Pāriet uz lapas sākumu
PrivātpersonāmUzņēmumiem

Hipotekārais kredīts

Īpašs piedāvājums līdz 31.12.21

Mājokļa iegādei vai būvniecībai

Īpašais piedāvājums: dzīvokļa vērtējums – 0 EUR*. Iegādājoties īpašumu pie mūsu sadarbības partneriem, kredīta noformēšana – 0 EUR un atlaide mājokļa apdrošināšanai.

 • Attālināta kredīta konsultācija un tā piešķiršana
 • Samazini pirmo iemaksu, izmantojot Altum atbalstu
 • Sāc atmaksāt aizdevuma pamatsummu pēc 6 mēnešiem
Kā tikt pie jaunām mājām, ja vēl nav nomaksāts kredīts par esošajām?

* Rīgā un Rīgai piegulošajos novados.

Aizpildi pieteikumu Saņem individuālu konsultāciju Paraksti līgumu attālināti

Hipotekārā kredīta kalkulators

Uzzini savas iespējas

Kopējais ikmēneša maksājums nevar pārsniegt 40% no taviem ikmēneša ienākumiem. Iesakām samazināt izvēlēto kredīta summu vai pagarināt kredīta termiņu. Apgādībā esošie bērni Ja vēlaties aizņemties viens, norādiet savus ikmēneša ienākumus pēc nodokļu nomaksas.

Ja vēlaties aizņemties kopā ar līdzaizņēmēju, norādiet kopējos ikmēneša ienākumus pēc nodokļu nomaksas.
 • Līdzfinansējums, sākot no 15%.
 • Izmantojot Altum garantiju, līdzfinansējums var tikt samazināts līdz 5%.
 • Līdzfinansējums nav obligāts gadījumā, ja tiek ieķīlāts savs īpašums.
Līdzfinansējums, sākot no 15%. Izmantojot Altum garantiju, līdzfinansējums var tikt samazināts līdz 5%. Līdzfinansējums nav obligāts gadījumā, ja tiek ieķīlāts savs īpašums.
Patēriņa kredīts, kredītkarte, overdrafts, kredītlīnija, studiju kredīts un citi īstermiņa kredīti

Apdrošināšana

 • Sākot no  0
 • Sākot no   0
 • Sākot no  0

Kredīts

 • 0
 • 0
 • 0

Hipotekārā kredīta un apdrošināšanas maksājumu aprēķini ir informatīvi un var mainīties pēc pieteikuma aizpildīšanas un visu nepieciešamo datu iesniegšanas. Mājokļa apdrošināšanas un kredītņēmēja bezdarba un darbnespējas apdrošināšanas pakalpojumus sniedz Swedbank P&C Insurance AS un dzīvības apdrošināšanas pakalpojumus sniedz Swedbank Life Insurance SE, kuras Latvijā pārstāv to filiāles un apdrošināšanas aģents Swedbank AS.

 • Jauna mājokļa iegādei.
 • Mājokļa būvniecībai un zemes gabala iegādei.
 • Jauna īpašuma iegādei pirms vecā īpašuma pārdošanas.
 • Pirmā iemaksa no 15%.

Aktuāli! Mājokļa maiņa ir risinājums, ja esošo īpašumu vēlies mainīt pret jaunu vai plašāku.

Aizpildi pieteikumu, ja vēlies:

 • izmantot mājokļa maiņas risinājumu;
 • saņemt papildu summu;
 • pārfinansēt kredītsaistības.

Plašāk par Mājokļa maiņas risinājumu šeit.

 • Citiem lielākiem izdevumiem, ieķīlājot sev piederošu īpašumu.
 • Cita īpašuma (piem., vasarnīcas) iekārtošanai, pārbūvei, renovācijai vai iegādei.
 • Pirmā iemaksa var nebūt obligāta, ja tiek ieķīlāts paša īpašums.

Aizpildīt pieteikumu

 1. Aprēķini savas iespējas.
 2. Ja iegādājies jaunu mājokli pie mūsu nekustamo īpašumu partneriem, noskaidro atlaižu kodu un īpašo piedāvājumu pie izvēlētā uzņēmuma pārstāvja.
 3. Aizpildi pieteikumu internetbankā un saņem konsultāciju.
 4. Saņem savu kredīta piedāvājumu.
 5. Paraksti aizdevuma līgumu un noformē mājokļa apdrošināšanu. Jaunus kredīta darījumus internetbankā var noslēgt no plkst. 7.00 līdz 22.00. Pēc plkst. 22.00 notiek automatizēta dienas laikā noslēgto darījumu datu apkopošana un reģistrēšana un saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likumu nakts laikā līdz plkst. 7.00 aizliegts noslēgt patērētāja kreditēšanas līgumus.
 6. Pēc ķīlas reģistrācijas Zemesgrāmatā banka izsniedz aizdevumu.

Jebkuram īpašumam, kas tiek iegādāts vai ieķīlāts, ir nepieciešams neatkarīga vērtētāja veikts novērtējums.

 • Kredīta summa no 10 000 EUR.
 • Finansējums līdz 85% no nekustamā īpašuma tirgus vērtības.
 • Kredīta termiņš līdz 30 gadiem.
 • Ienākumi vismaz 600 EUR mēnesī pēc nodokļu nomaksas vai vismaz 900 EUR mēnesī kopā ar līdzaizņēmēju.
 • Procentu likmi veido 6 mēnešu Euribor likme un individuāli noteikta pievienotā likme. Ja Euribor likme ir negatīva, tā tiek pielīdzināta nullei.
 • Kredīta atmaksai var izmantot anuitātes vai amortizācijas grafiku. Izvēlies maksājuma datumu, un noteiktajā datumā maksājums tiks automātiski ieturēts no konta.
 • Noformējot kredītu, jārēķinās ar saistītajiem papildu izdevumiem – notāra pakalpojumiem, nekustamā īpašuma vērtējumu, Zemesgrāmatas nodevām u.c.
Hipotekāro kredītu procentu likmes

Saskaņā ar pasaules finanšu uzraudzības iestāžu sniegto informāciju etalonlikmju reformas ietvaros jāaizstāj iepriekš piemērotā LIBOR likme visos līgumos, kuros tā bija atspoguļota. Attiecīgi hipotekārajam kredītam piemērotā Londonas starpbanku tirgus likme jeb LIBOR ir aizstājama ar citu likmi.

Ar klientiem, kuru līgumus ietekmē iepiekš minētās izmaiņas, banka sazināsies individuāli tuvākajā laikā. Ņemot vērā, ka Latvija ir eirozonas valsts, LIBOR likme tiks aizstāta ar EURIBOR (Euro Interbank Offered Rate) likmi, kas ir Eiropas Savienības dalībvalstu starpbanku tirgus kredītu procentu likmju indekss. Jaunā kopējā likme neatstās negatīvu ietekmi uz klienta ikmēneša maksājumu.

Aicinām iepazīties zemāk ar svarīgāko jautājumu un atbilžu apkopojumu.

Jautājumi un atbildes par LIBOR bāzes likmju aizstāšanu

Ņemot vērā, ka Latvija ir eirozonas valsts, LIBOR likme tiks aizstāta ar EURIBOR (Euro Interbank Offered Rate) likmi, kas ir Eiropas Savienības valstu starpbanku tirgus kredītu procentu likmju indekss. Jūsu līgumam attiecīgi tiks piemērots 3, 6 vai 12 mēnešu EURIBOR atkarībā no tā, kāds bāzes likmes periods bija Jūsu iepriekšējai likmei ar LIBOR.

Kredīta kopējā procentu likme sastāv no bankas pievienotās likmes un mainīgās bāzes likmes – Jūsu gadījumā LIBOR likmes. Izmaiņu rezultātā, bankas pievienotā likme netiek mainīta.

Grozījumu veikšanas brīdī, Jūsu kopējā procentu likme nepalielināsies vai pat samazināsies līdz nākamajam bāzes likmes izmaiņu datumam.

Rūpējoties par saviem klientiem, Banka veic visas nepieciešamas darbības, lai likmju izmaiņas neietekmētu negatīvi Jūsu ikmēneša maksājumu. Jaunās likmes piemērošanas rezultātā Jūsu ikmēneša maksājums nepalielināsies, taču jāņem vērā, ka, tāpat kā iepriekšējā LIBOR likme, arī EURIBOR likme mainās un tā ar laiku var pieaugt, kas atbilstoši var atstāt ietekmi uz ikmēneša kredītmaksājumu. Par EURIBOR likmes rādītājiem un izmaiņām visu aktuālo informāciju iespējams noskaidrot šeit: www.emmi-benchmarks.eu/euribor-org/euribor-rates.html

Ar katru klientu, kuru ietekmēs šīs izmaiņas, mēs sazināsimies individuāli. Pēc sarunas ar bankas konsultantu internetbankā Jūs saņemsiet bankas ziņojumu ar līguma grozījumiem. Konsultācijas laikā ar bankas speciālistu vienosimies par grozījumu parakstīšanu attālināti vai klātienē. Līdz ar grozījumu spēkā stāšanos Jums būs pieejams jauns maksājumu grafiks, kuru redzēsiet turpat internetbankā.

N.B.! Bankas konsultants Jums neprasīs izpaust savus autorizācijas līdzekļu numurus vai paroles.

Par līgumu grozījumu sagatavošanu netiks ieturēta komisijas maksa, kā arī Jums nebūs jāveic jebkādas papildu darbības.

Ar līgumu grozījumu spēkā stāšanās brīdi, kā arī pēc līgumu grozījumu aktivizēšanas, ko veic Banka, savā internetbankā ieraudzīsiet jaunu maksājumu grafiku. Konvertācija notiks pēc “Swedbank” AS oficiālā valūtas kursa (USD pret EUR), kas būs spēkā līguma grozījumu aktivizēšanas dienā.

Ņemot vērā, ka normatīvā regulējuma ietvaros izmaiņas attiecas tikai uz LIBOR aizvietošanu un tam sekojošā līguma valūtas izmaiņām (ja Jūsu kredīta valūta nav EUR), pārējie līguma noteikumi paliek nemainīgi.

Mēs augstu vērtējam gan korektu rīcību pret mūsu klientiem, gan pret banku darbību uzraugošajām iestādēm, tādēļ mūsu LIBOR aizstāšanas plāns ir saskaņots gan ar Patērētāju tiesību aizsardzības centru, gan Finanšu un kapitāla tirgus komisiju.

IBOR un pāreja uz alternatīvām bezriska likmēm

Starpbanku tirgus likmes (IBOR) izmanto procentu likmju noteikšanai visa veida līgumos – sākot no aizdevumiem un obligācijām līdz atvasinātajiem instrumentiem. Taču, ņemot vērā, ka IBOR darījumu apjoms ir krities, šo likmju uzticamība ir attiecīgi mazinājusies. Šobrīd globālā mērogā notiek pāreja uz faktiskos darījumos balstītām alternatīvām bezriska likmēm. Swedbank atbalstīs savus klientus visa pārejas posma laikā.

Būtisks iemesls pārejai uz bezriska likmēm ir IBOR uzticamības mazināšanās. Tā kā IBOR darījumu apjoms ir krities, darījumu skaits ir pārāk mazs, lai nodrošinātu objektīvu pamatu IBOR aprēķinam. Attiecīgi IBOR likmes tiek balstītas uz prognozēm, nevis faktiskiem darījumiem, un šādā situācijā rodas bažas par likmju objektivitāti.

Visu bezriska likmju vienojošais faktors ir tas, ka tās ir balstītas faktiskos darījumos un ir retrospektīvas. Vienlaikus tajās arī netiek ņemti vērā termiņi, līdz ar to tām nav kredītriska. Kopumā bezriska atsauces procentu likmes ir uzticamākas par IBOR likmēm.

