Pāriet uz lapas sākumu
PrivātpersonāmUzņēmumiem

Swedbank ISIC karte

Izvēlies sev atbilstošo:

Swedbank ISIC skolēnu un studentu kartes

 • Oficiāla skolēna vai studenta apliecība
 • Atlaižu karte
 • Norēķinu karte maksāšanai veikalos un internetā
 • Mūsdienīgi bezkontakta maksājumi – ar viedtālruni vai viedpulksteni
 • Apliecini savu skolēna/studenta statusu visā pasaulē, piemēram, bibliotēkās, muzejos un sabiedriskajā transportā.
 • Saņem atlaides – vairāk nekā 550 vietās Latvijā un 125 000 vietās visā pasaulē.
 • Vairāk par atlaidēm vari uzzināt - https://isic.lv/lv/atlaides/.

Lai iepirkšanās internetā būtu droša, pirms sāc to izmantot – aktivizē pirkumus internetā savā internetbankā. Pirkumus internetā varēsi apstiprināt ar Smart-ID, kodu kalkulatoru vai eID karti, ja interneta veikals ir pievienojies drošo pirkumu sistēmai MasterCard SecureCode. Vairāk par pirkumiem internetā vari uzzināt šeit.

Par pirkumiem līdz 50 EUR vari samaksāt vienkārši pietuvinot karti karšu lasītājam. Nopīkstini un gatavs! Šo funkciju savai kartei vari ieslēgt vai izslēgt internetbankā vai mobilajā lietotnē. Par ikdienas pirkumiem vari norēķināties arī ar viedtālruni vai viedpulksteni. Atbalstītie e-maki: Apple Pay, Mobilie bezkontakta maksājumi (Android), Fitbit Pay, Garmin Pay

Ezītis Miglā

Apollo kino

Stenders

Jānis Roze

Omniva

Saņem atlaides vairāk nekā 550 vietās Latvijā un 125 000 vietās visā pasaulē.

Uzzināt vairāk

Lai saņemtu Swedbank ISIC karti, ir jābūt vismaz 6 gadus vecam un jāmācās kādā no Latvijā akreditētām mācību iestādēm.

Karti var pieteikt bērna vecāks vai aizbildnis.

Ja bērnam jau ir konts Swedbank, tad karti var pasūtīt šeit. Lai atvērtu kontu un pieteiktu maksājumu karti savam bērnam, rezervē sev ērtāko apmeklējuma laiku kādā no filiālēm. Uz filiāli jādodas kopā ar bērnu, līdzi ņemot savu pasi vai ID karti, kā arī bērna dzimšanas apliecību, dzimšanas apliecības norakstu vai bērna pasi, ja tāda ir.

Karti vari pieteikt pats internetbankā vai jebkurā Swedbank filiālē.

Ja tev jau ir konts Swedbank, ērti piesaki karti internetbankas sadaļā Kartes. Ja vēl neesi mūsu klients, lai atvērtu kontu un pieteiktu Swedbank ISIC karti, rezervē sev ērtāko apmeklējuma laiku kādā no filiālēm. Dodoties uz Swedbank filiāli, līdzi jāņem pase vai eID karte.

Nosacījumi

Komisijas

Pakalpojums Cena, EUR
Pieteikšana
Kartes pieteikšana Ērtāk internetbankā Bez maksas Norādīt kartes piegādes veidu var internetbankā. Valstis, uz kurām kartes piegāde pa pastu netiek piedāvāta - Bosnija un Hercegovina, Gajāna, Laosa, Serbija, Trinidada un Tobago, Uganda, Vanuatu, Krima, Moldova, Kuba, Ziemeļkoreja, Irāna, Irāka, Lībija, Sudāna, Dienvidsudāna, Sīrija, Mjanma, Libērija, Ekvadora, Etiopija, Pakistāna, Santome un Prinsipi, Libāna, Zimbabve, Bolīvija, Gana, Kenija, Nigērija, Šrilanka, Tanzānija, Taizeme, Afganistāna, Jemena, Ēģipte, Eritreja, Gambija, Gvineja un Gvineja-Bisava, Somālija, Tunisija, Kotdivuāra, Haiti.
Kartes izgatavošana un piegāde Ātrāk un ērtāk pa pastu Bez maksas Piesakot karti attālināti, kartes saņemšana iespējama tikai filiālē. Mainīt kartes saņemšanas veidu var internetbankā. Kartes pa pastu iespējams saņemt no 16 gadu vecuma.
Paātrināta kartes izgatavošana Nav pieejama
Lietošana
Gada maksa 2,85 - 6,50 Skolēniem - 2,85
Studentiem - 6,50
Izsniegšanas/pirmā gada maksa un katru nākamo gadu maksa. Maksa tiek automātiski ieturēta no konta kartes aktivizēšanas brīdī. Ja karte tiek atjaunota, kartes nākamo gadu maksa tiek ieturēta 31. decembrī.
Pirkumi Latvijā un ārzemēs Bez maksas
Valūtas konvertācijas uzcenojums 2% Maksu piemēro, ja darījums (pirkums vai skaidras naudas izmaksa) tiek veikts valūtā, kas atšķiras no kartes valūtas. Informācija par aktuālajiem valūtas kursiem ir pieejama Starptautisko Karšu organizāciju mājaslapā www.mastercard.com un www.visaeurope.com
Bilance bankomātos
- Swedbank bankomātos Latvijā Ērti mobilajā lietotnē Bez maksas
- Citu banku bankomātos 0,40
Pēdējo 5 darījumu izdruka Swedbank bankomātos Latvijā 0,20
Skaidras naudas darījumi Sk. Skaidras naudas darījumi
bankomātos un pie tirgotājiem
Ārkārtas skaidras naudas palīdzība ārzemēs Western Union apkalpošanas punktos 42,00 Pakalpojums pieejams, ja karte ir nozaudēta vai bloķēta.
Pretenzijas izskatīšana Bez maksas Ja pretenzijas izmeklēšanai ir vajadzīgi darījumu apliecinoši dokumenti, tiek piemērota maksa, kas atbilst pakalpojuma faktiskajām izmaksām.
Slēgšana
Kartes slēgšana Ērtāk internetbankā un mobilajā lietotnē Bez maksas Kartes darbību ērti un ātri variet apturēt mobilajā lietotnē, un 10 dienu laikā tā automātiski slēgsies.

