Pāriet uz lapas sākumu
PrivātpersonāmUzņēmumiem

Platinum kredītkarte

Jauna karte - vairāk iespēju, ko izmantot!

Ekskluzīva kredītkarte ar plašu ceļojumu un pirkumu apdrošināšanu ikdienai, kā arī darba un atpūtas braucieniem uz ārzemēm.

 • Bezkontakta maksājumi, izmantojot atbalstītos e-makus
 • Bez komisijas maksas skaidras naudas izņemšanai līdz 1000 EUR visā pasaulē
 • Bez uzcenojuma norēķiniem ārvalstu valūtā
 • Piekļuve lidostu atpūtas zonām ar LoungeKey™
 • Boingo Wi-Fi for MasterCard® Cardholders
Pieteikties

Aizņemieties atbildīgi, objektīvi izvērtējot savas iespējas atmaksāt aizdevumu.
* No 01.10.2020 tiks piemērota standarta ikmēneša maksa 17 EUR par iepriekšējo mēnesi.

Pieteikuma aizpildīšana prasīs vien 2 minūtes Piekļuve kredītlimitam, pirms karte jums piegādāta Ērta kartes pārvaldīšana mobilajā lietotnē

* Tiek piemēroti noteikumi un nosacījumi. Boingo pakalpojumus sniedz Boingo Wireless, Inc. Plašākai informācijai dodieties uz mastercard.boingo.com.

 • Kredītkartes pārvaldīšana internetbankā un Swedbank mobilajā lietotnē: bloķēšana un atbloķēšana, limitu pārvaldīšana un atmaksas veikšana jebkurā brīdī
 • Kredītlimita izmantošana uzreiz pēc kredītkartes līguma noslēgšanas
 • Iespēja pārskaitīt naudu veikt maksājumus tieši no kredītkartes konta
 • Ērti rezervēt un norēķināties par viesnīcu un izmantot autonomas pakalpojumus
 • Bezkontakta maksājumi – izmantojiet bezkontakta maksājumus vai pievienojiet savu karti Apple Pay un citiem atbalstītajiem e-makiem.
 • Aktivizēt iespēju iepirkties internetā

Kad var atmaksāt izmantoto kredītlimitu?

 • Procenti netiks aprēķināti, ja tekošā mēneša izmantotā kredītlimita summa tiks atmaksāta līdz nākamā mēneša 20. datumam.

Kā darbojas atmaksa?

 • Atmaksai noteiktajā datumā izmantotā summa tiek automātiski norakstīta no kartei piesaistītā konta. Ja nepietiek līdzekļu, tiek veikts procentu aprēķins un izmantoto limitu kopā ar procentiem var atmaksāt jebkurā brīdī vēlāk.

Ievērībai! Bezprocentu periods neattiecas uz skaidras naudas izņemšanu un pārskaitījumiem no kredītkartes konta.

 1. Piesakieties kredītkartei internetbankā.
 2. Par pieņemto lēmumu informēsim telefoniski vai īsziņā.
 3. Iepazīstieties ar noteikumiem, apstipriniet, ka tiem piekrītat, un parakstiet līgumu internetbankā.
 4. Kredītkartes limitu varat sākt izmantot uzreiz pēc līguma parakstīšanas.
 5. Karti saņemsiet 5 darbdienu laikā.
 6. Saņemot karti, autorizējieties internetbankā vai mobilajā lietotnē un aktivizējiet karti.

Ienākumi

 • Jūsu ienākumiem pēc nodokļu nomaksas jābūt vismaz 670 EUR mēnesī.
 • Jums ir jābūt stabiliem ienākumiem vismaz 6 mēnešus pēc kārtas un darbā vairs nedrīkst būt pārbaudes laiks.

Saistības

 • Ikmēneša izdevumi kredītsaistību segšanai nedrīkst pārsniegt 40% no ikmēneša ienākumiem.
 • Jums nav kavētu saistību Swedbank vai pie cita kreditora vai nesamaksātu rēķinu par dažādiem pakalpojumiem.
 • Ja kredīta atmaksai novirzāmo līdzekļu avots nav darba alga, tad jābūt gatavam iesniegt šo citu ienākumu saņemšanas apliecinošus oficiālus dokumentus.
 • Kartes ikmēneša maksa - 17 EUR.
 • Kartes izgatavošana un piegāde pa pastu - 2 EUR, piegāde uz filiāli - 4 EUR.
 • Procentu likme - sākot no 14% gadā. Tā tiek noteikta katram klientam individuāli.
 • Izvēloties Ekstra paku, gada maksa ir 171 EUR.

