Hipotekārais kredīts

Hipotekārais kredīts

Ja jums ir iecere iegādāties, celt vai rekonstruēt mājokli vai Jums padomā citi plāni - mācības ārzemēs un jums ir nepieciešami līdzekļi, aicinām atnākt uz konsultāciju par aizdevuma iespējām.

Konsultācijas laikā kopā ar finanšu konsultantu paskatīsieties uz savām naudas lietām plašāk un uzzināsiet, kāds būtu optimālais hipotekārā kredīta ikmēneša maksājums tieši jums, lai arī aizdevuma laikā jūsu ikdiena ritētu kā ierasts.

Kredīts dažādām vajadzībām

Kredīts mājokļa iegādei

Kredīts mājokļa iegādei

Ja jums ir iecere iegādāties jaunu mājokli un jums ir nepieciešami līdzekļi tā iegādei.

Kredīts mājokļa celtniecībai

Kredīts mājokļa celtniecībai

Ja vēlaties celt jaunu mājokli, kredīts mājokļa celtniecībai, kā arī palīdzības informācija mājas būvniecībā palīdzēs Jūsu sapnim par savu māju pārvērsties īstenībā!

Kredīts remontam

Kredīts mājokļa remontam

Lai jūs varētu īstenot mājokļa uzlabošanas ieceres, mēs jums palīdzēsim ar kredītu remontdarbu īstenošanai. Pārdomāti veikts remonts padara mājokli skaistāku, kā arī palīdz samazināt uzturēšanas izmaksas.

Iespēju kredīts

Iespēju kredīts

Ja jums ir vērienīgi plāni - mācības ārzemēs vai kāds cits mērķis, mēs palīdzēsim to īstenot, piedāvājot iespēju kredītu.

Daudzdzīvokļu māju renovācija

Daudzdzīvokļu māju renovācijai

Lai Jums palīdzētu ietaupīt maksājumus par siltumenerģiju, aicinām Jūs savā mājā veikt energoefektivitātes pasākumus. Šim mērķim ir iespējams izmantot Swedbank kredītu daudzdzīvokļu māju renovācijai.

Icon

Mājokļu piedāvājumi

manasmajas.lv

Icon

Kā pieteikties konsultācijai?

Zvanot 67 444 444

Stäng Skriv ut