases siltumsūkņa apkures un ventilācijas sistēmas tev palīdzēs nodrošināt augstu enerģijas ietaupījumu.

Aldis Goževivs
Tālrunis: +371 22067799
E-pasts: development@mml.lv

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Projekts atbilst A klases energoefektivitātes standartiem.

Sadarbībā ar:
“Kupenas”, Mārupes novads Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

"BAUSKAS Home", Bauskas iela 57, Rīga

Jaunais projekts Bauskas home, ir piemērotākā izvēle tiem, kas vēlas dzīvot energoefektīvā ēkā, rokas stiepiena attālumā no pilsētas centra. Bauskas home ir daudzdzīvokļu projekts, kas sniedz iespēju dzīvot klusā vidē. Dzīvojamās mājas būvniecībā izmantoti tikai augstas klases būvniecības materiāli, starpstāvu pārsegums – monolītās dzelzsbetona pārseguma plātnes. Ēkas energoefektivitātes indekss – A+.

Vladislavs Zeļenskis
Tālrunis: +371 29001551
E-pasts: info@kirsan.lv

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Projekts atbilst A klases energoefektivitātes standartiem.

Sadarbībā ar:
"BAUSKAS Home", Bauskas iela 57, Rīga Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

Paleju iela 52, Mārupe

“Palejas” lepojas ar A klases energoefektivitāti, kas apvienojumā ar individuālām siltumsūkņu apkures iekārtām un komplektā ar apsildāmām grīdām katrā dzīvoklī nodrošinās zemas un kontrolējamas apkures izmaksas. Savukārt par gaisa kvalitāti rūpēsies katrā dzīvoklī individuālas rekuperācijas gaisa apmaiņas iekārtas. “Palejās” ir viss ērtai, kvalitatīvai un mierpilnai dzīvei!

Jānis Breidaks
Tālrunis: +371 25666180
E-pasts: janis.breidaks@sbsdb.lv

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Projekts atbilst A klases energoefektivitātes standartiem.

Sadarbībā ar:
Paleju iela 52, Mārupe Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

Somu māja

Jau vairāk kā 20 gadus ceļam Latvijā energoefektīvas, ilgtspējīgas rūpnieciski ražotas koka karkasa mājas no Somijas. Mūsu pieredze ļauj klientiem piedāvāt ne tikai arhitektu izstrādātus, pārdomātus tipveida projektus, bet arī iespēju pielāgot projektus visām klienta vēlmēm un konkrētai zemesgabala specifikai. Esam pilna būvniecības pakalpojumu servisa kompānija, kurai jau vairāk kā 900 Latvijas ģimenes ir uzticējušas savas mājas būvniecību.

Tālrunis: +371 66103030
E-pasts: somumaja@somumaja.lv

 • 50% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Projekts atbilst A klases energoefektivitātes standartiem.

Sadarbībā ar:
Somu māja Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

Līvas grupas mājas

Dažāda lieluma mājas visā Latvijas teritorijā. Līvas Grupa nodrošina mūsdienīgu un dzīvošanai pilnībā aprīkotu energoefektīvu, racionāli izplānotu dzīvesvietu, ko iespējams uzstādīt divu nedēļu laikā. Priekšrocības, ko sniedz rūpnīcā ražotas mājas, ir nenoliedzamas.

Tālrunis: +371 29426766
E-pasts: info@livasgrupa.lv

 • 50% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Projekts atbilst A klases energoefektivitātes standartiem.

Sadarbībā ar:
Līvas grupas mājas Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

MY Cabin

MYCABIN piedāvā augstas kvalitātes skandināvu stila vissezonas moduļu mājas. Mājas tiek izgatavotas MYCABIN ražotnē, un tās gatavā veidā var uzstādīt jebkurā vietā, uz jebkura zemes gabala. Milla 60 mājas varam nodot gatavas 3 mēnešu laikā.