Pilns cenrādis

Pakalpojums Cena, EUR
Pieteikšana
Kartes pieteikšana Ērtāk internetbankā Bez maksas Norādīt kartes saņemšanas veidu var internetbankā. Valstis, uz kurām kartes piegāde pa pastu netiek piedāvāta - Bosnija un Hercegovina, Gajāna, Laosa, Serbija, Trinidada un Tobago, Uganda, Vanuatu, Krima, Moldova, Kuba, Ziemeļkoreja, Irāna, Irāka, Lībija, Sudāna, Dienvidsudāna, Sīrija, Mjanma, Libērija, Ekvadora, Etiopija, Pakistāna, Santome un Prinsipi, Libāna, Zimbabve, Bolīvija, Gana, Kenija, Nigērija, Šrilanka, Tanzānija, Taizeme, Afganistāna, Jemena, Ēģipte, Eritreja, Gambija, Gvineja un Gvineja-Bisava, Somālija, Tunisija, Kotdivuāra, Haiti.
Kartes izgatavošana un piegāde Izdevīgāk pa pastu 2,00-4,00 Pa pastu - 2,00
Filiālēs - 4,00
Maksa automātiski tiek ieturēta kartes aktivizēšanas brīdī. Maksa par karti, kas izgatavota pēc iepriekšējās kartes derīguma termiņa beigām, klientam jāmaksā iepriekšējās kartes derīguma termiņa pēdējā mēnesī vai kartes aktivizēšanas brīdī.
Paātrināta karte
- Filiālē „Ķīpsala”, „Spice” Saņemšana 4 stundu laikā 35,00 Maksa tiek ieturēta papildus izgatavošanas un piegādes maksai. Paātrinātu kartes izgatavošanu un saņemšanu iespējams pasūtīt filiālē vai piezvanot uz Telefonbankas numuru 67 444 444. Pasūtot karti darba dienās līdz plkst. 13.30, tās izgatavošana un piegāde filiālēs 'Ķīpsala' (Rīga, Balasta dambis 15) un 'Spice' (Rīga, Jaunmoku iela 13 (t/c 'Spice Home')) notiek 4 darba stundu laikā. Pārējās Rīgas un ārpus Rīgas filiālēs piegāde nākamajā darba dienā.
- Pārējās Rīgas un ārpus Rīgas filiālēs Saņemšana nākamajā darba dienā 35,00 Maksa tiek ieturēta papildus izgatavošanas un piegādes maksai. Paātrinātu kartes izgatavošanu un saņemšanu iespējams pasūtīt filiālē vai piezvanot uz Telefonbankas numuru 67 444 444. Pasūtot karti darba dienās līdz plkst. 13.30, tās izgatavošana un piegāde filiālēs 'Ķīpsala' (Rīga, Balasta dambis 15) un 'Spice' (Rīga, Jaunmoku iela 13 (t/c 'Spice Home')) notiek 4 darba stundu laikā. Pārējās Rīgas un ārpus Rīgas filiālēs piegāde nākamajā darba dienā.
Lietošana
Ikmēneša maksa 17 Maksa tiek ieturēta no kredītkartes apkalpojošā konta līgumā noteiktajā ikmēneša maksājuma datumā. Maksa tiek automātiski ieturēta par katru mēnesi, kad karte bijusi klienta lietošanā.
Pirkumi Latvijā un ārzemēs Bez maksas
Valūtas konvertācijas uzcenojums 0% Maksu piemēro, ja darījums (pirkums vai skaidras naudas izmaksa) tiek veikts valūtā, kas atšķiras no kartes valūtas. Informācija par aktuālajiem valūtas kursiem ir pieejama Starptautisko Karšu organizāciju mājaslapā www.mastercard.com un www.visaeurope.com
Pārskaitījums no kredītkartes konta Sk. Maksājumi Pārskaitījuma komisijas maksas no kredītkartes konta ir identiskas kā maksājumiem no norēķinu konta.
