Pāriet uz lapas sākumu
PrivātpersonāmUzņēmumiem
Kļūt par klientu

Finanšu tirgus produkti

Finanšu tirgus darījumu informācijas sniegšanas nosacījumi

Šim dokumentam ir tikai informatīvs raksturs. Šajā dokumentā esošā informācija nav uzskatāma par ieguldījumu konsultācijas sniegšanu. Tā nav un nevar tikt uzskatīta par rekomendāciju slēgt finanšu darījumus, ieguldīt vērtspapīros vai rīkoties citā veidā. Šo dokumentu nekādā veidā nedrīkst interpretēt kā solījumu, apstiprinājumu vai piedāvājumu iegādāties vai atsavināt šajā dokumentā minētos finanšu instrumentus.

Šajā dokumentā norādītās cenas ir tikai indikatīvas. Šis dokuments ir balstīts uz publiski pieejamu informāciju, kas tiek uzskatīta par uzticamu, tomēr ne Swedbank AS, ne arī tās vadītāji, amatpersonas un darbinieki nekādā veidā nav atbildīgi, ja šajā dokumentā minētie apstākļi izrādās nepareizi vai neprecīzi. Ne Swedbank AS, ne tās vadītāji, amatpersonas un darbinieki nav atbildīgi par jebkādiem zaudējumiem, kas Jums var rasties, paļaujoties uz šajā dokumentā sniegto informāciju.

Ieguldījumi un finanšu darījumi var būt pakļauti riskiem, kā, piemēram, cenu svārstību riskam un emitenta kredītriskam. Pieņemot lēmumu par ieguldījumiem kādā no iepriekš minētajiem finanšu instrumentiem un/vai valūtām, nepieciešams patstāvīgi pārbaudīt un novērtēt šādas rīcības ekonomisko pamatotību un ar to saistītos riskus. Swedbank AS nesniedz juridiskās, nodokļu vai grāmatvedības konsultācijas. Ja nepieciešams, pārbaudiet finanšu darījuma atbilstību savai personīgajai juridiskajai, nodokļu vai grāmatvedības situācijai. Rezultāti iepriekšējos periodos negarantē līdzīgus rezultātus arī nākotnē. Šajā dokumentā minēto finanšu instrumentu un/vai valūtu nākotnes cenu, vērtību vai peļņu nav iespējams garantēt.

Šo dokumentu nedrīkst publicēt vai izplatīt Amerikas Savienotajās Valstīs un citās valstīs, kurās tā publicēšana vai izplatīšana ir aizliegta, vai personām, kurām tas ir aizliegts. Šo materiālu ir aizliegts reproducēt bez Swedbank AS piekrišanas.

Valūtas darījumi jūsu uzņēmumam dod iespēju veikt operācijas ar dažādām valūtām pēc bankas noteiktā valūtas kursa, kā arī nodrošināties pret iespējamām negatīvām valūtas tirgus svārstībām.

Valūtas maiņu par uzlabotu kursu var veikt internetbankas sadaļā Finanšu tirgi. Ja nav pieejams internets, tad ir iespēja zvanīt Swedbank Finanšu tirgus daļas speciālistiem (darījumiem virs 7000 EUR). Pie Finanšu tirgus speciālistiem ir iespējams saņemt arī papildu informāciju par aktuālajiem notikumiem finanšu tirgos, saņemt bankas oficiālo valūtas kursu prognozi un noskaidrot citus ar finanšu tirgiem saistītus jautājumus. Vienreizējus darījumus par uzlabotu kursu ir iespējams veikt Swedbank filiālēs vai zvanot uz tālruņa numuru 67 444 444.

Noderīgas saites

Swedbank logo

Jūsu Internet Explorer pārlūkprogramma netiek atbalstīta.

Lūdzu izmantot Google Chrome, Mozilla Firefox vai Microsoft Edge pārlūkprogrammu.

Ar 23.03.2021. Swedbank internetbanka vairs nav pieejama, izmantojot Internet Explorer tīmekļa pārlūkprogrammu.

Tāpat nav iespējams apstiprināt Swedbank maksājumus citās vietnēs, kā arī izmantot Swedbank autentifikāciju, piemēram, latvija.lv.

Turpmāk iesakām izmantot Google Chrome, Mozilla Firefox vai jaunāko Microsoft Edge versiju. Uzziniet, kā uz sava datora uzstādīt kādu no minētajām pārlūkprogrammām, šeit.

С 23.03.2021 Интернет-банк Swedbank недоступен в браузере Internet Explorer.

С помощью Internet Explorer невозможно авторизоваться или осуществлять платежи через Swedbank на сторонних веб-страницах.

Вместо браузера Internet Explorer мы рекомендуем использовать браузеры Google Chrome, Mozilla Firefox или Microsoft Edge. Инструкции по установке упомянутых браузеров можно найти здесь.

From 23.03.2021 Swedbank Internet Bank and Banklink is no longer available using Internet Explorer browser.

It is not possible to authorize or make payments from Swedbank on other web pages using Internet Explorer.

Instead, we suggest using Google Chrome, Mozilla Firefox or the newest version of Microsoft Edge. To find out how to install the suggested browsers, please click here.

Klientu serviss - Инфо и помощь - Customer service: +371 67 444 444

Swedbank
  • Jūsu ierīces operētājsistēma un pārlūkprogramma ir novecojusi un netiek atbalstīta Swedbank internetbankas lietošanai. Aicinām vērsties pie Jums uzticama IT atbalsta, lai saņemtu konsultāciju un veiktu atbilstošu operētājsistēmas un pārlūkprogrammas atjauninājumu.
  • The operating system of your device & your browser are too outdated to be supported by Swedbank Internet Bank. Please, update the operating system & browser or turn to IT specialist for technical help.
  • Ваш браузер или операционная система недостаточно современны для использования в интернет банке Swedbank. Пожалуйста обновите операционную систему и браузер или обратитесь за технической помощью к ИТ специалисту.

Tava internetbankas sesija ir pārtraukta

Drošības nolūkos aizver šo pārlūkprogrammu. Ja vēlies turpināt izmantot internetbanku, pievienojies no jauna.


Vai drīkstu apsveikt savu klientu dzimšanas dienā?

Vai drīkstu sūtīt reklāmas saviem e-veikala klientiem? Kā atbildīgi rīkoties ar savu klientu datiem? Lasi eksperta padomus un noskaidro.

Uzzināt šeit