Tālrunis: +371 26369666
E-pasts: didzis@mycabin.lv

 • 50% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Projekts atbilst A klases energoefektivitātes standartiem.

Sadarbībā ar:
MY Cabin Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

Sūnlauki

Piejūras mājas Mērsragā ar 5000 kvm iekoptu zemesgabalu un meža ainavu. Koka karkasa māja, būvēta no kvalitatīviem materiāliem, apgādāta ar siltumsūkni, gaisa rekuperāciju, saules paneļiem, panorāmas logiem un izbūvētu verandu, kas pāriet āra terasē. Kopā tiek piedāvātas piecas mājas, kur katra ēka tiek izbūvēta pēc oriģināla projekta veidojot nelielu ciematu jūras krastā.

Tālrunis: +371 29256081
E-pasts: eriks@ekaproper.lv

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Projekts atbilst A klases energoefektivitātes standartiem.

Sūnlauki Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

CITY24.LV

City24.lv – vieta, kur atrast visplašāko jauno projektu piedāvājumu! Ienāc City24.lv un apskati lielāko jauno projektu piedāvājumu apkopojumu vienuviet!

Sadarbībā ar:
CITY24.LV Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

Īpašumam, kurš tiek ieķīlāts, ir nepieciešams vērtējums, ko veicis sertificēts nekustamā īpašuma vērtētājs. Vērtējumā jābūt norādītam, ka tas ir sagatavots aizdevuma nodrošinājumam un paredzēts iesniegšanai Swedbank.

Novērtēt nekustamo īpašumu iespējams pie Swedbank akceptētiem nekustamā īpašuma vērtētājiem. Vērtējumus, ko sagatavojis akceptētais nekustamā īpašuma vērtētājs virs noteiktā ierobežojuma vai sarakstā neiekļauts vērtētājs, kā arī visus meža vērtējumus, kuros iekļauta mežaudzes vērtība, Swedbank pārbaudīs.

Swedbank var pārskatīt jebkuru saņemto ārējo vērtējumu (arī no akceptētā vērtētāja) un attiecīgi koriģēt tajā norādīto tirgus vērtību, ja tā nav balstīta uz pamatotiem pieņēmumiem un neatspoguļo tirgus situāciju vērtēšanas brīdī.

Akceptētie nekustamā īpašuma vērtētāji

Kompānija Adrese Telefons Vērtējamā objekta veids/ierobežojumi
PRIME Experts Kr. Valdemāra iela 33A-14A, Rīga 22006653 Mājokļu vērtēšana ar tirgus vērtību līdz
100 000 EUR bez ierobežojuma virs 100 000 EUR
- ar bankas saskaņojumu
RE eksperts Ernestīnes iela 12, Rīga 67544380, 22100106 Visa veida objektu vērtēšana bez ierobežojuma
Latio Krišjāņa Valdemāra iela 8, Rīga 67032300 Visa veida objektu vērtēšana bez ierobežojuma
Colliers International Advisor Satekles iela 2B - 512, Rīga 67783333 Visa veida objektu vērtēšana bez ierobežojuma
Newsec Valuations LV Vesetas iela 7, Rīga 67508400 Visa veida objektu vērtēšana bez ierobežojuma
Arco Real Estate Blaumaņa iela 5a-1, Rīga 67365555 Mājokļu vērtēšana bez ierobežojuma
Komerciālu NĪ vērtēšana ar tirgus vērtību
līdz 300 000 EUR bez ierobežojuma
virs 300 000 EUR - ar bankas saskaņojumu
Eiroeksperts Krišjāņa Valdemāra iela 20-9, Rīga 67365999 Mājokļu vērtēšana bez ierobežojuma
Nira Fonds Brīvības iela 73-1, Rīga 67216678, 27011887 Mājokļu vērtēšana bez ierobežojuma
Ober Haus Vērtēšanas serviss Gustava Zemgales gatve 76, Rīga 29557121, 67284544 Mājokļu vērtēšana bez ierobežojuma
VCG Ekspertu grupa Kr. Barona iela 31, Rīga 29722989, 67229008 Mājokļu vērtēšana bez ierobežojuma
Jelgava 29543033, 63082556 Mājokļu vērtēšana bez ierobežojuma
Langes pils Dzirnavu iela 31-1, Rīga 67505656, 26542233 Mājokļu vērtēšana bez ierobežojuma
Vestabalt Krišjāņa Barona iela 11-47, Rīga 67323608, 26477700 Mājokļu vērtēšana bez ierobežojuma
Vindeks Lāčplēša iela 14, Rīga 67285403, 29235485 Mājokļu vērtēšana ar tirgus vērtību
līdz 100 000 EUR bez ierobežojuma
virs 100 000 EUR - ar bankas saskaņojumu

