Uzmanies no krāpniekiem, kuri zvana un lūdz nosaukt kartes, internetbankas datus vai Smart-ID kodus. Atceries - ar Smart-ID vai kodu kalkulatoru apstiprini tikai tādas darbības, kuras pats esi ierosinājis (piemēram, pievienojies internetbankai, veic maksājumus, reģistrē jaunā ierīcē mobilo lietotni utt.)

Kā pasargāt savu naudu no krāpniekiem?

Pašlaik vizītes filiālē pieejamas tikai pēc iepriekšēja pieraksta. Pieteikt vizīti

Pamatinformācijas dokuments

Saskaņā ar Eiropas Savienības regulu Nr. 1286/2014 par komplektētu privāto ieguldījumu un apdrošināšanas ieguldījumu produktu pamatinformācijas dokumentiem (PRIIP), veicot darījumus ar noteiktiem investīciju produktiem, tajā skaitā veicot darījumus ar ārpusbiržas atvasinātajiem finanšu instrumentiem, privātajam klientam ir tiesības iepazīties ar produkta pamatinformācijas dokumentu (Key Information Document, KID).

Pamatinformācijas dokuments domāts investoriem, kas nav profesionāli investori, dodot iespēju iepazīties ar produkta pamatinformāciju, kā arī citām ar produktu saistītām detaļām, piemēram, produkta izveidotāju, produkta noteikumiem, riskiem, kas saistīti ar produkta iegādi, iespējamajām nākotnes vērtības izmaiņām un izmaksām, kas saistītas ar investēšanu konkrētajā produktā.

Zemāk redzamajā saitē ir iespējams lejupielādēt un iepazīties ar ārpusbiržas atvasināto finanšu instrumentu pamatinformācijas dokumentiem.

Izvēlies produktu

Produkta grupa
Produkta tips

Parametri

Rezultāti