Pāriet uz lapas sākumu
PrivātpersonāmUzņēmumiem
Kļūt par klientu

Platinum kredītkarte

Jauna karte - vairāk iespēju, ko izmantot!

Ekskluzīva kredītkarte ar plašu ceļojumu un pirkumu apdrošināšanu ikdienai, kā arī darba un atpūtas braucieniem uz ārzemēm.

Pieteikuma aizpildīšana prasīs vien 2 minūtes Piekļuve kredītlimitam, pirms karte tev piegādāta Ērta kartes pārvaldīšana mobilajā lietotnē

* Tiek piemēroti noteikumi un nosacījumi. Boingo pakalpojumus sniedz Boingo Wireless, Inc. Plašākai informācijai dodieties uz mastercard.boingo.com.

* Tiek piemēroti noteikumi un nosacījumi. Vairāk informācijas uzzini: mastercard.flexiroam.com.

 • Kredītkartes pārvaldīšana internetbankā un Swedbank lietotnē: bloķēšana un atbloķēšana, limitu pārvaldīšana un atmaksas veikšana jebkurā brīdī.
 • Jaunums! Skati kartes PIN kodu un citu kartes informāciju mobilajā lietotnē. Tagad mobilajā lietotnē vari viegli piekļūt visu savu karšu datiem – kartes numuram, derīguma termiņam un Security code/CVC2 kodam, kā arī apskatīt kartes PIN kodu, ja esi to aizmirsis.
 • Swedbank mobilajā lietotnē apskati to vietņu sarakstu, kurām tava digitalizētā karte ir piesaistīta. Apskaties pamācību.
 • Kredītlimita izmantošana uzreiz pēc kredītkartes līguma noslēgšanas.
 • Iespēja pārskaitīt naudu veikt maksājumus tieši no kredītkartes konta.
 • Ērti rezervēt un norēķināties par viesnīcu un izmantot autonomas pakalpojumus.
 • Bezkontakta maksājumi– izmantojiet bezkontakta maksājumus vai pievienojiet savu karti Apple Pay un citiem atbalstītajiem e-makiem.
 • Aktivizēt iespēju iepirkties internetā.
 • Skaidras naudas iemaksa un izmaksa bankomātos.

Kad var atmaksāt izmantoto kredītlimitu?

 • Procenti netiks aprēķināti, ja tekošā mēneša izmantotā kredītlimita summa tiks atmaksāta līdz nākamā mēneša 20. datumam.

Kā darbojas atmaksa?

 • Atmaksai noteiktajā datumā izmantotā summa tiek automātiski norakstīta no kartei piesaistītā konta. Ja nepietiek līdzekļu, tiek veikts procentu aprēķins un izmantoto limitu kopā ar procentiem var atmaksāt jebkurā brīdī vēlāk.

Ievērībai! Bezprocentu periods neattiecas uz skaidras naudas izņemšanu un pārskaitījumiem no kredītkartes konta.

 • Kartes ikmēneša maksa - 17 EUR.
 • Kartes izgatavošana un piegāde pa pastu - 2 EUR, piegāde uz filiāli - 4 EUR.
 • Procentu likme - sākot no 14% gadā. Tā tiek noteikta katram klientam individuāli.
 • Izvēloties Ekstra paku, gada maksa ir 171 EUR.