Skaidras naudas darījumi Sk. Skaidras naudas darījumi
bankomātos un pie tirgotājiem
Pirkumu apdrošināšana Bez maksas Plašāk par pirkuma apdrošināšanu
Ceļojuma apdrošināšana Bez maksas Plašāk par ceļojuma apdrošināšanu
LoungeKey
- Programmas dalības maksa Bez maksas LoungeKey nodrošina piekļuvi īpašām atpūtas zonām vairāk nekā 1000 lidostās visā pasaulē. Plašāka informācija pieejama vietnē LoungeKey.com vai mobilajā lietotnē.
- Platinum ekstra pakas gada maksa 171 EUR (t.sk. PVN) Platinum kredītkartes Ekstra paka ļauj kredītkartes lietotājam 20 reizes kalendāra gada laikā apmeklēt lidostu atpūtas zonas bez maksas. Gada maksa tiek ieturēta no kredītkartei piesaistītā norēķinu konta kredītkartes līguma noslēgšanas dienā.
Maksa par LoungeKey īpašās atpūtas zonas apmeklējumu lidostās
- Platinum ekstra pakas lietotājam 0 EUR LoungeKey programmā iekļauto atpūtas zonu saraksts pieejams www.loungekey.com
- Platinum bez ekstra pakas lietotājam 28,00 LoungeKey programmā iekļauto atpūtas zonu saraksts pieejams www.loungekey.com
- Lidostu īpašo atpūtas zonu apmeklējums personai, kas apmeklē atpūtas zonu kopā ar Platinum kredītkartes lietotāju 28,00 LoungeKey programmā iekļauto atpūtas zonu saraksts pieejams www.loungekey.com
Bezprocentu periods Līdz nākamā mēneša 20. datumam Bezprocentu periods attiecas tikai uz pirkumiem ar karti. Skaidras naudas izņemšanai un pārskaitījumiem bezprocentu periods netiek piemērots.
Procentu likme gadā no izmantotās summas No 14% Procentu likme tiek noteikta individuāli un ir atkarīga no klienta kredītvēstures, kredītsaistību apmēra un regulāro ienākumu ieskaitījumiem kontā Swedbank.
Kredīta limita pārsniegšana un savlaicīgi nesamaksāta kredīta limita izmantošana 0,167% dienā no pārsniegtās summas Pārsnieguma un nokavējuma līgumsods.
Ikmēneša maksājuma datuma maiņa vai piesaistītā konta maiņa Izdevīgāk internetbankā 0,00 - 7,00 Internetbankā - 0,00
Filiālēs - 7,00
Kredīta daļēja pirmstermiņa atmaksāšana Ērtāk internetbankā Bez maksas
Citas izmaiņas kredītkartes līgumā 0,00 - 14,00 Internetbankā – 0.00
Filiālēs – 14.00
Internetbankas komisijas maksa attiecas uz kredītlimita palielināšanu.
Bilance bankomātos
- Swedbank bankomātos Latvijā Bez maksas
- Citu banku bankomātos 0,40
Pēdējo 5 veikto darījumu izdruka Swedbank bankomātos Latvijā 0,20
Ārkārtas skaidras naudas palīdzība ārzemēs Western Union apkalpošanas punktos 42,00 Kartes nozaudēšanas vai bloķēšanas gadījumos.
Pretenzijas izskatīšana Bez maksas Ja pretenzijas izmeklēšanai ir vajadzīgi darījumu apliecinoši dokumenti, tiek piemērota maksa, kas atbilst pakalpojuma faktiskajām izmaksām.
Slēgšana
Kartes slēgšana Ērtāk internetbankā un mobilajā lietotnē Bez maksas Kartes darbību ērti un ātri variet apturēt mobilajā lietotnē, un 10 dienu laikā tā automātiski slēgsies.

