Swedbank Gateway

Ērti maksājumi no jūsu grāmatvedības programmas

Swedbank Gateway ir risinājums, kas savieno uzņēmuma grāmatvedības programmu un Swedbank internetbanku, tā būtiski atvieglojot grāmatvežu ikdienu.

 • Liela apjoma automatizēta datu apstrāde 24 stundas diennaktī
 • Automatizēti algu, starptautiskie un citi maksājumi
 • Tūlītēja informācijas saņemšana par konta atlikumu
 • Iespēja rīkoties ar uzņēmuma Swedbank kontiem visā Baltijā

Lai izmantotu šo pakalpojumu, jums jābūt pieejamai programmatūrai ar Swedbank Gateway atbalstu vai arī tai ir jāizstrādā Swedbank Gateway kanāla atbalsts.

Swedbank Gateway sniedz šādas iespējas:

 • Darbs ar programmu tiek nodrošināts katru dienu 24 stundas diennaktī*;
 • Informācijas saņemšana par konta atlikumu esošajā brīdī;
 • Konta pārskatu saņemšana;
 • Iespēja veikt vietējos un starptautiskos pārvedumus uz jebkuru banku Latvijā un pasaulē;
 • Valūtas konvertācija;
 • Informācijas saņemšana par Latvijas Bankas un Swedbank noteiktajiem valūtu kursiem konkrētajā dienā un jebkurā iepriekšējā periodā;
 • POS termināļu atskaišu saņemšana;
 • E-rēķinu automātiskās apmaksas pakalpojuma administrēšana;
 • E-rēķinu saņemšana un izsūtīšana;
 • Ātrie paziņojumi par ienākošiem un izejošiem maksājumiem.

* Kļūdainu maksājumu vai maksājumu ar papildu piezīmēm apstrāde tiek garantēta tikai darba dienās no plkst. 9.00 līdz 18.00.

Horizon

Horizon tiešsaistes bankas risinājums piedāvā iespēju uzņēmumam tiešsaistē strādāt ar banku no savas grāmatvedības programmas, resursu vadības sistēmā nodrošinot vienu vidi darbam ar maksājumiem un bankas izrakstiem.

Uzzināt vairāk

Intelsys

Uzņēmuma INTELSYS risinājums Bank Communicator programmai SAP ERP. Nodrošina organizācijas ar rīkiem, kas ļauj automatizēt ikdienas bankas pakalpojumu komunikāciju ar Swedbank Gateway un ātri ieviest vienotās eiro maksājumu zonas SEPA (Single Euro Payments Area) standartus.

Uzzināt vairāk

Tildes Jumis

Grāmatvedības sistēma „Tildes Jumis” nodrošina informācijas saņemšanu tiešsaistes režīmā no bankas par konta atlikumu dotajā brīdī, kā arī konta pārskatu saņemšanu. Tas ievērojami atvieglo darbu ar bankas pārskatiem lielas dokumentu plūsmas gadījumā.

Uzzināt vairāk

PayTraq

PayTraq nodrošina visu bankas operāciju automātisku saņemšanu un to iegrāmatošanu grāmatvedības uzskaitē, tādējādi palielinot datu ievades ātrumu un precizitāti. Pašreizējā bilance un visas izmaiņas bankas kontā atspoguļojas reālā laika režīmā un vienmēr sniedz aktuālu Jūsu uzņēmuma stāvokļa ainu.

Uzzināt vairāk

HansaWorld Standard ERP

HansaWorld Standard ERP, izmantojot Swedbank Gateway elektronisko kanālu, nodrošina iespēju tiešsaistes režīmā rīkoties ar saviem Swedbank kontiem tieši no savas grāmatvedības programmas.

Uzzināt vairāk

G-VEDIS

Izmantojot Swedbank Gateway, resursu vadības sistēmā G-VEDIS grāmatvežiem iespējams tiešsaistē saņemt kontu izrakstus, apstrādāt ienākošos maksājumus, kā arī veikt resursu vadības sistēmā apstrādāto maksājumu un kontu atlikumu salīdzināšanu ar bankas kontu atlikumu un apgrozījumu.

Uzzināt vairāk

Tavirekini.lv

Tavirekini.lv, izmantojot Swedbank Gateway kanāla atbalstu, nodrošina automātisku konta izraksta apstrādi, automātiski sinhronizējot izrakstīto dokumentu apmaksas statusus.

Uzzināt vairāk

Navex Banking

Uzņēmuma NAVex risinājums Navex Banking nodrošina iespēju veidot tiešsaisti starp Swedbank un Microsoft Dynamics NAV sistēmu, nodrošinot nepieciešamo informācijas tūlītēju apriti, tādejādi samazinot patērēto laiku, kas nepieciešams bankas sistēmas autentifikācijai, konta izraksta sagatavošanai, eksportam un importam Jūsu NAV sistēmā.

Uzzināt vairāk

CashManager

CashManager ir universāls banku un grāmatvedības sistēmu integrācijas risinājums, kam uzticas uzņēmumi visā pasaulē. CashManager integrācija ar Swedbank Gateway nodrošina, ka visi izejošie un ienākošie maksājumi tiek atspoguļoti jūsu grāmatvedības sistēmā maksimāli operatīvi, minimizējot manuālo darbu un ar to saistītās izmaksas.

Uzzināt vairāk