Vienkārši, ērti un ātri novērtēt īpašumu jūs varat, uzticot to Swedbank vērtētājiem. Swedbank vērtējumi tiek sagatavoti saīsinātā formā un nav paredzēti iesniegšanai citās kredītiestādēs, kā arī nav izmantojami citu fizisku un juridisku personu vajadzībām. Komisijas maksa par Swedbank vērtējumiem tiek ieturēta atbilstoši bankas apstiprinātajam cenrādim.

Par iespējām iegūt Swedbank nekustamā īpašuma novērtējumu vaicājiet savam finanšu konsultantam!

Izdevīga % likme!

Aizdevums, kas paredzēts privātmājas energoefektivitātes uzlabošanai.

Piedāvājums!

Īpašuma iegādei vai remontdarbiem savā īpašumā.

-20%

Pasargās jūs no zaudējumiem, kas var rasties mājoklī dažādu negadījumu dēļ.

Apdrošināšana, kas palīdzēs atmaksāt kredītu, ja zaudēsiet darbu vai iestāsies darbnespēja.

Swedbank akceptētie nekustamā īpašuma vērtētāji

Īpašumam, kurš tiek ieķīlāts, ir nepieciešams vērtējums, ko veicis sertificēts nekustamā īpašuma vērtētājs. Vērtējumā jābūt norādītam, ka tas ir sagatavots aizdevuma nodrošinājumam un paredzēts iesniegšanai Swedbank.

Novērtēt nekustamo īpašumu iespējams pie Swedbank akceptētiem nekustamā īpašuma vērtētājiem. Vērtējumus, ko sagatavojis akceptētais nekustamā īpašuma vērtētājs virs noteiktā ierobežojuma vai sarakstā neiekļauts vērtētājs, kā arī visus meža vērtējumus, kuros iekļauta mežaudzes vērtība, Swedbank pārbaudīs.

Swedbank var pārskatīt jebkuru saņemto ārējo vērtējumu (arī no akceptētā vērtētāja) un attiecīgi koriģēt tajā norādīto tirgus vērtību, ja tā nav balstīta uz pamatotiem pieņēmumiem un neatspoguļo tirgus situāciju vērtēšanas brīdī.

