Pāriet uz lapas sākumu
PrivātpersonāmUzņēmumiem

Swedbank Gateway

Swedbank Gateway pieteikums

Paldies! Jūsu pieteikums ir saņemts. Sazināsimies ar Jums 3 darba dienu laikā.

Atvieglojiet sava uzņēmuma grāmatvedību!

Swedbank Gateway risinājums savieno uzņēmuma grāmatvedības programmu ar Swedbank pakalpojumiem.

 • Tūlītēja informācijas saņemšana par konta stāvokli un maksājumu apstrādi.
 • Automatizēta liela apjoma datu apmaiņa 24 stundas diennaktī.
 • Ātrie paziņojumi par darījumiem.
 • Vienāds risinājums visās Baltijas valstīs.
 • Ātra un vienkārša pieslēgšana, izmantojot jūsu izvēlētā operatora pieslēgumu.

Citu banku kontu pakalpojumi – 3 mēnešus bez maksas!

Horizon

Horizon tiešsaistes bankas risinājums piedāvā iespēju uzņēmumam tiešsaistē strādāt ar banku no savas grāmatvedības programmas, resursu vadības sistēmā nodrošinot vienu vidi darbam ar maksājumiem un bankas izrakstiem.

Pakalpojums palīdz uzņēmumiem un organizācijām padarīt savu finanšu organizāciju un grāmatvežu darbu efektīvāku, palielinot datu automātiskās apstrādes īpatsvaru un informācijas iegūšanas operativitāti.

Lai saņemtu papildu informāciju par Horizon tiešsaistes iespējam, lūdzam sazināties ar savu Horizon partneri vai izplatītāju (kontakti pieejami http://horizon.lv/lv/Kontakti/)

Intelsys

Uzņēmuma INTELSYS risinājums Bank Communicator programmai SAP ERP. Nodrošina organizācijas ar rīkiem, kas ļauj automatizēt ikdienas bankas pakalpojumu komunikāciju ar Swedbank Gateway un ātri ieviest vienotās eiro maksājumu zonas SEPA (Single Euro Payments Area) standartus.

Uzņēmuma INTELSYS risinājums Bank Communicator programmai SAP ERP atbalsta šādus Swedbank Gateway pakalpojumus:

 • iekšzemes un starptautiskie maksājumi tiek uzsākti, parakstīti un šifrēti tieši SAP ERP programmā un maksājumu failus nosūta apstrādei no SAP lietojumprogrammas uz Swedbank Gateway;
 • maksājuma statusa atskaites saņem atsevišķu maksājumu statusu no Swedbank Gateway, un risinājums izceļ atteiktos maksājumus ar atteikuma iemeslu, kas ļauj izlabot maksājuma detaļas SAP ERP programmā;
 • konta izraksts ļauj pārraudzīt kontu atlikumu izmaiņas, nodrošinot automātisku un efektīvu norēķinu procesu programmā SAP ERP;
 • valūtu maiņas kursi ļauj pievienot jaunus maiņas kursus programmā SAP ERP, bet brīdinājumi norāda, ka pārsniegta iepriekš noteiktā konta atlikuma izmaiņu sliekšņa vērtība.

Uzņēmuma INTELSYS risinājums Bank Communicator programmai SAP ERP darbojas uz SAP NetWeaver tehnoloģijas platformas, tādēļ jūsu SAP ERP programma tiešā veidā sazinās ar Swedbank Gateway un nav vajadzīgas starpnieka lietojumprogrammas. Nav jāizveido nekādas papildu sistēmas, tādējādi jūsu IT vide nekļūs sarežģītāka.

Lai iegūtu papildu informāciju vai pieprasītu risinājuma demonstrācijas versiju, lūdzu, aizpildiet veidlapu.

INTELSYS ir konsultāciju uzņēmums, kas specializējas uzņēmuma SAP risinājumu ieviešanā, pielāgošanā un atbalsta sniegšanā. INTELSYS ir uzņēmuma SAP partneris un SAP risinājumu un produktu pilnvarots pievienotās vērtības izplatītājs.

SAP ERP un SAP NetWeaver ir uzņēmuma SAP AG Vācijā un vairākās citās valstīs reģistrētās preču zīmes.

Tildes Jumis

Grāmatvedības sistēma „Tildes Jumis” nodrošina informācijas saņemšanu tiešsaistes režīmā no bankas par konta atlikumu dotajā brīdī, kā arī konta pārskatu saņemšanu. Tas ievērojami atvieglo darbu ar bankas pārskatiem lielas dokumentu plūsmas gadījumā.