Pilns cenrādis

Pakalpojums Cena, EUR
Pieteikšana
Kartes pieteikšana Ērtāk internetbankā Bez maksas Norādīt kartes piegādes veidu var internetbankā.
Kartes izgatavošana un piegāde Izdevīgāk pa pastu 2,00-4,00 Pa pastu - 2,00
Filiālēs - 4,00
Maksa automātiski tiek ieturēta pēc kartes aktivizēšanas. Maksa par karti, kas izgatavota pēc iepriekšējās kartes derīguma termiņa beigām, klientam jāmaksā iepriekšējās kartes derīguma termiņa pēdējā mēnesī vai pēc kartes aktivizēšanas.
Paātrināta karte
- Filiālē „Ķīpsala”, „Spice” Saņemšana 4 stundu laikā 35,00 Maksa tiek ieturēta papildus izgatavošanas un piegādes maksai. Paātrinātu kartes izgatavošanu un saņemšanu iespējams pasūtīt filiālē vai piezvanot uz Telefonbankas numuru 67 444 444. Pasūtot karti darba dienās līdz plkst. 13.30, tās izgatavošana un piegāde filiālēs 'Ķīpsala' (Rīga, Balasta dambis 15) un 'Spice' (Rīga, Jaunmoku iela 13 (t/c 'Spice Home')) notiek 4 darba stundu laikā. Pārējās Rīgas un ārpus Rīgas filiālēs piegāde nākamajā darba dienā.
- Pārējās Rīgas un ārpus Rīgas filiālēs Saņemšana nākamajā darba dienā 35,00 Maksa tiek ieturēta papildus izgatavošanas un piegādes maksai. Paātrinātu kartes izgatavošanu un saņemšanu iespējams pasūtīt filiālē vai piezvanot uz Telefonbankas numuru 67 444 444. Pasūtot karti darba dienās līdz plkst. 13.30, tās izgatavošana un piegāde filiālēs 'Ķīpsala' (Rīga, Balasta dambis 15) un 'Spice' (Rīga, Jaunmoku iela 13 (t/c 'Spice Home')) notiek 4 darba stundu laikā. Pārējās Rīgas un ārpus Rīgas filiālēs piegāde nākamajā darba dienā.
Lietošana
Ikmēneša maksa 17 Maksa tiek ieturēta no kredītkartes apkalpojošā konta līgumā noteiktajā ikmēneša maksājuma datumā. Maksa tiek automātiski ieturēta par katru mēnesi, kad karte bijusi klienta lietošanā.
Pirkumi Latvijā un ārzemēs Bez maksas
Valūtas konvertācijas uzcenojums 0% Maksu piemēro, ja darījums (pirkums vai skaidras naudas izmaksa) tiek veikts valūtā, kas atšķiras no kartes valūtas. Informācija par aktuālajiem valūtas kursiem ir pieejama Starptautisko Karšu organizāciju mājaslapā www.mastercard.com un www.visaeurope.com
Pārskaitījums no kredītkartes konta Sk. Maksājumi Pārskaitījuma komisijas maksas no kredītkartes konta ir identiskas kā maksājumiem no norēķinu konta.
Skaidras naudas darījumi Sk. Skaidras naudas darījumi
bankomātos un pie tirgotājiem
Pirkumu apdrošināšana Bez maksas Plašāk par pirkuma apdrošināšanu
Ceļojuma apdrošināšana Bez maksas Plašāk par ceļojuma apdrošināšanu
LoungeKey
- Programmas dalības maksa Bez maksas LoungeKey nodrošina piekļuvi īpašām atpūtas zonām vairāk nekā 1000 lidostās visā pasaulē. Plašāka informācija pieejama vietnē LoungeKey.com vai mobilajā lietotnē.
- Platinum ekstra pakas gada maksa 171 EUR (t.sk. PVN) Platinum kredītkartes Ekstra paka ļauj kredītkartes lietotājam 20 reizes kalendāra gada laikā apmeklēt lidostu atpūtas zonas bez maksas. Gada maksa tiek ieturēta no kredītkartei piesaistītā norēķinu konta.
Bezprocentu periods Līdz nākamā mēneša 20. datumam Bezprocentu periods attiecas tikai uz pirkumiem ar karti. Skaidras naudas izņemšanai un pārskaitījumiem bezprocentu periods netiek piemērots.
Procentu likme gadā no izmantotās summas No 14% Procentu likme tiek noteikta individuāli un ir atkarīga no klienta kredītvēstures, kredītsaistību apmēra un regulāro ienākumu ieskaitījumiem kontā Swedbank.
Kredīta limita pārsniegšana un savlaicīgi nesamaksāta kredīta limita izmantošana 0,167% dienā no pārsniegtās summas Pārsnieguma un nokavējuma līgumsods.
Kredīta daļēja pirmstermiņa atmaksāšana Ērtāk internetbankā Bez maksas
Izmaiņas kredītkartes līgumā Bez maksas
Bilance bankomātos
- Swedbank bankomātos Latvijā Bez maksas
- Citu banku bankomātos 0,40
Pēdējo 5 veikto darījumu izdruka Swedbank bankomātos Latvijā 0,20
Ārkārtas skaidras naudas palīdzība ārzemēs Western Union apkalpošanas punktos 42,00 Kartes nozaudēšanas vai bloķēšanas gadījumos.
Pretenzijas izskatīšana Bez maksas Ja pretenzijas izmeklēšanai ir vajadzīgi darījumu apliecinoši dokumenti, tiek piemērota maksa, kas atbilst pakalpojuma faktiskajām izmaksām.
Slēgšana
Kartes slēgšana Ērtāk internetbankā un mobilajā lietotnē Bez maksas Kartes darbību ērti un ātri variet apturēt mobilajā lietotnē, un 10 dienu laikā tā automātiski slēgsies.

Spēkā no 09.07.2020.

 1. Piesakies kredītkartei internetbankā.
 2. Par pieņemto lēmumu informēsim telefoniski vai ar īsziņu.
 3. Iepazīsties ar noteikumiem, apstiprini, ka tiem piekrīti, un paraksti līgumu*.
 4. Kredītkartes limitu var sākt izmantot uzreiz pēc līguma parakstīšanas.
 5. Karti saņemsi 5 darbdienu laikā.
 6. Saņemot karti, autorizējies internetbankā un aktivizē karti*.

*Jaunus kredīta darījumus parakstīt un veikt kredītkartes aktivizāciju internetbankā var no plkst. 7.00 līdz 22.00. Pēc plkst. 22.00 notiek automatizēta dienas laikā noslēgto darījumu datu apkopošana un reģistrēšana un saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likumu nakts laikā līdz plkst. 7.00 aizliegts noslēgt patērētāja kreditēšanas līgumus.

Ienākumi

 • Taviem ienākumiem pēc nodokļu nomaksas jābūt vismaz 670 EUR mēnesī.
 • Tev ir jābūt stabiliem ienākumiem vismaz 6 mēnešus pēc kārtas un darbā vairs nedrīkst būt pārbaudes laiks.

