Individuālie seifi

Glabājiet savas materiālās vērtības drošībā - savā bankā!

Individuālie seifi ir pakalpojums, kas dod iespēju, saglabājot konfidencialitāti, uzglabāt bankas seifā dokumentus, vērtslietas vai citas materiālas vērtības.

Banka piedāvā individuālo seifu nomu ikvienai juridiskajai personai (rezidentiem un nerezidentiem), kurai ir atvērts konts bankā.

Juridiskām personām individuālā seifa lietotājs var būt tikai viena privātpersona -jebkurš uzņēmuma paraksttiesīgo personu norādīts darbinieks, kuram ir atvērts konts bankā un kas turpmāk rīkosies ar individuālo seifu. Klientiem individuālie seifi ir pieejami bankas darba laikā.

Banka piedāvā dažādu lielumu seifus un dažādus seifa izmantošanas termiņus (1 mēnesis vai 1 gads). Līgumu par individuālā seifa nomu var pagarināt tikai uzņēmuma paraksttiesīgās personas saskaņā ar Parakstu paraugu karti.

Individuālie seifi ir pieejami

  • Swedbank centrālajā ēkā, filiāles “Ķīpsala” telpās, Balasta dambī 15
  • filiālē “Centrs”, Rīgā, Kaļķu ielā 26
  • filiālē Daugavpils, Rīgas ielā 22, Daugavpils
  • filiālē Valmiera, Rīgas iela 15, Valmiera
  • filiāle Ventspils, Kuldīgas iela 25a, Ventspils

Pirms došanās uz filiāli, lūdzu, piezvaniet uz 67 444 444, lai noskaidrotu, vai konkrētajā filiālē seifs pašlaik ir pieejams.

Nepieciešamās darbības

  • noslēgt līgumu ar banku par individuālā seifa izmantošanu;
  • juridiskās personas pilnvarotajai privātpersonai seifa apmeklējuma laikā uzrādīt pasi un bankas izsniegto kontroles karti, kurā norādīts individuālā seifa numurs.
Cenrādis
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar mūsu sīkdatņu izmantošanas politiku.