Mana Nauda

Analītiska un praktiska informācija palīdz pieņemt atbilstošākos lēmumus, tāpēc piedāvājam Jums Swedbank elektronisko izdevumu "Mana Nauda".

Izdevumā "Mana Nauda" apkopojam aktuālāko informāciju par bankas jaunumiem un mūsu sadarbības partneru izdevīgākajiem piedāvājumiem, interesantus un noderīgus materiālus par noguldījumu, uzkrājumu un naudas plānošanas jautājumiem, kā arī dažādu ekspertu komentārus par norisēm dažādās jomās.

Jaunāko izdevumu "Mana Nauda" varat lejupielādēt šeit:

Piedāvājam Jums iespēju saņemt izdevumu "Mana Nauda" savā e-pastā. Savukārt šīs mājas lapas sadaļā "Arhīvs" turpmāk varēsiet apskatīt gan jaunāko, gan iepriekšējos "Mana Nauda" izdevumus. Ja pašlaik vēl nesaņemat, taču vēlaties saņemt Swedbank informatīvos izdevumus savā e-pastā, lūdzam norādīt savu e-pasta adresi internetbankas sadaļā "Uzstādījumi".

Lai izdevumā būtu iekļauta tieši Jums aktuālākā informācija, aicinām Jūs sūtīt jautājumus, komentārus un ierosinājumus par to, kādu informāciju vēlaties lasīt izdevumā "Mana Nauda", uz e-pasta adresi info@swedbank.lv.

Stäng Skriv ut