Šī iespēja pieejama visiem Tildes Jumis Solo un Tildes Jumis Standarta lietotājiem.

Sīkāka informācija: http://www.tilde.lv/tildes-jumis/par-produktu/nozaru-risinajumi#gateway

PayTraq

PayTraq nodrošina visu bankas operāciju automātisku saņemšanu un to iegrāmatošanu grāmatvedības uzskaitē, tādējādi palielinot datu ievades ātrumu un precizitāti. Pašreizējā bilance un visas izmaiņas bankas kontā atspoguļojas reālā laika režīmā un vienmēr sniedz aktuālu Jūsu uzņēmuma stāvokļa ainu.

Mākoņu grāmatvedības un Bankas elektroniskā kanāla integrācija rada ideālus apstākļus automatizācijai un Jūsu uzņēmuma efektivitātes paaugstināšanai, pilnībā izslēdzot manuālu darbu ievadot un sabalansējot bankas transakcijas.

Vairāk informācijas par PayTraq servisu ir pieejams mājaslapā

HansaWorld Standard ERP

HansaWorld Standard ERP, izmantojot Swedbank Gateway elektronisko kanālu, nodrošina iespēju tiešsaistes režīmā rīkoties ar saviem Swedbank kontiem tieši no savas grāmatvedības programmas.

Mūsu Bankas modulī Jūs varat tiešsaistē aplūkot konta atlikumu dotajā brīdī, ik rītu saņemt konta darījumu pārskatu par iepriekšējo dienu, aplūkot kontu pārskatu par jebkuru periodu, saņemt valūtas kursus un e-rēķinu pieteikumus uz HansaWorld, kā arī nosūtīt sagatavotos e-rēķinus uz banku.

Lai saņemtu papildu informāciju par HansaWorld iespējam, lūdzam sazināties ar mūsu speciālistiem. Kontakti

G-VEDIS

Izmantojot Swedbank Gateway, resursu vadības sistēmā G-VEDIS grāmatvežiem iespējams tiešsaistē saņemt kontu izrakstus, apstrādāt ienākošos maksājumus. Maksājumu apstrāde noris automātiski, kas ļauj grāmatvežiem veikt darbu efektīvāk - bez izrakstu gatavošanas internetbankā.

Gateway risinājums sistēmā G-VEDIS nodrošina apstrādāto maksājumu un kontu atlikumu salīdzināšanu ar bankas kontu atlikumu un apgrozījumu.

Būtiski grāmatvežu darbu atvieglo maksājumu identifikācija starp pašvaldības informācijas sistēmām.

Lai saņemtu papildu informāciju par resursu vadības sistēmas G-VEDIS tiešsaistes iespējam, aicinām sazināties ar sistēmas izstrādātāju ZZ Dats - Kontakti

Tavirekini.lv

Tavirekini.lv ir tiešsaistes rēķinu, pavadzīmju un citu finanšu dokumentu izrakstīšanas sistēma, kas ir lieliska alternatīva sarežģītām grāmatvedības sistēmām.

Izmantojot sistēmu, izrakstīt un elektroniski nosūtīt izrakstītos dokumentus ir vienkārši un saprotami, jebkuram sistēmas lietotājam.

Tavirekini.lv, izmantojot Swedbank Gateway kanāla atbalstu, nodrošina automātisku konta izraksta apstrādi, automātiski sinhronizējot izrakstīto dokumentu apmaksas statusus.

Papildus informāciju par Tavirekini.lv skatīt šeit - www.tavirekini.lv

Navex Banking

Uzņēmuma NAVex risinājums Navex Banking nodrošina iespēju veidot tiešsaisti starp Swedbank un Microsoft Dynamics NAV sistēmu, nodrošinot nepieciešamo informācijas tūlītēju apriti, tādejādi samazinot patērēto laiku, kas nepieciešams bankas sistēmas autentifikācijai, konta izraksta sagatavošanai, eksportam un importam Jūsu NAV sistēmā.

Navex Banking risinājums var:

 • Automātiski saņemt regulāru konta izrakstu;
 • Saņemt konta izrakstu par noteiktu periodu;
 • Saņemt informāciju, par tā brīža konta atlikumu;
 • Pēc konta izraksta saņemšanas, sistēmā notiek automātiska maksājumu attiecināšana ar izrakstītajiem rēķiniem.

