Pāriet uz lapas sākumu
PrivātpersonāmUzņēmumiem
Kļūt par klientu

Swedbank ISIC karte

Izvēlies sev atbilstošo:

Bez maksas*

Swedbank ISIC skolēnu un studentu kartes

 • Izmanto kā oficiālu skolēna vai studenta apliecību
 • Saņem atlaides vairāk nekā 550 vietās Latvijā
 • Maksā par pirkumiem, izmantojot viedtālruni vai viedpulksteni

* Īpašais piedāvājums! Noformējot Swedbank ISIC līdz 01.10.2023, karte pirmo gadu bez mēneša maksas.

 • Apliecini savu skolēna vai studenta statusu visā pasaulē, piemēram, bibliotēkās, muzejos un sabiedriskajā transportā.
 • Saņem atlaides vairāk nekā 550 vietās Latvijā un 125 000 vietās visā pasaulē – piemēram, Apollo kino, Jānis roze, Hesburger, u.c. Uzzini vairāk par atlaidēm šeit.
 • Veic pirkumus internetā, vispirms aktivizējot šo funkciju savā internetbankā. Uzzini vairāk par pirkumiem internetā šeit.
 • Jaunums! Skati kartes PIN kodu un citu kartes informāciju mobilajā lietotnē. Tagad mobilajā lietotnē vari viegli piekļūt visu savu karšu datiem – kartes numuram, derīguma termiņam un Security code/CVC2 kodam, kā arī apskatīt kartes PIN kodu, ja esi to aizmirsis.

Ezītis miglā

Apollo Kino

STENDERS

Jānis Roze

Omniva

Apskati visas ISIC piedāvātās atlaides!

Uzzināt vairāk

“Ezītis miglā”

Bārs/kafejnīca “Ezītis miglā” piedāvā patīkamā atmosfērā izbaudīt ēdienus un dzērienus no plašā piedāvājuma katrai gaumei. Palaikam šeit notiek dažādi iedvesmas vakari, vēlo brokastu rīti, dzīvās mūzikas koncerti, improvizācijas teātra izrādes un citi pasākumi.

Piedāvājums: uzrādot Swedbank ISIC karti, saņem 10% atlaidi katram pirkumam jebkurā “Ezītis miglā”.

Kā saņemt atlaidi: pirms maksāšanas uzrādi savu Swedbank ISIC karti, lai saņemtu atlaidi.

Kur: sev tuvāko “Ezītis miglā” Rīgā, Ogrē vai Daugavpilī meklē šeit ezitis.lv

“Apollo Kino”

“Apollo Kino” saviem apmeklētājiem piedāvā 9 kinozāles, tostarp Latvijā pirmo IMAX auditoriju. Kinoteātris ir aprīkots ar jaunākajām skaņas un attēla tehnoloģijām un saviem skatītājiem piedāvā īpašas, ergonomiskas sēdvietas, kā arī plašu uzkodu un dzērienu klāstu.

Piedāvājums:

 • Katru dienu ar Swedbank ISIC karti saņem 10% atlaidi* kino biļešu iegādei.
 • Ceturtdienās ar Swedbank ISIC karti saņem 30% atlaidi* kino biļešu iegādei.

Kā saņemt atlaidi: ISIC Global App mobilajā lietotnē dodies uz sadaļu “Limited Offers”. Tur atrodi “Apollo Kino” atlaižu kodu biļešu iegādei. Dodies uz www.apollokino.lv, izvēlies seansu un pirms maksāšanas ievadi atlaižu kodu, lai saņemtu atlaidi!

Kur: “Apollo Kino” atrodas iepirkšanās un izklaides centrā “Akropole”, Maskavas ielā 257, Rīgā.

*Atlaide tiek piemērota no standarta biļešu cenas.

“STENDERS”

“STENDERS” piedāvā dažādus vannas rituālu un ķermeņa kopšanas produktus. Tie izceļas ne tikai ar savu dizainu un aromātu, bet arī pasniegšanas veidu. Vairāk nekā 300 produkti radīti no dabīgām sastāvdaļām, sevī iemiesojot ziemeļu dabas spēku.

Piedāvājums: ar Swedbank ISIC karti saņem 15% atlaidi visai produkcijai “STENDERS” veikalos, kā arī iepērkoties e-veikalā.