Akceptētie nekustamā īpašuma vērtētāji

Kompānija Adrese Telefons Vērtējamā objekta veids/ierobežojumi
PRIME Experts Kr. Valdemāra iela 33A-14A, Rīga 22006653 Mājokļu vērtēšana ar tirgus vērtību līdz
100 000 EUR bez ierobežojuma virs 100 000 EUR
- ar bankas saskaņojumu
RE eksperts Ernestīnes iela 12, Rīga 67544380, 22100106 Visa veida objektu vērtēšana bez ierobežojuma
Latio Krišjāņa Valdemāra iela 8, Rīga 67032300 Visa veida objektu vērtēšana bez ierobežojuma
Colliers International Advisor Satekles iela 2B - 512, Rīga 67783333 Visa veida objektu vērtēšana bez ierobežojuma
Newsec Valuations LV Vesetas iela 7, Rīga 67508400 Visa veida objektu vērtēšana bez ierobežojuma
Arco Real Estate Blaumaņa iela 5a-1, Rīga 67365555 Mājokļu vērtēšana bez ierobežojuma
Komerciālu NĪ vērtēšana ar tirgus vērtību
līdz 300 000 EUR bez ierobežojuma
virs 300 000 EUR - ar bankas saskaņojumu
Eiroeksperts Krišjāņa Valdemāra iela 20-9, Rīga 67365999 Mājokļu vērtēšana bez ierobežojuma
Nira Fonds Brīvības iela 73-1, Rīga 67216678, 27011887 Mājokļu vērtēšana bez ierobežojuma
Ober Haus Vērtēšanas serviss Gustava Zemgales gatve 76, Rīga 29557121, 67284544 Mājokļu vērtēšana bez ierobežojuma
VCG Ekspertu grupa Kr. Barona iela 31, Rīga 29722989, 67229008 Mājokļu vērtēšana bez ierobežojuma
Jelgava 29543033, 63082556 Mājokļu vērtēšana bez ierobežojuma
Langes pils Dzirnavu iela 31-1, Rīga 67505656, 26542233 Mājokļu vērtēšana bez ierobežojuma
Vestabalt Krišjāņa Barona iela 11-47, Rīga 67323608, 26477700 Mājokļu vērtēšana bez ierobežojuma
Vindeks Lāčplēša iela 14, Rīga 67285403, 29235485 Mājokļu vērtēšana ar tirgus vērtību
līdz 100 000 EUR bez ierobežojuma
virs 100 000 EUR - ar bankas saskaņojumu

Vienkārši, ērti un ātri novērtēt īpašumu jūs varat, uzticot to Swedbank vērtētājiem. Swedbank vērtējumi tiek sagatavoti saīsinātā formā un nav paredzēti iesniegšanai citās kredītiestādēs, kā arī nav izmantojami citu fizisku un juridisku personu vajadzībām. Komisijas maksa par Swedbank vērtējumiem tiek ieturēta atbilstoši bankas apstiprinātajam cenrādim.

Par iespējām iegūt Swedbank nekustamā īpašuma novērtējumu vaicājiet savam finanšu konsultantam!

Mājokļa kredīts ar valsts atbalstu ģimenēm ar bērniem

Ja jūs esat bērniņa gaidībās vai jums jau apgādībā ir vismaz viens bērns līdz 23 gadu vecumam, ar kuru dzīvojat kopā, un jūs plānojat mājokļa iegādi vai būvniecību līdz 250 000 EUR, piesakieties aizdevumam ar valsts atbalstu.

Garantijas apmērs ir atkarīgs no bērnu skaita ģimenē, tajā skaitā arī gaidāmo bērnu.

 1. Ja ģimenē ir 1 bērns, garantija ir 10%, bet ne vairāk kā 10 000 EUR.
 2. Ja ģimenē ir 2 bērni, garantija ir 10–15%, bet ne vairāk kā 15 000 EUR.
 3. Ja ģimenē ir 3 bērni, garantija ir 10–20%, bet ne vairāk kā 20 000 EUR.
 4. Ja ģimenē ir 4 un vairāk bērnu, garantija ir 10–30%, bet ne vairāk kā 30 000 EUR.
 5. Ja jūs iegādājieties A klases energoefektīvu mājokli vai gandrīz nulles enerģijas patēriņa mājokli, garantijas apmēru ir iespējams palielināt par 5%.
 6. Ja esat jau iepriekš izmantojis Altum garantiju, to varat darīt atkārtoti, ja:
  • pēc pirmās garantijas saņemšanas ir pagājuši vismaz 3 gadi;
  • garantija jau ir dzēsta;
  • bērnu skaits ģimenē ir palielinājies kopš pirmās garantijas saņemšanas.

Mājokļu garantiju programma ģimenēm ar bērniem – Infografika.