Tāpat ir iespējams Microsoft Dynamic NAV sistēmā sagatavotos maksājumu uzdevumus eksportēt uz banku, kur notiek automātiska maksājumu apstrāde.

Lai pietiektos Navex Banking prezentācijai vai uzzinātu papildus informāciju, sazinieties ar mums - www.navex.lv

CashManager

CashManager ir universāls banku un grāmatvedības sistēmu integrācijas risinājums, kam uzticas uzņēmumi visā pasaulē. CashManager integrācija ar Swedbank Gateway nodrošina, ka visi izejošie un ienākošie maksājumi tiek atspoguļoti jūsu grāmatvedības sistēmā maksimāli operatīvi, minimizējot manuālo darbu un ar to saistītās izmaksas.

Izmantojot CashManager, varat:

 • nodrošināt bankas integrāciju tādām grāmatvedības sistēmām, kam nav iebūvētas bankas integrācijas;
 • optimizēt savu esošo bankas integrācijas risinājumu;
 • nodrošināt standarta saskarni bankām visās savās filiālēs, pat ja tās atrodas dažādās valstīs un izmanto dažādas sistēmas.

CashManager ir piemērots gan valsts iestādēm un starptautiskām korporācijām, gan arī maziem un vidējiem uzņēmumiem.

Uzziniet vairāk par CashManager šeit: www.cashmanager.lv

Briox

Briox piedāvā mākonī balstītu finanšu un grāmatvedības uzskaites sistēmu, kas atvieglo jūsu biznesa pārvaldīšanu. Sekojiet līdz un ērti pārvaldiet sava uzņēmuma finanses jebkurā laikā un vietā. Briox piedāvā arī bezmaksas un neierobežotu klientu atbalstu.

Briox un Swedbank Gateway integrācija palielina jūsu efektivitāti un ļauj ātri un ērti piekļūt sava uzņēmuma reālā laika finansiālajam stāvoklim. Apstrādājiet maksājumus un iegūstiet tūlītēju piekļuvi sava konta informācijai - tas viss, strādājot sistēmā, kuru var pielāgot atbilstoši jūsu vajadzībām.

Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, apmeklējiet Briox.lv

Operatora pieslēgums Tiešais pieslēgums
Tehnisko integrāciju/uzturēšanu nodrošina Operators* Uzņēmuma IT vai ERP** uzturētājs
Datu plūsma Uzņēmums – Operatora ERP – Banka Uzņēmuma ERP sistēma – Banka
Datu uzglabātājs Operators Uzņēmums

* Operators – mākoņdatos balstīta ERP sistēma vai grāmatvedības pakalpojumu sniedzējs.

** ERP - Uzņēmuma resursu vadības sistēma, grāmatvedības vai cita biznesa vadības sistēma.

Kas ir Swedbank Gateway?

Ērts kontu pārvaldības risinājums jūsu grāmatvedības programmatūras savienošanai ar bankas pakalpojumiem, padarot grāmatvedības darbu daudz efektīvāku.

 • Risinājums tiek integrēts tieši jūsu informācijas vai grāmatvedības sistēmā.
 • Risinājumam nav pašam sava interfeisa.
 • Iespēja strādāt ar Swedbank informāciju tieši no savas uzņēmuma vadības sistēmas, kā arī rīkoties ar saviem Swedbank kontiem visā Baltijā.
 • JAUNUMS! Iespēja saņemt citu banku kontu pakalpojumus, izmantojot vienu bankas kanālu „Swedbank Gateway“.

Pieejamie pakalpojumi:

 • Kontu izraksti:

  • par iepriekšējo dienu – tiek nosūtīti automātiski;
  • par jebkuru periodu/esošo dienu – pēc pieprasījuma.
 • Konta atlikums – par esošo vai iepriekšējo dienu.
 • Maksājumi – vietējie (t.sk. algu maksājumi) un starptautiskie maksājumi ar maksājuma izpildes statusu informāciju.
 • Ātrie paziņojumi – operatīva informācijas saņemšana par maksājumiem.
 • Norēķinu karšu atskaite – automatizēta norēķinu karšu darījumu datu sūtīšana.
 • E-rēķini – automatizēta ienākošo/izejošo e-rēķinu apstrāde.
 • Valūtu kursi – operatīvs pārskats par aktuālajiem un vēsturiskajiem kursiem skaidras naudas un pārskaitījumu darījumiem.
 • JAUNUMS! Iespēja saņemt konta izrakstu no citam bankam arī tiešajam pieslēgumam un operatora pieslēgumam.

