Kredīts mājokļa iegādei

Kredīts mājokļa iegādei

Ja jums ir iecere iegādāties mājokli un jums ir nepieciešami līdzekļi, aicinām atnākt uz konsultāciju par aizdevuma iespējām.

Aicinām pieteikties uz konsultāciju pa tālruni 67 444 444. Konsultācijas laikā kopā ar finanšu konsultantu paskatīsieties uz savām naudas lietām plašāk un uzzināsiet, kāds būtu optimālais hipotekārā kredīta ikmēneša maksājums tieši jums, lai arī aizdevuma laikā jūsu ikdiena ritētu kā ierasts.

Acorn

Apjoms: līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības

Clock

Termiņš: līdz pat 30 gadiem

House

Nodrošinājums: Nekustamais īpašums

Kredīta priekšrocības

Ikmēneša maksājumi ir pēc iespējas mazāki

Jo garāks kredīta termiņš, jo mazāki ikmēneša maksājumi. Izvēlieties sev piemērotu atmaksas termiņu, jo Swedbank jūs varat saņemt kredītu pat uz 30 gadiem.

Ikmēneša maksājumi atbilstoši jūsu ienākumiem

Pieredze rāda, lai kredīta maksājumi būtiski neietekmētu jūsu ierasto ikdienas dzīves ritmu, svarīgi saprast cik lielu daļu no jūsu ienākumiem aizņem izdevumi. Ieskatieties Swedbank internetbankas budžeta plānotājā un varbūt ieraudzīsiet, kur varat ietaupīt.

Kredīta saņemšanas soļi

Aizdevuma iespējas noskaidrošana
Mājokļa atrašana
Pieteikums un dokumentu iesniegšana
Kredīta noformēšana

Noskaidrot aizdevuma iespējas

Vispirms iesakām noskaidrot, cik lielu aizdevumu jūs Swedbank varētu saņemt. To iespējams izdarīt mājas lapā vai jebkurā Swedbank filiālē.

Atrodiet sev piemērotu nekustamo īpašumu

Kad esat noskaidrojuši, cik lielu hipotekāro aizdevumu varat saņemt Swedbank, varat ķerties pie atbilstoša mājokļa meklēšanas.

Ja meklējat mājokli kādā no jaunajiem projektiem, izmantojiet Swedbank Mājokļa piedāvājumus. Iegādājoties mājokli kādā no Swedbank finansētiem projektiem, hipotekārais aizdevums ir izdevīgāks.

Pieteikums un dokumentu iesniegšana bankā

 • Aizpildīts pieteikums Swedbank internetbankā, pieteikuma forma, kas pieejama tepat mājaslapā vai arī jebkurā Swedbank filiālē.
 • Dokumenta kopija, kas apliecina īpašumtiesības uz ieķīlājamo īpašumu.
 • Par ienākumiem - konta izraksts, ja jūsu ienākumi netiek ieskaitīti Swedbank kontā.
 • VID izziņa, ja aizdevuma summa ir vienāda vai pārsniedz 100 valstī noteiktās minimālās mēnešalgas.
 • Ja būs nepieciešami citi dokumenti, jūs par to informēs bankas finanšu konsultants.

Aizdevuma saņemšanai vajadzīga arī nekustamā īpašuma novērtēšana

 • Lai ietaupītu laiku un naudu, novērtēt mājokļus jūs varat uzticēt bankai - Swedbank vērtētājiem. Vaicājiet savam finanšu konsultantam.
 • Novērtēt nekustamo īpašumu iespējams arī, izmantojot "Swedbank" AS akceptētos nekustamā īpašuma vērtētājus.

Kredīta noformēšana soļi

 • 3 dienu laikā no visu nepieciešamo dokumentu iesniegšanas brīža mēs pieņemam lēmumu par aizdevuma piešķiršanas nosacījumiem.
 • Jums atliek atnākt uz banku, lai parakstītu aizdevuma līgumu, vienotos par nekustamā īpašuma apdrošināšanu un kredītņēmēja dzīvības apdrošināšanu.
 • Swedbank internetbankā vai jebkurā Swedbank filiālē jums jāsamaksā valsts un kancelejas nodevas. Finanšu konsultants jums palīdzēs pareizi aprēķināt nodevas lielumu. Varat izmantot arī Zemesgrāmatas nodevu kalkulatoru.
 • Dodieties pie notāra parakstīt Nostiprinājuma lūgumu hipotēkas reģistrēšanai Zemesgrāmatā. Pirkuma gadījumā - arī nostiprinājuma lūgumu īpašumtiesību maiņai.
 • Atliek vien Zemesgrāmatā reģistrēt hipotēku un īpašumtiesības uz mājokli. Turklāt to jūs varat uzticēt bankas kurjeram.
Icon

Kad reģistrēta hipotēka un īpašumtiesības, pāris stundu laikā jūs vai iegādātā nekustamā īpašuma pārdevējs saņemat naudu.

Icon

Mājokļu piedāvājumi

manasmajas.lv

Icon

Kā pieteikties konsultācijai?

Zvanot 67 444 444

Stäng Skriv ut