Pāriet uz lapas sākumu
PrivātpersonāmUzņēmumiem
Kļūt par klientu

Finanšu Tirgi

Ērti veiciet konvertācijas internetbankā

Swedbank saviem klientiem ikdienas valūtas maiņas un valūtas risku pārvaldības darījumus piedāvā veikt mūsdienīgā elektroniskās tirdzniecības platformā sistēmā "Finanšu tirgi".

 • Ikdienas valūtas maiņas darījumi
 • Valūtu risku ierobežojošie instrumenti
 • Finanšu tirgus jaunumi un analīze
 • Aktuālie valūtu kursi
 • Mūsdienīgi interneta risinājumi

document Valūtas konvertāciju veikšanas pamācība

document Līgumu parakstīšanas pamācība

"Finanšu tirgi"

"Finanšu tirgi" ir Swedbank internetbankas sadaļa, kas paredzēta klientiem, kuri veic valūtas maiņas un valūtas risku pārvaldīšanas darījumus un kuriem ir nepieciešama ātra un ērta darījumu vide, kā arī dažāda finanšu tirgu informācija.

Valūtu darījumi

Valūtu darījumus sistēmā "Finanšu tirgi" var veikt darbdienās no plkst. 9.00 līdz 16.45, bet informatīvās sadaļas ir pieejamas visu diennakti.

Pašlaik sistēmas Finanšu Tirgi vidē ir pieejami:

 • SPOT darījumi (tūlītēja valūtas maiņa)
 • FORWARD darījumi (valūtas nākotnes darījumi)
 • SWAP darījumi (valūtas mijmaiņas darījumi)

Sistēmā "Finanšu tirgi" var noslēgt valūtu darījumus, sākot no šādām minimālajām summām: valūtas SPOT, FORWARD un SWAP darījumiem minimālā summa ir 1500 EUR (vai ekvivalents citā valūtā).

 • Pārskati. Sistēmā "Finanšu tirgi" ir pieejami dažādi pārskati par veiktajiem darījumiem un transakcijām (vēsture), kā arī vēl apstrādē esošajiem darījumiem. Klients pats var iestatīt dažādus pārskatu noformēšanas un filtrēšanas kritērijus.
 • Jaunumi un analīze. Sistēmas "Finanšu tirgi" vidē ir pieejami finanšu tirgus apskati, valūtu grafiki un citi informatīvi materiāli.

Kā kļūt par sistēmas "Finanšu tirgi" lietotāju?

Lai kļūtu par sistēmas "Finanšu tirgi" lietotāju, ir jāizpilda šādi nosacījumi:

 1. Jānodrošina piekļuve internetam
 2. Jābūt Swedbank attālināto pakalpojumu lietotājam
 3. Sistēmas "Finanšu tirgi" lietošanas līgums un Līgums par finanšu tirgus darījumiem

Sistēmas "Finanšu tirgi" līgumā jānorāda tās fiziskās personas, kuras būs tiesīgas rīkoties ar jūsu kontiem šajā sistēmā, kā arī šo personu piekļuves tiesības. Jūsu kontaktpersonas bankā, konkrētāk, klientu menedžeri, palīdzēs noslēgt nepieciešamos līgumus, kā arī atbildēs uz jūsu jautājumiem. Lai kļūtu par šīs sistēmas lietotāju, jums nav vajadzīgas papildu programmu instalācijas vai maksas programmas.

Vispārīgu jautājumu gadījumā varat zvanīt pa tālruni 67 444 141.

Noderīgas saites

Swedbank logo

Jūsu Internet Explorer pārlūkprogramma netiek atbalstīta.

Lūdzu izmantot Google Chrome, Mozilla Firefox vai Microsoft Edge pārlūkprogrammu.

Ar 23.03.2021. Swedbank internetbanka vairs nav pieejama, izmantojot Internet Explorer tīmekļa pārlūkprogrammu.

Tāpat nav iespējams apstiprināt Swedbank maksājumus citās vietnēs, kā arī izmantot Swedbank autentifikāciju, piemēram, latvija.lv.

Turpmāk iesakām izmantot Google Chrome, Mozilla Firefox vai jaunāko Microsoft Edge versiju. Uzziniet, kā uz sava datora uzstādīt kādu no minētajām pārlūkprogrammām, šeit.

С 23.03.2021 Интернет-банк Swedbank недоступен в браузере Internet Explorer.

С помощью Internet Explorer невозможно авторизоваться или осуществлять платежи через Swedbank на сторонних веб-страницах.

Вместо браузера Internet Explorer мы рекомендуем использовать браузеры Google Chrome, Mozilla Firefox или Microsoft Edge. Инструкции по установке упомянутых браузеров можно найти здесь.

From 23.03.2021 Swedbank Internet Bank and Banklink is no longer available using Internet Explorer browser.

It is not possible to authorize or make payments from Swedbank on other web pages using Internet Explorer.

Instead, we suggest using Google Chrome, Mozilla Firefox or the newest version of Microsoft Edge. To find out how to install the suggested browsers, please click here.

Klientu serviss - Инфо и помощь - Customer service: +371 67 444 444

Swedbank
 • Jūsu ierīces operētājsistēma un pārlūkprogramma ir novecojusi un netiek atbalstīta Swedbank internetbankas lietošanai. Aicinām vērsties pie Jums uzticama IT atbalsta, lai saņemtu konsultāciju un veiktu atbilstošu operētājsistēmas un pārlūkprogrammas atjauninājumu.
 • The operating system of your device & your browser are too outdated to be supported by Swedbank Internet Bank. Please, update the operating system & browser or turn to IT specialist for technical help.
 • Ваш браузер или операционная система недостаточно современны для использования в интернет банке Swedbank. Пожалуйста обновите операционную систему и браузер или обратитесь за технической помощью к ИТ специалисту.

Tava internetbankas sesija ir pārtraukta

Drošības nolūkos aizver šo pārlūkprogrammu. Ja vēlies turpināt izmantot internetbanku, pievienojies no jauna.


Ceļš uz līderību e-komercijā – Apple oficiālā dīlera pieredzes stāsts

Par to, kādam jābūt veiksmīgam e-veikalam un kā īstenot efektīvu e-komerciju uzņēmumā, stāsta iDeal Latvijas filiāles vadītājs Nikolaju Zaikinu.

Skaties video