Swedbank Gateway

Ērti maksājumi no jūsu grāmatvedības programmas

Swedbank Gateway ir risinājums, kas savieno uzņēmuma grāmatvedības programmu un Swedbank internetbanku, tā būtiski atvieglojot grāmatvežu ikdienu.

 • Liela apjoma automatizēta datu apstrāde 24 stundas diennaktī
 • Automatizēti algu, starptautiskie un citi maksājumi
 • Tūlītēja informācijas saņemšana par konta atlikumu
 • Iespēja rīkoties ar uzņēmuma Swedbank kontiem visā Baltijā

Lai izmantotu šo pakalpojumu, jums jābūt pieejamai programmatūrai ar Swedbank Gateway atbalstu vai arī tai ir jāizstrādā Swedbank Gateway kanāla atbalsts.

Swedbank Gateway sniedz šādas iespējas:

 • Darbs ar programmu tiek nodrošināts katru dienu 24 stundas diennaktī*;
 • Informācijas saņemšana par konta atlikumu esošajā brīdī;
 • Konta pārskatu saņemšana;
 • Iespēja veikt vietējos un starptautiskos pārvedumus uz jebkuru banku Latvijā un pasaulē;
 • Valūtas konvertācija;
 • Informācijas saņemšana par Latvijas Bankas un Swedbank noteiktajiem valūtu kursiem konkrētajā dienā un jebkurā iepriekšējā periodā;
 • POS termināļu atskaišu saņemšana;
 • E-rēķinu automātiskās apmaksas pakalpojuma administrēšana;
 • E-rēķinu saņemšana un izsūtīšana;
 • Ātrie paziņojumi par ienākošiem un izejošiem maksājumiem.

* Kļūdainu maksājumu vai maksājumu ar papildu piezīmēm apstrāde tiek garantēta tikai darba dienās no plkst. 9.00 līdz 18.00.

Swedbank Gateway drošība

Šajā kanālā veikto darījumu drošību nodrošina ar publiskās atslēgas infrastruktūras instrumentu palīdzību (PKI - Public Key Infrastructure). Lai sazinātos ar banku un veiktu informācijas pieprasījumus, ir jābūt derīgam datu sakaru sertifikātam. Lai veiktu darījumus, katram lietotājam, kurš akceptē darījumus, ir jāizmanto viedkarte, kas satur darījumu sertifikāta datus.

Informācija par pakalpojumu

Lai saņemu papildu informāciju par pakalpojumu, kā arī pakalpojuma tehnisko dokumentāciju, lūdzam sazināties ar Klientu tehnisko atbalsta centru pa tālruni + (371) 67444444 vai e-pastu uznemumi@swedbank.lv.

Produkts/pakalpojums Cena, EUR
Saņemšana
Pakalpojuma reģistrācija 25,00-60,00
Lietošana
Ikmēneša maksa
- Operatora pieslēgums 10,00-25,00
- Tiešais pieslēgums 25,00-50,00
- Operatora līgums no 10,00
Regulārie esošās dienas konta pārskati 35,00
Esošās dienas konta pārskata pieprasījums 0,50
Ātrie paziņojumi par transakcijām 0,10
Slēgšana
Pakalpojuma slēgšana Bez maksas

Spēkā no 11.12.2017.

Horizon

Horizon tiešsaistes bankas risinājums piedāvā iespēju uzņēmumam tiešsaistē strādāt ar banku no savas grāmatvedības programmas, resursu vadības sistēmā nodrošinot vienu vidi darbam ar maksājumiem un bankas izrakstiem.

Uzzināt vairāk

Intelsys

Uzņēmuma INTELSYS risinājums Bank Communicator programmai SAP ERP. Nodrošina organizācijas ar rīkiem, kas ļauj automatizēt ikdienas bankas pakalpojumu komunikāciju ar Swedbank Gateway un ātri ieviest vienotās eiro maksājumu zonas SEPA (Single Euro Payments Area) standartus.

Uzzināt vairāk

Tildes Jumis

Grāmatvedības sistēma „Tildes Jumis” nodrošina informācijas saņemšanu tiešsaistes režīmā no bankas par konta atlikumu dotajā brīdī, kā arī konta pārskatu saņemšanu. Tas ievērojami atvieglo darbu ar bankas pārskatiem lielas dokumentu plūsmas gadījumā.

Uzzināt vairāk

PayTraq

PayTraq nodrošina visu bankas operāciju automātisku saņemšanu un to iegrāmatošanu grāmatvedības uzskaitē, tādējādi palielinot datu ievades ātrumu un precizitāti. Pašreizējā bilance un visas izmaiņas bankas kontā atspoguļojas reālā laika režīmā un vienmēr sniedz aktuālu Jūsu uzņēmuma stāvokļa ainu.

Uzzināt vairāk

HansaWorld Standard ERP

HansaWorld Standard ERP, izmantojot Swedbank Gateway elektronisko kanālu, nodrošina iespēju tiešsaistes režīmā rīkoties ar saviem Swedbank kontiem tieši no savas grāmatvedības programmas.

Uzzināt vairāk

G-VEDIS

Izmantojot Swedbank Gateway, resursu vadības sistēmā G-VEDIS grāmatvežiem iespējams tiešsaistē saņemt kontu izrakstus, apstrādāt ienākošos maksājumus, kā arī veikt resursu vadības sistēmā apstrādāto maksājumu un kontu atlikumu salīdzināšanu ar bankas kontu atlikumu un apgrozījumu.

Uzzināt vairāk

Tavirekini.lv

Tavirekini.lv, izmantojot Swedbank Gateway kanāla atbalstu, nodrošina automātisku konta izraksta apstrādi, automātiski sinhronizējot izrakstīto dokumentu apmaksas statusus.

Uzzināt vairāk

Navex Banking

Uzņēmuma NAVex Latvia risinājums Navex Banking nodrošina iespēju veidot tiešsaisti starp Swedbank un Microsoft Dynamics NAV sistēmu, nodrošinot nepieciešamo informācijas tūlītēju apriti, tādejādi samazinot patērēto laiku, kas nepieciešams bankas sistēmas autentifikācijai, konta izraksta sagatavošanai, eksportam un importam Jūsu NAV sistēmā.

Uzzināt vairāk
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar mūsu sīkdatņu izmantošanas politiku.