Pāriet uz lapas sākumu
PrivātpersonāmUzņēmumiem
Kļūt par klientu

SWIFT pakalpojumi

Lielākajās pasaules bankās

Swedbank piedāvā iespēju uzņēmumiem, kas atrodas ārzemēs, vai klientiem, kuriem ir konts(-i) ārvalstu bankās, darboties ar saviem kontiem, izmantojot SWIFT pakalpojumu.

SWIFT (Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunication) ir standarta starptautisko banku informācijas apmaiņas tīkls, kuru izmantojot iespējams nosūtīt darījumu rīkojumus bankām dažādās valstīs.

Lai noslēgtu līgumu par SWIFT pakalpojumu izmantošanu, lūdzam sazināties ar Banku.

Atskaišu pakalpojumi labākai naudas plūsmas pārvaldei: SWIFT MT940, MT941, MT942

 • Ja konts ir Swedbank

  Konta pārskats par Swedbank kontu var tikt nosūtīts uz citu banku vai citu uzņēmumu (SCORE locekli) ar SWIFT ziņojumu (MT940, MT941, MT942), kas parasti ir redzams klienta ārvalstu bankas internetbankā.

  • SWIFT MT940 ziņojums ir konta pārskats par iepriekšējas dienas darījumiem klienta kontā, kas tiek nosūtīts uz klienta iepriekš norādīto banku/uzņēmumu, līdz nākamās darba dienas plkst. 06:00 no rīta (pēc Centrāleiropas laika). Pārskats satur pilnu informāciju par ieskaitījumiem kontā un maksājumus no konta, kuri ir sakārtoti pēc valūtām.
  • SWIFT MT941 ziņojums ir dienas atskaite par konta bilanci, kas tiek nosūtīta Jūsu iepriekš noteiktā laikā.
  • SWIFT MT942 ziņojums ir dienas atskaite par konta transakcijām, atskaitē tiek atspoguļota informācija par kredīta un debeta darījumiem. Jums ir iespēja noteikt līgumā ziņojuma saņemšanas laiku.

Nosūtīt maksājuma uzdevumus ar SWIFT ziņojumu: SWIFT MT101*

 • Ja konts ir Swedbank

  Ir iespējams nosūtīt iekšzemes vai starptautisko maksājumu pieprasījumus no Swedbank konta, izmantojot ārvalstu bankas SWIFT ziņojumu (MT101). Atkarībā no ārvalstu bankas uzstādījumiem, maksājuma rīkojumus var nosūtīt izmantojot internetbanku vai iesniegt tos bankas filiālē.

Swedbank logo

Jūsu Internet Explorer pārlūkprogramma netiek atbalstīta.

Lūdzu izmantot Google Chrome, Mozilla Firefox vai Microsoft Edge pārlūkprogrammu.

Ar 23.03.2021. Swedbank internetbanka vairs nav pieejama, izmantojot Internet Explorer tīmekļa pārlūkprogrammu.

Tāpat nav iespējams apstiprināt Swedbank maksājumus citās vietnēs, kā arī izmantot Swedbank autentifikāciju, piemēram, latvija.lv.

Turpmāk iesakām izmantot Google Chrome, Mozilla Firefox vai jaunāko Microsoft Edge versiju. Uzziniet, kā uz sava datora uzstādīt kādu no minētajām pārlūkprogrammām, šeit.

С 23.03.2021 Интернет-банк Swedbank недоступен в браузере Internet Explorer.

С помощью Internet Explorer невозможно авторизоваться или осуществлять платежи через Swedbank на сторонних веб-страницах.

Вместо браузера Internet Explorer мы рекомендуем использовать браузеры Google Chrome, Mozilla Firefox или Microsoft Edge. Инструкции по установке упомянутых браузеров можно найти здесь.

From 23.03.2021 Swedbank Internet Bank and Banklink is no longer available using Internet Explorer browser.

It is not possible to authorize or make payments from Swedbank on other web pages using Internet Explorer.

Instead, we suggest using Google Chrome, Mozilla Firefox or the newest version of Microsoft Edge. To find out how to install the suggested browsers, please click here.

Klientu serviss - Инфо и помощь - Customer service: +371 67 444 444

Swedbank
 • Jūsu ierīces operētājsistēma un pārlūkprogramma ir novecojusi un netiek atbalstīta Swedbank internetbankas lietošanai. Aicinām vērsties pie Jums uzticama IT atbalsta, lai saņemtu konsultāciju un veiktu atbilstošu operētājsistēmas un pārlūkprogrammas atjauninājumu.
 • The operating system of your device & your browser are too outdated to be supported by Swedbank Internet Bank. Please, update the operating system & browser or turn to IT specialist for technical help.
 • Ваш браузер или операционная система недостаточно современны для использования в интернет банке Swedbank. Пожалуйста обновите операционную систему и браузер или обратитесь за технической помощью к ИТ специалисту.

Tava internetbankas sesija ir pārtraukta

Drošības nolūkos aizver šo pārlūkprogrammu. Ja vēlies turpināt izmantot internetbanku, pievienojies no jauna.


Veiksmīgs e-veikals ar mazu mārketinga budžetu?

Vai tas ir iespējams? Un cik lielam jābūt mārketinga budžetam, lai e-veikals sasniegtu savu klientu? Par šiem un citiem jautājumiem uzzini no eksperta.

Skatīties video