Pāriet uz lapas sākumu
PrivātpersonāmUzņēmumiem
Kļūt par klientu

Swedbank Investment Banking

M&A konsultācijas un kapitāla piesaiste

Swedbank piedāvā pilna spektra investīciju bankas pakalpojumus Zviedrijā, Norvēģijā, Somijā un Baltijas valstīs – Lietuvā, Latvijā un Igaunijā. Swedbank ir atzīta par vienu no vadošajām investīciju bankām reģionā.

Mēs sniedzam atbalstu mūsu korporatīvajiem, institucionālajiem un privātajiem klientiem galvenokārt šādās jomās:

 • Uzņēmumu apvienošanās un iegādes (M&A)
 • Akciju emisijas (IPO, SEO)
 • Obligāciju emisijas

Sazināties ar mums: +371 67444691

Baltijas valstīs Swedbank ir konsultējusi 7 no 10 lielākajiem sākotnējiem publiskajiem piedāvājumiem (IPO) 2005.–2020. gadā ar kopējo darījumu vērtību gandrīz 1 miljarda eiro apmērā. Mergermarket ir atzinis Swedbank par vienu no vadošajiem Baltijas M&A konsultantiem.

Swedbank ir plaša pieredze dažāda lieluma un dažādu nozaru uzņēmumu konsultēšanā Baltijas jūras reģionā. Plašs investoru kontaktu tīkls Ziemeļvalstīs un Baltijā un sadarbība ar vienu no vadošu vadošajiem Eiropas vērtspapīru brokeriem Kepler Cheuvreux ļauj Swedbank piedāvāt klientiem labākos risinājumus.

Ja apsverat nozīmīgas īpašumtiesību izmaiņas, uzņēmuma pārdošanu, apvienošanu vai iegādi, sākotnējo publisko piedāvājumu, tiesību emisiju, obligāciju emisiju vai citu darījumu, esat laipni lūgti sazināties ar mums.

M&A konsultācijas

Uzņēmumu apvienošanās un iegādes (M&A) procesi ir sarežģīti un ietver daudzas darbības, kas var attīstīties negaidītos virzienos. Kā pieredzes bagāts konsultants Swedbank vada Jūs un Jūsu uzņēmumu cauri visam procesam. M&A jomā mēs pievienojam vērtību, efektīvi vadot un īstenojot darījumus, kā arī veicot sagatavošanās darbus pirms tiem – uzņēmuma un tā darbības vides analīzi, vērtību veidojošos faktorus, pozicionējumu un kā darījums var radīt vērtību īpašniekiem un investoriem.

Mūsu korporatīvo finanšu pakalpojumi ietver:

 • Pārdošanas darījumus
 • Iegādes darījumus
 • Apvienošanās darījumus
 • Citus ar īpašumtiesībām saistītus jautājumus

Akciju kapitāla tirgi

Mums ir plašas zināšanas un pieredze procesu veikšanā un piedāvājumu strukturēšanā šādās akciju kapitāla tirgu (ECM) darījumu jomās:

 • Sākotnējie publiskie piedāvājumi (IPO)
 • Papildus akciju emisijas (SEO)
 • Akciju atpirkšanas darījumi
 • Tiesību emisijas
 • Privātie izvietojumi

Mūsu stratēģiskais partneris – starptautiskais finanšu pakalpojumu sniedzējs Kepler Cheuvreux – klientiem nodrošina labi pārbaudītu pārdošanas un izplatīšanas platformu, kas sniedz plašu piekļuvi institucionālajiem investoriem. Apvienojumā ar Swedbank unikālajām izplatīšanas spējām Baltijā un Ziemeļvalstīs tas Jūsu uzņēmumam nodrošina savā kategorijā labāko izplatīšanas tīklu.