Starpbanku tirgus likmes (IBOR) ir atsauces likmes, kuru pamatā ir banku savstarpējos aizdevumos piemērotās likmes. Atsauces likmes ir etaloni finanšu līgumu un produktu cenu noteikšanā, un tām ir būtiska nozīme finanšu tirgus pareizā funkcionēšanā. Tuvākajos gados IBOR likmes (piemēram, EUR LIBOR, USD LIBOR, GBO LIBOR, CHF LIBOR utt.) tiks pakāpeniski aizstātas ar bezriska atsauces procentu likmēm (RFR).

Visu bezriska likmju vienojošais faktors ir tas, ka tās ir balstītas faktiskos darījumos un ir retrospektīvas. Vienlaikus tajās arī netiek ņemti vērā termiņi, līdz ar to tām nav kredītriska. Kopumā bezriska atsauces procentu likmes ir uzticamākas par IBOR likmēm.

Taču termiņu struktūras neesamība dēļ šīs jaunās bezriska atsauces procentu likmes ir mazāk piemērotas ilgtermiņa finansējumam privātiem klientiem (piemēram, hipotekārajiem aizdevumiem) – procentu likme mainās katru dienu, nevis 6 vai 12 mēnešu periodā, kā tas ir privāto klientu finansēšanā izmantoto IBOR likmju gadījumā.

Pēc 2007. – 2009. gada globālās finanšu krīzes tika identificēti vairāki IBOR likmju trūkumi. Precīzāk likmju pamatā bija piedalošos banku veikti profesionāli vērtējumi, nevis faktiski darījumi, un pamatojošie darījumu dati reizēm bija nepietiekami. IBOR likmju izmantošana arī ir saistīta ar manipulēšanas risku likmju noteikšanas procesa ietvaros. Attiecīgi šajā periodā samazinājās IBOR likmju uzticamība. Rezultātā valstu uzraudzības iestādes pastiprināja prasības attiecībā uz iekšējās kontroles veikšanu. Vienlaikus tika arī palielināti ar IBOR likmēm saistītie sodi, kā rezultātā bankas aizvien mazāk vēlējās uzņemties atbildību par IBOR likmju izmantošanu.

Pieprasījums pēc bezriska atsauces procentu likmēm sāka palielināties tirgū kopumā, bet jo īpaši atvasināto instrumentu tirgū. Kļuva skaidrs, ka ir jāreformē cenu noteikšanas process, un sākās darbs pie IBOR likmju alternatīvu izstrādes. Starptautiskas atsauces procentu likmju pārskatīšanas rezultātā tika izstrādātas alternatīvas bezriska atsauces procentu likmes.

Atsauces procentu likmju reformu virza tirgus, līdz ar to pārejas īstenošanas ātrums dažādās valstīs atšķiras un jaunās bezriska atsauces procentu likmes var tikt definētas atšķirīgi.

Apvienotās Karalistes Finanšu uzraudzības iestāde (Financial Conduct Authority) ir paziņojusi, ka pēc 2021. gada bankām vairs nebūs obligāti jāiesniedz dati Londonas starpbanku likmes (LIBOR) uzturēšanai, kas nozīmē, ka LIBOR izmantošana pēc 2021. gada tiks pakāpeniski izbeigta.

Eiropas regula par indeksiem, ko izmanto kā etalonus finanšu instrumentos un finanšu līgumos vai ieguldījumu fondu darbības mērīšanai stājās spēkā 2018. gada 1. janvārī, un tā nosaka vienotu satvaru etalonlikmju administrēšanai, ievades datu sniegšanai un etalonlikmju izmantošanai Eiropas Ekonomikas zonā (EEZ). Regulas mērķis ir nodrošināt finanšu līgumos, finanšu instrumentos vai ieguldījumu fondu darbības mērīšanai izmantoto etalonu integritāti ES.

Tā arī paredz attiecīgajos līgumos un vienošanās iekļaut precīzākus alternatīvo risinājumu noteikumus. Alternatīvo risinājumu mērķis ir definēt soļus, kas veicami, lai atrastu un vienotos par alternatīvu etalonu gadījumā, ja sākotnēji noteiktais vairs nav izmantojams vai tiek būtiski mainīts, kā arī rīcību gadījumā, ja nav iespējams vienoties par alternatīvu etalonu.

Cenrādis

Hipotekārie kredīti

Pakalpojums Cena, EUR
Pieteikšana
Kredīta pieteikuma izskatīšana Piesakies internetbankā Bez maksas
Kredīta noformēšana un izsniegšana 1,2% Zelta apkalpošanas klientiem - 1% no kredīta summas
Kredīta noformēšana un izsniegšana, ja nodrošinājums ir depozīts 0,5% Min. 28,00 Kredīta summa ne vairāk kā 98% no depozīta summas, kredīta līguma termiņš vismaz 2 darba dienas īsāks par depozīta līguma termiņu.
Mājokļa tirgus vērtības noteikšana 90,00 - 220,00 Komisijas maksa tiek samazināta par 10,00 EUR, ja vērtējumu var veikt bez izbraukuma klātienē.
Pašreizējās tirgus vērtības noteikšana:
- Dzīvoklim - 90,00
- Vienģimenes dzīvojamai mājai - 180,00
- Apbūves zemes gabalam - 120,00
Nākotnes tirgus vērtības noteikšana:
- Dzīvoklim - 125,00
- Vienģimenes dzīvojamai mājai - 220,00
Swedbank AS vērtējums tiek sagatavots saīsinātā formā un nav paredzēts iesniegšanai citā kredītiestādē, kā arī nav izmantojams citu fizisko un juridisko personu vajadzībām.
Objekta rekonstrukcijas vai celtniecības tāmes izvērtēšana un saskaņošana 55,00 Vērtējamā objekta celtniecības un rekonstrukcijas gadījumā - vienmēr.
Objekta remonta tāmes izvērtēšana un saskaņošana 35,00 Pēc bankas pieprasījuma.
Noteiktās mājokļa tirgus vērtības akceptēšana Bez maksas Ja vērtējis vērtētājs, kurš nav bankas apstiprināto vērtētāju sarakstā.
Lietošana
Procentu likme Tiek noteikta individuāli
Procentu likme kredītam ar depozīta nodrošinājumu 2% Likme tiek pievienota papildus depozīta likmei
Procentu likmes pārskatīšana 1,2%
Ikmēneša maksājuma datuma maiņa Ērtāk internetbankā Bez maksas
Citas izmaiņas kredīta līgumā 150,00 Ņemot vērā līguma izmaiņu veidu, iespējams, būs jānosaka īpašuma tirgus vērtība; par ko tiks ieturēta komisija saskaņā ar Cenrādi.
Izmaiņas kredīta līgumā restrukturizācijas gadījumā 75,00
Līdzekļu izlietojuma būvobjektā izvērtēšana 50,00 - 75,00 Ja kredīts izsniegts īpašuma remontam - 50,00
Ja kredīts izsniegts īpašuma celtniecībai/rekonstrukcijai - 75,00
Celtniecības un rekonstrukcijas gadījumā - vienmēr.
Remonta gadījumā - pēc bankas pieprasījuma.
Standarta izziņa (kredīta atlikums, samaksātie procenti un pamatsumma, kavējumu esamība, kredīta nodrošinājums, piekrišanas, kredīta mērķis) Ērtāk internetbankā Sk. Izziņas, dokumentu pieprasījumi u.c. Ja līgumā nav noteikts citādi.
Cita veida izziņa pēc pieprasījuma Ērtāk internetbankā Sk. Izziņas, dokumentu pieprasījumi u.c.
Kredīta daļēja pirmstermiņa atmaksāšana Ērtāk internetbankā Bez maksas
Slēgšana
Kredīta pirmstermiņa atmaksāšana pilnā apmērā Ērtāk internetbankā Bez maksas Papildus jārēķinās ar izmaksām par notāra pakalpojumiem.
Komisijas maksa par dokumentu sagatavošanu, ja kredīts tiek pārfinansēts uz citu kredītiestādi 426,00

Spēkā no 01.10.2021.

Mazais mājokļa kredīts

Pakalpojums Cena, EUR
Pieteikšana
Kredīta izsniegšana Ērtāk internetbankā 1% no summas; min. 100,00
Lietošana
Procentu likme No 7,9% gadā
Ikmēneša maksājuma datuma vai piesaistītā konta maiņa Izdevīgāk internetbankā 0,00 - 7,00
Citas izmaiņas kredīta līgumā Ērtāk internetbankā 25,00
Kredīta daļēja pirmstermiņa atmaksāšana Ērtāk internetbankā Bez maksas
Slēgšana
Kredīta pirmstermiņa atmaksāšana pilnā apmērā Ērtāk internetbankā Bez maksas

Spēkā no 18.04.2017.

Izmantojot pašapkalpošanās funkciju internetbankā, bez maksas iespējams:

 • mainīt maksājumu datumu;
 • mainīt maksājumu kontu;
 • veikt daļēju vai pilnīgu pirmstermiņa atmaksu.

Kā veikt izmaiņas kredīta līgumā? Noskaties video.

Citos gadījumos (piemēram, pamatsummas atmaksas atlikšanas pieteikšana, atmaksas termiņa pagarināšana, papildu nodrošinājuma maiņa vai atbrīvošana) jāaizpilda pieteikums.

Kādiem kredīta nosacījumiem vēl bez procentu likmes jāpievērš uzmanība?

Uzzināt vairāk

Kā tikt pie jaunām mājām, ja vēl nav nomaksāts kredīts par esošajām?

Uzzināt vairāk

Kam pievērst uzmanību, pērkot dzīvokli vēl nepabeigtā jaunajā projektā?

Uzzināt vairāk

Nekur nav tik labi kā mājās!

Iegādājoties mājokli kādā no mūsu partneru projektiem – īpaši izdevīgi nosacījumi.

 • Nekustamā īpašuma vērtējums bez maksas
 • Hipotekārā kredīta izsniegšana bez maksas
 • Mājokļa apdrošināšanai 25% atlaide*

*Apdrošināšanas piedāvājums spēkā nekustamajiem īpašumiem, kas tiks iegādāti Swedbank hipotekārā kredīta kampaņas ietvaros, apdrošināšanas līgumā iekļaujot arī iedzīves un civiltiesiskās atbildības apdrošināšanu. Atlaide tiks piemērota apdrošināšanas prēmijai 12 mēnešus no līguma spēkā stāšanās brīža. Mājokļa apdrošināšanas pakalpojumu sniedz Swedbank P&C Insurance AS, kuru Latvijā pārstāv Swedbank P&C Insurance AS Latvijas filiāle un apdrošināšanas aģents Swedbank AS. Pirms apdrošināšanas līguma noslēgšanas iepazīstieties ar piedāvājuma nosacījumiem un līguma noteikumiem www.swedbank.lv.

"Dreilinga Mājas", Robežu iela, Rīga

Teritorijā, kas atrodas starp Lubānas ielas un Biķernieku ielas apļveida krustojumiem paralēli Juglas ielai, vairākās kārtās tiek attīstīts vērienīgs dzīvojamo māju projekts.

A klases ēka

"Vertikāles", Dumbrāja iela 29, Rīga

Vertikāles - viens no zaļākajiem un mūsdienīgākajiem jaunajiem projektiem, kurā būs divas ēkas 7 un 13 stāvu augstumā.

A klases ēka

"Fjordi", Ganību dambis 11, Rīga

Andrejsala pēdējos gados ieguvusi jaunu veidolu.

A klases ēka

"Krasta kvartāls", Maskavas iela 192, Rīga

Atbilstošākā mājvieta visiem pilsētnieku dzīvesstila cienītājiem, kuri novērtē iespēju labi pavadīt brīvo laiku, kā arī ērti un ātri nokļūt jebkurā pilsētas daļā.