Ja tiek izmantots operatora pieslēgums:

 1. Parakstiet ligumu internetbankā.
 2. Pakalpojums tiks aktivizēts pēc līguma parakstīšanas.
 3. Paziņojiet Operatoram par pieslēguma pabeigšanu un pārliecinieties, vai nav nepieciešami papildu sistēmas pielāgojumi.

Ja tiek izmantots tiešais pieslēgums:

 1. Aizpildiet pieteikumu.
 2. Saņemiet visu informāciju un integrācijas rīkus ieviešanai.
 3. Sāciet ieviešanu un parakstiet līgumu.
 4. Swedbank Gateway pakalpojums tiks aktivizēts pēc līguma parakstīšanas.
Produkts/pakalpojums Cena, EUR
Saņemšana
Pakalpojuma reģistrācija 60,00 Tiešais pieslēgums - 60,00
Operatora līgums - 60,00
Tiešā pieslēguma un Operatora līguma cenā ir iekļauta sakaru sertifikāta vienreizēja iegāde. Sertifikāts ir jāatjauno ik pēc 5 gadiem, un ar to saistītie izdevumi ir jāsedz klientam.
Lietošana
Ikmēneša maksa uzņēmumiem 0,00 - 25,00 Tiešais pieslēgums - 25,00
Operatora klientiem - Bez maksas
Ikmēneša maksa Operatoriem 10,00 + 5,00 par katru klientu
Ikmēneša maksa par citu banku kontu pakalpojumiem Swedbank Gateway 15,00 - 50,00 Tiešais pieslēgums – 15,00
Operatoram – 50,00
Esošās dienas konta pārskata pieprasījums 0,50 Par pieprasījumu
Ātrie paziņojumi par transakcijām 0,10 Par paziņojumu Komisijas maksa par saņemtajiem paziņojumiem tiek noņemta no konta automātiski, vienu reizi dienā – par iepriekšējā dienā nosūtītajiem paziņojumiem.
Līguma noslēgšana vai tā izmaiņu veikšana filiālē 25,00
Slēgšana
Pakalpojuma slēgšana Bez maksas
Servisi, kas vairs netiek piedāvāti
Regulārie esošās dienas konta pārskati 35,00 Ikmēneša maksa par vienu kontu Automātiski veidoti un sūtīti 3 reizes dienā (plkst. 10.00, 14.00, 18.00). Konta pārskats tiek sūtīts kā atbilde uz klienta veidotu pieprasījumu. Automātiski veidoti un sūtīti ziņojumi par katru transakciju uz konta. Komisijas maksa par nosūtītajiem paziņojumiem tiek noņemta no konta automātiski, vienu reizi dienā – par iepriekšējās dienas ziņojumiem.
 • Darījumu drošība tiek nodrošināta ar publiskās atslēgas infrastruktūru (PKI) un vairākiem šifrēšanas līmeņiem.
 • Pieslēgumam ir vajadzīgs derīgs datu savienojuma sertifikāts.
 • Darījumu izpildei ir vajadzīga katra lietotāja piekrišana, izmantojot kvalificētu e-parakstu vai Smart-ID.
 • Iespēja noteikt katram uzņēmuma kontam pieejamos pakalpojumus.
 • Iespēja noteikt maksājumu dienas un mēneša limitus.
 • Iespēja noteikt maksājumu dubulto apstiprināšanu.

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs

Izmantojot Swedbank Gateway, Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC) kā vadošais grāmatvedības pakalpojumu sniedzējs reģionos turpmāk spēs nodrošināt automatizētu, ātru un efektīvu uzņēmumu bankas datu apstrādi. Precīzāka informācija par iespēju izmantot jauno pakalpojumu pieejama, sazinoties ar LLKC speciālistiem visā Latvijā.

Uzzināt vairāk

PayTraq

PayTraq nodrošina visu bankas operāciju automātisku saņemšanu un to iegrāmatošanu grāmatvedības uzskaitē, tādējādi palielinot datu ievades ātrumu un precizitāti. Pašreizējā bilance un visas izmaiņas bankas kontā atspoguļojas reālā laika režīmā un vienmēr sniedz aktuālu Jūsu uzņēmuma stāvokļa ainu.