Spēkā no 01.07.2018.

 • Mēs vēlamies, lai iepirkšanās internetā tev būtu droša. Lai veiktu pirkumus internetā, aktivizē šo funkciju katrai Swedbank kartei atsevišķi. Uzzini vairāk par drošiem pirkumiem internetā.
 • Pirms veic pirkumu, pārliecinies par tirdzniecības vietas drošumu.
 • Centies uzzināt vairāk par tirgotāju. Ikvienā tīmekļa vietnē ir jābūt informācijai par uzņēmuma nosaukumu un atrašanās vietu, kā arī e-pasta adresei un tālruņa numuram, ko izmantot, ja rodas problēmas. Jābūt arī informācijai par piegādes un atgriešanas nosacījumiem, pretenziju iesniegšanas kārtību, kā arī garantijas noteikumiem un nosacījumiem. Neuzķeries uz atlaidēm, kas šķiet pārāk neticamas.
 • Ja ar karti internetā iepērcies reti, iesakām aktivizēt interneta pirkumu iespēju tikai pirkuma veikšanas brīdī.
 • Tu vari pasargāt savus naudas līdzekļus nosakot sev piemērotus lietošanas limitus. Atsevišķus limitus var noteikt pirkumiem, kā arī skaidras naudas un norēķinu darījumiem.
 • Lietošanas limitus vari mainīt internetbankas sadaļā “Manas kartes” vai Swedbank mobilajā lietotnē.
 • Ja nepieciešams, limitus vari palielināt arī īslaicīgi.
 • Kad tev tiks izsniegta bankas karte, saņemsi arī PIN kodu, kas būs zināms vienīgi tev.
 • Iegaumē PIN kodu. Nepieraksti to uz kartes vai citur, kur to kāds varētu redzēt.
 • Neatklāj savu PIN kodu ne bankas darbiniekiem, ne kādam citam.
 • Centies PIN kodu ievadīt tā, lai to neviens nevarētu redzēt, jo karti var nozagt un izmantot cita persona. Ja maksājums ar nozagtu karti tiek apstiprināts ar PIN kodu, par to ir atbildīgs pats klients.
 • Nekavējoties nomaini PIN kodu, ja rodas aizdomas, ka to kāds ir uzzinājis, vai tad, ja saņem ziņu no bankas, ka jānomana PIN kods. To vari izdarīt jebkurā Swedbank bankomātā.
 • Izvēloties PIN kodu, neizmanto jau iepriekš lietotu PIN kodu. Neizmanto vienādu kodu vairākām kartēm.
 • Norēķinoties ar karti, neļauj apkalpojošajai personai to aiznest ārpus redzamības zonas, jo pastāv iespēja, ka kartes datus varētu nozagt.
 • Ja pazaudē karti, nekavējoties bloķē to Swedbank mobilajā lietotnē vai zvani uz Konsultāciju centru un lūdz slēgt karti.
 • Nesūti kartes numuru pa pastu un neizpaud to telefonsarunā, jo kartes datus kāds var negodprātīgi izmantot krāpnieciskiem darījumiem.
 • Esi piesardzīgs, izmantojot citu banku bankomātus. Pirms dodies prom no bankomāta, pārliecinies, vai esi paņēmis gan savu bankas karti, gan pieprasīto naudas summu.
 • Vienmēr pārbaudi darījuma summu pirkumam, ko veic ar karti. Tāpat centies regulāri pārbaudīt veiktos karšu darījumus savā internetbankā vai Swedbank mobilajā lietotnē. Ja kāds darījums šķiet aizdomīgs, sazinies ar banku.

Bloga raksti

Blogā Manas finanses aplūko materiālus un ieteikumus par to, kā sakārtot savas naudas lietas.

Studentu pieredze studiju un studējošo kredītu saņemšanā ar Altum garantiju– pieejamāk un vienkāršāk

Uzzināt vairāk

5 soļi līdz veiksmīgai sava budžeta plānošanai

Uzzināt vairāk

Lauras Grēviņas pieredze, kā mācīt bērniem naudas lietas

Uzzināt vairāk

Seko mums sociālajos medijos: facebook Facebook instagram Instagram

Seko podkāstam “Tērējam gudri”: Youtube, Spotify, Apple Podcast.

Mūsu mobilā lietotne tavām ikdienas vajadzībām – pārbaudi konta atlikumu, pārvaldi savas kartes, veic maksājumus un daudz ko citu.

Automātisks uzkrājums no nelielām summām ikreiz, kad maksāsi ar karti.

Vai tev ir pārskats par saviem izdevumiem? “Mans budžets” ir tam lieliski piemērots rīks.

Paldies, ka izmantojāt Swedbank internetbanku!

Drošības nolūkos, lūdzu, aizveriet pārlūkprogrammu!

logo

Google Pay™ – maksā ar savu mobilo tālruni

Google Pay™ ir ātrs un vienkāršs maksāšanas veids veikalos, interneta vietnēs un lietotnēs.

Izmēģini Google Pay™