Uzmanies no krāpniekiem, kuri zvana un lūdz nosaukt kartes, internetbankas datus vai Smart-ID kodus. Atceries - ar Smart-ID vai kodu kalkulatoru apstiprini tikai tādas darbības, kuras pats esi ierosinājis (piemēram, pievienojies internetbankai, veic maksājumus, reģistrē jaunā ierīcē mobilo lietotni utt.)

Kā pasargāt savu naudu no krāpniekiem?

Pašlaik vizītes filiālē pieejamas tikai pēc iepriekšēja pieraksta. Pieteikt vizīti

Depozītu veidi

Pelni, kamēr plāno, kur izmantot!

Uzņēmuma brīvo līdzekļu stratēģiski pareiza izvietošana var palielināt uzņēmuma kapitāla atdevi, saglabājot nepieciešamo likviditāti. Atbilstoši sava uzņēmuma naudas plūsmai brīvos naudas līdzekļus varat ieguldīt uz dažādiem termiņiem.

Swedbank piedāvā vairākus brīvo naudas līdzekļu ieguldīšanas veidus - gan dažādus termiņnoguldījumus, gan valsts vērtspapīru, akciju vai fondu daļu iegādi. Izvēloties piemērotāko ieguldīšanas instrumentu, ir jāņem vērā gan peļņas iespējas, gan ar to saistītie riski.

Tā kā Eiropas Centrālā banka noguldījumiem piemēro negatīvas procentu likmes, banka šobrīd no juridiskajām personām nepieņem nekāda veida noguldījumus eiro valūtā.

Drošai peļņai

Iespēja noguldīt brīvos naudas līdzekļus uz noteiktu termiņu un fiksētiem procentiem, kā arī:

  • saņemt fiksētus peļņas procentus;
  • noguldīt līdzekļus dažādās valūtās;
  • saņemt uzkrātos procentus termiņa beigās vai katru mēnesi;
  • automātiski pagarināt noguldījumu uz noteiktu periodu vai bez termiņa.
Cenrādis Pieteikt termiņdepozītu

Beztermiņa noguldījums, kuru var papildināt bez ierobežojumiem. Lai izņemtu daļu noguldījuma vai visus uzkrātos naudas līdzekļus, vajadzīgā summa ir jāpiesaka bankā 7 dienas iepriekš. Iespējas:

  • saņemt peļņas procentus reizi ceturksnī;
  • veikt noguldījumu dažādās valūtās;
  • papildināt noguldījumu, izmantojot elektroniskos norēķinus, veicot iemaksu skaidrā naudā bankas filiālē vai arī ar pārskaitījumu vai regulāro maksājumu.
Cenrādis Pieteikties krājkontam