A klases ēka

"Trebū Home", Kupriču iela, Rīga

Trebū HOME ir jauns, mūsdienīgs dzīvojamās vides koncepts Rīgā, kas veidots, apvienojot visu labai un ērtai dzīvošanai nepieciešamo.

A klases ēka

“Merks Viesturdārzs”, Rūpniecības iela 25, Rīga

“Merks Viesturdāzs” atrodas vienā no šarmantākajām Rīgas vietām – starp Kluso centru, Andrejostu un Viesturdārzu.

"Merks Duntes Zīles", Pededzes iela 3, Rīga

“Merks Duntes Zīles” ir jauns dzīvojamais projekts, kas atradīsies vienā no vismazāk apbūvētajām apkaimēm Rīgā, pie Skanstes apkārtnes.

"Merks Mežpilsēta", Hipokrāta iela 24, Mežciems

“Merks Mežpilsēta” ir jauns dzīvojamais projekts vienā no zaļākajām Rīgas apkaimēm – Mežciemā, kas ir iecienīta dzīves vieta jaunajām ģimenēm.

"Merks Gaiļezera nami", Gaiļezera iela 5, 7, 13, Rīga

“Merks Gaiļezera nami” atrodas vienā no Rīgas zaļākajam apkaimēm – Mežciemā, pašā Gaiļezera krastā.

"SILVAS NAMI", Dzelzavas ielā 110, Rīga

Projekts Silvas nami atrodas Dzelzavas ielā 110. Kompleksu veidos četras vienādas septiņu stāvu ēkas, katrā no tām atrodas 67 standarta klases dzīvokļi un noliktavas personīgo mantu novietošanai.

"Safrāns", Žagatu iela 7

Vietā, kur sastopas trīs Rīgas apkaimes - Žagatu ielā 7, top jauns deviņstāvīgs dzīvojamais nams - Safrāns.

"Green City", Stirnu 38A

Green City – Zaļā pilsēta – ir pilsētas oāze Purvciema tuvākajā galā. Projekta galvenā vērtība – tās ir tavas ērtības.

"ANNAS PARKS", Anniņmuižas bulvāris 19

YIT dzīvokļu komplekss ANNAS PARKS atrodas meža ielokā Imantā, vien 15 minūšu attālumā no Rīgas centra.

"Dzirciema Nams", Eiženijas iela 17

Projekts “Dzirciema nams” atrodas vienā no šarmantākajiem un zaļākajiem Rīgas rajoniem – Dzirciemā, Pārdaugavā.

"Akācijas", Akāciju iela, Rīga

Projektā ir četras deviņstāvu dzīvojamās mājas, kurās izvietoti 216 dzīvokļi ar vienu, divām un trim guļamistabām. Dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari.

"Raunas rezidences", Raunas iela 56, Rīga

Ja tev ir svarīgi, lai tava miera osta – mājas – nebūtu tālu no pilsētas rosības, tad jaunais projekts „Raunas rezidences” piedāvā tieši to.

"Saliena Park Apartments", Līvu iela, Saliena (Piņķi)

Parka apartamenti atrodas Salienā un būs pareizā izvēle, ja meklējat mājokli mierpilnā un drošā vidē.

"Mārupes Nami", Ventas iela 27, Mārupe

Mārupes Nami – kur sastopas lielpilsētas duna un lauku idille!

Harmony Home Teika, Ķeguma iela 39, Rīga

Jaunais projekts "Harmony Home Teika", kas atrodas Rīgā, Ķeguma ielā 39, ir piemērotākā izvēle tiem, kas vēlas dzīvot energoefektīvā jaunā projekta dzīvoklī, vienlaikus baudot privātumu.

"Liepziedi", Briežu iela 9, Rīga

“Liepziedi” ir jauns dzīvokļu projekts Mīlgrāvī, Rīgā. Tas atrodas zaļā vidē, netālu no Mežaparka, Ķīšezera un OZO golfa kluba.

"ERNESTINE", Ernestīnes iela, Rīga

Mūsu 20 dzīvokļu nams, kuru ieskaus Melnsilu, Kapseļu un Slokas ielas, būs ar pazemes auto stāvvietām.

A klases ēka

"Divi krasti", Ķengaraga ielā 8a, Rīga

Divas piecstāvu dzīvojamās mājas minūtes gājienā no Daugavas un Ķengaraga promenādes. Dzīvokļi ir ar pilnu iekšējo apdari. Slēgta teritorija ar autostāvvietu, bērnu rotaļu laukumu un videonovērošanu. Drošas velosipēdu un bērnu ratiņu novietnes.

A klases ēka

"MOHO PARK", Kokneses prospekts 2, Rīga

MOHO PARK (“mo-ho” – “modern homes”) ir jauns, mūsdienīgs divu divpadsmitstāvīgu dzīvojamo māju projekts Mežaparkā, Kokneses prospektā 2.

"Hoffmann Rezidence", Kuģu iela 13, Rīga

Premium dzīvokļi, ko Tu vari atļauties, ar skatu uz Daugavu!

A klases ēka

ZUND City Gardens, Durbes iela 2, Rīga

Vide, kas liks mājās atgriezties ar prieku!

"Elijas Nami", Elijas iela 26

Maskavas priekšpilsētā uzsākta būvniecība jaunam mājokļu projektam, kam dots nosaukums “Elijas Nami”.

A klases ēka

Deglava Gleznotāju rezidence, Augusta Deglava 148

Deglava Gleznotāju rezidence ir šīs apburošās pilsētas vēl neatklātais zaļais nostūris.

Parka Kvartāls, Mazā Stērstu iela 4

“Parka Kvartāls” projektā plānotas četras daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas un katrai no tām būs četri stāvi.

“Mežaparka Rezidences”, Ķelnes iela 1, Rīga

Apbūves zeme, savrupmājas, rindu mājas un dzīvokļi elitārā, zaļā un labiekārtotā vidē, tikai 15 min no pilsētas centra.

A klases ēka

"Felicity Apartments", E. Birznieka-Upīša iela 13, Rīga

Premium klases dzīvokļi Rīgas vēsturiskajā centrā ar privātajiem dārziem un pazemes autostāvvietu.

"LOFTS& ROSEGOLD", Strēlnieku iela 8, Rīga

Unikāls projekts Rīgas pilsētas visrespektablākajā rajonā – Klusajā centrā.

"Nordic Villages", Ādaži, Babīte, Carnikava, Mārupe, Salaspils

Nordic Villages ir labiekārtoti privātmāju ciemati ainaviski skaistās vietās Pierīgā – Ādažos, Babītē, Carnikavā, Mārupē un Salaspilī.

A klases ēka

Lindenholma, Malduguņu iela 10

Lindenholma ir jauna Rīgas pilsētas daļa uz Rīgas un Mārupes robežas, kas piedāvā augstas klases dzīves telpu.

A klases ēka

"Magdelēnas kvartāls", Antonijas iela 17A, Riga

Magdelēnas kvartāls ir vieta, kur viss pakārtots iemītniekiem un viņu labsajūtai.

"Philosophers Residence", Raņķa dambis 34, Rīga

Filozofu rezidence atrodas labiekārtotā 4200 kvadrātmetru plašā teritorijā.

A klases ēka

Baložu iela 9

Vieta, kur būt laimīgiem

"Kr.Barona iela 6", Barona iela 6, Rīga

Īpašums atrodas pašā pilsētas sirdī ar labi attīstītu infrastruktūru un plašu sabiedriskā transporta pieejamību.

"Nordeķu mājas", Slokas iela 86, Rīga

Nordeķu parka klātesamība. Miers. Ērtības. Un vēstures elpa. Moderna arhitektūra, mūsdienu dzīves standarti un augsta būvniecības kvalitāte!

"HARMONIJA", Krapes iela 8

„HARMONIJA” – nams, kurā viss ir ideāli.

Kaukāza iela 14, Rīga

Jaunais projekts vienā no klusākajām Teikas ieliņām.

A klases ēka

"Ezerparka Nami", Rusova iela 7, Rīga

Ezerparka Nami būs ideāla vieta dzīvošanai tiem, kuri novērtē Mežaparka priekšrocības un pilsētas centra tuvumu, kā arī vēlas dzīvot vidē, kas ir piemērota aktīvai atpūtai.

"Dignājas dārzi", Dignājas ielā 1A, Rīga

Jaunajā projektā, kas atrodas tuvajā Ziepniekkalnā, ir pieejami 42 funkcionāla plānojuma dzīvokļi platībā no 34 līdz 89 kvadrātmetriem.

Rezidences Līčukrasti

Jauna koncepta dzīvojamais kvartāls Pierīgā – Rezidences Līčukrasti. Dzīvesvieta, kur tiek apvienots mūsdienīga dzīvesveida prasības, infrastruktūra un daba.

"Riverstone Residence", Ķīpsalas iela 49, Rīga

Jaunajā projektā “Riverstone Residence”, kas atrodas Ķīpsalā, ir pieejami mūsdienīgi, kvalitatīvi un komfortabli dzīvokļi. Dzīvokļi ir ar terasēm vai balkoniem.

Ģenerāļa Radziņa krastmalā 29, Rīga

Renovētajā projektā, kas atrodas tikai dažu minūšu attālumā no Vecrīgas - Ģenerāļa Radziņa krastmalā 29, iegādei tiek piedāvāti 24 gaiši un mājīgi dzīvokļi.

Ūbeļu Nami

Ūbeļu Nami ir jauns daudzdzīvokļu namu projekts Ādažos.

“Ābelītes”, Valmieras apkārtne, Brenguļi

Moderns, A klases energoefektīvs Skandināvu tipa dzīvokļu māju komplekss ārpus pilsētas.

"River Breeze Residence", Kuģu iela 28, Rīga

River Breeze Residence Klīversalā ir unikāls objekts uz pilsētas silueta, kas atrodas Daugavas krastā.

"Park Alley", Pulkveža Brieža iela 35, Rīga

Projekts Park Alley ir piemērots jums, ja meklējat jaunu mājokli un vēlaties dzīvot vidē ar pārdomātu infrastruktūru, kas sniedz drošību un laika ekonomiju.

"Aizkulises", Aleksandra Čaka iela 134, Rīga

Dzīvojamais nams “Aizkulises” ir lieliska izvēle, ja meklējat mūsdienīgu mājokli, jums svarīgs ir laiks un esat aktīvas pilsētas dzīves piekritējs.

"R8 Apartments", Rembates iela 8, Rīga

10 stāvu dzīvojamajā ēkā pieejami vienas, divu, trīs un četru istabu komforta klases dzīvokļi.

"Rēdera Nami", Maskavas iela 48, Rīga

Rēdera nami ir pilnībā renovēts trīs ēku komplekss Daugavas krastā - Maskavas ielā 48. Ēkas kompleksa iekšpagalms labiekārtots ar apstādījumiem, sienu gleznojumu, pergolu, smilšu kasti bērniem un šūpolēm.

"Dreilinga Mājas", Robežu iela, Rīga

Teritorijā, kas atrodas starp Lubānas ielas un Biķernieku ielas apļveida krustojumiem paralēli Juglas ielai, vairākās kārtās tiek attīstīts vērienīgs dzīvojamo māju projekts. Jaunās mājas un dzīvesvieta noteikti patiks ģimenēm, jo to lielākā vērtība būs mierīgā atmosfēra, ko sniegs harmoniska mūsdienu piepilsētas arhitektūra un brīvā daba.

