Uzmanies no krāpniekiem, kuri zvana un lūdz nosaukt kartes, internetbankas datus vai Smart-ID kodus. Atceries - ar Smart-ID vai kodu kalkulatoru apstiprini tikai tādas darbības, kuras pats esi ierosinājis (piemēram, pievienojies internetbankai, veic maksājumus, reģistrē jaunā ierīcē mobilo lietotni utt.)

Kā pasargāt savu naudu no krāpniekiem?

Pašlaik vizītes filiālē pieejamas tikai pēc iepriekšēja pieraksta. Pieteikt vizīti

Iesniegums izbraukšanas pilnvaras saņemšanai

Izbraucot uz ārzemēm, neaizmirstiet pilnvaru!

Izbraucot uz ārzemēm, neaizmirstiet pilnvaru!

Ja plānojat doties ārpus valsts ar līzingā iegādātu automašīnu, jums, iespējams, būs nepieciešama izbraukšanas pilnvara. To, vai šāda pilnvara ir nepieciešama, nosaka attiecīgās valsts tiesību akti. Lai noskaidrotu, kādi noteikumi ir valstī, uz kuru vēlaties doties, aicinām vērsties konkrētās valsts vēstniecībā.

  • Izbraukšanas pilnvara obligāti ir nepieciešama, dodoties uz NVS valstīm un Krieviju;
  • Pilnvara tiek izsniegta ar pārpilnvarojuma tiesībām;
  • Pilnvara tiek sagatavota vienas darba dienas laikā;
  • Pieteikumu apstiprina persona, kurai ir tiesības pārstāvēt Pieteicēju saskaņā ar ierakstiem Komercreģistrā (valde).

* Komisijas maksa par dokumenta sagatavošanu ir norādīta cenrādī.

Ja esat līzinga ņēmējs un jums ir piekļuve Swedbank internetbankai, autorizējieties internetbankā un aizpildiet iesniegumu, lai varētu sagatavot pilnvaru.

Ja jums nav piekļuves Swedbank internetbankai, uzrakstiet iesniegumu un iesnieguma oriģinālu iesniedziet jebkurā Swedbank filiālē.

Swedbank Līzings veic personas datu apstrādi atbilstoši Personas datu apstrādes principiem, kas ir pieejami „Swedbank” AS mājaslapā www.swedbank.lv un jebkurā „Swedbank” AS filiālē.