Parāda vērtspapīru tirgi

Swedbank ir atzīts konsultants, organizators un emisijas aģents tādu parāda vērtspapīru produktu jomās kā obligācijas, vidēja termiņa parādzīmes un komercpapīri. Mums ir plaša pieredze darbā ar Ziemeļvalstu valūtām un eiro, un mūsu plašajā produktu piedāvājumā ietilpst gan investīciju reitinga obligācijas, gan augsta ienesīguma obligācijas, gan strukturētie parāda instrumenti.

Swedbank ir apņēmusies veicināt zaļo, sociālo un ilgtspējas obligāciju tirgus attīstības turpināšanos un izaugsmi, sniedzot konsultācijas, speciālās zināšanas un atbalstu gan emitentiem, gan investoriem. Līdzīgi parastajām obligācijām arī zaļās, sociālā atbildīguma un ilgtspējas obligācijas ir parāda vērtspapīri, ko emitē, lai parāda vērtspapīru tirgū piesaistītu kapitālu. Tomēr atšķirībā no parastajām obligācijām piesaistītais kapitāls tiek novirzīts tādu projektu, procesu un tehnoloģiju finansēšanai, kam ir pozitīva ietekme uz vidi un/vai sabiedrību.

Swedbank logo

Jūsu Internet Explorer pārlūkprogramma netiek atbalstīta.

Lūdzu izmantot Google Chrome, Mozilla Firefox vai Microsoft Edge pārlūkprogrammu.

Ar 23.03.2021. Swedbank internetbanka vairs nav pieejama, izmantojot Internet Explorer tīmekļa pārlūkprogrammu.

Tāpat nav iespējams apstiprināt Swedbank maksājumus citās vietnēs, kā arī izmantot Swedbank autentifikāciju, piemēram, latvija.lv.

Turpmāk iesakām izmantot Google Chrome, Mozilla Firefox vai jaunāko Microsoft Edge versiju. Uzziniet, kā uz sava datora uzstādīt kādu no minētajām pārlūkprogrammām, šeit.

С 23.03.2021 Интернет-банк Swedbank недоступен в браузере Internet Explorer.

С помощью Internet Explorer невозможно авторизоваться или осуществлять платежи через Swedbank на сторонних веб-страницах.

Вместо браузера Internet Explorer мы рекомендуем использовать браузеры Google Chrome, Mozilla Firefox или Microsoft Edge. Инструкции по установке упомянутых браузеров можно найти здесь.

From 23.03.2021 Swedbank Internet Bank and Banklink is no longer available using Internet Explorer browser.

It is not possible to authorize or make payments from Swedbank on other web pages using Internet Explorer.

Instead, we suggest using Google Chrome, Mozilla Firefox or the newest version of Microsoft Edge. To find out how to install the suggested browsers, please click here.

Klientu serviss - Инфо и помощь - Customer service: +371 67 444 444

Swedbank
 • Jūsu ierīces operētājsistēma un pārlūkprogramma ir novecojusi un netiek atbalstīta Swedbank internetbankas lietošanai. Aicinām vērsties pie Jums uzticama IT atbalsta, lai saņemtu konsultāciju un veiktu atbilstošu operētājsistēmas un pārlūkprogrammas atjauninājumu.
 • The operating system of your device & your browser are too outdated to be supported by Swedbank Internet Bank. Please, update the operating system & browser or turn to IT specialist for technical help.
 • Ваш браузер или операционная система недостаточно современны для использования в интернет банке Swedbank. Пожалуйста обновите операционную систему и браузер или обратитесь за технической помощью к ИТ специалисту.

Tava internetbankas sesija ir pārtraukta

Drošības nolūkos aizver šo pārlūkprogrammu. Ja vēlies turpināt izmantot internetbanku, pievienojies no jauna.


Veiksmīgs e-veikals ar mazu mārketinga budžetu?

Vai tas ir iespējams? Un cik lielam jābūt mārketinga budžetam, lai e-veikals sasniegtu savu klientu? Par šiem un citiem jautājumiem uzzini no eksperta.

Skatīties video