Uzmanies no krāpniekiem, kuri zvana un lūdz nosaukt kartes, internetbankas datus vai Smart-ID kodus. Atceries - ar Smart-ID vai kodu kalkulatoru apstiprini tikai tādas darbības, kuras pats esi ierosinājis (piemēram, pievienojies internetbankai, veic maksājumus, reģistrē jaunā ierīcē mobilo lietotni utt.)

Kā pasargāt savu naudu no krāpniekiem?

Pašlaik vizītes filiālē pieejamas tikai pēc iepriekšēja pieraksta. Pieteikt vizīti

E-rēķini

Elektroniska rēķinu sagatavošana un piegāde klientiem ir kļuvusi par mūsdienīgu biznesa praksi, kas nodrošina ērtības gan klientiem, gan pašam uzņēmējam.

Swedbank piedāvā e-rēķinu risinājumu, kas paredz rēķinu nogādi no pakalpojumu sniedzēja uz maksātāja internetbanku, turklāt klienti var pieslēgt šiem rēķiniem automātiskas apmaksas funkciju.

Pieteikties konsultācijai

E-rēķinu risinājuma sniegtās priekšrocības

Plaša funkcionalitāte

Gan rēķinu piegādes, gan maksājumu veikšanas risinājums drošā vidē - Swedbank internetbankā. Nav jātērē resursi papīra rēķinu izsūtīšanai.

Iespēja palielināt regulāro maksātāju skaitu un uzlabot maksāšanas disciplīnu

E-rēķini tiek piegādāti jūsu klientiem internetbankā. Tā ir vide, kas jau tiek izmantota maksājumu veikšanai. Ja visi rēķini ir vienuviet, tos apmaksāt ir ērtāk. Tas nozīmē labāku maksāšanas disciplīnu. Turklāt klienti var Jūsu rēķinam pieslēgt automātisku apmaksas risinājumu.

Precīza ienākošo maksājumu informācija un ātrāka apstrāde

E-rēķini nodrošina uzņēmumam precīzu ienākošo maksājumu informāciju, kas savukārt ievērojami paātrina rēķinu apstrādi un palīdz izvairīties no kļūdām. E-rēķinu automātiska apmaksa ļauj precīzāk plānot ienākošo maksājumu plūsmu.

Ērta atskaišu sistēma

Uzņēmums var saņemt automatizētas, strukturētas dažādu veidu atskaites par saņemtajiem maksājumiem katru dienu. Informāciju var viegli atlasīt, grupēt, apstrādāt un savietot ar uzņēmuma rēķinu apstrādes sistēmu.

Trīs soļi e-rēķinam no pakalpojuma sniedzēja līdz maksātāja internetbankai:

  1. Uzņēmums un Swedbank paraksta līgumu par pakalpojuma lietošanu. Lai lietotu e-rēķinu pakalpojumu, ir nepieciešams Swedbank norēķinu konts.
  2. Uzņēmums izsūta rēķinus pats (Swedbank specifikācijai atbilstošā .xml formātā) vai izmantojot starpnieka - operatora pakalpojumus. Swedbank sadarbojas ar sekojošiem starpniekiem - operatoriem: Omniva (www.omniva.lv) un Fitek (www.fitek.lv).
  3. E-rēķinu iesūtīšanai bankā uzņēmums var lietot divu veidu elektroniskos kanālus - Swedbank internetbanku uzņēmumiem vai Swebank Gateway. Internetbankā iesūtāmo e-rēķinu fails nedrīkst pārsniegt 600 e-rēķinus vai 10 MB lielumu. Lielākiem apjomiem ir paredzēts elektroniskais kanāls Swedbank Gateway.

    Sākot no 21.05.2020 Swedbank pieņem PEPPOL BIS 3.0 e-rēķinu formātu.

Kontaktinformācija

Noderīgas saites