 • Regulāri ikmēneša ienākumi.
 • Pozitīva kredītvēsture.
 • Apjoms – līdz 95% no īpašuma tirgus vērtības.
 • Termiņš – līdz 30 gadiem.
 • Nodrošinājums – nekustamais īpašums, kas tiek pirkts vai būvēts.
 • ALTUM komisija par galvojuma piešķiršanu – 2,5% no galvojuma apmēra (1% līguma grozījumu gadījumā).
 • Nosacījumi celtniecības aizdevumam – nepieciešama tāme un būvatļauja; aizdevums tiek izsniegts pa daļām; pirms katras aizdevuma daļas izsniegšanas Swedbank pārstāvis veiks objekta apsekošanu.
 1. Aizpildiet pieteikumu un mēs informēsim par nepieciešamo papildu dokumentu iesniegšanu.
 2. Banka pieņem lēmumu par aizdevuma piešķiršanu un paziņo ALTUM.
 3. ALTUM pieņem lēmumu par galvojuma piešķiršanu.
 4. Apmaksājiet ALTUM komisiju 2,5% apmērā no garantijas summas.
 5. Parakstiet līgumu ar banku.
 6. ALTUM sagatavo garantijas līgumu bankai.

Mājokļa kredīts ar valsts atbalstu Jauniem speciālistiem

Ja esi jauns speciālists vecumā no 18 līdz 35 gadiem un plāno iegādāties nekustamo īpašumu, piesakies mājokļu garantiju programmai un saņem līdzfinansējumu mājokļa iegādei.

 • Regulāri ikmēneša ienākumi, sākot ar 850 EUR (ar līdzaizņēmēju – 1200).
 • Pozitīva kredītvēsture.
 • Apjoms – līdz 95% no īpašuma tirgus vērtības.
 • Termiņš – līdz 30 gadiem.
 • Nodrošinājums – nekustamais īpašums, kas tiek pirkts, vai būvēts.
 • ALTUM komisija par galvojuma piešķiršanu – 4,8% no galvojuma apmēra (1% līguma grozījumu gadījumā).
 • Nosacījumi celtniecības aizdevumam – nepieciešama tāme un būvatļauja; aizdevums tiek izsniegts pa daļām; pirms katras aizdevuma daļas izsniegšanas Swedbank pārstāvis veiks objekta apsekošanu.
 1. Aizpildiet pieteikumu un iesniedziet nepieciešamos dokumentus.
 2. Banka pieņem lēmumu par aizdevuma piešķiršanu un paziņo ALTUM.
 3. ALTUM pieņem lēmumu par garantijas piešķiršanu.
 4. Apmaksājiet ALTUM komisiju 4,8% apmērā no garantijas summas par pirmo periodu.
 5. Parakstiet līgumu ar banku.
 6. ALTUM sagatavo garantijas līgumu bankai.

Kredīts celtniecībai

Swedbank piedāvā ērtāko risinājumu mājokļa celtniecībai, remontam vai rekonstrukcijai.

Aptuvenās būvniecības izmaksas aprēķini šeit.

 • Banka izvērtē celtniecības izmaksu atbilstību veicamajiem darbiem
 • Finansējuma apmērs līdz 85% no nākotnes vērtības (ir iespēja piesaistīt Altum garantiju)
 • Kopā ar klientu banka saskaņo aizdevuma izmaksas sadalījumu
 • Tiek izsniegts kredīts 70% apmērā no īpašuma pašreizējās vērtības (kā aizdevuma pirmā daļa)
 • Atlikušās aizdevuma daļas tiek izsniegtas pēc iepriekš izsniegtās daļas un klienta ieguldījuma.