Saistības

 • Ikmēneša izdevumi kredītsaistību segšanai nedrīkst pārsniegt 40% no ikmēneša ienākumiem.
 • Tev nav kavētu saistību Swedbank vai pie cita kreditora vai nesamaksātu rēķinu par dažādiem pakalpojumiem.
 • Ja kredīta atmaksai novirzāmo līdzekļu avots nav darba alga, tad jābūt gatavam iesniegt šo citu ienākumu saņemšanas apliecinošus oficiālus dokumentus.
Medicīniskās palīdzības un ceļošanas vai transporta ķibeles gadījumā Covid-19 tiek pielīdzināts citām slimībām, kuras ceļojuma apdrošināšanas noteikumos nav minētas kā izņēmumi.
 • Daudziem izdevumiem, kas saistīti ar nevēlamām ceļojuma izmaiņām, piemēram:
  • lidojuma atcelšanu;
  • lidmašīnas kavēšanos;
  • brauciena pārtraukšanu;
  • utt.
 • Bagāžas pazušanu vai zādzību.
 • Ceļošanas laikā gūtām traumām (t. sk. slēpošanas, peldbaseina negadījumi u. tml.).
 • Nomas automašīnu, jo KASKO apdrošināšana ir iekļauta.
 • Juridiskās palīdzības nepieciešamību.
 • Ceļojuma atcelšanu slimības dēļ.
 • Un citām situācijām.
 • Ceļojumu apdrošināšana pasargā no nevēlamiem uztraukumiem un, vēl jo svarīgāk, no negaidītiem izdevumiem, baudot brīvdienas vai esot darba braucienā.
 • Ceļojumu apdrošināšana ir spēkā kartes lietotājam un ar to kopā ceļojošajiem ģimenes locekļiem* bez papildu maksas.

* Ceļojuma apdrošināšana ir spēkā ģimenei, kas ceļo kopā ar tevi un ir tavs laulātais, dzīvesbiedrs, bērni un mazbērni (līdz 17 gadiem ieskaitot vai, ja ir pilna laika studenti un nav precējušies, līdz 21 gadam ieskaitot).

Zelta kredītkarte

Platinum kredītkarte

Kredītkartes komisijas maksas Ikmēneša maksa ir 5 EUR, ieskaitot bezmaksas ceļojumu apdrošināšanu Ikmēneša maksa ir 17 EUR, ieskaitot bezmaksas ceļojumu apdrošināšanu.
Apdrošinātās personas Visa kopā ceļojošā ģimene Visa kopā ceļojošā ģimene
Apdrošinātais risks Apdrošinājuma summa vienam Apdrošinātajam, € Apdrošinājuma summa vienam Apdrošinātajam, €
Medicīniskā palīdzība (izmaksas) 750 000 EUR 750 000 EUR
Apdrošinātais risks Apdrošinājuma summa/limits vienai kredītkartei, € Apdrošinājuma summa/limits vienai kredītkartei, €
Personiskās mantas (bojājums, zādzība) 1000 EUR 2500 EUR
Ceļojuma maršruta / grafika izmaiņas 2000 EUR 3500 EUR
Aviobiļetes maiņa 150 EUR 150 EUR
Izlidošanas kavēšanās (vairāk par 4 stundām) 150 EUR 500 EUR
Izlidošanas kavēšanās (vairāk par 24 stundām) 300 EUR 500 EUR
Bagāžas kavēšanās (vairāk par 4 stundām) 300 EUR 1000 EUR
Civiltiesiskās atbildības apdrošināšana 10 000 EUR 20 000 EUR
Juridiskā palīdzība 1000 EUR 10 000 EUR
Drošības nauda 3000 EUR 5000 EUR
Nomas automašīnas KASKO 40 000 EUR (pašrisks 250 EUR)
Pašrisks 30 EUR* Bez pašriska
Apdrošināšana Apdrošināšana ir spēkā automātiski**.
Spēkā esamība Spēkā līdz kredītkartes līguma termiņa beigām ceļojuma pirmos 3 mēnešus.
Noteikumi

* Pašrisks attiecas uz apdrošināšanas gadījumiem, kas saistīti ar īpašuma apdrošināšanu, ceļojuma maršruta maiņu un civiltiesiskās atbildības un juridiskās palīdzības apdrošināšanu.
** Apdrošināšana stājas spēkā no kredītkartes līguma noslēgšanas brīža un paliek spēkā visu kredītkartes līguma darbības laiku.

 • Velosipēds tika nozagts
 • Bērns bērnudārzā saplēsa ziemas jaku
 • Brilles tika saplēstas
 • Dators tika sabojāts
 • Slēpes tika salauztas
 • Sērfošanas aprīkojums tika bojāts
 • Un daudz ko citu
 • Pirkuma apdrošināšana darbojas precēm, kas ar kredītkarti iegādātas veikalā vai internetā.
 • Tā nodrošina atlīdzību par izdevumiem, kas radušies saistībā ar ilglietojuma preču* remontu vai aizstāšanu zādzības, bojājumu vai bojāejas gadījumā pat tad, ja tas noticis paša kartes lietotāja netīšas darbības rezultātā.
 • Tā ir spēkā lielākajai daļai pirkuma, tai skaitā apģērbam, sporta aprīkojumam, tehniskām ierīcēm u.tml. 180 dienas no pirkuma brīža.
 • Lai pieteiktu apdrošināšanas atlīdzību, jāuzrāda pirkuma dokuments un maksājuma informācija.