Elīna Dūda
Tālrunis: +371 28695500
E-pasts: elina.duda@bonava.com

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Sadarbībā ar:
"Dreilinga Mājas", Robežu iela, Rīga Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

"Vertikāles", Dumbrāja iela 29, Rīga

Vertikāles - viens no zaļākajiem un mūsdienīgākajiem jaunajiem projektiem, kurā būs divas ēkas 7 un 13 stāvu augstumā. Dzīvokļos paredzēti augstie logi, zemgrīdas apkures sistēma un ventilācijas sistēma ar rekuperāciju, kā arī balkons un personīgā mantu noliktava katram dzīvoklim.

Mareks Gražuls
Tālrunis: +371 27884222
E-pasts: mareks.grazuls@bonava.com

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Projekts atbilst A klases energoefektivitātes standartiem.

Sadarbībā ar:
"Vertikāles", Dumbrāja iela 29, Rīga Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

"Fjordi", Ganību dambis 11, Rīga

Andrejsala pēdējos gados ieguvusi jaunu veidolu. Šeit industriālā vide mijas ar skaistām restorānu terasēm pašā Daugavas krastā, kur izbijušās ostas ēkās iemājojuši vairāki rīdzinieku iecienīti restorāni, piešķirot šai pilsētas daļai kontrastiem bagātu nokrāsu.

Ļubova Avdejeva
Tālrunis: +371 22027333
E-pasts: lubova.avdejeva@bonava.com

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Projekts atbilst A klases energoefektivitātes standartiem.

Sadarbībā ar:
"Fjordi", Ganību dambis 11, Rīga Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

"Krasta kvartāls", Maskavas iela 192, Rīga

Atbilstošākā mājvieta visiem pilsētnieku dzīvesstila cienītājiem, kuri novērtē iespēju labi pavadīt brīvo laiku, kā arī ērti un ātri nokļūt jebkurā pilsētas daļā. Krasta kvartālu paredzēts realizēt vairākās kārtās, piedāvājot pircējiem izvēlēties platības, plānojuma, apdares līmeņa un cenas ziņā sev atbilstošāko mājokli. Norobežotajā teritorijā, kas tiks aprīkota ar modernu videonovērošanas sistēmu, plānots uzbūvēt sešas deviņstāvu ēkas ar 500 dzīvokļiem, kā arī apzaļumot un labiekārtot plašo teritoriju ap mājām. No augšējo stāvu dzīvokļiem jebkurā gadalaikā pavērsies lielisks skats uz Daugavu un pilsētu.

Elīna Dūda
Tālrunis: +371 28695500
E-pasts: elina.duda@bonava.com

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Projekts atbilst A klases energoefektivitātes standartiem.

Sadarbībā ar:
"Krasta kvartāls", Maskavas iela 192, Rīga Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

"Trebū Home", Kupriču iela, Rīga

Trebū HOME ir jauns, mūsdienīgs dzīvojamās vides koncepts Rīgā, kas veidots, apvienojot visu labai un ērtai dzīvošanai nepieciešamo. Te izmantoti moderni tehniskie risinājumi, lai sniegtu iedzīvotājiem klasiskās mājokļa vērtības – komfortu, energoefektivitāti un drošu vidi.

Marina Šablovska
Tālrunis: +371 67846525, +371 28660037
E-pasts: Marina.Sablovska@trebuhome.lv

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Projekts atbilst A klases energoefektivitātes standartiem.

Sadarbībā ar:
"Trebū Home", Kupriču iela, Rīga Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

“Merks Viesturdārzs”, Rūpniecības iela 25, Rīga

“Merks Viesturdāzs” atrodas vienā no šarmantākajām Rīgas vietām – starp Kluso centru, Andrejostu un Viesturdārzu. Jaunajā projektā pieejami ļoti dažādu platību dzīvokļi – no nelieliem studio tipa līdz elegantiem divstāvu apartamentiem ar skatu uz parku. Visi dzīvokļi ir mūsdienīgi un ergonomiski plānoti, tiem ir terases un balkoni, un projekta kvalitāti garantē būvkompānija “Merks”.

Dace Tumšā
Tālrunis: +371 26156165
E-pasts: dace.tumsa@merks.lv

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Projekts atbilst A klases energoefektivitātes standartiem.

Sadarbībā ar:
“Merks Viesturdārzs”, Rūpniecības iela 25, Rīga Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

"Merks Duntes Zīles", Pededzes iela 3, Rīga

“Merks Duntes Zīles” ir jauns dzīvojamais projekts, kas atradīsies vienā no vismazāk apbūvētajām apkaimēm Rīgā, pie Skanstes apkārtnes. Tā ir iecienīta vieta ģimenēm un jaunajiem profesionāļiem Projekta ietvaros ir plānots uzbūvēt divas ēkas, četrstāvu un piecstāvu, ar kopumā 84 dzīvokļiem. Pieejami 2 līdz 4 istabu dzīvokļi ar kopējo platību 40 – 95 m2.

Maija Aņisimova
Tālrunis: +371 26417974
E-pasts: Maija.Anisimova@merks.lv

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Sadarbībā ar:
"Merks Duntes Zīles", Pededzes iela 3, Rīga Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

"Merks Mežpilsēta", Hipokrāta iela 24, Mežciems

“Merks Mežpilsēta” ir jauns dzīvojamais projekts vienā no zaļākajām Rīgas apkaimēm – Mežciemā, kas ir iecienīta dzīves vieta jaunajām ģimenēm. Zemes gabals ir unikālā vietā starp Dreiliņupīti, ko plānots sakopt, un mežu, kur iespējams pastaigāties.

Inese Berga
Tālrunis: +371 25453011
E-pasts: Inese.Berga@merks.lv

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Sadarbībā ar:
"Merks Mežpilsēta", Hipokrāta iela 24, Mežciems Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

"Merks Gaiļezera nami", Gaiļezera iela 5, 7, 13, Rīga

“Merks Gaiļezera nami” atrodas vienā no Rīgas zaļākajam apkaimēm – Mežciemā, pašā Gaiļezera krastā. Sešās deviņu stāvu ēkās izbūvēti mūsdienīgi, energoefektīvi 2–4 istabu dzīvokļi ar plašiem logiem un balkoniem. Teritorijā ierīkoti bērnu rotaļu laukumiņi un uzstādīta īpaša pontonu laipa pastaigām gar ezeru.

Dace Tumšā
Tālrunis: +371 26156165
E-pasts: dace.tumsa@merks.lv

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Sadarbībā ar:
"Merks Gaiļezera nami", Gaiļezera iela 5, 7, 13, Rīga Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

"SILVAS NAMI", Dzelzavas ielā 110, Rīga

Projekts Silvas nami atrodas Dzelzavas ielā 110. Kompleksu veidos četras vienādas septiņu stāvu ēkas, katrā no tām atrodas 67 standarta klases dzīvokļi un noliktavas personīgo mantu novietošanai. Iegādei būs pieejami mūsdienīgi un funkcionāli divu, trīs un četru istabu dzīvokļi ar platību no 41 m2 līdz 73 m2, pilnu apdari, pārdomātiem tehniskajiem risinājumiem un visu nepieciešamo komfortablas dzīves uzsākšanai.

Pārdošanas birojs
Tālrunis: +371 25608080
E-pasts: yitmajas@yit.lv

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Sadarbībā ar:
"SILVAS NAMI", Dzelzavas ielā 110, Rīga Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

"Safrāns", Žagatu iela 7

Vietā, kur sastopas trīs Rīgas apkaimes - Žagatu ielā 7, top jauns deviņstāvīgs dzīvojamais nams - Safrāns. Piedāvājumā mūsdienīgi, funkcionāla plānojuma 2 - 4 istabu mājokļi ar pilnu apdari.

Zane Kaupere
Tālrunis: +371 25608080
E-pasts: zane.kaupere@yit.lv

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Sadarbībā ar:
"Safrāns", Žagatu iela 7 Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

"Green City", Stirnu 38A

Green City – Zaļā pilsēta – ir pilsētas oāze Purvciema tuvākajā galā. Projekta galvenā vērtība – tās ir tavas ērtības. Par to ir padomāts, meklējot labākos, ergonomiskos dzīvokļu plānojumus, radot vīziju par koplietošanas telpām, iekārtojot pagalmu un arī organizējot satiksmi.

Zane Dimanta
Tālrunis: +371 25608080
E-pasts: zane.dimanta@yit.lv

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Sadarbībā ar:
"Green City", Stirnu 38A Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

"ANNAS PARKS", Anniņmuižas bulvāris 19

YIT dzīvokļu komplekss ANNAS PARKS atrodas meža ielokā Imantā, vien 15 minūšu attālumā no Rīgas centra. Tā ir dzīvesvieta, kurā apvienota skandināvu kvalitāte un pārdomāts komforts, kas mijas ar dabas klātesamību. Imantas apkaime tās iedzīvotājiem nodrošina visas galvaspilsētas priekšrocības, kas padara dzīvi baudāmāku.

Zane Kaupere
Tālrunis: +371 25608080
E-pasts: zane.kaupere@yit.lv

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Sadarbībā ar:
"ANNAS PARKS", Anniņmuižas bulvāris 19 Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

"Dzirciema Nams", Eiženijas iela 17

Projekts “Dzirciema nams” atrodas vienā no šarmantākajiem un zaļākajiem Rīgas rajoniem – Dzirciemā, Pārdaugavā. Te satiekas pilsētas ritms ar dabas tuvumu, pārvēršot apkaimi ideāli piemērotu mierpilnai un ērtai dzīvei. Dzirciema nams izvietots salīdzinoši klusajā Eiženijas ielā, taču pavisam netālu atrodas rosīgā Dzirciema iela ar pilsētas sajūtu un iespējam. Ēku veido četru un piecu stāvu korpusi, piedāvājumā divu, trīs, četru, piecu istabu mājokļi. Namā ir divas kāpņu telpas, ēka aprīkota ar liftiem.

Zane Dimanta
Tālrunis: +371 25608080
E-pasts: zane.dimanta@yit.lv

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Sadarbībā ar:
"Dzirciema Nams", Eiženijas iela 17 Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

"Akācijas", Akāciju iela, Rīga

Projektā ir četras deviņstāvu dzīvojamās mājas, kurās izvietoti 216 dzīvokļi ar vienu, divām un trim guļamistabām. Dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari.

Andris Dzirnieks
Tālrunis: +371 27330063
E-pasts: andris.dzirnieks@kbo.lv

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Sadarbībā ar:
"Akācijas", Akāciju iela, Rīga Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

"Raunas rezidences", Raunas iela 56, Rīga

Ja tev ir svarīgi, lai tava miera osta – mājas – nebūtu tālu no pilsētas rosības, tad jaunais projekts „Raunas rezidences” piedāvā tieši to. Tā ir vieta, kur augt un redzēt, kā uzplaukst gan tava, gan tavas pilsētas nākotne.

Voldemārs Siliņš
Tālrunis: +371 29213322
E-pasts: info@tepatgrupa.lv

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Sadarbībā ar:
"Raunas rezidences", Raunas iela 56, Rīga Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

"Saliena Park Apartments", Līvu iela, Saliena (Piņķi)

Parka apartamenti atrodas Salienā un būs pareizā izvēle, ja meklējat mājokli mierpilnā un drošā vidē. Dzīvokļiem plašumu sniedz lielie logi, terases un balkoni, no kuriem paveras skats uz Salienas zaļajiem parkiem. Projektam ir lieliska infrastruktūra, kas ļauj vienlīdz ātri nokļūt gan līdz galvaspilsētai, gan atpūtai netālajā Jūrmalā.

Evita Čentoricka
Tālrunis: +371 67600888, +371 27877000
E-pasts: sales@saliena.eu

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Sadarbībā ar:
"Saliena Park Apartments", Līvu iela, Saliena (Piņķi) Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

"Mārupes Nami", Ventas iela 27, Mārupe

Daudzdzīvokļu projekta Mārupes Nami nosaukums runā pats par sevi – Mārupes tuvums Rīgai, sasniedzamība un augsti attīstīta infrastruktūra nodrošina lieliskus dzīves apstākļus mūsdienīgiem cilvēkiem, kas meklē alternatīvas Rīgas steidzīgajai videi, taču tiecas saglabāt visas lielpilsētas sniegtās priekšrocības.

