Pāriet uz lapas sākumu
PrivātpersonāmUzņēmumiem

Pensiju 3. līmenis

Norādiet savu kontaktinformāciju, un mēs piezvanīsim tuvāko dienu laikā!
+371

Swedbank AS veic personas datu apstrādi atbilstoši Personas datu apstrādes principiem, kas ir pieejami Swedbank AS mājaslapā www.swedbank.lv un jebkurā „Swedbank” AS filiālē.

Paldies! Jūsu pieteikums ir nosūtīts.
Mūsu konsultants telefoniski sazināsies ar Jums tuvāko dienu laikā un informēs Jūs par finansēšanas nosacījumiem un līguma noformēšanas kārtību.
Pieteikumu nosūtīt neizdevās!

Kāpēc uzkrājumi darbiniekiem ir svarīgi?

Jebkuros apstākļos cilvēku resursi ir biznesa panākumu atslēga. Viens no svarīgākajiem ieguvumiem darbinieku papildu finansiālai drošībai, ko var piedāvāt darba devējs, ir uzkrājumi.

Uzkrājumi privātajā pensiju fondā savu darbinieku labā:

  • Veicina darbinieku ilgtermiņa motivāciju un palielina darbinieku lojalitāti darba devējam.
  • Ļauj izmantot nodokļu atvieglojumus.
  • Palielina uzņēmuma prestižu un konkurētspēju darba tirgū.
Iemaksa mēnesī
Uzkrāšanas laiks gados
Pensiju plāns
Pie uzkrāšanas perioda, kas ir salīdzinoši ilgs (vairāk kā 10 gadi), vēsturiski ir pierādījies, ka izdevīgāk varētu būt izvēlēties pensiju plānus ar lielāku ieguldījumu īpatsvaru akcijās, jo tie varētu sasniegt labākus ienesīguma rādītājus.
Pie uzkrāšanas perioda, kas ir salīdzinoši neilgs (mazāk kā 10 gadi), vēsturiski ir pierādījies, ka izdevīgāk ir izvēlēties pensiju plānus ar mazāku ieguldījumu īpatsvaru akcijās, jo tie ir mazāk pakļauti svārstībām akciju tirgos.
Papildpensijas kapitāla izmaksas brīdī darbinieks saņem
0 EUR
Darba devēja izmaksu ietaupījums
0 EUR

Aprēķins un pieņēmumi

Nodokļu atvieglojumi

Darba devēja veiktās iemaksas privātajos pensiju fondos, ja tās nepārsniedz 10% no darbinieka bruto darba samaksas, netiek apliktas ar nodokļiem.

Motivētāki darbinieki

Iemaksas pensiju fondā darba devējam dod iespēju pilnveidot vai dažādot savu darbinieku motivācijas sistēmu, kas palielina darba devēja konkurētspēju darba tirgū.

Sociāli atbildīgs darba devējs

Rada laba darba devēja tēlu sabiedrībā, kas par saviem darbiniekiem rūpējas ne tikai šobrīd, bet arī ilgtermiņā, stimulējot uzkrājumu veidošanu.

Caurspīdīgums un serviss

Uzņēmumiem ērta iemaksu organizēšana internetbankas uzņēmumiem vidē, dalībniekiem iespēja sekot uzkrājumam internetbankā, jo kapitāla aprēķināšana un pensiju plānu ienesīgumu rādītāju atjaunošana notiek katru darba dienu.

Noderīgas saites

Paldies, ka izmantojāt Swedbank internetbanku!

Drošības nolūkos, lūdzu, aizveriet pārlūkprogrammu!

logo