Spēkā no 09.07.2020.

 • Daudziem izdevumiem, kas saistīti ar nevēlamām ceļojuma izmaiņām, piemēram:
  • lidojuma atcelšanu;
  • lidmašīnas kavēšanos;
  • brauciena pārtraukšanu;
  • utt.
 • Bagāžas pazušanu vai zādzību.
 • Ceļošanas laikā gūtām traumām (t. sk. slēpošanas, peldbaseina negadījumi u. tml.).
 • Nomas automašīnai, jo KASKO apdrošināšana ir iekļauta.
 • Juridiskās palīdzības nepieciešamību.
 • Ceļojuma atcelšanu slimības dēļ.
 • Un citām situācijām.
 • Ceļojumu apdrošināšana pasargā no nevēlamiem uztraukumiem un, vēl jo svarīgāk, no negaidītiem izdevumiem, baudot brīvdienas vai esot darba braucienā.
 • Ceļojumu apdrošināšana ir spēkā kartes lietotājam un ar to kopā ceļojošajiem ģimenes locekļiem* bez papildu maksas.

* Ceļojuma apdrošināšana ir spēkā ģimenei, kas ceļo kopā ar jums un ir jūsu laulātais, dzīvesbiedrs, bērni, mazbērni (līdz 17 gadiem ieskaitot vai, ja ir pilna laika studenti un nav precējušies, līdz 21 gadam ieskaitot).

Zelta kredītkarte

Platinum kredītkarte

Kredītkartes komisijas maksas Ikmēneša maksa ir 3,91 EUR, ieskaitot bezmaksas ceļojumu apdrošināšanu Ikmēneša maksa ir 17 EUR, ieskaitot bezmaksas ceļojumu apdrošināšanu.
Apdrošinātās personas Visa kopā ceļojošā ģimene Visa kopā ceļojošā ģimene
Apdrošinātais risks Apdrošinājuma summa vienam Apdrošinātajam, € Apdrošinājuma summa vienam Apdrošinātajam, €
Medicīniskā palīdzība (izmaksas) 500 000 EUR 500 000 EUR
Apdrošinātais risks Apdrošinājuma summa/limits vienai kredītkartei, € Apdrošinājuma summa/limits vienai kredītkartei, €
Personiskās mantas (bojājums, zādzība) 1000 EUR 2500 EUR
Ceļojuma maršruta / grafika izmaiņas 2000 EUR 3500 EUR
Aviobiļetes maiņa 150 EUR 150 EUR
Izlidošanas kavēšanās (vairāk par 4 stundām) 150 EUR 500 EUR
Izlidošanas kavēšanās (vairāk par 24 stundām) 300 EUR 500 EUR
Bagāžas kavēšanās (vairāk par 4 stundām) 300 EUR 1000 EUR
Civiltiesiskās atbildības apdrošināšana 10 000 EUR 20 000 EUR
Juridiskā palīdzība 1000 EUR 10 000 EUR
Drošības nauda 3000 EUR 5000 EUR
Nomas automašīnas KASKO 40 000 EUR (pašrisks 250 EUR)
Pašrisks 30 EUR* Bez pašriska
Apdrošināšana Apdrošināšana ir spēkā automātiski**.
Spēkā esamība Spēkā līdz kredītkartes līguma termiņa beigām ceļojuma pirmos 3 mēnešus.
Noteikumi Ceļojuma apdrošināšanas noteikumi Zelta kredītkartei Ceļojuma apdrošināšanas noteikumi Platinum kredītkartei
Ceļojumi privātpersonu kredītkartēm apdrošināšanas informācijas dokuments

* Pašrisks attiecas uz apdrošināšanas gadījumiem, kas saistīti ar īpašuma apdrošināšanu, ceļojuma maršruta maiņu un civiltiesiskās atbildības un juridiskās palīdzības apdrošināšanu.
** Apdrošināšana stājas spēkā no kredītkartes līguma noslēgšanas brīža un paliek spēkā visu kredītkartes līguma darbības laiku.

Pasaules līmeņa lidostu pieredze ir pieejama ar jūsu Platinum kredītkarti.

Tagad varēsiet izmantot atpūtas zonas simtiem lidostu visā pasaulē neatkarīgi no izmantotās aviosabiedrības vai lidojuma klases.

 • Piekļuves atslēga ir jūsu Platinum kredītkarte un nav nepieciešamas papildu kartes.
 • Ērti pārvaldāmi apmeklējumi LoungeKey™ lietotnē.
 • Bezmaksas papildu ērtības noteiktās atpūtas zonās ar iespēju patverties no lidostu terminālu kņadas.
 • Pieejamo LoungeKey™ atpūtas zonu saraksts un plašāka informācija par šo programmu ir pieejama interneta vietnē un LoungeKey™ lietotnē.
 • Ar starptautiskās lidostas “Rīga” piedāvājumu var iepazīties šeit.

Izmantojiet LoungeKey™ lidostu atpūtas zonu ērtības pilnvērtīgi.