Līga Zvirbule
Tālrunis: +371 29128428
E-pasts: info@marupenami.lv

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Sadarbībā ar:
"Mārupes Nami", Ventas iela 27, Mārupe Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

Harmony Home Teika, Ķeguma iela 39, Rīga

Jaunais projekts "Harmony Home Teika", kas atrodas Rīgā, Ķeguma ielā 39, ir piemērotākā izvēle tiem, kas vēlas dzīvot energoefektīvā jaunā projekta dzīvoklī, vienlaikus baudot privātumu. Šajā projektā ir tikai viena četru stāvu māja ar 48 dzīvokļiem – ar pusotru, trim, četrām istabām – un pārdomātu ergonomisku plānojumu. Jaunajam projektam ir stiklotas lodžijas, personiska mantu glabātuve, velonovietnes ērtai un organizētai videi. Lielie lifti un platās durvju ailes nodrošina vides pieejamību ģimenēm ar bērnu ratiņiem. "Harmony Home Teika" plānots nodot ekspluatācijā 2022. gada jūlijā.

Anna Ināra Rihtere
Tālrunis: +371 29297626
E-pasts: anna.rihtere@arcoreal.lv

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Sadarbībā ar:
Harmony Home Teika, Ķeguma iela 39, Rīga Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

"Liepziedi", Briežu iela 9, Rīga

“Liepziedi” ir jauns dzīvokļu projekts Mīlgrāvī, Rīgā. Tas atrodas zaļā vidē, netālu no Mežaparka, Ķīšezera un OZO golfa kluba. Tā tiešā tuvumā ir visa kvalitatīvai pilsētas dzīvei nepieciešamā infrastruktūra – sabiedriskais transports, veikali, skola, bērnudārzs un dažādas atpūtas iespējas. Līdz pilsētas centram var ērti nokļūt 15 minūšu laikā. Lai baudītu saulrietu jūrā Vecāķu pludmalē, ir nepieciešamas tikai 20 minūtes.

Anna Ināra Rihtere
Tālrunis: +371 29297626
E-pasts: anna.rihtere@arcoreal.lv

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Sadarbībā ar:
"Liepziedi", Briežu iela 9, Rīga Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

"ERNESTINE", Ernestīnes iela, Rīga

Mūsu 20 dzīvokļu nams, kuru ieskaus Melnsilu, Kapseļu un Slokas ielas, būs ar pazemes auto stāvvietām. Dažu soļu attālumā no projekta ir jau vairākus gadus veiksmīgi attīstītais Kalnciema kvartāls, kurā notiek visdažādākie pasākumi kā darba dienās tā brīvdienās, tomēr tas atrodas pietiekamā attālumā, lai netraucētu mierpilnu dzīvošanu nama iemītniekiem. Attīstītā apkārtnes infrastruktūra piedāvā pilsētas priekšrocības pie ēkas sliekšņa – sabiedriskais transports, vairākas skolas, bērnudārzi, iepirkšanās centri.

Normunds Muskats
Tālrunis: +371 2026 6622
E-pasts: normunds.muskats@eften.lv

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Sadarbībā ar:
"ERNESTINE", Ernestīnes iela, Rīga Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

"Divi krasti", Ķengaraga ielā 8a, Rīga

Divas piecstāvu dzīvojamās mājas minūtes gājienā no Daugavas un Ķengaraga promenādes. Dzīvokļi ir ar pilnu iekšējo apdari. Slēgta teritorija ar autostāvvietu, bērnu rotaļu laukumu un videonovērošanu. Drošas velosipēdu un bērnu ratiņu novietnes.

Oksana Pedele
Tālrunis: +371 27744500
E-pasts: oksana.pedele@kaamos.lv

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Projekts atbilst A klases energoefektivitātes standartiem.

Sadarbībā ar:
"Divi krasti", Ķengaraga ielā 8a, Rīga Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

"MOHO PARK", Kokneses prospekts 2, Rīga

MOHO PARK (“mo-ho” – “modern homes”) ir jauns, mūsdienīgs divu divpadsmitstāvīgu dzīvojamo māju projekts Mežaparkā, Kokneses prospektā 2. Gandrīz nulles enerģijas ēkas ar augstas kvalitātes apdari, zemgrīdas apkuri, rekuperācijas sistēmu katrā dzīvoklī un iestiklotiem balkoniem. Katrā ēkā 2 lifti, uz jumta izvietoti saules paneļi.

Laura Ozola
Tālrunis: +371 24113232
E-pasts: laura.ozola@kaamos.lv

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Projekts atbilst A klases energoefektivitātes standartiem.

Sadarbībā ar:
"MOHO PARK", Kokneses prospekts 2, Rīga Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

"Hoffmann Rezidence", Kuģu iela 13, Rīga

Premium dzīvokļi, ko Tu vari atļauties, ar skatu uz Daugavu! Ērti 1-4 istabu dzīvokļi ar skatu uz Vecrīgu un Daugavu, attīstīta infrastruktūra un tikai 5 minūšu gājiena attālumā no pilsētas centra.

Rolands Purmalis
Tālrunis: +371 29123126
E-pasts: rolands@oneroof.lv

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Sadarbībā ar:
"Hoffmann Rezidence", Kuģu iela 13, Rīga Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

ZUND City Gardens, Durbes iela 2, Rīga

Vide, kas liks mājās atgriezties ar prieku! Komforta klases apartamenti ar teicamu lokācijas vietu.

Daniels Rapoports
Tālrunis: +371 20207057
E-pasts: city@zund.lv

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Projekts atbilst A klases energoefektivitātes standartiem.

Sadarbībā ar:
ZUND City Gardens, Durbes iela 2, Rīga Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

"Elijas Nami", Elijas iela 26

Maskavas priekšpilsētā uzsākta būvniecība jaunam mājokļu projektam, kam dots nosaukums “Elijas Nami”. Iedvesmojoties no apkaimes iespaidīgākās augstceltnes – Latvijas Zinātņu akadēmijas, četras projekta mājas Elijas ielā 26 nosauktas par godu izciliem, visā pasaulē zināmiem zinātniekiem un māksliniekiem, bez kuru radītā pienesuma pasaulei, iespējams, šobrīd mēs dzīvotu pavisam citādi - Leonardo Da Vinči, Alfrēds Nobels, Nikola Tesla, Blēzs Paskāls.

Daniels Rapoports
Tālrunis: +371 20207057
E-pasts: daniels@hausers.lv

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Sadarbībā ar:
"Elijas Nami", Elijas iela 26 Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

Deglava Gleznotāju rezidence, Augusta Deglava 148

Deglava Gleznotāju rezidence ir šīs apburošās pilsētas vēl neatklātais zaļais nostūris. Mēs ar lepnumu stādām jums priekšā mūsu dzīvojamo māju projektu, kuru ieskauj zaļa un sakārtota vide Pļavnieku apkaimē. Iedvesmu šim projektam esam smēlušies no sešiem izciliem gleznotājiem, kas ir mainījuši pasaules skatījumu uz mākslu. Ir pienākusi mūsu kārta radīt brīnišķīgu dzīvojamo vidi, kur jūs varat dzīvot laimīgi un rast mieru. Ēku būvniecība noritēs trijās kārtās. Pirmajās divās ēkās, kopumā būs 152 dažādas platības dzīvokļi ar 1, 2, 3 un 4 istabām, kā arī autostāvvietas, noliktavas un komerctelpas. Gaidām ciemos, lai kopā ar mums dalītos savās nākotnes mājās.

Žanete Balode
Tālrunis: +371 24778822
E-pasts: Zanete@deglavarezidence.lv

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Projekts atbilst A klases energoefektivitātes standartiem.

Sadarbībā ar:
Deglava Gleznotāju rezidence, Augusta Deglava 148 Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

Parka Kvartāls, Mazā Stērstu iela 4

“Parka Kvartāls” projektā plānotas četras daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas un katrai no tām būs četri stāvi, dzīvokļos daudz dabīgās gaismas un privātais dārzs vai balkons, kur baudīt koku sniegto dabas tuvumu, labiekārtoto teritoriju un patīkamu skatu uz apkaimi. Tas ir harmoniska dzīvesveida simbols.

Rolands Purmalis
Tālrunis: +371 29123126
E-pasts: rolands@oneroof.lv

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Sadarbībā ar:
Parka Kvartāls, Mazā Stērstu iela 4 Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

“Mežaparka Rezidences”, Ķelnes iela 1, Rīga

Apbūves zeme, savrupmājas, rindu mājas un dzīvokļi elitārā, zaļā un labiekārtotā vidē, tikai 15 min no pilsētas centra. Projekta apbūves koncepcijas autors ir Andris Kronbergs (ARHIS). Ēku arhitektūru te ir veidojuši tādi Latvijā atzīti arhitekti kā Reinis Liepiņš un Gatis Didrihsons, kā arī ASV arhitekts Vladimirs Arsene (Westfourth Architecture).

Oksana Dmitrijeva
Tālrunis: +371 28660033
E-pasts: oksana.dmitrijeva@domuss.lv

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Sadarbībā ar:
“Mežaparka Rezidences”, Ķelnes iela 1, Rīga Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

"Felicity Apartments", E. Birznieka-Upīša iela 13, Rīga

Premium klases dzīvokļi Rīgas vēsturiskajā centrā ar privātajiem dārziem un pazemes autostāvvietu. Tā ir vienīgā dzīvojamā ēka Baltijā, kurai piešķirts prestižais ilgtspējas sertifikāts BREEAM, apliecinot nama augsto energoefektivitāti, kvalitāti un komfortu.

Oksana Dmitrijeva
Tālrunis: +371 28660033
E-pasts: oksana.dmitrijeva@domuss.lv

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Projekts atbilst A klases energoefektivitātes standartiem.

Sadarbībā ar:
"Felicity Apartments", E. Birznieka-Upīša iela 13, Rīga Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

"LOFTS& ROSEGOLD", Strēlnieku iela 8, Rīga

Unikāls projekts Rīgas pilsētas visrespektablākajā rajonā – Klusajā centrā. Projekts sastāv no jaunas 7-stāvu daudzdzīvokļu ēkas ar 75 dzīvokļiem un arhitektūras pieminekļa četrstāvu ēkas, kas ierakstīta UNESCO mantojuma reģistrā - šajā ēkā ir vairākas izkārtojuma koncepcijas. Viena no tām ir sadalīšana Loft stila dzīvokļos Abas ēkas savienotas ar stikla galeriju.

Jānis Mednis
Tālrunis: +371 67885593
E-pasts: jm@rvlc.lv

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Sadarbībā ar:
"LOFTS& ROSEGOLD", Strēlnieku iela 8, Rīga Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

"Nordic Villages", Ādaži, Babīte, Carnikava, Mārupe, Salaspils

Nordic Villages ir labiekārtoti privātmāju ciemati ainaviski skaistās vietās Pierīgā – Ādažos, Babītē, Carnikavā, Mārupē un Salaspilī. Ir iespēja iegādāties jau gatavas mājas vai zemi ar visām komunikācijām un pēc tam būvēt pašam, vai pasūtīt mājas būvniecību, izvēloties kādu no piedāvātajiem māju projektiem. Visos ciematos ir pilsētas komunikācijas, centralizēta ūdensapgāde, asfaltētas un apgaismotas ielas, laba sociālā infrastruktūra, ērta satiksme.