* Ilglietojuma preces ir mantas, kuru lietošanas ilgums ir vismaz 3 gadi. Produkta lietošanas ilgumu nosaka ražotājs.

Apdrošinājuma summas ir noteiktas katram apdrošinātajam objektam, apdrošināšanas gadījumam un kalendārajam gadam.

 • Vienam objektam 1000 EUR
 • Vienam apdrošināšanas gadījumam 2000 EUR
 • Gadā 4000 EUR
 • Īpašā apdrošināšanas objektu grupa* 400 EUR
 • Pašrisks par katru apdrošināšanas gadījumu ir 30 EUR

* Datori, datoru daļas un ārējās ierīces; mobilie tālruņi; brilles, tai skaitā saulesbrilles; pulksteņi; unikāli objekti, rotaslietas (tai skaitā dārgakmeņi, dārgmetāli un pērles); kažokādas izstrādājumi.

Tagad tu vari izmantot vairāk nekā 1000 lidostu atpūtas zonas visā pasaulē neatkarīgi no aviosabiedrības vai lidojuma klases.

 • Bezmaksas papildu ērtības noteiktās atpūtas zonās
 • Ērti pārvaldi savus apmeklējumus LoungeKey™ lietotnē
 • Pieejamo LoungeKey™ atpūtas zonu sarakstu un plašāku informāciju par šo programmu apskati LoungeKey™ mājaslapā un mobilajā lietotnē

Izmanto pilnvērtīgi LoungeKey™ lidostu atpūtas zonu piedāvātās ērtības!

Lai izmantotu LoungeKey, vispirms izveido kontu.

To var izdarīt šādi:

Kad konts ir izveidots, lejupielādē LoungeKey™ lietotni, pieslēdzies ar savu kontu un izmanto šādas priekšrocības:

 • Apskatīt pieejamās lidostu atpūtas zonas, redzēt un sekot līdzi saviem apmeklējumiem
 • Piekļūt savai digitālajai kartei un simtiem atlaižu piedāvājumu
 • Apskatīt atpūtas zonās pieejamos pakalpojumus

Pēc savas kartes pievienošanas LoungeKey™ lietotnei tavā kartē tās pārbaudei uz laiku līdz 10 dienām tiks rezervēta neliela summa.

Atpūtas zonu apmeklēšanas maksas:

 • Platinum karšu lietotājiem – 30 EUR par vienu apmeklējumu Aktuālo maksu par atpūtas zonu izmantošanu apskati LoungeKey™ mājaslapā vai mobilajā lietotnē.
 • Platinum kartes īpašnieku pavadošajām personām kā viesiem – 30 EUR par apmeklējumu Aktuālo maksu par atpūtas zonu izmantošanu apskati LoungeKey™ mājaslapā vai mobilajā lietotnē.
 • Maksa par apmeklējumu tiks ieturēta uzreiz no kartes lietotāja kredītkartes konta, ienākot atpūtas zonā

Ierodoties atpūtas zonā, ņem līdzi savu Platinum kredītkarti un atver QR kodu LoungeKey lietotnē. Tava karte tiks novilkta vai noskenēta, lai reģistrētu apmeklējumu.

Ekstra pakas īpašniekiem

 • Tikai tu kā kartes īpašnieks vari izmantot 20 lidostas atpūtas zonu apmeklējumus kalendāra gadā bez jebkādām papildu izmaksām*, izmantojot Platinum Ekstra paku. Sākot ar 21. apmeklējumu, tiks piemērota pilna cena
 • Pavadošajiem apmeklētājiem vienmēr tiks piemērota pilnā cena
 • Piesakies Ekstra pakai internetbankas sadaļā Manas kartes
 • Ekstra paka ir brīvas izvēles pakalpojums, un maksa par to ir 171 EUR gadā

Svarīgi!

Izmantot lidostu atpūtas zonas varēsi pēc 48 stundām no jaunās kartes aktivizēšanas brīža. Ja reģistrācija joprojām nav pieejama pēc šī laika, sazinies ar mums.

Ar noteikumiem un nosacījumiem var iepazīties LoungeKey.com vai mobilajā lietotnē.

* Reģistrējoties atpūtas zonā, standarta apmeklējuma maksa 30 EUR apmērā tiks rezervēta, bet netiks ieturēta no kredītkartes konta. Rezervācija tiks atcelta 10 dienu laikā.

Uzlabo savu lidostas drošības pārbaudes pieredzi ar Mastercard® Airport Security Fast Track.

Turpmāk, iegādājoties Mastercard Airport Security Fast Track, tu varēsi negaidīt rindā un doties uzreiz uz ātro drošības pārbaudes kontrolpunktu sevis izvēlētajā lidostā. Izbaudi iespēju drošības pārbaudi veikt ātrāk un bez uztraukumiem! Maksimālai ērtībai izveidotais Fast Track kontrolpunkts:

 • Nodrošina ērtāku drošības pārbaudes pieredzi
 • Vienkāršo lidostas drošības pārbaudes iziešanas procesu
 • Samazina rindā pavadīto gaidīšanas laiku*

Rezervē ātro drošības pārbaudi ar savu Mastercard Platinum kredītkarti.