Kā saņemt atlaidi: uzrādi Swedbank ISIC karti pirms maksāšanas. Iepērkoties e-veikalā, ievadi atlaides kodu ISIC15.

Kur: iepērcies e-veikalā vai atrodi sev tuvāko “STENDERS” veikalu Latvijā šeit: www.stenders-cosmetics.lv

“Jānis Roze”

Grāmatnīcā “Jānis Roze” tu vari iegādāties plašu mācību un daiļliteratūras grāmatu klāstu, kā arī dažādas kancelejas preces.

Piedāvājums: ar Swedbank ISIC karti saņem 10% atlaidi savam pirkumam.

Kā saņemt atlaidi: uzrādi Swedbank ISIC karti pirms maksāšanas.

Kur: grāmatnīcās “Jānis Roze” visā Latvijā. Sev tuvāko meklē šeit: www.janisroze.lv

“Omniva”

“Omniva” nodrošina ērtu un vienkāršu sūtījumu piegādi ne tikai Latvijā, bet arī visā Baltijā. Nosūti savu paciņu, izmantojot plašo pakomātu tīklu vai izvēlies piegādi ar kurjeru.

Piedāvājums: ar Swedbank ISIC karti saņem 20% atlaidi sūtījumam “Pakomāts-Pakomāts” un “Pakomāts-Kurjers” piegādēm visā Baltijā.

Kā saņemt atlaidi: ISIC Global App mobilajā lietotnē dodies uz sadaļu “Limited Offers” un atrodi “Omniva” atlaides kodu pakalpojuma noformēšanai. Dodies uz https://mana.omniva.lv, izvēlies pakalpojumu un pirms apmaksas ievadi atlaides kodu. Kods katru mēnesi tiek mainīts.

Kur: pakomātu atrašanās vietas meklē šeit: www.omniva.lv

Lai saņemtu Swedbank ISIC karti, ir jābūt vismaz 6 gadus vecam un jāmācās kādā no Latvijā akreditētām mācību iestādēm.

Karti var pieteikt bērna vecāks vai aizbildnis.

Ja bērnam jau ir konts Swedbank, karti var pasūtīt šeit.

Ja tev jau ir konts Swedbank, ērti piesaki karti pats internetbankas sadaļā Kartes vai jebkurā Swedbank filiālē. Ja vēl neesi bankas klients, spied pogu “Uzzini vairāk” un kļūsti par mūsu klientu.

Nosacījumi

Cenrādis

Pakalpojums Cena, EUR
Pieteikšana
Kartes pieteikšana Ērtāk internetbankā Bez maksas Norādīt kartes piegādes veidu var internetbankā.
Kartes izgatavošana un piegāde Ātrāk un ērtāk pa pastu Bez maksas Piesakot karti attālināti, kartes saņemšana iespējama tikai filiālē. Mainīt kartes saņemšanas veidu var internetbankā.
Paātrināta kartes izgatavošana Nav pieejama
Lietošana
Mēneša maksa 0,25 EUR - 0,55 EUR

Skolēniem - 0,25
Studentiem - 0,55

(iepriekš 2,85 EUR - 6,50 EUR gadā)
Kartes ikmēneša maksa tiek automātiski ieturēta no klienta konta katra mēneša sākumā par katru mēnesi, kad karte bijusi klienta lietošanā.
Pirkumi Latvijā un ārzemēs Bez maksas
Valūtas konvertācijas uzcenojums 2% Maksu piemēro, ja darījums (pirkums vai skaidras naudas izmaksa) tiek veikts valūtā, kas atšķiras no kartes valūtas. Informācija par aktuālajiem valūtas kursiem ir pieejama Starptautisko Karšu organizāciju mājaslapā www.mastercard.com un www.visaeurope.com
Bilance bankomātos
- Swedbank bankomātos Latvijā Ērti mobilajā lietotnē Bez maksas
- Citu banku bankomātos 0,40
Pēdējo 5 darījumu izdruka Swedbank bankomātos Latvijā 0,20
Skaidras naudas darījumi Sk. Skaidras naudas darījumi
bankomātos un pie tirgotājiem
Ārkārtas skaidras naudas palīdzība ārzemēs Western Union apkalpošanas punktos 42,00 Pakalpojums pieejams, ja karte ir nozaudēta vai bloķēta.
Pretenzijas izskatīšana Bez maksas Ja pretenzijas izmeklēšanai ir vajadzīgi darījumu apliecinoši dokumenti, tiek piemērota maksa, kas atbilst pakalpojuma faktiskajām izmaksām.
Slēgšana
Kartes slēgšana Ērtāk internetbankā un mobilajā lietotnē Bez maksas Kartes darbību ērti un ātri variet apturēt mobilajā lietotnē, un 10 dienu laikā tā automātiski slēgsies.