Lai saņemtu piekļuvi lidostas atpūtas telpām, lūdzu, veiciet šādas darbības:

 1. Pārliecinieties, vai jūsu kartei ir aktivizēti pirkumi internetā.
 2. Izveidojiet savu personīgo lietotāja kontu atbilstoši Ekstra pakas lietošanai:
 3. Lejupielādējiet lietotni, pievienojieties ar savu lietotāja kontu un pārvaldiet savus apmeklējumus:
  ‒ apskatiet pieejamās lidostu atpūtas zonas;
  ‒ piekļūstiet savai digitālajai kartei un simtiem atlaižu piedāvājumu;
  ‒ sekojiet līdzi apmeklējumu skaitam;
  ‒ apskatiet, kuras atpūtas zonas esat apmeklējis.
 4. Ierodoties atpūtas zonā, noteikti informējiet, ka esat LoungeKey™ biedrs. Uzrādiet savu Platinum kredītkarti vai LoungeKey™ digitālo karti un lidojuma iekāpšanas karti, lai saņemtu piekļuvi atpūtas zonai. Karte tiks noskanēta apmeklējuma reģistrēšanai.

Atpūtas zonu apmeklēšanas maksas:

 • Platinum karšu lietotājiem - 28 EUR par vizīti.
 • Par katru Platinum kartes īpašnieka pavadošo personu - 28 EUR par apmeklējumu.

Svarīgi!

Maksa par katru atpūtas zonas apmeklējumu tiks piemērota, reģistrējoties atpūtas zonā, tieši no Platinum kredītkartes konta.

Ar noteikumiem un nosacījumiem var iepazīties LoungeKey.com vai mobilajā lietotnē.

Ekstra paka

 • Ar Ekstra paku izmantojiet 20 bezmaksas* lidostas atpūtas zonu apmeklējumus kalendāra gadā.
 • Ekstra paka ir izvēles pakalpojums, un maksa par to ir 171 EUR gadā.
 • Piesakieties Ekstra pakai internetbankā vai sazinoties ar banku.
 • Izmantot lidostu atpūtas zonas varēsiet nākamajā dienā pēc šī pakalpojuma aktivizēšanas.

* Reģistrējoties atpūtas zonā, tiks rezervēta standarta vizītes maksa 28 EUR, kas netiks iegrāmatota no kredītkartes konta. Naudas rezervācija tiks atcelta 10 dienu laikā.

Boingo Wi-Fi for MasterCard® Cardholders: dalieties ar savu neaizmirstamo pieredzi, izmantojot augstākās kvalitātes Wi-Fi internetu vairāk nekā 1 miljons piekļuves punktu visā pasaulē. Jums kā Platinum kredītkartes lietotājam tas būs bez papildu maksas.

 • Internetam pieslēgtas var būt līdz pat četrām ierīcēm, tostarp mobilie tālruņi, planšetdatori un portatīvie datori.
 • Ietaupiet laiku un aiztaupiet raizes, izmantojot Boingo Wi-Finder mobilo lietotni – tā palīdzēs atrast tuvākos piekļuves punktus un ļaus pieslēgties ar pāris klikšķiem.
 • Sazinieties ar klientu atbalstu jebkurā diennakts laikā pa e-pastu, tālruni, čatā vai sociālajos medijos.
 • Pakalpojuma izmantošanai, reģistrējieties un izveidojiet savu klienta profilu mastercard.boingo.com.
 • Atrodiet pieejamos piekļuves punktus vietnē http://wifi.boingo.com vai lejupielādējot Mastercard Boingo Wi-Finder lietotni. Izmantojiet vietnē pieejamo piekļuves punktu karti vai mobilajā lietotnē pieejamo Wi-Finder piekļuves punktu atrašanas rīku.
 • Reģistrējiet savu karti tikai vienu reizi, lai turpmāk visa pieslēgšanās notiktu automātiski.

*Noteikumi un nosacījumi tiek piemēroti. Boingo Wi-Fi for Mastercard® for Cardholders pakalpojumus sniedz Boingo Wireless, Inc. Plašākai informācijai dodieties uz mastercard.boingo.com.

