Pāriet uz lapas sākumu
PrivātpersonāmUzņēmumiem

Ieguldītāju interešu aizsardzība

Ārvalstu kontu nodokļu pienākumu izpildes akts (Foreign Account Tax Compliance Act, FATCA).

FATCA ir ASV normatīvais akts, kas pieņemts 2010. gadā ar mērķi novērst ASV personu izvairīšanos no nodokļu nomaksas, izmantojot kontus ārvalstu bankās.

FATCA ietvaros ārvalstu bankām ir jānodrošina informācijas sniegšana ASV Ieņēmumu dienestam (Internal Revenue Service, IRS) par ASV nodokļu maksātāju atvērtajiem kontiem šajās bankās.

Minētā prasība attiecas arī uz informācijas sniegšanu par juridiskajām personām, kuru patiesie labuma guvēji ir ASV nodokļu maksātāji un kuru konti ir atvērti attiecīgajās ārvalstu bankās. FATCA prasības ir globālas un attiecas uz jebkuru banku pasaulē.

Dodd Frank

Doda - Franka Volstrītas reformu un patērētāju aizsardzības akts (Dodd-Frank Wall Street Reform and Consumer Protection Act) ir ASV federālais likums, kas tika pieņemts, reaģējot uz 2008. gada krīzi. Tas ieviesa daudz izmaiņu ASV finanšu sektoram saistošajos normatīvajos aktos, tajā skaitā jaunas visaptverošas prasības finanšu tirgos un patērētāju tiesību aizsardzības jomā.

Likuma pamatmērķis ir aizsargāt ASV personas. Tādējādi likumam ir pārrobežu tvērums, kas jāņem vērā bankām visā pasaulē. Atsevišķos gadījumos likuma prasības var paredzēt ierobežojumus ASV personām ārvalstīs saņemt noteikta veida investīciju pakalpojumus.

Swedbank logo

Jūsu Internet Explorer pārlūkprogramma netiek atbalstīta.

Lūdzu izmantot Google Chrome, Mozilla Firefox vai Microsoft Edge pārlūkprogrammu.

Ar 23.03.2021. Swedbank internetbanka vairs nav pieejama, izmantojot Internet Explorer tīmekļa pārlūkprogrammu.

Tāpat nav iespējams apstiprināt Swedbank maksājumus citās vietnēs, kā arī izmantot Swedbank autentifikāciju, piemēram, latvija.lv.

Turpmāk iesakām izmantot Google Chrome, Mozilla Firefox vai jaunāko Microsoft Edge versiju. Uzziniet, kā uz sava datora uzstādīt kādu no minētajām pārlūkprogrammām, šeit.

С 23.03.2021 Интернет-банк Swedbank недоступен в браузере Internet Explorer.

С помощью Internet Explorer невозможно авторизоваться или осуществлять платежи через Swedbank на сторонних веб-страницах.

Вместо браузера Internet Explorer мы рекомендуем использовать браузеры Google Chrome, Mozilla Firefox или Microsoft Edge. Инструкции по установке упомянутых браузеров можно найти здесь.

From 23.03.2021 Swedbank Internet Bank and Banklink is no longer available using Internet Explorer browser.

It is not possible to authorize or make payments from Swedbank on other web pages using Internet Explorer.

Instead, we suggest using Google Chrome, Mozilla Firefox or the newest version of Microsoft Edge. To find out how to install the suggested browsers, please click here.

Klientu serviss - Инфо и помощь - Customer service: +371 67 444 444

Swedbank
  • Jūsu ierīces operētājsistēma un pārlūkprogramma ir novecojusi un netiek atbalstīta Swedbank internetbankas lietošanai. Aicinām vērsties pie Jums uzticama IT atbalsta, lai saņemtu konsultāciju un veiktu atbilstošu operētājsistēmas un pārlūkprogrammas atjauninājumu.
  • The operating system of your device & your browser are too outdated to be supported by Swedbank Internet Bank. Please, update the operating system & browser or turn to IT specialist for technical help.
  • Ваш браузер или операционная система недостаточно современны для использования в интернет банке Swedbank. Пожалуйста обновите операционную систему и браузер или обратитесь за технической помощью к ИТ специалисту.

Paldies, ka izmantoji Swedbank internetbanku!

Drošības nolūkos, aicinām aizvērt pārlūkprogrammu.

logo

Uzzini par aktualitātēm maksājumu jomā Swedbank Biznesa blogā!

Lasi šeit