Jānis Ozols
Tālrunis: +371 22008870
E-pasts: janis.ozols@domuss.lv

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Sadarbībā ar:
"Nordic Villages", Ādaži, Babīte, Carnikava, Mārupe, Salaspils Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

Lindenholma, Malduguņu iela 10

Lindenholma ir jauna Rīgas pilsētas daļa uz Rīgas un Mārupes robežas, kas piedāvā augstas klases dzīves telpu. Jauns dzīvojamais kvartāls Rīgas pieprasītākajā rajonā, kur baudīt līdzsvaru starp pilsētas ērtībām un zaļu apkārtējo vidi, kustību un mieru, kā arī lielisku infrastruktūru.

Anna Vaskāne
Tālrunis: +371 26338833
E-pasts: anna.vaskane@vastint.eu

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Projekts atbilst A klases energoefektivitātes standartiem.

Sadarbībā ar:
Lindenholma, Malduguņu iela 10 Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

"Magdelēnas kvartāls", Antonijas iela 17A, Riga

Magdelēnas kvartāls ir vieta, kur viss pakārtots iemītniekiem un viņu labsajūtai. Ar racionāliem plānojumiem, lai nav nekā lieka, bet visam nepieciešamajam pietiek. Ar dabiskās gaismas pārpilnību. Ar patīkamu un viegli uzturamu vidi gan iekštelpās, gan ārtelpās. Un plašu zaļo dārzu bez automašīnām. Magdelēnas kvartāla pirmās kārtas augsto kvalitāti apliecina iegūtie apbalvojumi: “Labākais komercobjekts” nominācijā “Ilgtspējīgākais projekts Latvijā 2017”, 1. vieta nominācijā “Jauna dzīvojamā ēka” konkursā “Latvijas Būvniecības gada balva 2018” un 1. vieta nominācijā “Dzīvojamā jaunbūve” konkursā “Gada labākā būve Latvijā 2018”.

Anna Vaskāne
Tālrunis: +371 2633 8833
E-pasts: anna.vaskane@vastint.eu

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Projekts atbilst A klases energoefektivitātes standartiem.

Sadarbībā ar:
"Magdelēnas kvartāls", Antonijas iela 17A, Riga Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

"Philosophers Residence", Raņķa dambis 34, Rīga

Filozofu rezidence atrodas labiekārtotā 4200 kvadrātmetru plašā teritorijā. Projektā ir 115 dzīvokļi, divas dzīvokļu ēkas (22 stāvu un 23 stāvu), ko savieno pazemes stāvvieta 121 automobilim. Filozofu rezidence - tie ir vienreizēji skati no panorāmu logiem, balkoniem un terasēm uz Daugavu, Vecrīgu un zaļo Ķīpsalu, kā arī ērts projekta izvietojums - pilsētas centrā, kas vienlaikus ir pasargāts no steigas un trokšņiem.

Jānis Mednis
Tālrunis: +371 25446355
E-pasts: jm@rvlc.lv

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Sadarbībā ar:
"Philosophers Residence", Raņķa dambis 34, Rīga Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

Baložu iela 9

Pārdaugavas vēsturiskās elpas un mierpilno noskaņu ieskauta slejas 3stāvu māja ar 18 mājīgiem dzīvokļiem, kur katrs dzīvoklis ir veidots tā, lai tā iedzīvotājs justos piederīgs un laimīgs. Baložu 9 savu māju sajūtu atradīs gan tie, kam patīk dzīvot vienatnē, gan pāri un ģimenes ar bērniem.

Elīna Ozola
Tālrunis: +371 2922 4774
E-pasts: elina@hepsor.lv

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Projekts atbilst A klases energoefektivitātes standartiem.

Sadarbībā ar:
Baložu iela 9 Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

"Kr.Barona iela 6", Barona iela 6, Rīga

Īpašums atrodas pašā pilsētas sirdī ar labi attīstītu infrastruktūru un plašu sabiedriskā transporta pieejamību. Tikai dažu minūšu attālumā atrodas Vecrīga, pilsētas labākie restorāni un kultūras vietas, kā arī skaistākie Rīgas parki. Ēkā ir tikai 12 dzīvokļu, ar dažādu platību no 33 kv.m līdz 142 kv.m. Dzīvokļu griestu augstums ir no 2.9m līdz 3,5m.

Laura Semjonova
Tālrunis: +371 26669985
E-pasts: laura.semjonova@riverproperties.lv

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Sadarbībā ar:
"Kr.Barona iela 6", Barona iela 6, Rīga Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

"Nordeķu mājas", Slokas iela 86, Rīga

Nordeķu parka klātesamība. Miers. Ērtības. Un vēstures elpa. Moderna arhitektūra, mūsdienu dzīves standarti un augsta būvniecības kvalitāte! Trīsstāvu dzīvojamā māja, kurā ir tikai 20 dzīvokļi, veido privātu, mierpilnu un ērtu noskaņu.

Paula Liniņa
Tālrunis: +371 29712000
E-pasts: info@nordekumajas.lv

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Sadarbībā ar:
"Nordeķu mājas", Slokas iela 86, Rīga Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

"HARMONIJA", Krapes iela 8

„HARMONIJA” – nams, kurā viss ir ideāli. Šeit tu dzīvo, elpojot priežu meža gaisu, un smelies iedvesmu, pastaigājoties pa zaļo Mežaparku vai spēlējot golfu. Šeit tu pilnveidojies un audz. Dzīvojamais komplekss uzbūvēts vietā, kas dāvās spēku un enerģiju arvien jauniem sasniegumiem.

Vera Zolotuhina
Tālrunis: +371 26148011
E-pasts: info@harmonymaja.lv

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Sadarbībā ar:
"HARMONIJA", Krapes iela 8 Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

Kaukāza iela 14, Rīga

Jaunais projekts vienā no klusākajām Teikas ieliņām.

Jurijs Prudņikovs
Tālrunis: +371 25433548
E-pasts: jurijs@arxbaltic.lv

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Sadarbībā ar:
Kaukāza iela 14, Rīga Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

"Ezerparka Nami", Rusova iela 7, Rīga

Ezerparka Nami būs ideāla vieta dzīvošanai tiem, kuri novērtē Mežaparka priekšrocības un pilsēta centra tuvumu, kā arī vēlas dzīvot vidē, kas ir piemērota aktīvai atpūtai.

Žanete Balode
Tālrunis: +371 28672407
E-pasts: zanete@neweurope.lv

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Projekts atbilst A klases energoefektivitātes standartiem.

Sadarbībā ar:
"Ezerparka Nami", Rusova iela 7, Rīga Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

"Dignājas dārzi", Dignājas ielā 1A, Rīga

Jaunajā projektā, kas atrodas tuvajā Ziepniekkalnā, ir pieejami 42 funkcionāla plānojuma dzīvokļi platībā no 34 līdz 89 kvadrātmetriem. Visos dzīvokļos veikta pilna iekšējā apdare. Pirmā stāva dzīvokļus papildina piemājas dārzi.

Jeļena Miheļsone
Tālrunis: +371 28905333
E-pasts: jelena.mihelsone@april-properties.lv

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Sadarbībā ar:
"Dignājas dārzi", Dignājas ielā 1A, Rīga Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

Rezidences Līčukrasti

Jauna koncepta dzīvojamais kvartāls Pierīgā – Rezidences Līčukrasti. Dzīvesvieta, kur tiek apvienots mūsdienīga dzīvesveida prasības, infrastruktūra un daba.

Kristīne Dubane
Tālrunis: +371 2823 2007
E-pasts: Kristine.dubane@licukrasti.lv

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Sadarbībā ar:
Rezidences Līčukrasti Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

"Riverstone Residence", Ķīpsalas iela 49, Rīga

Jaunajā projektā “Riverstone Residence”, kas atrodas Ķīpsalā, ir pieejami mūsdienīgi, kvalitatīvi un komfortabli dzīvokļi. Dzīvokļi ir ar terasēm vai balkoniem.

Zane Kaupere
Tālrunis: +371 26310633
E-pasts: zane.kaupere@yit.lv

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Sadarbībā ar:
"Riverstone Residence", Ķīpsalas iela 49, Rīga
 • –100%
 • www.yit.lv
Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

Ģenerāļa Radziņa krastmalā 29, Rīga

Renovētajā projektā, kas atrodas tikai dažu minūšu attālumā no Vecrīgas - Ģenerāļa Radziņa krastmalā 29, iegādei tiek piedāvāti 24 gaiši un mājīgi dzīvokļi. Sešstāvu ēkā ir pieejami dzīvokļi platībā no 67 līdz 95 kvadrātmetriem. Visos dzīvokļos ir saglabātas oriģinālas dēļu grīdas, durvis, Ulmaņlaiku radiatori, bet dizainā lieliski izceļas ķieģeļu atsegumu fragmenti.

Dzintars Bērziņš
Tālrunis: +371 26137222
E-pasts: dzintars@137.lv

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Sadarbībā ar:
Ģenerāļa Radziņa krastmalā 29, Rīga Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

Ūbeļu Nami

Ūbeļu Nami ir jauns daudzdzīvokļu namu projekts Ādažos. Rīgas tuvums, saikne ar dabu un izcili attīstīta infrastruktūra veido Ādažus par pievilcīgu mājvietu jauniem cilvēkiem, ģimenēm ar bērniem un tiem, kas Ādažus izvēlējušies par savām mājām. Visi dzīvokļi Ūbeļu Namos tiks piedāvāti pārdošanā ar pilnu iekšējo apdari.

Ginta Brigmane
Tālrunis: +371 2022 0056
E-pasts: ginta@vestabalt.lv

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Sadarbībā ar:
Ūbeļu Nami Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

“Ābelītes”, Valmieras apkārtne, Brenguļi

Moderns, A klases energoefektīvs Skandināvu tipa dzīvokļu māju komplekss ārpus pilsētas. Plašas un pārdomātas sadzīves telpas, lieli logi, laba ventilācija, bez ierastām kāpņu telpām - viss ērtai un kvalitatīvai dzīvošanai.

Diāna Stabliniece
Tālrunis: +371 28810585
E-pasts: info@ltdcarling.com

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Sadarbībā ar:
“Ābelītes”, Valmieras apkārtne, Brenguļi Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

"River Breeze Residence", Kuģu iela 28, Rīga

River Breeze Residence Klīversalā ir unikāls objekts uz pilsētas silueta, kas atrodas Daugavas krastā. Augstākās klases dzīvokļi sniedz skatu uz Vecrīgas panorāmu un torņiem. Lai arī projekts atrodas tieši Rīgas sirdī, tas rada sajūtu, it kā dzīvotu klusā, zaļā dārza pilsētā. River Breeze Residence ir unikāls mājoklis tiem, kuri novērtē augstu kvalitāti, modernu arhitektūru un pārdomātu zaļu vidi dzīvošanai labākajā vietā.

Una Pilmane
Tālrunis: +371 22084598
E-pasts: una@prokapital.lv

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Sadarbībā ar:
"River Breeze Residence", Kuģu iela 28, Rīga Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

"Park Alley", Pulkveža Brieža iela 35, Rīga

Projekts Park Alley ir piemērots jums, ja meklējat jaunu mājokli un vēlaties dzīvot vidē ar pārdomātu infrastruktūru, kas sniedz drošību un laika ekonomiju.

Valters Durevskis
Tālrunis: +371 27276869
E-pasts: valters@nvel.lv

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Sadarbībā ar:
"Park Alley", Pulkveža Brieža iela 35, Rīga Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

"Aizkulises", Aleksandra Čaka iela 134, Rīga

Dzīvojamais nams “Aizkulises” ir lieliska izvēle, ja meklējat mūsdienīgu mājokli, jums svarīgs ir laiks un esat aktīvas pilsētas dzīves piekritējs. Projekts atrodas Rīgas centrā – A. Čaka ielā 134 – ar brīnišķīgu skatu uz pilsētu un labiekārtotu iekšējo pagalmu.