* Īsāks rindā gaidīšanas laiks salīdzinājumā ar standarta pasažieru rindām.

Lai iegūtu piekļuvi ātrās drošības pārbaudes rezervēšanai, jāveic šādas darbības:

 1. Jāpārliecinās, ka Platinum kredītkartei ir aktivizēta iepirkšanās internetā
 2. Jāreģistrē savs personīgais konts Mastercard Travel Experiences mobilajā lietotnē (pieejama iOS un Android operētājsistēmās) vai tīmekļa vietnē: https://travelexperiences.mastercard.com
 3. Pēc konta reģistrēšanas jau uzreiz var pieteikt ātro drošības pārbaudi savam gaidāmajam lidostas apmeklējumam
 4. Rezervē Fast Track sev un saviem ceļabiedriem ātri un vienkārši. Savu ātrās drošības pārbaudes kuponu vari rezervēt vien dažos soļos Mastercard Travel Experiences lietotnē

Steidzamu tehnisku problēmu vai neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar Mastercard® Travel Experiences pa tālruni +44 808 196 6003.

Ātrās drošības pārbaudes kuponus var rezervēt Mastercard Travel Experiences tīmekļa vietnē vai lietotnē.

 1. Jāizvēlas lidosta, braucēju skaits un vēlamais laika posms.
 2. Vari izmantot savus esošos bezmaksas* Fast Track kuponus vai norēķināties par tiem ar savu pievienoto Mastercard Platinum kredītkarti.
 3. Visas cenas ir norādītas valūtā, kas atbilst lidostas atrašanās vietai (EUR, GBP vai USD) un cena par vienu apmeklējumu var atšķirties atkarībā no izvēlētās lidostas.
 4. Savu e-biļeti vari saņemt e-pastā vai lietotnē.
 5. Ierodoties lidostā, dodies uz sava lidojuma termināļa Fast Track zonu un uzrādi lidostas Fast Track e-biļeti, lai saņemtu piekļuvi.
 6. Negaidi rindā un izbaudi iespēju ātri nokļūt lidostas veikalos, restorānos un atpūtas zonās.

* Bezmaksas ātrās drošības pārbaudes kuponi ir spēkā karšu lietotājiem tikai programmā iekļautajās lidostās līdz 31.12.2024. Atlaide kupona iegādei tiks piemērota kupona rezervēšanas pēdējā solī.

Mastercard® Global Data Roaming by Flexiroam Platinum kredītkartes lietotājam bez maksas nodrošina tūlītēju un drošu piekļuvi internetam visā pasaulē.

 • Ātrs un drošs augstākās kvalitātes interneta pieslēgums pieejams 200 valstīs, izmantojot piekļuvi pie vairāk nekā 520 telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējiem
 • Kopējais datu apjoms gadā ir 5 GB, kurus katrā lietošanas reizē var izmantot līdz 1 GB 3 dienas pēc kārtas
 • 15% atlaide visiem turpmākajiem maksas datu viesabonēšanas plāniem pēc bezmaksas 5 GB izmantošanas
 1. Lai piereģistrētos pakalpojumam un saņemtu datu lietošanas kodu, dodies uz saiti swedbank.flexiroam.com un ievadi savas Platinum kredītkartes numuru.
 2. Lejupielādē Flexiroam lietotni un pieslēdzies izveidotajam klienta profilam.
 3. Ievadi saņemto aktivizācijas kodu Flexiroam lietotnes sadaļā “Home” – “Enter a Code”.
 4. Pievieno eSIM karti savam lietotāja kontam, izpildot lietotnē norādītās darbības.
 5. Aktivizē e-SIM atbilstoši e-pastā saņemtajai instrukcijai.

Ceļojot aktivizē datu viesabonēšanu savā telefonā vai planšetdatorā un izmanto bezmaksas 5 GB datu apjomu gadā.

Lejupielādē Flexiroam X eSIM & Data Plans lietotni:

* Tiek piemēroti noteikumi un nosacījumi. Vairāk informācijas uzzini: mastercard.flexiroam.com.

HERTZ

Pievienojieties Hertz Gold Plus Rewards programmai, saņemot President’s Circle® statusu un 10% atlaidi visām rezervācijām.

easyJet

Saņemiet 15%, piesakoties easyJet Plus programmai.

Booking.com

Saņem līdz 6% naudas atmaksu par viesnīcu rezervācijām.

Avis

Pievienojieties Avis President’s Club un saņemiet labāka līmeņa servisu, atlaides un papildu iespējas.

FARFETCH

Luksuss klases internetveikals ar vairāk nekā 700 veikalu un zīmolu precēm no visas pasaules.

Skaidras naudas izmantošana ne tikai rada vides problēmas, bet arī var veicināt ēnu ekonomiku. Pārejot no skaidras naudas uz digitāliem maksājumiem, mēs varam pasargāt savu planētu, nodrošināt to, ka darījumi nav anonīmi, un ietaupīt laiku, ko veltām naudas pārvaldīšanai.