 • Velosipēds tika nozagts
 • Bērns bērnudārzā saplēsa ziemas jaku
 • Brilles tika saplēstas
 • Dators tika sabojāts
 • Slēpes tika salauztas
 • Sērfošanas aprīkojums tika bojāts
 • Un daudz ko citu
 • Pirkuma apdrošināšana darbojas precēm, kas ar kredītkarti iegādātas veikalā vai internetā.
 • Tā nodrošina atlīdzību par izdevumiem, kas radušies saistībā ar ilglietojuma preču* remontu vai aizstāšanu zādzības, bojājumu vai bojāejas gadījumā pat tad, ja tas noticis paša kartes lietotāja netīšas darbības rezultātā.
 • Tā ir spēkā lielākajai daļai pirkuma, tai skaitā apģērbam, sporta aprīkojumam, tehniskām ierīcēm u.tml. 180 dienas no pirkuma brīža.
 • Lai pieteiktu apdrošināšanas atlīdzību, jāuzrāda pirkuma dokuments un maksājuma informācija.

* Ilglietojuma preces ir mantas, kuru lietošanas ilgums ir vismaz 3 gadi. Produkta lietošanas ilgumu nosaka ražotājs.

Apdrošinājuma summas ir noteiktas katram apdrošinātajam objektam, apdrošināšanas gadījumam un kalendārajam gadam.

 • Vienam objektam 1000 EUR
 • Vienam apdrošināšanas gadījumam 2000 EUR
 • Gadā 4000 EUR
 • Īpašā apdrošināšanas objektu grupa* 400 EUR
 • Pašrisks par katru apdrošināšanas gadījumu ir 30 EUR

* Datori, datoru daļas un ārējās ierīces; mobilie tālruņi; brilles, tai skaitā saulesbrilles; pulksteņi; unikāli objekti, rotaslietas (tai skaitā dārgakmeņi, dārgmetāli un pērles); kažokādas izstrādājumi.

Omniva

Sūti paciņu pa īsāko taciņu

Uzzināt vairāk

Es Mīlu Kafiju

Piedāvājums elegantiem Dammann tēju dāvanu komplektiem

Uzzināt vairāk

Capital

Apple Watch Series 6

Uzzināt vairāk

GudriemBerniem.lv

Attīstošas rotaļlietas un spēles bērniem

Uzzināt vairāk

Burka

Pērc atbildīgi un videi draudzīgi

Uzzināt vairāk

Atlaides un piedāvājumi Swedbank kredītkaršu lietotājiem.

Visi piedāvājumi

Preferred Hotels & Resorts

Nakšņojiet 4 naktis par 3 nakšu cenu un saņemiet Elite I Prefer Status

Hotels.com

Vērtīgi piedāvājumi rezervēšanai neatkarīgās un vietējās ķēdes viesnīcās visā pasaulē.

Avis

Pievienojieties Avis President’s Club un saņemiet labāka līmeņa servisu, atlaides un papildu iespējas.

Preferred Hotels & Resorts

Ja jums patīk luksusa ceļojumi un viesmīlība, iepazīstiet pasaules pieprasītākos galamērķus, izmantojot šos ekskluzīvos piedāvājumus Mastercard Platinum karšu īpašniekiem. Vairāk nekā 750 pasaules izcilāko viesnīcu, kūrortu un rezidenču Preferred Hotels & Resorts portfelis, kas pieejams 85 valstīs un ir piemērots pieredzējušiem ceļotājiem, kuri vēlas unikālu pieredzi, augstas kvalitātes standartus un bezgalīgas iespējas.

Īpašais piedāvājums Mastercard World Elite karšu lietotājiem:

 • Nakšņojiet 4 naktis par 3 nakšu cenu un saņemiet Elites I Prefer Statusu.

Numura cena jārezervē un jāapmaksā ar Mastercard Platinum kredītkarti. Rezervējot viesnīcu, izmantojiet kodu MKTMSC. Piedāvājums ir spēkā tikai tad, ja par rezervāciju norēķinās ar derīgu Platinum kredītkarti.

Piedāvājums spēkā rezervējumiem, kas veikti līdz 2021. gada 31. martam.

Sadarbībā ar:

Mājaslapā visas cenas ir norādītas par numuru par nakti, un tās nav kombinējamas ar citām akcijām vai atlaižu programmām. Var tikt piemēroti daži ierobežojumi, piemēram, minimālais uzturēšanās laiks un nepieejamie apmeklējuma datumi.
Pilnus noteikumus un nosacījumus var atrast šeit.