Polīna Lozovska
Tālrunis: +371 20028128
E-pasts: sales@aizkulises.lv

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Sadarbībā ar:
"Aizkulises", Aleksandra Čaka iela 134, Rīga Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

"R8 Apartments", Rembates iela 8, Rīga

10 stāvu dzīvojamajā ēkā pieejami vienas, divu, trīs un četru istabu komforta klases dzīvokļi. Teritorija norobežota ar sētu un dzīvžogu. Automātiskie iebraukšanas vārti, vārtiņi. Teritorijā atrodas divu līmeņu autostāvvieta, bērnu laukums, kā arī novietne individuālā inventāra uzglabāšanai.

Laura Berkovica
Tālrunis: +371 26535040
E-pasts: laura.berkovica@vitrum-mt.lv

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Sadarbībā ar:
"R8 Apartments", Rembates iela 8, Rīga Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

"Rēdera Nami", Maskavas iela 48, Rīga

Rēdera nami ir pilnībā renovēts trīs ēku komplekss Daugavas krastā - Maskavas ielā 48. Ēkas kompleksa iekšpagalms labiekārtots ar apstādījumiem, sienu gleznojumu, pergolu, smilšu kasti bērniem un šūpolēm. Mājas jaunajiem iemītniekiem tiek piedāvāta bezmaksas iespēja izmantot darba un sapulču, tikšanās, lekciju un semināru telpas. Funkcionāli izplānotie dzīvokļi var lepoties ar augstvērtīgu interjeru, kas veidots no dabīgiem apdares materiāliem - kvalitatīvi ieklātu 3 slāņu parketu, “Villeroy boch”, ”Laufen” un “Grohe” santehniku, akmens masas flīzēm un finierētām durvīm.

Amela Al-Asbahi
Tālrunis: +371 29240934
E-pasts: amela@hanzasnami.lv

 • 100% atlaide aizdevuma izsniegšanas maksai.
 • Bezmaksas vērtējums.
 • Lai saņemtu īpašus hipotekārā kredīta nosacījumus, aizpildot pieteikuma formu izmanto atlaižu kodu.

Sadarbībā ar:
"Rēdera Nami", Maskavas iela 48, Rīga Uzzini savas iespējasAizpildīt pieteikumu

Īpašumam, kurš tiek ieķīlāts, ir nepieciešams vērtējums, ko veicis sertificēts nekustamā īpašuma vērtētājs. Vērtējumā jābūt norādītam, ka tas ir sagatavots aizdevuma nodrošinājumam un paredzēts iesniegšanai Swedbank.

Novērtēt nekustamo īpašumu iespējams pie Swedbank akceptētiem nekustamā īpašuma vērtētājiem. Saņemot vērtējumus no sarakstā neiekļautām vērtēšanas kompānijām, Swedbank pārbaudīs vērtības atbilstību tirgus situācijai un Latvijas Vērtēšanas Standartam LVS-401.

Swedbank var pārskatīt jebkuru saņemto ārējo vērtējumu (arī no akceptētā vērtētāja) un attiecīgi koriģēt tajā norādīto tirgus vērtību, ja tā nav balstīta uz pamatotiem pieņēmumiem un neatspoguļo tirgus situāciju vērtēšanas brīdī.

Akceptētie nekustamā īpašuma vērtētāji

Kompānija Adrese Telefons Vērtējamā objekta veids/ierobežojumi
RE eksperts Ernestīnes iela 12, Rīga 67544380, 26683829 Visa veida objektu vērtēšana
Latio Krišjāņa Valdemāra iela 8, Rīga 67032300 Visa veida objektu vērtēšana
Colliers International Advisor Satekles iela 2B - 512, Rīga 67783333 Visa veida objektu vērtēšana
Newsec Valuations LV Vesetas iela 7, Rīga 67508400 Visa veida objektu vērtēšana
Arco Real Estate Blaumaņa iela 5a-1, Rīga 67365555 Komerciālu NĪ vērtēšana ar tirgus vērtību līdz 300 000 EUR
Mājokļu vērtēšana ar tirgus vērtību līdz 200 000 EUR
Pārējos gadījumus – ar bankas saskaņojumu.
Eiroeksperts Krišjāņa Valdemāra iela 20-9, Rīga 67365999 Mājokļu vērtēšana
Nira Fonds Brīvības iela 73-1, Rīga 67216678, 27011887 Mājokļu vērtēšana
Ober Haus Vērtēšanas serviss Gustava Zemgales gatve 76, Rīga 29557121, 67284544 Mājokļu vērtēšana
VCG Ekspertu grupa Kr. Barona iela 31, Rīga 29722989, 67229008 Mājokļu vērtēšana
Jelgava 29543033, 63082556 Mājokļu vērtēšana
Langes pils Dzirnavu iela 31-1, Rīga 67505676 Mājokļu vērtēšana ar tirgus vērtību līdz 100 000 EUR
Pārējos gadījumus – ar bankas saskaņojumu
Vestabalt Pulkveža Brieža iela 15, Rīga 67225555, 67323600 Mājokļu vērtēšana ar tirgus vērtību līdz 100 000 EUR
Pārējos gadījumus – ar bankas saskaņojumu
Vindeks Lāčplēša iela 14, Rīga 67285403, 29235485 Mājokļu vērtēšana ar tirgus vērtību līdz 100 000 EUR
Pārējos gadījumus – ar bankas saskaņojumu

Vienkārši, ērti un ātri novērtēt īpašumu jūs varat, uzticot to Swedbank vērtētājiem. Swedbank vērtējumi tiek sagatavoti saīsinātā formā un nav paredzēti iesniegšanai citās kredītiestādēs, kā arī nav izmantojami citu fizisku un juridisku personu vajadzībām. Komisijas maksa par Swedbank vērtējumiem tiek ieturēta atbilstoši bankas apstiprinātajam cenrādim.

Par iespējām iegūt Swedbank nekustamā īpašuma novērtējumu vaicājiet savam finanšu konsultantam!

Aizdevums, kas paredzēts privātmājas energoefektivitātes uzlabošanai.

Piedāvājums!

Mazais mājokļa kredīts ir jauns un vienkāršs risinājums, ja vēlaties iegādāties īpašumu vai plānojat nopietnu remontu un labiekārtošanas darbus savā īpašumā līdz 20 000 EUR.

Ar mājokļa apdrošināšanu mājoklis ir pasargāts gan no ikdienas ķibelēm, gan nopietnākiem riskiem.

Apdrošināšana, kas palīdzēs atmaksāt kredītu, ja zaudēsiet darbu vai iestāsies darbnespēja.

Altum piedāvā vairākas valsts atbalsta programmas: Ģimenēm ar bērniem, Jaunajiem speciālistiem un Programmu “Balsts”.

Swedbank akceptētie nekustamā īpašuma vērtētāji

Īpašumam, kurš tiek ieķīlāts, ir nepieciešams vērtējums, ko veicis sertificēts nekustamā īpašuma vērtētājs. Vērtējumā jābūt norādītam, ka tas ir sagatavots aizdevuma nodrošinājumam un paredzēts iesniegšanai Swedbank.

Novērtēt nekustamo īpašumu iespējams pie Swedbank akceptētiem nekustamā īpašuma vērtētājiem. Saņemot vērtējumus no sarakstā neiekļautām vērtēšanas kompānijām, Swedbank pārbaudīs vērtības atbilstību tirgus situācijai un Latvijas Vērtēšanas Standartam LVS-401.

Swedbank var pārskatīt jebkuru saņemto ārējo vērtējumu (arī no akceptētā vērtētāja) un attiecīgi koriģēt tajā norādīto tirgus vērtību, ja tā nav balstīta uz pamatotiem pieņēmumiem un neatspoguļo tirgus situāciju vērtēšanas brīdī.

Akceptētie nekustamā īpašuma vērtētāji

Kompānija Adrese Telefons Vērtējamā objekta veids/ierobežojumi
RE eksperts Ernestīnes iela 12, Rīga 67544380, 26683829 Visa veida objektu vērtēšana
Latio Krišjāņa Valdemāra iela 8, Rīga 67032300 Visa veida objektu vērtēšana
Colliers International Advisor Satekles iela 2B - 512, Rīga 67783333 Visa veida objektu vērtēšana
Newsec Valuations LV Vesetas iela 7, Rīga 67508400 Visa veida objektu vērtēšana
Arco Real Estate Blaumaņa iela 5a-1, Rīga 67365555 Komerciālu NĪ vērtēšana ar tirgus vērtību līdz 300 000 EUR
Mājokļu vērtēšana ar tirgus vērtību līdz 200 000 EUR
Pārējos gadījumus – ar bankas saskaņojumu.
Eiroeksperts Krišjāņa Valdemāra iela 20-9, Rīga 67365999 Mājokļu vērtēšana
Nira Fonds Brīvības iela 73-1, Rīga 67216678, 27011887 Mājokļu vērtēšana
Ober Haus Vērtēšanas serviss Gustava Zemgales gatve 76, Rīga 29557121, 67284544 Mājokļu vērtēšana
VCG Ekspertu grupa Kr. Barona iela 31, Rīga 29722989, 67229008 Mājokļu vērtēšana
Jelgava 29543033, 63082556 Mājokļu vērtēšana
Langes pils Dzirnavu iela 31-1, Rīga 67505676 Mājokļu vērtēšana ar tirgus vērtību līdz 100 000 EUR
Pārējos gadījumus – ar bankas saskaņojumu
Vestabalt Pulkveža Brieža iela 15, Rīga 67225555, 67323600 Mājokļu vērtēšana ar tirgus vērtību līdz 100 000 EUR
Pārējos gadījumus – ar bankas saskaņojumu
Vindeks Lāčplēša iela 14, Rīga 67285403, 29235485 Mājokļu vērtēšana ar tirgus vērtību līdz 100 000 EUR
Pārējos gadījumus – ar bankas saskaņojumu

Vienkārši, ērti un ātri novērtēt īpašumu jūs varat, uzticot to Swedbank vērtētājiem. Swedbank vērtējumi tiek sagatavoti saīsinātā formā un nav paredzēti iesniegšanai citās kredītiestādēs, kā arī nav izmantojami citu fizisku un juridisku personu vajadzībām. Komisijas maksa par Swedbank vērtējumiem tiek ieturēta atbilstoši bankas apstiprinātajam cenrādim.

Par iespējām iegūt Swedbank nekustamā īpašuma novērtējumu vaicājiet savam finanšu konsultantam!

Mājokļa kredīts ar valsts atbalstu ģimenēm ar bērniem

Ja jūs esat bērniņa gaidībās vai jums jau apgādībā ir vismaz viens bērns līdz 23 gadu vecumam, ar kuru dzīvojat kopā, un jūs plānojat mājokļa iegādi vai būvniecību līdz 250 000 EUR, piesakieties aizdevumam ar valsts atbalstu.

Garantijas apmērs ir atkarīgs no bērnu skaita ģimenē, tajā skaitā arī gaidāmo bērnu.

 1. Ja ģimenē ir 1 bērns, garantija ir 10%, bet ne vairāk kā 10 000 EUR.
 2. Ja ģimenē ir 2 bērni, garantija ir 10–15%, bet ne vairāk kā 15 000 EUR.
 3. Ja ģimenē ir 3 bērni, garantija ir 10–20%, bet ne vairāk kā 20 000 EUR.
 4. Ja ģimenē ir 4 un vairāk bērnu, garantija ir 10–30%, bet ne vairāk kā 30 000 EUR.
 5. Ja jūs iegādājieties A klases energoefektīvu mājokli vai gandrīz nulles enerģijas patēriņa mājokli, garantijas apmēru ir iespējams palielināt par 5%.
 6. Ja esat jau iepriekš izmantojis Altum garantiju, to varat darīt atkārtoti, ja:
  • pēc pirmās garantijas saņemšanas ir pagājuši vismaz 3 gadi;
  • garantija jau ir dzēsta;
  • bērnu skaits ģimenē ir palielinājies kopš pirmās garantijas saņemšanas.