Uzzināt vairāk

Tavirekini.lv

Tavirekini.lv, izmantojot Swedbank Gateway kanāla atbalstu, nodrošina automātisku konta izraksta apstrādi, automātiski sinhronizējot izrakstīto dokumentu apmaksas statusus.

Uzzināt vairāk

Briox

Briox un Swedbank Gateway integrācija palielina jūsu darbības efektivitāti un ļauj ātri un ērti piekļūt sava uzņēmuma reālā laika finansiālajam stāvoklim.

Uzzināt vairāk

Excellent Latvia

Standard ERP by HansaWorld un Standard Books by Excellent programmas lietotāji, izmantojot Swedbank Gateway, katru dienu var saņemt automātisku konta pārskatu. Šajā programmā ne tikai tiek atšifrēti ienākošie un izejošie maksājumi, bet arī var veikt maksājumus – algu maksājumus, norēķinu maksājumus, avansa maksājumus, maksājuma uzdevuma izveidi – tieši no biznesa vadības programmas.

Uzzināt vairāk

Horizon

Horizon tiešsaistes bankas risinājums piedāvā iespēju uzņēmumam tiešsaistē strādāt ar banku no savas grāmatvedības programmas, resursu vadības sistēmā nodrošinot vienu vidi darbam ar maksājumiem un bankas izrakstiem.

Uzzināt vairāk

Intelsys

Uzņēmuma INTELSYS risinājums Bank Communicator programmai SAP ERP. Nodrošina organizācijas ar rīkiem, kas ļauj automatizēt ikdienas bankas pakalpojumu komunikāciju ar Swedbank Gateway un ātri ieviest vienotās eiro maksājumu zonas SEPA (Single Euro Payments Area) standartus.

Uzzināt vairāk

Tildes Jumis

Grāmatvedības sistēma „Tildes Jumis” nodrošina informācijas saņemšanu tiešsaistes režīmā no bankas par konta atlikumu dotajā brīdī, kā arī konta pārskatu saņemšanu. Tas ievērojami atvieglo darbu ar bankas pārskatiem lielas dokumentu plūsmas gadījumā.

Uzzināt vairāk

HansaWorld Standard ERP

HansaWorld Standard ERP, izmantojot Swedbank Gateway elektronisko kanālu, nodrošina iespēju tiešsaistes režīmā rīkoties ar saviem Swedbank kontiem tieši no savas grāmatvedības programmas.

Uzzināt vairāk

G-VEDIS

Izmantojot Swedbank Gateway, resursu vadības sistēmā G-VEDIS grāmatvežiem iespējams tiešsaistē saņemt kontu izrakstus, apstrādāt ienākošos maksājumus, kā arī veikt resursu vadības sistēmā apstrādāto maksājumu un kontu atlikumu salīdzināšanu ar bankas kontu atlikumu un apgrozījumu.

Uzzināt vairāk

Navex Banking

Uzņēmuma NAVex risinājums Navex Banking nodrošina iespēju veidot tiešsaisti starp Swedbank un Microsoft Dynamics NAV sistēmu, nodrošinot nepieciešamo informācijas tūlītēju apriti, tādejādi samazinot patērēto laiku, kas nepieciešams bankas sistēmas autentifikācijai, konta izraksta sagatavošanai, eksportam un importam Jūsu NAV sistēmā.

Uzzināt vairāk

CashManager

CashManager ir universāls banku un grāmatvedības sistēmu integrācijas risinājums, kam uzticas uzņēmumi visā pasaulē. CashManager integrācija ar Swedbank Gateway nodrošina, ka visi izejošie un ienākošie maksājumi tiek atspoguļoti jūsu grāmatvedības sistēmā maksimāli operatīvi, minimizējot manuālo darbu un ar to saistītās izmaksas.

Uzzināt vairāk
Pateicoties PSD2 direktīvas sniegtajām iespējām, Swedbank Gateway tiek ieviesta jauna funkcionalitāte - citu banku kontu pakalpojumi Swedbank Gateway. Šis jaunais papildpakalpojums Swedbank Gateway tiek ieviests tiešajiem un operatoru kanāliem un sniedz pievienoto vērtību Swedbank Gateway klientiem un operatoriem.
 • Automatizētas grāmatvedības pakalpojums no visām vietējām bankām, ko nodrošina viens pakalpojumu sniedzējs – vienā Swedbank Gateway kanālā.
 • Viens kanāls, izmantojot Swedbank Gateway integrāciju, ir lētāk un ērtāk klientam un Operatoram.
 • Kontu izrakstus no citām bankām var automātiski augšupielādēt ERP sistēmā grāmatvedības vajadzībām.
 • Tekošās dienas izrakstu var izmantot ienākošās plūsmas automatizētai apstrādei līdz 4 reizēm dienā.