Papildu dokumenti, kas jāiesniedz:

 • Celtniecības izmaksu tāme
 • Projekts vai tā skice
 • Īpašuma nākotnes vērtība
 • Noskaidro savas iespējas vai piesakies mājas būvniecības kredītam šeit
 • Izvērtē, cik liela māja tev ir nepieciešama, un noskaidro, cik tās būvniecība varētu izmaksāt
 • Konsultējies ar īpašuma vērtētāju par potenciālā īpašuma vērtību pēc tā pabeigšanas
 • Ņem vērā, ka banka izsniegs aizdevumu līdz 85% no nekustamā īpašuma nākotnes vērtības (ar Altum līdz 95%) un izmaksu starpība jāsedz ar savu līdzfinansējumu, kuru tev būs jāiegulda, uzsākot mājas celtniecību
 • Uzzini, vai tev ir iespēja saņemt Altum subsīdiju atbalsta programmas “Balsts” ietvaros celtniecības izmaksu segšanai

Svarīgākie mājas būvniecības soļi

Kā darbojas mājokļa maiņas risinājums, ja tev jau ir hipotekārais kredīts Swedbank?

 1. Aizpildi pieteikumu un norādi, ka jaunā mājokļa iegādei vēlies izmantot maiņas risinājumu.
 2. Iegādājies jaunu īpašumu.
 3. Banka esošo hipotekārā kredīta līguma termiņu samazinās līdz 12 mēnešiem, saglabājot ikmēneša maksājuma apmēru.
 4. 12 mēnešu laikā tev ir jāpārdod esošais īpašums un jādzēš pirmā kredīta atlikums*.
 5. Kad par pirmo mājokli kredīts būs dzēsts, tev atkal būs tikai viens aizdevums par jauno mājokli.

* Tev ir iespēja 12 mēnešus atlikt pamatsummas maksājumu, maksājot tikai procentus par pirmo kredītu.

Programma “Balsts”

Ja jūsu ģimenē ir vismaz trīs bērni un jūs plānojat mājokļa iegādi vai būvniecību, jums ir iespēja saņemt finansiālu atbalstu no Altum granta finansējuma veidā, kas nebūs jāatmaksā. Valsts finansējums ir pieejams no 8000 līdz 12 000 EUR apmērā un ir atkarīgs no ģimenes lieluma un mājokļa energoefektivitātes klases.

 • Ģimenes ar 3 un vairāk bērniem, kuras dzīvo vienā mājoklī.
 • Vidējais ienākums pēdējā pieejamajā taksācijas gadā, par ko maksājami nodokļi, uz vienu ģimenes locekli (ieskaitot bērnus), nepārsniedz 17 000 EUR (bruto).
 • Latvijas nodokļu rezidenti (vismaz pēdējos 12 mēnešus).
 • Atbalsta saņēmējam nepieder cits mājoklis (māja, dzīvoklis, vasarnīca).

Ar grantu varēs daļēji vai pilnībā aizstāt savu līdzfinansējumu. Grants nedrīkstēs pārsniegt 50% no iegādes summas/būvniecības izmaksām.

documentGarantiju programma “Balsts”

Kādā apmērā ir pieejams atbalsts?

Bērnu skaits (t.sk. gaidāmais bērns) Iegādājamā/būvējamā mājokļa energoefektivitātes klase Maksimālais granta apmērs, EUR
Trīs Nav gandrīz nulles enerģijas ēka 8000
Trīs Ir gandrīz nulles enerģijas ēka 10 000
Četri un vairāk Nav gandrīz nulles enerģijas ēka 10 000
Četri un vairāk Ir gandrīz nulles enerģijas ēka 12 000
 • Regulāri ikmēneša ienākumi.
 • Pozitīva kredītvēsture.
 • Apjoms – līdz 95% no īpašuma tirgus vērtības, jo var piesaistīt Altum garantiju.
 • Termiņš – līdz 30 gadiem.
 • Nodrošinājums – nekustamais īpašums, kas tiek pirkts vai būvēts.
 • Nosacījumi celtniecības aizdevumam – nepieciešama tāme un būvatļauja; aizdevums tiek izsniegts pa daļām; pirms katras aizdevuma daļas izsniegšanas Swedbank pārstāvis veic objekta apsekošanu.
 1. Aizpildiet pieteikumu, un mēs informēsim par nepieciešamo papildu dokumentu iesniegšanu.
 2. Banka pieņem lēmumu par aizdevuma piešķiršanu un paziņo Altum.
 3. Altum pieņem lēmumu par granta piešķiršanu.
 4. Parakstiet aizdevuma līgumu ar banku.
 5. Parakstiet elektroniski Altum granta līgumu.
 6. Altum pārskaita granta līdzekļus bankai.

