Pāriet uz lapas sākumu
PrivātpersonāmUzņēmumiem

SWIFT pakalpojumi

Lielākajās pasaules bankās

Swedbank piedāvā iespēju uzņēmumiem, kas atrodas ārzemēs, vai klientiem, kuriem ir konts(-i) ārvalstu bankās, darboties ar saviem kontiem, izmantojot SWIFT pakalpojumu.

SWIFT (Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunication) ir standarta starptautisko banku informācijas apmaiņas tīkls, kuru izmantojot iespējams nosūtīt darījumu rīkojumus bankām dažādās valstīs.

Lai noslēgtu līgumu par SWIFT pakalpojumu izmantošanu, lūdzam sazināties ar Banku.

Atskaišu pakalpojumi labākai naudas plūsmas pārvaldei: SWIFT MT940, MT941, MT942

 • Ja konts ir Swedbank

  Konta pārskats par Swedbank kontu var tikt nosūtīts uz citu banku vai citu uzņēmumu (SCORE locekli) ar SWIFT ziņojumu (MT940, MT941, MT942), kas parasti ir redzams klienta ārvalstu bankas internetbankā.

  • SWIFT MT940 ziņojums ir konta pārskats par iepriekšējas dienas darījumiem klienta kontā, kas tiek nosūtīts uz klienta iepriekš norādīto banku/uzņēmumu, līdz nākamās darba dienas plkst. 06:00 no rīta (pēc Centrāleiropas laika). Pārskats satur pilnu informāciju par ieskaitījumiem kontā un maksājumus no konta, kuri ir sakārtoti pēc valūtām.
  • SWIFT MT941 ziņojums ir dienas atskaite par konta bilanci, kas tiek nosūtīta Jūsu iepriekš noteiktā laikā.
  • SWIFT MT942 ziņojums ir dienas atskaite par konta transakcijām, atskaitē tiek atspoguļota informācija par kredīta un debeta darījumiem. Jums ir iespēja noteikt līgumā ziņojuma saņemšanas laiku.
 • Ja konts ir ārvalstu bankās

  Ir iespējams pasūtīt konta pārskatu no ārvalstu bankas un saņemt to Swedbank (SWIFT MT940). Konta pārskatu var apskatīt internetbankā. Informācijas daudzums konta pārskatā ir atkarīgs no ārvalstu bankas uzstādījumiem.

Nosūtīt maksājuma uzdevumus ar SWIFT ziņojumu: SWIFT MT101*

 • Ja konts ir Swedbank

  Ir iespējams nosūtīt iekšzemes vai starptautisko maksājumu pieprasījumus no Swedbank konta, izmantojot ārvalstu bankas SWIFT ziņojumu (MT101). Atkarībā no ārvalstu bankas uzstādījumiem, maksājuma rīkojumus var nosūtīt izmantojot internetbanku vai iesniegt tos bankas filiālē.

 • Ja konts ir ārvalstu bankās

  Ir iespējams nosūtīt iekšzemes un starptautisko maksājumu pieprasījumu no ārvalstu bankas konta ar Swedbank starpniecību. Maksājuma pieprasījumus var iesniegts internetbankā, nosūtot ārvalstu bankai SWIFT ziņojumu (MT101).

Paldies, ka izmantojāt Swedbank internetbanku!

Drošības nolūkos, lūdzu, aizveriet pārlūkprogrammu!

logo

Future Hub – Swedbank ilgtspējas akselerators

Uzsāc ceļu uz jaunām sadarbībām! Iespēja tirgū vadošajiem uzņēmumiem strādāt kopā ar zaļo tehnoloģiju jaunuzņēmumiem pie šobrīd aktuālajiem ilgtspējas izaicinājumiem.

Uzzināt vairāk