Pāriet uz lapas sākumu
PrivātpersonāmUzņēmumiem

Depozītu veidi

Pelni, kamēr plāno, kur izmantot!

Uzņēmuma brīvo līdzekļu stratēģiski pareiza izvietošana var palielināt uzņēmuma kapitāla atdevi, saglabājot nepieciešamo likviditāti. Atbilstoši sava uzņēmuma naudas plūsmai brīvos naudas līdzekļus varat ieguldīt uz dažādiem termiņiem.

Swedbank piedāvā vairākus brīvo naudas līdzekļu ieguldīšanas veidus - gan dažādus termiņnoguldījumus, gan valsts vērtspapīru, akciju vai fondu daļu iegādi. Izvēloties piemērotāko ieguldīšanas instrumentu, ir jāņem vērā gan peļņas iespējas, gan ar to saistītie riski.

Tā kā Eiropas Centrālā banka noguldījumiem piemēro negatīvas procentu likmes, banka šobrīd no juridiskajām personām nepieņem nekāda veida noguldījumus eiro valūtā.

Drošai peļņai

Iespēja noguldīt brīvos naudas līdzekļus uz noteiktu termiņu un fiksētiem procentiem, kā arī:

  • saņemt fiksētus peļņas procentus;
  • noguldīt līdzekļus dažādās valūtās;
  • saņemt uzkrātos procentus termiņa beigās vai katru mēnesi;
  • automātiski pagarināt noguldījumu uz noteiktu periodu vai bez termiņa.
Cenrādis Pieteikt termiņdepozītu

Beztermiņa noguldījums, kuru var papildināt bez ierobežojumiem. Lai izņemtu daļu noguldījuma vai visus uzkrātos naudas līdzekļus, vajadzīgā summa ir jāpiesaka bankā 7 dienas iepriekš. Iespējas:

  • saņemt peļņas procentus reizi ceturksnī;
  • veikt noguldījumu dažādās valūtās;
  • papildināt noguldījumu, izmantojot elektroniskos norēķinus, veicot iemaksu skaidrā naudā bankas filiālē vai arī ar pārskaitījumu vai regulāro maksājumu.
Cenrādis Pieteikties krājkontam
Swedbank logo

Jūsu Internet Explorer pārlūkprogramma netiek atbalstīta.

Lūdzu izmantot Google Chrome, Mozilla Firefox vai Microsoft Edge pārlūkprogrammu.

Ar 23.03.2021. Swedbank internetbanka vairs nav pieejama, izmantojot Internet Explorer tīmekļa pārlūkprogrammu.

Tāpat nav iespējams apstiprināt Swedbank maksājumus citās vietnēs, kā arī izmantot Swedbank autentifikāciju, piemēram, latvija.lv.

Turpmāk iesakām izmantot Google Chrome, Mozilla Firefox vai jaunāko Microsoft Edge versiju. Uzziniet, kā uz sava datora uzstādīt kādu no minētajām pārlūkprogrammām, šeit.

С 23.03.2021 Интернет-банк Swedbank недоступен в браузере Internet Explorer.

С помощью Internet Explorer невозможно авторизоваться или осуществлять платежи через Swedbank на сторонних веб-страницах.

Вместо браузера Internet Explorer мы рекомендуем использовать браузеры Google Chrome, Mozilla Firefox или Microsoft Edge. Инструкции по установке упомянутых браузеров можно найти здесь.

From 23.03.2021 Swedbank Internet Bank and Banklink is no longer available using Internet Explorer browser.

It is not possible to authorize or make payments from Swedbank on other web pages using Internet Explorer.

Instead, we suggest using Google Chrome, Mozilla Firefox or the newest version of Microsoft Edge. To find out how to install the suggested browsers, please click here.

Klientu serviss - Инфо и помощь - Customer service: +371 67 444 444

Swedbank
  • Jūsu ierīces operētājsistēma un pārlūkprogramma ir novecojusi un netiek atbalstīta Swedbank internetbankas lietošanai. Aicinām vērsties pie Jums uzticama IT atbalsta, lai saņemtu konsultāciju un veiktu atbilstošu operētājsistēmas un pārlūkprogrammas atjauninājumu.
  • The operating system of your device & your browser are too outdated to be supported by Swedbank Internet Bank. Please, update the operating system & browser or turn to IT specialist for technical help.
  • Ваш браузер или операционная система недостаточно современны для использования в интернет банке Swedbank. Пожалуйста обновите операционную систему и браузер или обратитесь за технической помощью к ИТ специалисту.

Paldies, ka izmantoji Swedbank internetbanku!

Drošības nolūkos, aicinām aizvērt pārlūkprogrammu.

logo