Mājokļu garantiju programma ģimenēm ar bērniem – Infografika.

 • Regulāri ikmēneša ienākumi.
 • Pozitīva kredītvēsture.
 • Apjoms – līdz 95% no īpašuma tirgus vērtības.
 • Termiņš – līdz 30 gadiem.
 • Nodrošinājums – nekustamais īpašums, kas tiek pirkts vai būvēts.
 • ALTUM komisija par galvojuma piešķiršanu – 2,5% no galvojuma apmēra (1% līguma grozījumu gadījumā).
 • Nosacījumi celtniecības aizdevumam – nepieciešama tāme un būvatļauja; aizdevums tiek izsniegts pa daļām; pirms katras aizdevuma daļas izsniegšanas Swedbank pārstāvis veiks objekta apsekošanu.
 1. Aizpildiet pieteikumu un mēs informēsim par nepieciešamo papildu dokumentu iesniegšanu.
 2. Banka pieņem lēmumu par aizdevuma piešķiršanu un paziņo ALTUM.
 3. ALTUM pieņem lēmumu par galvojuma piešķiršanu.
 4. Apmaksājiet ALTUM komisiju 2,5% apmērā no garantijas summas.
 5. Parakstiet līgumu ar banku.
 6. ALTUM sagatavo garantijas līgumu bankai.

Mājokļa kredīts ar valsts atbalstu Jauniem speciālistiem

Ja esi jauns speciālists vecumā no 18 līdz 35 gadiem un plāno iegādāties nekustamo īpašumu, piesakies mājokļu garantiju programmai un saņem līdzfinansējumu mājokļa iegādei.

 • Regulāri ikmēneša ienākumi, sākot ar 600 EUR (ar līdzaizņēmēju – 800).
 • Pozitīva kredītvēsture.
 • Apjoms – līdz 95% no īpašuma tirgus vērtības.
 • Termiņš – līdz 30 gadiem.
 • Nodrošinājums – nekustamais īpašums, kas tiek pirkts, vai būvēts.
 • ALTUM komisija par galvojuma piešķiršanu – 4,8% no galvojuma apmēra (1% līguma grozījumu gadījumā).
 • Nosacījumi celtniecības aizdevumam – nepieciešama tāme un būvatļauja; aizdevums tiek izsniegts pa daļām; pirms katras aizdevuma daļas izsniegšanas Swedbank pārstāvis veiks objekta apsekošanu.
 1. Aizpildiet pieteikumu un iesniedziet nepieciešamos dokumentus.
 2. Banka pieņem lēmumu par aizdevuma piešķiršanu un paziņo ALTUM.
 3. ALTUM pieņem lēmumu par garantijas piešķiršanu.
 4. Apmaksājiet ALTUM komisiju 4,8% apmērā no garantijas summas par pirmo periodu.
 5. Parakstiet līgumu ar banku.
 6. ALTUM sagatavo garantijas līgumu bankai.

Kredīts celtniecībai

Swedbank piedāvā ērtāko risinājumu mājokļa celtniecībai, remontam vai rekonstrukcijai.

Aptuvenās būvniecības izmaksas aprēķini šeit.

 • Banka izvērtē celtniecības izmaksu atbilstību veicamajiem darbiem
 • Finansējuma apmērs līdz 85% no nākotnes vērtības (ir iespēja piesaistīt Altum garantiju)
 • Kopā ar klientu banka saskaņo aizdevuma izmaksas sadalījumu
 • Tiek izsniegts kredīts 70% apmērā no īpašuma pašreizējās vērtības (kā aizdevuma pirmā daļa)
 • Atlikušās aizdevuma daļas tiek izsniegtas pēc iepriekš izsniegtās daļas un klienta ieguldījuma.

Papildu dokumenti, kas jāiesniedz:

 • Celtniecības izmaksu tāme
 • Projekts vai tā skice
 • Īpašuma nākotnes vērtība
 • Noskaidro savas iespējas vai piesakies mājas būvniecības kredītam šeit
 • Izvērtē, cik liela māja tev ir nepieciešama, un noskaidro, cik tās būvniecība varētu izmaksāt
 • Konsultējies ar īpašuma vērtētāju par potenciālā īpašuma vērtību pēc tā pabeigšanas
 • Ņem vērā, ka banka izsniegs aizdevumu līdz 85% no nekustamā īpašuma nākotnes vērtības (ar Altum līdz 95%) un izmaksu starpība jāsedz ar savu līdzfinansējumu, kuru tev būs jāiegulda, uzsākot mājas celtniecību
 • Uzzini, vai tev ir iespēja saņemt Altum subsīdiju atbalsta programmas “Balsts” ietvaros celtniecības izmaksu segšanai

Svarīgākie mājas būvniecības soļi

Kā darbojas mājokļa maiņas risinājums?

 1. Aizpildi pieteikumu un norādi, ka jaunā mājokļa iegādei vēlies izmantot maiņas risinājumu.
 2. Iegādājies jaunu īpašumu.
 3. Banka esošo hipotekārā kredīta līguma termiņu samazinās līdz 12 mēnešiem, saglabājot ikmēneša maksājuma apmēru.
 4. 12 mēnešu laikā tev ir jāpārdod esošais īpašums un jādzēš pirmā kredīta atlikums*.
 5. Kad par pirmo mājokli kredīts būs dzēsts, tev atkal būs tikai viens aizdevums par jauno mājokli.

* Tev ir iespēja 12 mēnešus atlikt pamatsummas maksājumu, maksājot tikai procentus par pirmo kredītu.

Programma “Balsts”

Ja jūsu ģimenē ir vismaz trīs bērni un jūs plānojat mājokļa iegādi vai būvniecību, jums ir iespēja saņemt finansiālu atbalstu no Altum granta finansējuma veidā, kas nebūs jāatmaksā. Valsts finansējums ir pieejams no 8000 līdz 12 000 EUR apmērā un ir atkarīgs no ģimenes lieluma un mājokļa energoefektivitātes klases.

 • Ģimenes ar 3 un vairāk bērniem, kuras dzīvo vienā mājoklī.
 • Vidējais ienākums pēdējā pieejamajā taksācijas gadā, par ko maksājami nodokļi, uz vienu ģimenes locekli (ieskaitot bērnus), nepārsniedz 17 000 EUR (bruto).
 • Latvijas nodokļu rezidenti (vismaz pēdējos 12 mēnešus).
 • Atbalsta saņēmējam nepieder cits mājoklis (māja, dzīvoklis, vasarnīca).

Ar grantu varēs daļēji vai pilnībā aizstāt savu līdzfinansējumu. Grants nedrīkstēs pārsniegt 50% no iegādes summas/būvniecības izmaksām.

documentGarantiju programma “Balsts”

Kādā apmērā ir pieejams atbalsts?

Bērnu skaits (t.sk. gaidāmais bērns) Iegādājamā/būvējamā mājokļa energoefektivitātes klase Maksimālais granta apmērs, EUR
Trīs Nav gandrīz nulles enerģijas ēka 8000
Trīs Ir gandrīz nulles enerģijas ēka 10 000
Četri un vairāk Nav gandrīz nulles enerģijas ēka 10 000
Četri un vairāk Ir gandrīz nulles enerģijas ēka 12 000
 • Regulāri ikmēneša ienākumi.
 • Pozitīva kredītvēsture.
 • Apjoms – līdz 95% no īpašuma tirgus vērtības, jo var piesaistīt Altum garantiju.
 • Termiņš – līdz 30 gadiem.
 • Nodrošinājums – nekustamais īpašums, kas tiek pirkts vai būvēts.
 • Nosacījumi celtniecības aizdevumam – nepieciešama tāme un būvatļauja; aizdevums tiek izsniegts pa daļām; pirms katras aizdevuma daļas izsniegšanas Swedbank pārstāvis veic objekta apsekošanu.
 1. Aizpildiet pieteikumu, un mēs informēsim par nepieciešamo papildu dokumentu iesniegšanu.
 2. Banka pieņem lēmumu par aizdevuma piešķiršanu un paziņo Altum.
 3. Altum pieņem lēmumu par granta piešķiršanu.
 4. Parakstiet aizdevuma līgumu ar banku.
 5. Parakstiet elektroniski Altum granta līgumu.
 6. Altum pārskaita granta līdzekļus bankai.

Iegādes gadījumā – pirkuma maksas pārskaitīšanas brīdī banka pārskaita šos līdzekļus kā līdzfinansējumu vai kā daļu no tā.

Būvniecības gadījumā – šie līdzekļi tiek ieskaitīti klienta kontā atbilstoši aizdevuma līgumā minētajiem nosacījumiem. Granta līdzekļus var izmantot tikai bezskaidras naudas norēķiniem, un par granta līdzekļu izmantošanu klientam jāiesniedz atskaite.

Swedbank logo

Jūsu Internet Explorer pārlūkprogramma netiek atbalstīta.

Lūdzu izmantot Google Chrome, Mozilla Firefox vai Microsoft Edge pārlūkprogrammu.

Ar 23.03.2021. Swedbank internetbanka vairs nav pieejama, izmantojot Internet Explorer tīmekļa pārlūkprogrammu.

Tāpat nav iespējams apstiprināt Swedbank maksājumus citās vietnēs, kā arī izmantot Swedbank autentifikāciju, piemēram, latvija.lv.

Turpmāk iesakām izmantot Google Chrome, Mozilla Firefox vai jaunāko Microsoft Edge versiju. Uzziniet, kā uz sava datora uzstādīt kādu no minētajām pārlūkprogrammām, šeit.

С 23.03.2021 Интернет-банк Swedbank недоступен в браузере Internet Explorer.

С помощью Internet Explorer невозможно авторизоваться или осуществлять платежи через Swedbank на сторонних веб-страницах.

Вместо браузера Internet Explorer мы рекомендуем использовать браузеры Google Chrome, Mozilla Firefox или Microsoft Edge. Инструкции по установке упомянутых браузеров можно найти здесь.

From 23.03.2021 Swedbank Internet Bank and Banklink is no longer available using Internet Explorer browser.

It is not possible to authorize or make payments from Swedbank on other web pages using Internet Explorer.

Instead, we suggest using Google Chrome, Mozilla Firefox or the newest version of Microsoft Edge. To find out how to install the suggested browsers, please click here.

Klientu serviss - Инфо и помощь - Customer service: +371 67 444 444

Swedbank
 • Jūsu ierīces operētājsistēma un pārlūkprogramma ir novecojusi un netiek atbalstīta Swedbank internetbankas lietošanai. Aicinām vērsties pie Jums uzticama IT atbalsta, lai saņemtu konsultāciju un veiktu atbilstošu operētājsistēmas un pārlūkprogrammas atjauninājumu.
 • The operating system of your device & your browser are too outdated to be supported by Swedbank Internet Bank. Please, update the operating system & browser or turn to IT specialist for technical help.
 • Ваш браузер или операционная система недостаточно современны для использования в интернет банке Swedbank. Пожалуйста обновите операционную систему и браузер или обратитесь за технической помощью к ИТ специалисту.

Paldies, ka izmantoji Swedbank internetbanku!

Drošības nolūkos, aicinām aizvērt pārlūkprogrammu.

logo

Aizdevums, kas noder īstajā brīdī!

Ja plānots lielāks pirkums, patēriņa kredīts sniedz iespēju par to norēķināties pakāpeniski.

 • Patēriņa kredīts no 300 līdz 12 000 EUR
 • Nauda tiek ieskaitīta kontā uzreiz pēc līguma parakstīšanas
 • Atmaksā aizdevumu pirms termiņa bez komisijas maksas