Pieejamās bankas: SEB, Citadele, Luminor

 • Šim pakalpojumam ir vairāki tehniski ierobežojumi, kas izriet no PSD2 direktīvas: Piekrišana ir jāatjauno ik pēc 90 dienām, un pieprasītā pārskata periodam pastāv ierobežojumi.
 • Ierobežojums SEB un Citadele gadījumā: vienā failā iekļauti ne vairāk kā 500 darījumi.
 1. Pievieno citās bankās atvērtu kontu Swedbank Gateway līgumam.
 2. Dot piekrišanu.
 3. Veic konta informācijas pieprasījumus saskaņā ar tehnisko specifikāciju.

Noderīga informācija

Ja jums nepieciešama piekļuve integrācijas rīkiem un papildu dokumentācijai, uz e-pastu sgw@swedbank.lv atsūtiet šādu informāciju:

 • Publiskā tīkla IP adresi(-s), no kurām nepieciešams saņemt piekļuvi.
 • IT speciālista kontaktinformāciju
Swedbank logo

Jūsu Internet Explorer pārlūkprogramma netiek atbalstīta.

Lūdzu izmantot Google Chrome, Mozilla Firefox vai Microsoft Edge pārlūkprogrammu.

Ar 23.03.2021. Swedbank internetbanka vairs nav pieejama, izmantojot Internet Explorer tīmekļa pārlūkprogrammu.

Tāpat nav iespējams apstiprināt Swedbank maksājumus citās vietnēs, kā arī izmantot Swedbank autentifikāciju, piemēram, latvija.lv.

Turpmāk iesakām izmantot Google Chrome, Mozilla Firefox vai jaunāko Microsoft Edge versiju. Uzziniet, kā uz sava datora uzstādīt kādu no minētajām pārlūkprogrammām, šeit.

С 23.03.2021 Интернет-банк Swedbank недоступен в браузере Internet Explorer.

С помощью Internet Explorer невозможно авторизоваться или осуществлять платежи через Swedbank на сторонних веб-страницах.

Вместо браузера Internet Explorer мы рекомендуем использовать браузеры Google Chrome, Mozilla Firefox или Microsoft Edge. Инструкции по установке упомянутых браузеров можно найти здесь.

From 23.03.2021 Swedbank Internet Bank and Banklink is no longer available using Internet Explorer browser.

It is not possible to authorize or make payments from Swedbank on other web pages using Internet Explorer.

Instead, we suggest using Google Chrome, Mozilla Firefox or the newest version of Microsoft Edge. To find out how to install the suggested browsers, please click here.

Klientu serviss - Инфо и помощь - Customer service: +371 67 444 444

Swedbank
 • Jūsu ierīces operētājsistēma un pārlūkprogramma ir novecojusi un netiek atbalstīta Swedbank internetbankas lietošanai. Aicinām vērsties pie Jums uzticama IT atbalsta, lai saņemtu konsultāciju un veiktu atbilstošu operētājsistēmas un pārlūkprogrammas atjauninājumu.
 • The operating system of your device & your browser are too outdated to be supported by Swedbank Internet Bank. Please, update the operating system & browser or turn to IT specialist for technical help.
 • Ваш браузер или операционная система недостаточно современны для использования в интернет банке Swedbank. Пожалуйста обновите операционную систему и браузер или обратитесь за технической помощью к ИТ специалисту.

Paldies, ka izmantoji Swedbank internetbanku!

Drošības nolūkos, aicinām aizvērt pārlūkprogrammu.

logo

Piesakies mācību programmai!

Ilgtspēja – jaunais biznesa attīstības dzinējspēks

 • Kā ilgtspēja palīdz paaugstināt konkurētspēju biznesā
 • Kas šobrīd un nākotnē būs svarīgi tavam klientam
 • Kā biznesā līdzsvarot vides, sociālo un korporatīvo atbildību
 • Ilgtspējas plāna izstrāde savam uzņēmumam ekspertu vadībā

Programmas līdzfinansējums desmit Swedbank klientiem

Pieteikšanās līdz 28. septembrim.

Uzzināt vairāk