Iegādes gadījumā – pirkuma maksas pārskaitīšanas brīdī banka pārskaita šos līdzekļus kā līdzfinansējumu vai kā daļu no tā.

Būvniecības gadījumā – šie līdzekļi tiek ieskaitīti klienta kontā atbilstoši aizdevuma līgumā minētajiem nosacījumiem. Granta līdzekļus var izmantot tikai bezskaidras naudas norēķiniem, un par granta līdzekļu izmantošanu klientam jāiesniedz atskaite.

Swedbank logo

Jūsu Internet Explorer pārlūkprogramma netiek atbalstīta.

Lūdzu izmantot Google Chrome, Mozilla Firefox vai Microsoft Edge pārlūkprogrammu.

Ar 23.03.2021. Swedbank internetbanka vairs nav pieejama, izmantojot Internet Explorer tīmekļa pārlūkprogrammu.

Tāpat nav iespējams apstiprināt Swedbank maksājumus citās vietnēs, kā arī izmantot Swedbank autentifikāciju, piemēram, latvija.lv.

Turpmāk iesakām izmantot Google Chrome, Mozilla Firefox vai jaunāko Microsoft Edge versiju. Uzziniet, kā uz sava datora uzstādīt kādu no minētajām pārlūkprogrammām, šeit.

С 23.03.2021 Интернет-банк Swedbank недоступен в браузере Internet Explorer.

С помощью Internet Explorer невозможно авторизоваться или осуществлять платежи через Swedbank на сторонних веб-страницах.

Вместо браузера Internet Explorer мы рекомендуем использовать браузеры Google Chrome, Mozilla Firefox или Microsoft Edge. Инструкции по установке упомянутых браузеров можно найти здесь.

From 23.03.2021 Swedbank Internet Bank and Banklink is no longer available using Internet Explorer browser.

It is not possible to authorize or make payments from Swedbank on other web pages using Internet Explorer.

Instead, we suggest using Google Chrome, Mozilla Firefox or the newest version of Microsoft Edge. To find out how to install the suggested browsers, please click here.

Klientu serviss - Инфо и помощь - Customer service: +371 67 444 444

Swedbank
 • Jūsu ierīces operētājsistēma un pārlūkprogramma ir novecojusi un netiek atbalstīta Swedbank internetbankas lietošanai. Aicinām vērsties pie Jums uzticama IT atbalsta, lai saņemtu konsultāciju un veiktu atbilstošu operētājsistēmas un pārlūkprogrammas atjauninājumu.
 • The operating system of your device & your browser are too outdated to be supported by Swedbank Internet Bank. Please, update the operating system & browser or turn to IT specialist for technical help.
 • Ваш браузер или операционная система недостаточно современны для использования в интернет банке Swedbank. Пожалуйста обновите операционную систему и браузер или обратитесь за технической помощью к ИТ специалисту.

Tava internetbankas sesija ir pārtraukta

Drošības nolūkos aizver šo pārlūkprogrammu. Ja vēlies turpināt izmantot internetbanku, pievienojies no jauna.


Patēriņa kredīts ar 0 EUR noformēšanas maksu.

Piesakies līdz 31. jūlijam un saņem īpašo piedāvājumu!

 • Nauda kontā uzreiz pēc līguma parakstīšanas
 • Atmaksā aizdevumu pirms termiņa bez komisijas maksas