 1. Maksā digitāli. Tas palīdz sekot līdzi izdevumiem, noteikt ierobežojumus konkrētām izdevumu kategorijām un pamanīt, kā maināmi mūsu patēriņa paradumi.
 2. Izvairies no čekiem, kurus nav iespējams pārstrādāt. Papīra čeki tiek izgatavoti no nepārstrādājama termiska papīra. Maksājot ar karti, palūdz, lai čeku atsūta e-pastā.
 3. Bezkontakta maksājumi ir higiēniski. Izmantojot bezkontakta maksājumus, vari samazināt fizisko kontaktu ar citiem cilvēkiem, kuri maina banknotes vai pieskaras bankomātiem.

Kopējais apjoms maksājumiem ar karti Baltijas valstīs pieauga par 45% pēdējo 6 gadu laikā. Izmanto bezkontakta maksājumus ar karti, jo tie ir ātri, viegli pielāgojami un higiēniski.


{ "xAxis": { "visible": true, "categories": ["2012", "2013", "2014", "2015", "2016", "2017", "2018", "2019", "2020", "2021", "2022"] }, "yAxis": { "visible": true, "title": "" }, "legend": { "enabled": true }, "plotOptions": { "column": { "dataLabels": { "enabled": false } } } }

Avots: Swedbank

Izmēri skaidras naudas maksājumu CO2 nospiedumu un uzzini, cik daudz koku vajag, lai absorbētu gadā radītās emisijas.

Skaidras naudas maksājumi

 • 0
 • 0

Ja maksā ar karti, varētu ietaupīt

 • 0
 • 0

Avots: Lindgreen E. R., van Schendel M., Jonker N. et al. (2018); Hanegraaf R., Larçin A., Jonker N. et al (2020)

HERTZ

Pievienojieties Hertz Gold Plus Rewards programmai, lai baudītu šādas priekšrocības:

 • 10% atlaidi rezervācijām visā pasaulē;
 • garantētu vienu klasi augstāku automašīnu;
 • negaidiet pie apkalpošanas galda — nekādas gaidīšanas vai rindu;
 • ātrāka rezervācija, automašīnas saņemšana un atgriešana.

Baudiet arī tieši President’s Circle statusam pieejamās priekšrocības:

 • saņemiet paātrinātu Gold Service apkalpošanu tūkstošiem filiālēs visā pasaulē;
 • pelniet Gold Plus Rewards punktus, lai saņemtu bezmaksas autonomas dienas un papildu labumus visā pasaulē;
 • pelniet Gold Plus Rewards bonusa punktus un saņemiet 25% atlaidi bērnu sēdeklīšu nomai.

Lai izmantotu piedāvājumu, Gold Plus Rewards dalībnieka profilā kā maksāšanas līdzeklim jābūt reģistrētai Mastercard Platinum kredītkartei.

Piedāvājums ir spēkā līdz 2024. gada 30. jūnijam.

Sadarbībā ar:

Pilni nomas noteikumi un nosacījumi ir pieejami šeit.

easyJet

Atklājiet ērtāku veidu, kā ceļot ar easyJet Plus. Saņemiet dažādas ekskluzīvas priekšrocības par ikgadēju abonēšanas maksu.

Piesakieties tagad un ikvienā easyJet lidojumā, ko rezervēsiet, baudiet šādas priekšrocības:

 • tūlītēji piešķirta sēdvieta — izvēlieties jebkuru sēdvietu lidmašīnā bez papildu maksas;
 • īpašs bagāžas nodošanas galds — nestāviet rindā, ierodoties lidostā;
 • ātrā drošības kontrole — noteiktās lidostās;
 • papildu rokas bagāža — ņemiet līdzi papildu rokas bagāžas vienību (klēpjdatoru/rokassomiņu);
 • ātrāka iekāpšana — esiet pirmais lidmašīnā, lai nodrošinātu savai bagāžai vietu skapītī.

Piesakoties easyJet Plus programmai vietnē https://plus.easyjet.com/, ievadiet kodu EJMC001, lai saņemtu 15% atlaidi pirmā gada maksai.

Uzziniet vairāk par easyJet Plus šeit.

Piedāvājums spēkā līdz 2024. gada 31. decembrim.

Sadarbībā ar:

Pilnie noteikumi un nosacījumi pieejami šeit.

Booking.com

Booking.com ļauj miljoniem ceļotāju ērti gūt neaizmirstamas atmiņas, piedāvājot dažādas ceļošanas iespējas un fantastiskas naktsmītnes — sākot no mājokļiem līdz viesnīcām un vēl vairāk. Booking.com vietne ir pieejama 43 valodās un piedāvā kopumā vairāk nekā 28 miljonus reģistrētu naktsmītņu, tostarp 6,2 miljonus mājokļu, dzīvokļu un dažādu cita veida apmešanās vietu.

Īpašs piedāvājums Mastercard World Elite karšu īpašniekiem:

 • Saņem līdz 6% naudas atmaksu par viesnīcu rezervācijām

Mastercard kredītkartes īpašnieki par katru savu rezervāciju var saņemt līdz 6% naudas atmaksu, kas tiek ieskaitīta attiecīgā lietotāja rezervāciju maciņā, kas ir pieejams reģistrētiem vietnes lietotājiem. Atmaksa tiek ieskaitīta pēc rezervācijas apstiprināšanas. Maciņa saturu var izmantot turpmākām rezervācijām vai pārskaitīt uz Mastercard kredītkarti.