Spēkā no 01.07.2018.

 • Izpēti tirgotāju - tīmekļa vietnē ir jābūt informācijai par uzņēmuma nosaukumu un atrašanās vietu, kā arī e-pasta adresei un tālruņa numuram. Jābūt arī informācijai par piegādes un atgriešanas nosacījumiem, pretenziju iesniegšanas kārtību, kā arī garantijas noteikumiem un nosacījumiem.
 • Ja ar karti internetā iepērcies reti, aktivizē interneta pirkumu iespēju tikai uz pirkuma veikšanas brīdi.
 • Pasargā savu naudu, nosakot sev piemērotus lietošanas limitus. Atsevišķus limitus var noteikt pirkumiem, kā arī skaidras naudas un norēķinu darījumiem.
 • Lietošanas limitus vari mainīt internetbankas sadaļā Manas kartes vai Swedbank mobilajā lietotnē.
 • Ja esi aizmirsis kartes PIN kodu, apskati to Swedbank mobilās lietotnes sadaļā Kartes > Kartes PIN kods.
 • Centies PIN kodu ievadīt tā, lai to neviens nevarētu redzēt, jo karti var nozagt un izmantot cita persona. Ja maksājums ar nozagtu karti tiek apstiprināts ar PIN kodu, par to ir atbildīgs pats klients.
 • Nekavējoties nomaini PIN kodu, ja rodas aizdomas, ka to kāds ir uzzinājis, vai tad, ja saņem ziņu no bankas, ka jānomana PIN kods. To vari izdarīt jebkurā Swedbank bankomātā.
 • Izvēloties jaunu PIN kodu, nelieto jau iepriekš izmantoto. Neizvēlies vienādu kodu vairākām kartēm. Neatklāj savu PIN kodu ne bankas darbiniekiem, ne kādam citam.
 • Norēķinoties ar karti, neļauj apkalpojošajai personai to nest ārpus tava redzesloka, jo kartes datus var nozagt.
 • Ja karte pazaudēta, nekavējoties bloķē to Swedbank mobilajā lietotnē vai internetbankā. Ja karti bloķēji mobilajā lietotnē vai internetbankā, to vari atbloķēt vai pieteikt kartes aizvietošanu 10 dienu laikā no brīža, kad karte bloķēta.
 • Vienmēr pārbaudi darījuma summu pirkumam, ko veic ar karti. Tāpat centies regulāri pārbaudīt veiktos karšu darījumus Swedbank internetbankā vai mobilajā lietotnē. Ja kāds darījums šķiet aizdomīgs, sazinies ar banku.

Skaidras naudas izmantošana ne tikai rada vides problēmas, bet arī var veicināt ēnu ekonomiku. Pārejot no skaidras naudas uz digitāliem maksājumiem, mēs varam pasargāt savu planētu, nodrošināt to, ka darījumi nav anonīmi, un ietaupīt laiku, ko veltām naudas pārvaldīšanai.

 1. Maksā digitāli. Tas palīdz sekot līdzi izdevumiem, noteikt ierobežojumus konkrētām izdevumu kategorijām un pamanīt, kā maināmi mūsu patēriņa paradumi.
 2. Izvairies no čekiem, kurus nav iespējams pārstrādāt. Papīra čeki tiek izgatavoti no nepārstrādājama termiska papīra. Maksājot ar karti, atsakies no čeka vai palūdz, lai to atsūta e-pastā.
 3. Bezkontakta maksājumi ir higiēniski. Izmantojot bezkontakta maksājumus, vari samazināt fizisko kontaktu ar citiem cilvēkiem, kuri maina banknotes vai pieskaras bankomātiem.

Kopējais apjoms maksājumiem ar karti Baltijas valstīs pieauga par 45% pēdējo 6 gadu laikā. Izmanto bezkontakta maksājumus ar karti, jo tie ir ātri, viegli pielāgojami un higiēniski.