Capra, Saas-Fee, Switzerland

Capra, Saas-Fee, Switzerland

Hotels.com

Hotels.com ir vadošais viesnīcu izmitināšanas pakalpojumu sniedzējs visā pasaulē, kas piedāvā rezervēšanas pakalpojumus, izmantojot savu lokalizēto vietņu un telefona zvanu centru tīklu. Izmantojiet šo atlaidi neatkarīgi no tā, vai plānojat romantiskas nedēļas nogali, laiku personīgai atpūtai vai kultūras pieredzi kopā ar ģimeni.

Īpašais piedāvājums Mastercard World Elite karšu lietotājiem:

 • 8% * rezervācijai neatkarīgās un vietējās ķēdes viesnīcās

Lai saņemtu atlaidi, rezervējot viesnīcu, izmantojiet kodu MASTERCARD8 un veiciet norēķinu ar Mastercard Platinum kredītkarti.

Piedāvājuma derīguma termiņš:
Rezervējiet līdz 2021. gada 31. martam par uzturēšanos līdz 2021. gada 30. septembrim.

Sadarbībā ar:

*Sarakstu ar iekļautajām viesnīcām no šī piedāvājuma apskatiet šeit.
Pilnus noteikumus un nosacījumus var atrast šeit.

Avis

Izbaudiet Avis President’s Club priekšrocības ar World Elite karti bez dalības maksas un saņemiet:

 • Prioritāro apkalpošanu un rezervāciju veikšanu
 • Garantētu servisa uzlabojumu lidostās un dzelzceļa stacijās, vienreizēju vai dubultu servisa uzlabojumu nedēļas nogalēs (atkarībā no pieejamības)
 • Kuponu bezmaksas auto īrei nedēļas nogalei pēc trīs auto izīrēšanas reizēm
 • Bezmaksas pakalpojums līdzbraucējam un garantēta automašīna, ja tā tiek rezervēta 48 stundas pirms auto saņemšanas
 • Līdz 35% atlaides Avis automašīnu īrei

Platinum kredītkaršu īpašnieki var piekļūt Avis President’s Club priekšrocībām ar 3 vienkāršām darbībām.

1. darbība.

Reģistrējieties vietnē http://www.avispreferred.eu/

Izmantojot savu e-pasta adresi, ievadiet kodu Mastercard World Elite*. Katrs kartes īpašnieks var reģistrēties tikai vienu reizi. Aizpildiet reģistrācijas veidlapu turpmākajos logos. Reģistrācijas laikā kartes īpašniekiem tiek lūgts reģistrēt Mastercard Platinum kredītkarti un vadītāja apliecības numuru, lai pabeigtu reģistrāciju.

2. darbība.

Dalības apstiprinājums tiek nosūtīts kartes īpašniekam no Avis Preferred ar viņu unikālo dalībnieka numuru. Sīkāka informācija tiks sniegta pēc pirmās automašīnas nomas.

3. darbība.

Lai īrētu automašīnu, ievadiet dalībnieka numuru un rezervējiet šeit.

Piedāvājuma termiņš:
Aktīvs līdz turpmākajiem paziņojumiem.

Sadarbībā ar:

*Ņemiet vērā, ka šo piedāvājumu nevar izmantot kopā ar citiem piedāvājumiem.
Pilnus noteikumus un nosacījumus var atrast šeit.

Atpakaļ

Darbojas kā nomaksa - noder lielākiem pirkumiem.

Labākā izvēle pirkumiem un ceļošanai ārzemēs.

Nodrošina ceļojumu apdrošināšanu visai ģimenei, kā arī apdrošināšanu lielākajai daļa pirkuma.

Apdrošiniet savas kredītkartes atmaksas saistības un baudiet finansiālu drošību negaidītas saslimšanas vai darba zaudēšanas gadījumā.

Ar karti saistīti jautājumi un kartes pretenzijas

Ar apdrošināšanu saistītie jautājumi un atlīdzības pieteikšana

 • +371 67 444 449
 • Apdrošināšanu nodrošina Swedbank P&C Insurance AS Latvijas filiāle.

Pieteikt atlīdzību

Jūsu pieteikums šim produktam jau tiek izskatīts. Vai vēlaties nosūtīt vēl vienu pieteikumu?

Paldies, ka izmantojāt Swedbank internetbanku!

Drošības nolūkos, lūdzu, aizveriet pārlūkprogrammu!

logo

Mēs palīdzēsim tev sākt krāt!

Atbildi uz 3 jautājumiem un uzzini, kādi uzkrājumu veidi tev būtu vispiemērotākie un kā visvieglāk sākt.