Kā izmantot piedāvājumu:

 1. Apmeklējiet vietni Booking.com, izmantojot doto saiti.
 2. Pierakstieties vai reģistrējieties vietnē Booking.com.
 3. Meklējiet sev vēlamo naktsmītni ceļojuma galamērķī.
 4. Izmantojiet derīgu Mastercard Platinum kredītkarti, lai veiktu rezervāciju.

Piedāvājums spēkā līdz 2025. gada 31. martan.

Sadarbībā ar:

Piedāvājums neattiecas uz rezervācijām, kas tiek veiktas, izmantojot lietotni Booking.com. Piedāvājums nav spēkā, ja rezervācija tiek atcelta vai netiek izmantota. Atmaksa tiek ieskaitīta kontā vismaz 64 kalendāra dienas pēc naktsmītnes izmantošanas beigām. Pilnie noteikumi un nosacījumi ir pieejami šeit.

Avis

Izbaudiet Avis President’s Club priekšrocības ar World Elite karti bez dalības maksas un saņemiet:

 • Prioritāro apkalpošanu un rezervāciju veikšanu
 • Garantētu servisa uzlabojumu lidostās un dzelzceļa stacijās, vienreizēju vai dubultu servisa uzlabojumu nedēļas nogalēs (atkarībā no pieejamības)
 • Kuponu bezmaksas auto īrei nedēļas nogalei pēc trīs auto izīrēšanas reizēm
 • Bezmaksas pakalpojums līdzbraucējam un garantēta automašīna, ja tā tiek rezervēta 48 stundas pirms auto saņemšanas
 • Līdz 35% atlaides Avis automašīnu īrei

Platinum kredītkaršu īpašnieki var piekļūt Avis President’s Club priekšrocībām ar 3 vienkāršām darbībām.

1. darbība.

Reģistrējieties vietnē http://www.avispreferred.eu/

Izmantojot savu e-pasta adresi, ievadiet kodu Mastercard World Elite*. Katrs kartes īpašnieks var reģistrēties tikai vienu reizi. Aizpildiet reģistrācijas veidlapu turpmākajos logos. Reģistrācijas laikā kartes īpašniekiem tiek lūgts reģistrēt Mastercard Platinum kredītkarti un vadītāja apliecības numuru, lai pabeigtu reģistrāciju.

2. darbība.

Dalības apstiprinājums tiek nosūtīts kartes īpašniekam no Avis Preferred ar viņu unikālo dalībnieka numuru. Sīkāka informācija tiks sniegta pēc pirmās automašīnas nomas.

3. darbība.

Lai īrētu automašīnu, ievadiet dalībnieka numuru un rezervējiet šeit.

Piedāvājuma termiņš:
Aktīvs līdz turpmākajiem paziņojumiem.

Sadarbībā ar:

*Ņemiet vērā, ka šo piedāvājumu nevar izmantot kopā ar citiem piedāvājumiem.
Pilnus noteikumus un nosacījumus var atrast šeit.

FARFETCH

FARFETCH ir pasaulē vadošais e-veikals luksusa modes iegādei. Apģērbi, kurus neatradīsi nekur citur, plašs izmeklētas modes klāsts no iecienītākajiem dizaineriem un tādas preces, kuras iegādāties varētu vien dodoties uz ārzemēm.

Īpašais piedāvājums Mastercard World Elite karšu lietotājiem:

 • 10% atlaide

Iepērcies farfetch.com un saņem 10% atlaidi pirkumiem, izmantojot kodu MC10SWEDBANK.

Atlaide tiek piemērota pilnas cenas precēm, iepērkoties par vismaz 300 EUR vienā iepirkšanās reizē.

Piedāvājums spēkā līdz 2024. gada 31. decembrim.
Tiek piemēroti izņēmumi. Pilnu sarakstu un noteikumus var aplūkot šeit.

 • Bezmaksas piegāde

Iepērcies farfetch.com un saņem bezmaksas piegādi, izmantojot kodu MCFSGLOBAL.

Atlaide tiek piemērota pilnas cenas precēm, iepērkoties par vismaz 300 EUR vienā iepirkšanās reizē.

Piedāvājums attiecas tikai uz atsevišķiem zīmoliem. Pilno piedāvājuma īpašo noteikumu un nosacījumu sarakstu, kā arī piedāvājumā neietvertos zīmolus, var aplūkot šeit.
Piedāvājums spēkā līdz 2024. gada 31. decembrim.

Sadarbībā ar:

Jebkuru no piedāvājumiem nevar izmantot kopā ar citiem atlaižu programmu piedāvājumiem, atlaižu kartēm, kuponiem vai VIP privilēģijām.

Atpakaļ

Parūpējies par savu drošību ar ceļojuma apdrošināšanu, kas tagad ietver arī Covid-19 papildu apdrošināšanu.

Sākot no 2021. gada 6. maija, piedāvājam Ceļojuma apdrošināšanu ar Covid-19 apdrošināšanu bez papildu maksas.