{ "xAxis": { "visible": true, "categories": ["2015", "2016", "2017", "2018", "2019", "2020"] }, "yAxis": { "visible": true, "title": "" }, "legend": { "enabled": true }, "plotOptions": { "column": { "dataLabels": { "enabled": false } } } }

Avots: Swedbank

Izmēri skaidras naudas maksājumu CO2 nospiedumu un uzzini, cik daudz koku vajag, lai absorbētu gadā radītās emisijas.

Skaidras naudas maksājumi

 • 0
 • 0

Ja maksā ar karti, varētu ietaupīt

 • 0
 • 0

Avots: Lindgreen E. R., van Schendel M., Jonker N. et al. (2018); Hanegraaf R., Larçin A., Jonker N. et al (2020)

Bloga raksti

Apskati vērtīgu informāciju un ieteikumus par naudas lietām mūsu blogā Manas finanses.

Studentu pieredze studiju un studējošo kredītu saņemšanā ar Altum garantiju– pieejamāk un vienkāršāk

Uzzināt vairāk

5 soļi līdz veiksmīgai sava budžeta plānošanai

Uzzināt vairāk

Lauras Grēviņas pieredze, kā mācīt bērniem naudas lietas

Uzzināt vairāk

Seko mums sociālajos medijos: facebook Facebook instagram Instagram

Mūsu mobilā lietotne tavām ikdienas vajadzībām – pārbaudi konta atlikumu, pārvaldi savas kartes, veic maksājumus un daudz ko citu.

Automātisks uzkrājums no nelielām summām ikreiz, kad maksāsi ar karti.

Vai tev ir pārskats par saviem izdevumiem? “Mans budžets” ir tam lieliski piemērots rīks.

Swedbank logo

Jūsu Internet Explorer pārlūkprogramma netiek atbalstīta.

Lūdzu izmantot Google Chrome, Mozilla Firefox vai Microsoft Edge pārlūkprogrammu.

Ar 23.03.2021. Swedbank internetbanka vairs nav pieejama, izmantojot Internet Explorer tīmekļa pārlūkprogrammu.

Tāpat nav iespējams apstiprināt Swedbank maksājumus citās vietnēs, kā arī izmantot Swedbank autentifikāciju, piemēram, latvija.lv.

Turpmāk iesakām izmantot Google Chrome, Mozilla Firefox vai jaunāko Microsoft Edge versiju. Uzziniet, kā uz sava datora uzstādīt kādu no minētajām pārlūkprogrammām, šeit.

С 23.03.2021 Интернет-банк Swedbank недоступен в браузере Internet Explorer.

С помощью Internet Explorer невозможно авторизоваться или осуществлять платежи через Swedbank на сторонних веб-страницах.

Вместо браузера Internet Explorer мы рекомендуем использовать браузеры Google Chrome, Mozilla Firefox или Microsoft Edge. Инструкции по установке упомянутых браузеров можно найти здесь.

From 23.03.2021 Swedbank Internet Bank and Banklink is no longer available using Internet Explorer browser.

It is not possible to authorize or make payments from Swedbank on other web pages using Internet Explorer.

Instead, we suggest using Google Chrome, Mozilla Firefox or the newest version of Microsoft Edge. To find out how to install the suggested browsers, please click here.

Klientu serviss - Инфо и помощь - Customer service: +371 67 444 444

Swedbank
 • Jūsu ierīces operētājsistēma un pārlūkprogramma ir novecojusi un netiek atbalstīta Swedbank internetbankas lietošanai. Aicinām vērsties pie Jums uzticama IT atbalsta, lai saņemtu konsultāciju un veiktu atbilstošu operētājsistēmas un pārlūkprogrammas atjauninājumu.
 • The operating system of your device & your browser are too outdated to be supported by Swedbank Internet Bank. Please, update the operating system & browser or turn to IT specialist for technical help.
 • Ваш браузер или операционная система недостаточно современны для использования в интернет банке Swedbank. Пожалуйста обновите операционную систему и браузер или обратитесь за технической помощью к ИТ специалисту.

Tava internetbankas sesija ir pārtraukta

Drošības nolūkos aizver šo pārlūkprogrammu. Ja vēlies turpināt izmantot internetbanku, pievienojies no jauna.


0% moments

Saņem īpaši izdevīgus aizdevumu nosacījumus energoefektīviem risinājumiem, ja piesakies līdz 30.09.2023.