Maršruta grafika/izmaiņu riska ietvaros ar Covid-19 papildu apdrošināšanu mēs atlīdzināsim ceļojuma atcelšanas izdevumus, ja pirms brauciena saslimi ar Covid-19 vai esi kontaktpersona, kurai saskaņā ar valstī noteikto kārtību jāatrodas izolācijā vai karantīnā.

Papildu apdrošināšana atrodoties ārzemēs ir spēkā, ja ir apdrošināts Medicīniskās palīdzības un/vai Maršruta/grafiku izmaiņu risks, un izpildīts kāds no šiem priekšnosacījumiem:

 • saņemts negatīvs Covid-19 SARS-CoV-2 RNS vai antigēnu testa rezultāts 72 stundu laikā pirms ceļojuma sākuma, šajā gadījumā papildu apdrošināšana spēkā 30 dienas;
 • pēdējo 6 mēnešu laikā pirms ceļojuma esi slimojis ar Covid-19 un esi pilnībā atveseļojies;
 • saņemts pilns vakcinācijas kurss pret Covid-19.

Piemēram, mēs atlīdzināsim ar Covid-19 saistītus ārstēšanās izdevumus ārzemēs, naktsmītnes vai papildu radušos transporta izdevumus, ja tevi neielaidīs sabiedriskajā transportā Covid-19 simptomu dēļ.

Ceļojuma pārtraukšanas vai atcelšanas rezultātā radušies zaudējumi, kuri radušies valsts iestāžu rīcības vai lēmumu dēļ, ieskaitot ar pandēmiju saistītus lēmumus (piemēram, tiek slēgtas valstu robežas, ieceļotājiem jāievēro obligāta pašizolācija), netiek atlīdzināti.

Rūpīgi apsver nepieciešamību doties uz ārzemēm!

Uzzināt vairāk

Uzzināt vairāk Uzzināt vairāk Uzzināt vairāk
Īpaši izdevīgi

Labākā izvēle pirkumiem un ceļošanai ārzemēs.

Īpaši izdevīgi

Nodrošina ceļojumu apdrošināšanu visai ģimenei, kā arī apdrošināšanu lielākajai daļa pirkuma.

Apdrošināšana, kas palīdzēs atmaksāt kredītkartes izmantoto kredītu, ja zaudēsiet darbu vai iestāsies darbnespēja.

Ar karti saistīti jautājumi un kartes pretenzijas

Ar apdrošināšanu saistītie jautājumi un atlīdzības pieteikšana

 • phone+371 67 444 449
 • Apdrošināšanu nodrošina Swedbank P&C Insurance AS Latvijas filiāle.

Pieteikt atlīdzību

Jūsu pieteikums šim produktam jau tiek izskatīts. Vai vēlaties nosūtīt vēl vienu pieteikumu?
Swedbank logo

Jūsu Internet Explorer pārlūkprogramma netiek atbalstīta.

Lūdzu izmantot Google Chrome, Mozilla Firefox vai Microsoft Edge pārlūkprogrammu.

Ar 23.03.2021. Swedbank internetbanka vairs nav pieejama, izmantojot Internet Explorer tīmekļa pārlūkprogrammu.

Tāpat nav iespējams apstiprināt Swedbank maksājumus citās vietnēs, kā arī izmantot Swedbank autentifikāciju, piemēram, latvija.lv.

Turpmāk iesakām izmantot Google Chrome, Mozilla Firefox vai jaunāko Microsoft Edge versiju. Uzziniet, kā uz sava datora uzstādīt kādu no minētajām pārlūkprogrammām, šeit.

С 23.03.2021 Интернет-банк Swedbank недоступен в браузере Internet Explorer.

С помощью Internet Explorer невозможно авторизоваться или осуществлять платежи через Swedbank на сторонних веб-страницах.

Вместо браузера Internet Explorer мы рекомендуем использовать браузеры Google Chrome, Mozilla Firefox или Microsoft Edge. Инструкции по установке упомянутых браузеров можно найти здесь.

From 23.03.2021 Swedbank Internet Bank and Banklink is no longer available using Internet Explorer browser.

It is not possible to authorize or make payments from Swedbank on other web pages using Internet Explorer.

Instead, we suggest using Google Chrome, Mozilla Firefox or the newest version of Microsoft Edge. To find out how to install the suggested browsers, please click here.

Klientu serviss - Инфо и помощь - Customer service: +371 67 444 444

Swedbank
 • Jūsu ierīces operētājsistēma un pārlūkprogramma ir novecojusi un netiek atbalstīta Swedbank internetbankas lietošanai. Aicinām vērsties pie Jums uzticama IT atbalsta, lai saņemtu konsultāciju un veiktu atbilstošu operētājsistēmas un pārlūkprogrammas atjauninājumu.
 • The operating system of your device & your browser are too outdated to be supported by Swedbank Internet Bank. Please, update the operating system & browser or turn to IT specialist for technical help.
 • Ваш браузер или операционная система недостаточно современны для использования в интернет банке Swedbank. Пожалуйста обновите операционную систему и браузер или обратитесь за технической помощью к ИТ специалисту.

Tava internetbankas sesija ir pārtraukta

Drošības nolūkos aizver šo pārlūkprogrammu. Ja vēlies turpināt izmantot internetbanku, pievienojies no jauna.